חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיעור טיסה: כיצד מתנהל שיעור טיסה

מאת: אביב יועציםתעופה07/08/2011827 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתה רוצה להיות טייס ליום אחד ולקחת שיעור טיסה חוויתי לראשונה בחייך, אתה בוודאי תוהה למה עלייך לצפות, וכיצד יתנהל השיעור. הצעד הראשון שיש לעשות בדרך ללקיחת שיעור טיסה הוא להכין את עצמך לקראת השיעור ולדעת כמה שיותר פרטים לגביו, כדי שתוכל להגיע לשיעור רגוע ובטוח בעצמך. היכולת להטיס מטוס פותחת בפנייך עולם חדש של חופש והנאה, ולקיחת שיעור טיסה ראשון הנה השער לקראת לימודי טיסה מתקדמים יותר. גם אם אין בדעתך להמשיך וללמוד טיסה בצורה מקצועית, שיעור טיסה עדיין יאפשר לך להגשים את חלומך ולהיות טייס ליום אחד. במאמר זה נסקור את מהלך התנהלותו של שיעור טיסה, כדי שתדע למה לצפות.

1. מדריך הטיסה ייפגש איתך בבית הספר לטיסה או בנמל התעופה. לפני תחילתו של שיעור טיסה, המדריך יבדוק את המטוס שתטיס וייקח אותו לטיסת מבחן- לרוב עוד לפני הגעתך.

2. מדריך הטיסה יראה לך את המטוסים והפריטים השונים בשדה התעופה. הוא יראה לך כלים שונים לאימון שייתכן שיש שם, כמו סימולטורים לטיסה או סרטוני הדרכה.

3. החברה תספק לך אוזניות מיוחדות אשר יש להשתמש בהן במהלך שיעור טיסה. במטוס קל וקטן המשמש את מי שרוצה להיות טייס ליום אחד קיים רעש גדול, והאוזניות המקצועיות יאפשרו לך לדבר במהלך הטיסה, ולשמוע את הטייס המנחה ואת שידורי מגדל ההכוונה.

4. כעת, תהיה מוכן לצאת עם מדריך הטיסה שלך אל מנחת המטוסים, ולפגוש את המטוס אשר יאפשר לך להיות טייס ליום אחד. בדרכך לשם, לך בזהירות בעקבותיו של מדריך הטיסה והקשה להוראותיו, כדי לשמור על בטיחותך ולהיזהר מכלי רכב וכלי תעופה נוחתים או ממריאים. כאשר תגיעו למטוס, המדריך יסביר לך על חלקיו השונים ויראה לך באופן בסיסי את דרכי הפעולה וההנעה של המטוס.

5. בתוך המטוס, מדריך הטיסה יראה לך כיצד לכוון את כיסא הטייס ולחגור היטב את חגורת הבטיחות, ויראה לך באופן בסיסי כיצד מניעים את המטוס, כיצד מפעילים אותו וכיצד יוצאים ממנו בתום הטיסה.

6. כעת, אתה באמת מוכן לקבלת שיעור טיסה ראשון. המדריך יניע את המטוס ויחל בהמראה. אם הוא יראה שאתה מוכן לכך- הוא יאפשר לך לעזור לו בעת הנסיעה על המסלול, קיפול הגלגלים וכדומה. בעוד רגעים ספורים תמצא את עצמך באויר!

7. טייס ליום אחד נמצא באויר בערך חצי שעה, ונשאר בסביבתו של נמל התעופה. זה מאפשר לך לחוש את ההרגשה של הטסת מטוס קטן בזמן שיעור טיסה, ומספק לך סביבת אימונים בטוחה. כאשר המדריך שלך ואתה תרגישו בטוחים מספיק, המדריך יעביר לידייך את כל השליטה במטוס. בעזרתו של המדריך תוכל להפנות את המטוס לצדדים שונים, לתמרן אותו באויר ועוד. אם אתה עומד לקחת שיעור טיסה על הליקופטר, תלמד גם כיצד להשאיר את ההליקופטר באותו המקום (או בשפה המקצועית- לרחף), לפני שתלמד כיצד להניע אותו באויר מנקודה לנקודה.

8. לאחר סיומו של שיעור טיסה, המדריך יעבור איתך על כל שאלה ותהייה שיעלו לך במהלך הטיסה, כדי להעניק סיום וסגירה להיותך טייס ליום אחד.

עכשיו, כאשר אתה מוכן ומזומן ויודע מה עומד לפנייך- אתה יכול לגשת בביטחה לקבלת שיעור טיסה, ולעוף עם הרוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161039 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161327 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161182 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16931 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16869 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16773 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16775 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא תעופה

מאת: רוני הכהןתעופה24/01/18521 צפיות
חלק מהשדרוגים הלו קשור גם אל העולם של טיסות פרטיות אשר עדיין יש להן דרישה גדולה. מדוע? קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים.

מאת: ניב אבןתעופה15/11/17877 צפיות
ישנם אנשים אשר הטיסה היא חלק בלתי נפרד מן העולם שלהם, כאשר הם צריכים לצאת אל עבר טיסה למטרות עסקיות בצורה תדירה למדי, ועבורם כניסה אל מטוס מנהלים הוא חלק בלתי נפרד מן המעמד, ומן התפקיד גם כן. למה דווקא מטוס שכזה הולם את התפקיד? קראו הלאה.

מאת: articlestbdתעופה31/01/171525 צפיות
מה חשוב לדעת ומה יתרונותיה של הסעה לשדה התעופה?

מאת: articlestbdתעופה10/05/16945 צפיות
הסעות לשדה התעופה – לא רק עבור נסיעה סטנדרטית לשדה התעופה. אלא גם עבור...

מאת: נדב אלטלייףתעופה17/07/131772 צפיות
תיאור של שיטות הלימוד והנושאים הנלמדים במסגרת קורסי טייס. המאמר גם מדבר על הנושא של הגדר מכשירים.

מאת: מיכל שדהתעופה20/05/131060 צפיות
הן האמצעי הקרוב ביותר של האדם לחוש כמו ציפור ולטוס מעל הקרקע ולהגיע למחוזות אחרים. החלו כבר בשנת 1783 כאשר הטיסו כדור פורח

מאת: דורון שפיראתעופה21/04/131397 צפיות
החלום להטיס מטוס משותף להרבה אנשים, חלקם ינסו להגשים אותו בצבא, חלקם באזרחות אבל רבים ישארו עם החלום. בפעם הבאה כשאתם מחפשים איזו מתנה לתת למישהו קרוב, לרגל אירוע מיוחד, או כשאתם רוצים לרגש באופן מיוחד, הגשימו לאותו אדם חלום וקנו לו במתנה טיסה מסוג "טייס ליום אחד", את המתנה הזאת לא שוכחים במהרה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica