חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תלת מימד

מאת: יוסי קרמר מדעי הטבע - כללי05/09/20112374 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תלת מימד.
המציאות שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים היא מציאות בעלת תלת מימד.
תלת מימד משקפת מציאות שבה קיימים שלושה מימדים, אורך, רוחב ועומק.
באמצעות הטכנולוגיה שהתפתחה, ובהתאם לרמת המודעות שלנו כיום, ניתן כיום ליצור מציאות מדומה.  
מהי מציאות מדומה? בראשית כתובי, ברצוני לציין שמאמר זה בא להזהיר על ההשלכות העתידיות אשר צפויות לנו מהמדיה העתידנית שנקראת מציאות מדומה, במידה וההתייחסות שלנו לטכנולוגיה עתידנית זו לא תתנהל באופן ענייני ובריא.
מציאות מדומה היא סימולציה של סביבה מדומה, כלומר חיקוי של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית באמצעות טכנולוגית המחשוב.
כיום מציאות מדומה היא חוויה ויזואלית על מסך או דרך עדשות סטיראוסקופיות.
ישנה גם סימולציה הכוללת מידע חושי נוסף כגון, קולות, צלילים, והושבת הגוף הפיזי על משטח שתנועתו מבוקרת.
סימולציה היא מערכת היוצרת אשליה של העתקה של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית למקום דמיוני אחר.
בסימולציה כיום משתמשים בכמה חושים לשם יצירת האשליה שבה כביכול בן האנוש נמצא במקום אחר כמו, הראיה, השמיעה, המישוש, מערכת שיווי משקל ועוד.
אפשר לכתוב שהטכנולוגיה שהמציא בן האנוש כיום היא טכנולוגיה של סימולציה, שתואמת את רמת המודעות וההבנה של הגוף הפיזי האנושי כיום.
אבל הטכנולוגיה של הסימולציה כיום, עדיין לא תואמת את רמת המודעות העצמית שמאפשרת הבנה שלנו את המורכבות של בן האנוש במלואו.
כאשר רמת המודעות שלנו תתפתח ונתקדם לשלב התפתחותי מתקדם יותר, ונבין את ההרכב שממנו עשוי בן האנוש, אשר מכיל את התודעה והגוף הפיזי, נוכל ליצור את הטכנולוגיה שתתאים ליצירת מציאות מדומה שדומה מאד לזהותנו האמיתית ולמציאות האמיתית, אבל זו תהיה כמובן אשליה.
כדי להבין מה הכוונה מציאות מדומה עתידנית, רצוי להבין את המכלול השלם שממנו מורכב בן האנוש.
ממה מורכב בן האנוש? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה היא אנרגיה, אנרגיה של מעטפת כדורית הקולטת מהחוץ ומשדרת כלפי פנים, המאפשרת את ההולוגרמה, כלומר כתודעה אנחנו צופים בעצמנו, בתוכנו, במציאות שיצרנו לעצמנו באמצעות הגוף הפיזי, כהולוגרמה.
לאחר התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף המת.
הגוף הוא כלי, אמצעי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
הגוף שמאפשר לנו את החיים, מאפשר את ההשתקפות שלה זקוקה התודעה, לשם מימוש מהות ומטרת החיים, כלומר את המעבר מחיים שמתנהלים מתחילתם מתוך אינסטינקט והתנהגות שמבוצעת באופן אוטומטי ללא כול מודעות עצמית למעשינו, מעבר למודעות עצמית ונצחיות.
המוח כחלק מהגוף הוא איבר המקשר בין התודעה לגוף.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף לתודעה כסרט תלת מימד.
מה הקשר למציאות מדומה? הקשר הוא שברגע שתהיה לנו את היכולת להבין מי אנחנו וממה אנחנו מורכבים, נוכל ליצור לעצמנו מכשור שיעקוף את המוח והשדרים שמגיעים מהחושים, ונשדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה, שדר אנרגטי שהוא סרט כהולוגרמה, שיאפשר לנו להיכנס לעולם וירטואלי, כדמות וירטואלית, שנמצאת במציאות דמיונית שנמציא, ובכך נעקוף את הגוף, שכולל את המוח שתפקידו להמיר ולתרגם לתודעה את זהותנו האמיתית ואת המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, ובכך ניצור את המציאות המדומה את האשליה.
מסקנה: התודעה היא מי שאנחנו, התודעה שהיא מי שאנחנו מקבלת את השדרים מהגוף שלנו, וקולטת אותם כסרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה, מה שמאפשר לתודעה לצפות בסרט המשודר לתוכה.
ניתן לשדר לתודעה שדר אנרגטי, סרט באמצעות טכנולוגיה עתידנית שתאפשר את המציאות המדומה, ובכך לעקוף את הגוף.
סיכום: בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי.
המוח כחלק מהגוף הוא איבר המקשר בין התודעה לגוף.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף לתודעה.
לאחר התרחשות תופעת המוות משתחררת התודעה מהגוף המת ועוזבת אותו.
התודעה, האנרגיה, שמשתחררת מהגוף היא מי שאנחנו.
בעודנו בחיים לתודעה שלנו אפשר לשדר ישירות שדר אנרגטי באמצעות טכנולוגיה עתידנית שתאפשר קליטה של השדר, הסרט, שיאפשר להיכנס לתוך מציאות מדומה, כסרט תלת מימד, כהולוגרמה.
הכניסה לתוך המציאות המדומה כרוכה בניתוק מהאני העצמי האמיתי ובניתוק מהמציאות האמיתית.
במידה וההתייחסות לטכנולוגיה העתידנית של המציאות המדומה אינה עניינית, ייווצר מצב שבו אנשים יתמכרו לשימוש בטכנולוגיה זו, וכתוצאה מכך יזיקו לעצמם ולבריאותם, בכך שהם עלולים להתנתק ולשכוח מהי זהותם האמיתית ומהי המציאות האמיתית שבה הם נמצאים וחיים, שגם כך כיום אינה ברורה לאנושות.
המסר במאמר: עם התפתחות הטכנולוגיה ובמקביל לכך נלמד להכיר ממה מורכב בן האנוש, נוכל להמציא וליצור את הטכנולוגיה שתאפשר את המציאות המדומה העתידנית.
נוכל ליצור מכשור שישדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה שלנו, השדר האנרגטי שיהיה סרט, סרט תלת מימד שיוקרן ישירות לתודעה שלנו כהולוגרמה, שדר שיעקוף את הגוף והחושים שלנו.
סרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה, שבו נוכל לצפות בדמות וירטואלית שנמצאת במציאות וירטואלית, שנמצאת בתוך מציאות מדומה, כשהכול יתרחש בדמיוננו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/161019 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141399 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148921 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141424 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141214 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141840 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141212 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא מדעי הטבע - כללי

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/195861 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: עידן אברהמימדעי הטבע - כללי24/11/19144471 צפיות
מריחואנה עשויה מקנאביס, שהוא צמח דביק ועשיר, ועל מנת להשתמש בו בסיגריה מגולגלת או במכשיר אידוי - וופורייזר, יש צורך להשתמש באמצעי כלשהו על מנת לגרוס אותו. גריינדר (המכשיר, לא האפליקציה) הוא בדיוק הכלי למטרה הזו, והופך את השימוש לקנאביס לקל ב-ה-ר-ב-ה.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי30/10/1917093 צפיות
- כמה מספרים עקביים צריך כדי להוכיח שיש חייזרים... טלסקופים סורקים את השמיים בכל רגע, בתקווה למצוא סימן לאינטליגנציה, למציאת גל רדיו שאיננו אקראי. בינתיים, במעבדת הגנטיקה משתמשים במיקרוסקופים כדי לפצח את המכונה הביולוגית הנקראת: "חיים".

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי29/10/196056 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים.

מאת: ניב אבןמדעי הטבע - כללי07/12/157391 צפיות
בחנו היטב את שנות הניסיון של המשרד. ככל שיהיה יותר ניסיון לעורכים שבמשרד זה כך השירות שתקבלו יהיה מקצועי יותר מכיוון שישנם תהליכים של רישום שנמשכים שנים רבות ואתם לא ממש רוצים לקבל שירות מאדם שטרם הספיק לחוות תהליכים אלו מתחילתם ועד לסופם על מנת להכירם בצורה הטובה ביותר.

מאת: אוריה חןמדעי הטבע - כללי24/07/157398 צפיות
מי לא רוצה עגבניות אורגניות וטריות ללא חומרי הדברה מהחצר בבית? כך תלמדו איך לגדל צמח עגבנייה מוצלח אצלכם בבית בכמה צעדים פשוטים. למה אתם מחכים?

מאת: איציקמדעי הטבע - כללי07/04/157248 צפיות
ציוד למעבדות אשר אותו סטירר מגנטי נמנע על סוגיו השונים, הוא ציוד רגיש בעל תפקיד חשוב ומשמעותי בתפקוד המעבדה. מהסיבה הזאת גם אם אתם מחפשים בוחש מגנטי וגם אם אתם מעוניינים בציוד מסוג אחר, חשוב שתקפידו לשים דגש על כל הפרטים והתכונות של הפריט המבוקש

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica