חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אלי שביט : איך להיות מיליונר ולהצליח בעסקים

מאת: רונן הללעסקים - כללי05/09/2011776 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאת אלי שביט

הילדים שלנו לומדים היום בבית הספר הרבה מאד מקצועות כמו חשבון, אנגלית, היסטוריה, אומנות ועוד אבל אף בית ספר לא מלמד אותם איך להרוויח כסף וגם אתכם אף אחד לא לימד עדיין – לא הורים וגם לא הסבא וסבתא שלכם.

בבתי הספר של היום ממלמדים את ילדיכם שכדאי להיות תלמידים טובים, ראוי לאמץ ערכים טובים והכי חשוב לאהוב את המדינה ואת הדגל. עוד מלמדים בבית הספר שכדאי לרכוש השכלה גבוהה וללמוד באוניברסיטה מקצוע לחיים - אבל אף אחד לא מלמד איך להרוויח כסף ואיך אפשר להפוך למיליונרים!

בישראל כ-10 אחוז מהאוכלוסייה עצמאיים, כאשר הרוב הגדול עובד בשביל מישהו אחר, בשביל בוס כזה או אחר. הרוב חיים בפחד ושומרים על מקום העבודה והמשכורת שלהם כאילו שזה הדבר הכי יקר בעולם. רק בודדים מבינים שכדי להצליח צריך ללמוד את הסוד להצלחה בחיים וליישם את עקרונות ההצלחה כדי להרוויח הרבה כסף ואולי גם להפוך למיליונרים.

ישראל היא מעצמת הייטק עולמית והיא מדורגת במקום השישי בעולם בחדשנות וכושר המצאה, זאת על פי הפרסום של העיתון פיננשל טיימס. כמו כן ישראל ניצבת בצמרת העולמית בכל הקשור למספר חברות הסטארט אפ ביחס לאוכלוסיה ובמספר הפטנטים שמפותחים בה מידי שנה. אם כן, יש פוטנציאל אבל הוא לא ממומש.

ישראל גם מדורגת בעשירייה הראשונה בעולם במספר המיליונרים על בסיס היחס שבין מספר המיליונרים וגודל האוכלוסייה. מספר המיליונרים בישראל מוערך בכ--8500 איש, כלומר כאלה שיש להם הון נזיל של יותר ממיליון דולר וברור שהם מהווים קומץ מתוך כלל האוכלוסייה שמונה על פי הנתונים (נכון לסוף יוני 2011), כ-7,759,300 תושבים‏‏. נתון זה מאד מתסכל ופועל יוצא לכך הוא שישנה קבוצה מצומצמת מאד של מיליונרים ומיליארדים שמחוזרים על ידי הממשלה וקרובים מאד לצלחת.

אם המציאות הנוכחית לא מוצאת חן בעיניכם ואם התמונה לא מתאימה לכם אני קורא לכם לצאת מהמסגרת, לקחת צבעים וללמוד לצייר! כדי לעשות כסף צריך ללמוד, לצבור ידע ולעשות. הכוונה לא לצבור סתם ידע לא שימושי אלא ללמוד איך להרוויח ובגדול ליישם את זה יום יום שעה שעה.

ג'ק ניקולסון אמר פעם "אם אתה עובד רק בשביל המשכורת שלך, לא משנה כמה אפסים יש בה, אתה עדיין בתחתית סולם ההגשמה העצמית שלך", ואני אומר שאם אתה צריך לחשוב ולהפעיל את הראש שלך אז למה שלא תחשוב בגדול ותשאף להיות מיליונר?

כדי להיות מיליונר צריך לחשוב בגדול ולא לפחד.

כדי להיות מיליונר צריך לעשות שינוי ובחיים להתמיד בדרך.

כדי להיות מיליונר צריכה להיות תוכנית שתסמן את המסלול ההמראה ותמנף את העבודה שלך ואת העשייה שלך ושל אחרים לטובתך.

כדי להיות מיליונר אתה צריך ללמוד להכפיל ולהגדיל בעשרות מונים את ההכנסות שלך וללמוד לייצר הכנסות יצירתיות.

כדי להיות מיליונר אתה צריך ללמוד להגדיל את הנכסים וההכנסות שלך ולהקטין עד כמה שניתן את ההוצאות שלך.

בדרך כלל עשיר ומצליחן הוא זה שמנהל עסק עצמאי ושאינו שכיר. גם אתה מוזמן להתחיל בשינוי!

בקורס סטארט אפ ניתן ללמוד לפתוח עסק עצמאי ללא הון התחלתי ולהתחיל בתהליך של בניית עתיד טוב יותר. בקורס לומדים על עשייה אמיתית, על הגשמה עצמית ועל עמידה ביעדים. כמו כן בקורס רוכשים את ארגז הכלים להצלחה העסקית והפיננסית שלך ומקבלים מפתחות שעשויות להוביל להצלחה ולהגשמה. בקורס סטארט אפ תלמד מה שלא מלמדים באף בית ספר... ואולי תלמד ליישם את הסוד בדרך להפוך למיליונר.

לקורס סטארט אפ של אלי שביט לחץ כאן  www.start-up.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

רונן הלל,

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

03-6855282

052-2508109

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן הלל

מאת: רונן הללניהול12/07/142006 צפיות
הצלחה עסקית בכוחות עצמך, האם זה אפשרי? אלי שביט עם הפתרונות והדרכים, בחמישה צעדים קלים וברי ביצוע

מאת: רונן הללעסקים - כללי03/05/141036 צפיות
בבניית בניין בן 5 קומות + 2 קומות מרתפי חנייה , 24 יחידות דיור עבור קבוצת קבוצת רכישה יהודה הימית, המורכבת מאנשי עסקים, עורכי דין, בעלי מקצועות חופשיים ופרסומאים.

מאת: רונן הללשיווק19/04/141264 צפיות
רשת אלטו איטליה, המתמחה גם בנעלי עור מגביהות לגברים, מתרחבת ומודיעה על פתיחת 4 סניפים חדשים בתל אביב, בראשון לציון, בירושלים ובאילת, בהשקעה של 2 מיליון ש"ח.

מאת: רונן הללספורט ימי 19/04/145459 צפיות
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת

מאת: רונן הללתיירות ונופש - כללי05/09/13879 צפיות
מדריך הטיולים אבי קומפני מזמין אתכם להיות שגרירים של רצון טוב עבור מדינת ישראל

מאת: רונן הללעסקים, מימון וכספים29/08/131826 צפיות
מאת רו"ח מוסא מושיק ג'ריס

מאת: רונן הללעסקים - כללי14/07/13688 צפיות
אמירת תודה זו דרך מצוינת להודות על נתינה ולהעריך קבלה ועשייה. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים הסטודנטים איך להקים עסק מצליח בלי שום הלוואה ועל כך תודתם. הנה דברים שכתבו הסטודנטים והתלמידים של אלי שביט. אנו בחרנו להציגם כאן לפניכם, כדי שגם אתם תחשפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ותכירו את היתרונות של מעבר מסטטוס של שכיר לעצמאי. וזה הזמן להגיד גם לכם תודה רבה ובהצלחה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20139 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20182 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20283 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19430 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19532 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19530 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/19512 צפיות
סדנת מכירות אינה שייכת רק לאנשי מכירות חדשים, בתחילת דרכם, אלא היא מוצר אפקטיבי ואיכותי אשר מהווה ערך מרכזי בכל חברה, ארגון או עסק באשר הוא אשר שואף לשמור על יציבות כלכלית והצלחה, זאת באמצעות שיפור ושדרוג תמידיים של כישורי הניהול של אנשי המכירות. לסדנת מכירות היכולת להפוך כל איש מכירות באשר הוא למקצועי, חזק וטוב יותר, ללא כל משמעות לוותק או ניסיון, לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות ארגונים רבים בוחרים להשקיע בצוות המכירות מתוך אמונה והבנה כי מדובר על אחד המשאבים החשובים ביותר בארגון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica