חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יום הערכות למורים – מסיבת סיום לשיפוץ בית הספר

מאת: יובל בן בסטקורסים וסדנאות05/08/20111720 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מסיבת סיום לשיפוץ בית הספר

בלי שנרגיש חופשת הקיץ מתחילה להסתיים. שיפוצי המבנים,המעבדות, וכיתות הלימוד מקבלות תנופה, אפילו הקבלן הראשי בכבודו ובעצמו מגיע לבדוק את המצב. כמידי שנה מחלקת החדשות תעשה תחקיר ותביא לידיעת הציבור בתי ספר שעדין השיפוצים שם לא יסתיימו והתנאים ללימודים הם בלתי נסבלים. במוסדות שבהם השיפוץ הסתיים משלבים את סיום השיפוץ במסיבה יחד עם יום הערכות למורים

השינויים לקרת שנת הלימודים תשע"ב

משרד החינוך מגבש את השינויים הפדגוגים בתכני הלימוד לשנת תשע"ב וכך מתגבש תאריך לקיום יום הערכות למורים. גם מחאת האוהלים וההפגנה שנערכה מול ביתו של גדעון סהר למען עתיד החינוך נראה שלא תפריע לפתיחת שנת הלימודים כסידרה. בארגון המורים שוקדים במרץ על כל השינויים לקראת רפורמה "עוז לתמורה" שבהחלט תיבחן השנה "בזכוכית מגדלת" ואמורה להיות חוד החנית לקידום החינוך ולרווחת המורים/ות. הסתדרות המורים תקיים את ימי הערכות ביומים האחרונים של חודש אוגוסט.

יום הערכות למורים

ימי הערכות נועדו להגביר את המודעות של המורים/ות והצוות הפדגוגי לשינויים שנערכו במשרד החינוך. זה המקום לחדד את החזון והמטרות לשנה הקרובה של מוסד הלימודים. קביעת מערכי שיעור, קליטת מורים/ות חדשים/ות, אולי חלק מהמורים/ות ימצאו חידושים בחדר המורים כמו שעון נוכחות. אחד מהיעדים של יום הערכות למורים/ות הוא לגבש אותם.

פעילות גיבוש ליום הערכות

ישנם מספר מטרת כשעורכים פעילות גיבוש למורים. הראשונה היא להכיר בין הצוות הוותיק לצוות החדש, הדבר השני הוא לחזק את התקשורת הבין אישית בין המורים/ות ולדאוג שכולם יסכימו על המטרות המרכזיות של בית הספר או התיכון.

רעיונות לפעילות גיבוש למורים/ות

1.סדנת עבודת צוות - תקשורת בין אישית, תחרויות להמשגת חשיבות עבודת צוות משותפת, סינרגיה, דיון פתוח להסכמה על נורמות עבודה משותף.

2.סדנת יוגה צחוק - לצחוק על כל השינויים ובכך לחזק את התחושה הטובה ולהוריד את מרכיב הלחץ כתוצאה מחדשנות.

3.סדנת גרפולוגיה -  הפעלות לחיזוק הגיבוש דרך חלופת כתיבת ברכות בין המורים/ות. נלמד כיצד דרך שינוי כתב יד ניתן לשנות התנהגות, טיפים על כתב יד של בני נוער וילדים, פירוש חתימות, יצרים ושרבוטים ועוד..

4.סדנת תקשורת בין אישית - זיהוי סגנונות של טיפוסים, משחקי גיבוש דרך שפת גוף.

5.סדנת אימפרוביזציה - השנה תפתח כשהמורים/ות מודעים למשחק ומשחררים /ות.

6. סדנת משולבת - טעימה מכל העולמות, יוגה צחוק, תקשורת בין אישית וגרפולוגיה.

רוצים לדעת יותר ולקבל סדנה שתתאים לכם בול ! התקשרו לטלפון 03-5590868 או לנייד 050-5711160 יובל בן בסט

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גם את תקבלו הצעה זולה יותר באופן נקודתי אם תזמינו אותי תרוויחו ותהנו הרבה יותר. יובל בן בסט מנחה קבוצות וגרפולוג. התקשרו 050-5711160 או ל-03-5590868 www.graphologia.net

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל בן בסט

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/202710 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים23/07/201847 צפיות
דמיינו שהייתה לך אפליקציה שבה ניתן היה לכוון את מכשיר האיפון / האנדרואיד לערב צוות מושלם. או למצוא היכן יש מסעדות ואולמות אירועים עם חדרי אירוח קרובים. הצלחת ערב גיבוש תלויה במיקום, בתכנים, בציפיות ובתקשורת בין העובדים. להלן רעיונות לערב גיבוש איכותי:

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/191959 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטטלוויזיה19/05/191134 צפיות
לראות את קובי מרימי בוכה מעל הבמה בסיום זה היה מרגש. ערב גיבוש משפחתי יכול להיות בכל סידרה אפשרית. ההבדל בין ערב גיבוש לעובדים לבין ערב גיבוש משפחתי יכול להיות משהו מאוד מאוד קטן. אירווזיון הוא ברמה לכידותית של עם שלם. רק לחשוב איזה רגשות שמחה פרצו כאשר ישראל זכתה במקום הראשון בשנת 2018.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/191354 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/191144 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטאטרקציות28/01/192183 צפיות
הלן גרינר ייסדה את IROBOT בזכות פיתוח של רובוטים לשימוש צבאי ואזרחי. סדנאות גיבוש הינם אחד מהגורמים החברתיים החשובים ביותר לשיפור יחסי הגומלין ושיתוף הפעולה בין העובדים/ות.

מאמרים נוספים בנושא קורסים וסדנאות

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/191400 צפיות
קורס סלולר וניהול מעבדה המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר. למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/191392 צפיות
למה דווקא טכנאי טלפונים סלולרים ? שכיר או עצמאי – לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד במעבדה פרטית או לעבוד בחברות הסלולריות אתגר – בחזית הטכנולוגית. שוק מפותח וגדל – התפתחות מדהימה בנושא הסלולר התפתחות טכנולוגית. פתיחת שוק המכשירים הסלולרים לתחרות. שימוש הולך וגדל – לא רק טלפון. תלות הולכת וגדולה במכשיר הסלולרי. מכשירי הטלפון שבחזית הטכנולוגית מתאימים לכל הגילאים. שינוי מרכז ההוצאה – העברת עלות השימוש מחברות הסלולר. המחיר הממוצע אותו אנו משלמים עבור המכשיר עלה. חבילות התקשורת מוזלות באופן משמעותי – י

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/172631 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: מגניב קורסים וסדנאות29/09/161544 צפיות
העולם שבו אנו חיים כיום הוא ללא ספק עולם צרכני. הלקוח שלכם חשוף בכל רגע נתון למגוון מוצרים המוצעים למכירה על ידי אנשי מכירות מטעמה של החברה המתחרה. חשוב לזכור כי כישורי מכירה גבוהים הם אינם בהכרח משהו שנולדים איתו, אולם נכון שגישה שאפתנית וכריזמטית בהחלט תוכל לסייע לכם, יחד עם זאת ובסופו של יום מדובר בטכניקה מאד ברורה. השקעה גדולה יותר בשיפור יכולות המכירה על ידי קורס מכירות איכותי למשל, תאפשר לכם להצליח במשימה של הגדלת מכירות

מאת: רוני הכהןקורסים וסדנאות25/09/161409 צפיות
אחד הדברים הבולטים בכפר הקטן הזה שלנו הוא הקשרים שכולנו יוצרים עם אנשים זרים שהדרך היחידה לפתוח ערוצי תקשורת איתם באינטרנט היא על ידי הבנה של השפה הבינלאומית ברחבי הסייבר שהיא השפה האנגלית

מאת: אבי דוידיקורסים וסדנאות03/08/161529 צפיות
בקצרה על לימודי אנגלית למתקדמים עם רמה בסיסית תוך המלצה על לימודי אנגלית בטלפון בהתאמה אישית.

לגרום למישהו לא לעשן, שיטות להפסקת עישון, לשכנע את עצמך לא לעשן, איך להפסיק לעשן, לשכנע מישהו לא לעשן, דרכים לא לעשן, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: כן מה אתה אומר מההתחלה, מישהו. ש: מישהו רוצה להפסיק לעשן. אליעד: מישהו רוצה להפסיק לעשן כבר נפסלת עוף. ש: הוא טוען שהוא רוצה להפסיק לעשן. אליעד: אוקי תודה רבה אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי עכשיו בא נתקדם כן, מישהו אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי סיפור מעניין אוקי. ש: שואלים אותו למה אתה לא מפסיק לעשן. אליעד: שואלים אותו ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica