חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיעור טיסה פרטי: כל מה שרציתם לדעת

מאת: אביב יועציםתעופה07/08/2011938 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמעט כל האנשים בעולם העבירו לפחות כמה שעות מהחיים שלהם בזמן ילדותם והתבגרותם בחלומות בהקיץ על הפיכתם לטייסים. אמנם החלום ההוא לא הפך לקריירה אמיתית עבור רבים מאיתנו, אך עדיין קיימות דרכים לחוות את ההתרגשות שבהטסת מטוס בחופשיות בשמיים הפתוחים. בשביל אנשים הרוצים להפוך את החלום למציאות, קיימות האפשרות של להיות טייס ליום אחד. שיעור טיסה אשר מאפשר לאדם להיות טייס ליום אחד יכול להיות מתנה מצויינת עבור כל אחד כמעט, והוא יכול גם להיות מתנה שהאדם יעניק לעצמו.

להיות טייס ליום אחד זו בהחלט חוויה בלתי נשכחת, מרגשת, פוקחת עיניים ומסעירה, ולכן שיעור טיסה יכול להוות מתנה מצויינת עבור כמעט כל אחד. בעבר היה מקובל להעניק שיעור טיסה כמתנה לגברים בלבד, אולם כיום יותר ויותר נשים מתעניינות בתחום ורוצות ללמוד אותו. נשים יכולות להיות גם הן בעלות תשוקה עזה להטסת מטוס, גם אם זה רק ליום אחד. חשוב לזכור, שאדם אינו זקוק לשיעורי טיסה מרובים או לידע מקיך בשביל להיות טייס ליום אחד. שיעור טיסה חוויתי הוא משהו אשר ניתן לעשות ביום אחד בלבד, והוא מאפשר לכל אחד ואחת להטיס את המטוס ולנווט אותו במרומים.

ביום בו תקבלו שיעור טיסה, אתם והמלווים שלכם תתקבלו בבית הספר לטיסה או בשדה התעופה על ידי טייס מנוסה ומקצועי. המדריך שלכם יביא אתכם אל האזור בו חונה המטוס אשר אותו תטיסו במהלך שיעור טיסה פרטי. אם יהיה לכם מזל, תוכלו בדרך למטוס שלכם להביט מקרוב גם במטוסים פרטיים אחרים, במטוסי סילון ואפילו בהליקופטרים. במהלך שיעור טיסה, עוד בטרם תיכנסו למטוס שלכם, המדריך שלכם יספק לכם הנחיות קדם-טיסה חשובות. במהלך קבלת ההנחיות אתם והמלווים שלכם עשויים להיות חלק מקבוצה, אך במהלך הטיסה עצמה תהיו רק אתם והמדריך שלכם, כך שכל אחד באמת יקבל את ההזדמנות להיות טייס ליום אחד.

במהלך ההנחיה הכלולה במסגרת שיעור טיסה, תקבלו סקירה בסיסית של כלי התעופה שלכם. הסקירה הזאת כוללת בדיקת המשתנים השונים במטוס, כמו שמן, מנוע וחלקים אחרים החשובים לבטיחות הטיסה- כדי להבטיח שהמטוס שלכם כשיר לטיסה. בשלב זה אתם בוודאי שואלים את עצמכם- האם נקבל הזדמנות אמיתית להטיס את המטוס בעצמנו במהלך שיעור טיסה? התשובה היא- בהחלט כן! למעשה, זהו החלק הטוב ביותר של שיעור טיסה, ולא בכדי קוראים לחוויה הזו- טייס ליום אחד. כאשר המטוס יגיע ל"אזור הבטוח", כלומר כאשר הוא יתייצב בגובה המתאים בקירבת שדה התעופה, אתם תקבלו את ההזדמנות לשלוט בו ולכוון אותו. במהלך שיעור טיסה, המדריך יאפשר לכם לשלוט במטוס כ-80% מהזמן, בהתאם לרמת הביטחון שלכם בעצמכם. באופן אידיאלי- המדריך יעשה בעצמו רק את ההמראה והנחיתה, ויאפשר לכל אחד להיות באמת טייס ליום אחד ולהטיס את המטוס כאוות נפשו.

שיעור טיסה חוויתי יכול להיות הצעד הראשון בדרך לתחביב קבוע שימלא את חייכם, או להיות שיעור יחיד שיספק לכם זכרונות מדהימים לכל החיים. בנוסף, שיעור טיסה יכול להיות הדרך המושלמת להגשמת חלום חייהם של אנשים שאתם אוהבים מאוד! אל תחמיצו את ההזדמנות הזאת להעניק לעצמכם או למישהו שיקר לכם את האפשרות להיות טייס ליום אחד, כמו שתמיד רציתם- מאז שהייתם ילדים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161459 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161756 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161376 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161089 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161076 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16945 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16956 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא תעופה

מאת: רוני הכהןתעופה24/01/18747 צפיות
חלק מהשדרוגים הלו קשור גם אל העולם של טיסות פרטיות אשר עדיין יש להן דרישה גדולה. מדוע? קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים.

מאת: ניב אבןתעופה15/11/171089 צפיות
ישנם אנשים אשר הטיסה היא חלק בלתי נפרד מן העולם שלהם, כאשר הם צריכים לצאת אל עבר טיסה למטרות עסקיות בצורה תדירה למדי, ועבורם כניסה אל מטוס מנהלים הוא חלק בלתי נפרד מן המעמד, ומן התפקיד גם כן. למה דווקא מטוס שכזה הולם את התפקיד? קראו הלאה.

מאת: articlestbdתעופה31/01/171747 צפיות
מה חשוב לדעת ומה יתרונותיה של הסעה לשדה התעופה?

מאת: articlestbdתעופה10/05/161165 צפיות
הסעות לשדה התעופה – לא רק עבור נסיעה סטנדרטית לשדה התעופה. אלא גם עבור...

מאת: נדב אלטלייףתעופה17/07/131982 צפיות
תיאור של שיטות הלימוד והנושאים הנלמדים במסגרת קורסי טייס. המאמר גם מדבר על הנושא של הגדר מכשירים.

מאת: מיכל שדהתעופה20/05/131270 צפיות
הן האמצעי הקרוב ביותר של האדם לחוש כמו ציפור ולטוס מעל הקרקע ולהגיע למחוזות אחרים. החלו כבר בשנת 1783 כאשר הטיסו כדור פורח

מאת: דורון שפיראתעופה21/04/132024 צפיות
החלום להטיס מטוס משותף להרבה אנשים, חלקם ינסו להגשים אותו בצבא, חלקם באזרחות אבל רבים ישארו עם החלום. בפעם הבאה כשאתם מחפשים איזו מתנה לתת למישהו קרוב, לרגל אירוע מיוחד, או כשאתם רוצים לרגש באופן מיוחד, הגשימו לאותו אדם חלום וקנו לו במתנה טיסה מסוג "טייס ליום אחד", את המתנה הזאת לא שוכחים במהרה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica