חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מצב צבירה

מאת: יוסי קרמר מדעי הטבע - כללי20/09/20112626 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מצב צבירה.
מהו מצב הצבירה? מדענים טוענים שהתהליך שבו האנרגיה שהייתה בנויה ומגובשת באופן מסוים, אנרגיה שנמצאת במצב צבירה שלה והשתנתה כתוצאה מגורם כלשהו, יכולה לאחר מכן לחזור למצבה הקודם.
כלומר, אנרגיה מגובשת שהתפרקה, התנפצה, השתנתה מסיבה כלשהי, עוברת תהליך שכתוצאה ממנו מתרחשים אירועים אנרגטיים שבסוף כול התהליך האנרגיה שהתפרקה, התנפצה, והשתנתה לה יכולה לחזור למצבה הראשוני ולהרכב שממנו היא הייתה עשויה קודם לכן, כלומר חזרה למצב צבירה.
חוקרים ומדענים קבעו שלאנרגיה יש ארבע מצבי צבירה: מוצק, נוזל, גז ופלזמה.
במפץ הגדול התנפצה לה אותה האנרגיה שממנה נוצרו להם אותן ארבעת מצבי הצבירה שהמדענים גילו וקבעו את עצם קיומם, כלומר יכול להתקיים לו אך ורק מצב צבירה אחד והוא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
איך אפשר לדעת מהו מצב הצבירה? ניתן לדעת זאת מתוך הכרות ומודעות עצמית והקשר שלנו לתהליך האבולוציה למימוש מהות ומטרת החיים כחלק מהתהליך שעובר על היקום, כי אנחנו גם כן הרכב אנרגטי שהוא בעל צורה.
החיים התאפשרו בעת התפלגות ההרכבים לזכר ולנקבה ויכולת ההזדווגות ביניהם, מה שאפשר את התנאים ליצירת התודעה, התודעה שלנו היא המצב צבירה, מצב הצבירה משקף אנרגיה שהיא ניטרלית ונקייה, והיא אנרגיה ששוכפלה והדומה לאנרגיה שלכאורה התנפצה במפץ הגדול.
אנרגיה ניטרלית ונקייה היא אנרגיה ללא שדה אלקטרומגנטי, טמפרטורה ומשקל או כול הרכב אחר שיקשור או יגביל את החופש והחרות שלה.
האפשרות לחיים יוצרת הזדמנות לתודעה להפוך למודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית.
כלומר, החיים באמצעות הגוף מאפשרים לתודעה כמצב צבירה לבצע לעצמה תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר מתודעה שאינה מודעת לעצמה ולעצם קיומה ולכן היא אינה נצחית, מעבר התודעה כמצב צבירה כאנרגיה שהיא ללא שדה אלקטרומגנטי, טמפרטורה ומשקל או כול הרכב אחר שיכול למנוע ממנה או להגביל ממנה את החופש והעצמאות שלה, להיות מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית.
בן האנוש מורכב מהתודעה ומהגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הוא אמצעי, כלי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית.
התודעה צריכה וזקוקה לגוף הפיזי ככלי, כאמצעי, כדי שישמש לה כהשתקפות, כמראה, באמצעות תהליך החיים לשם המעבר למודעות עצמית ונצחיות.
לאחר התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
במידה והתודעה ביצעה לעצמה את הטרנספורמציה למודעות עצמית ונצחיות בעודה בחיים עם ובעזרת הגוף, כך היא תישאר גם לאחר המוות, ובמידה ולא התודעה תתנהל כסהרורית בחלל ללא כול מודעות עצמית, ואז אם לא מודעים אז גם לא נצחיים.
מסקנה: יש מצב צבירה אחד והיא אותה האנרגיה ניטראלית נקייה שמשקפת את האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
סיכום: לכול האנרגיות ביקום שנוצרו ונוצרים כתוצאה מהמפץ הגדול יש מצב צבירה אחד שאליו האנרגיות ביקום שואפות להגיע, ולא ארבעה מצבי צבירה שקיימים כפי שקבעו המדענים.
ארבע מצבי הצבירה שאליהם מתכוונים החוקרים והמדענים הם לא מצבי צבירה, כי אם תוצאות לוואי שנוצרו כתוצאה מהמפץ הגדול.
המסר במאמר: בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה שלנו היא המצב צבירה, ובאמצעות תהליך האבולוציה השאיפה שלנו להפוך לתודעה שמודעת ונצחית גם לאחר סיומו של היקום.
יוסי קרמר מייעץ ומכוון למודעות עצמית והתפתחות אישית.
לבלוג שלי http://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון  048224276.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/161019 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141399 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148921 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141424 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141214 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141840 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141212 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא מדעי הטבע - כללי

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/195861 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: עידן אברהמימדעי הטבע - כללי24/11/19144471 צפיות
מריחואנה עשויה מקנאביס, שהוא צמח דביק ועשיר, ועל מנת להשתמש בו בסיגריה מגולגלת או במכשיר אידוי - וופורייזר, יש צורך להשתמש באמצעי כלשהו על מנת לגרוס אותו. גריינדר (המכשיר, לא האפליקציה) הוא בדיוק הכלי למטרה הזו, והופך את השימוש לקנאביס לקל ב-ה-ר-ב-ה.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי30/10/1917093 צפיות
- כמה מספרים עקביים צריך כדי להוכיח שיש חייזרים... טלסקופים סורקים את השמיים בכל רגע, בתקווה למצוא סימן לאינטליגנציה, למציאת גל רדיו שאיננו אקראי. בינתיים, במעבדת הגנטיקה משתמשים במיקרוסקופים כדי לפצח את המכונה הביולוגית הנקראת: "חיים".

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי29/10/196056 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים.

מאת: ניב אבןמדעי הטבע - כללי07/12/157391 צפיות
בחנו היטב את שנות הניסיון של המשרד. ככל שיהיה יותר ניסיון לעורכים שבמשרד זה כך השירות שתקבלו יהיה מקצועי יותר מכיוון שישנם תהליכים של רישום שנמשכים שנים רבות ואתם לא ממש רוצים לקבל שירות מאדם שטרם הספיק לחוות תהליכים אלו מתחילתם ועד לסופם על מנת להכירם בצורה הטובה ביותר.

מאת: אוריה חןמדעי הטבע - כללי24/07/157398 צפיות
מי לא רוצה עגבניות אורגניות וטריות ללא חומרי הדברה מהחצר בבית? כך תלמדו איך לגדל צמח עגבנייה מוצלח אצלכם בבית בכמה צעדים פשוטים. למה אתם מחכים?

מאת: איציקמדעי הטבע - כללי07/04/157248 צפיות
ציוד למעבדות אשר אותו סטירר מגנטי נמנע על סוגיו השונים, הוא ציוד רגיש בעל תפקיד חשוב ומשמעותי בתפקוד המעבדה. מהסיבה הזאת גם אם אתם מחפשים בוחש מגנטי וגם אם אתם מעוניינים בציוד מסוג אחר, חשוב שתקפידו לשים דגש על כל הפרטים והתכונות של הפריט המבוקש

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica