חפש מאמרים:
שלום אורח
27.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פסיכומטרי פעם שנייה

מאת: הדס גורפסיכומטרי03/10/20111376 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

גמרתם כבר עם המבחן הפסיכומטרי, למדתם והשקעתם חודשים רבים, ואז סוף סוף מגיע הציון. מה קורה אם אתם לא מרוצים מהציון שקיבלתם, או שהוא לא מספיק לפקולטה שבה כל כך רציתם ללמוד. זה לא כל כך נורא וקורה להרבה אנשים. זכרו שללמוד למבחן בפעם שנייה לא יהיה קשה כמו הלמידה לבחינה הראשונה. אז חשבו חיובי.

מבחן פסיכומטרי ניתן לחזור ולעשות כמה פעמים. הסטטיסטיקה מצביעה על כך שבדרך כלל אנשים משפרים את ציון הפסיכומטרי שלהם בבחינות חוזרות, לכן אל יאוש! אפשר לשפר את ציון הפסיכומטרי ב- 100 ואפילו 150 נקודות, וזאת בתנאי שתלמדו לקראת הבחינה הבאה בצורה טובה.

לפני שאתם ניגשים לבחינה חוזרת, יש לזהות את הנושאים שבהם התקשתם בבחינה הקודמת, לעבוד עליהם ולחדד אותם. מומלץ אף להכין רשימה מסודרת של כל הנושאים ולקבוע לוח זמנים מפורט ככל האפשר בו תדבקו לקראת הבחינה. אם בפעם הקודמת שעשיתם מבחן פסיכומטרי ניגשתם ללא הכנה מסודרת של קורס פסיכומטרי, כדאי לשקול הפעם להיעזר בקורס כזה. קורס פסיכומטרי מותאם במיוחד על מנת להכין את התלמידים לבחינה בצורה הטובה ביותר באמצעות צוות מדריכים ותיק ומקצועי אשר מלווה אתכם לאורך כל הדרך.הרבה תלמידים טוענים כי לא היו מקבלים את הציון שרצו ללא הקורס.

חשוב לזכור! אי אפשר לגשת לשני מועדי פסיכומטרי רצופים. למרות שזה יכול להיות מתסכל, היתרון טמון בכך שיש לכם ארבעה חודשים להכין עצמכם לקראת הבחינה הבאה. נסו לשנות את הגישה כלפי הפסיכומטרי והתייחסו אליו כאל אתגר. בכל אופן, אם אתם מתכוונים להירשם לשנת לימודים מסויימת עליכם לתכנן מראש את מועד בחינת הפסיכומטרי על מנת שתקבלו את הציון בזמן להרשמה. גם אם תקבלו ציון פסיכומטרי סמוך מאוד למועד ההרשמה, חלק מהאוניבריסטאות והמכללות המאפשרות הרשמה מאוחרת, עשויות לקבל אותו, אבל עדיף לא לקחת את הסיכון.

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום פסיכומטרי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס גור

מאת: הדס גורלימודים אקדמאיים29/10/13992 צפיות
ישראלים רבים פונים אל לימודי וטרינריה בחו"ל, בדרך כלל עקב מספר המקומות המצומצם בישראל, המוביל לתנאי קבלה גבוהים במיוחד. לימודים אלו מוצעים לסטודנטים זרים במגוון גדול של מדינות ובמבחר מוסדות, השונים זה מזה בעלויותיהם, תנאי הקבלה הנדרשים, איכות התוכנית ושיטות הלימוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מוסדות שונים בטרם הבחירה.

מאת: הדס גורביטוח רכב29/10/131197 צפיות
ביטוח הוא אחד ההוצאות המרכזיות באחזקת אופנוע. מחיר הביטוח היקר נובע מהסיכונים שכרוכים בנהיגה באופנוע - סבירות גבוהה יותר לתאונות וגניבות. פוליסת ביטוח החובה לאופנוע התייקרה בשנים האחרונות, אבל יש כמה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח.

מאת: הדס גורטיולים בחו"ל06/05/13959 צפיות
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בתבל ומתגוררים בה למעלה ממיליארד אנשים, הדוברים עשרות שפות ושומרים על מסורות ותרבויות שונות. למעשה, תת היבשת מחולקת לעשרים ותשע מדינות וטריטוריות המהוות כל אחת יעד תיירותי בפני עצמו, וניחנות בנוף טבעי ואנושי ייחודי.

מאת: הדס גוררכב30/04/131001 צפיות
טויוטה קורולה, היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם. עד כה נמכרה קורולה ביותר משלושים וחמש מליון יחידות לאורך יותר מארבעים שנות ייצור. הצלחה של טויוטה קורולה נעוצה במספר גורמים, וביניהם אמינות גבוהה, רמת בטיחות מרבית, ביצועים מצוינים וחלל פנימי מרווח וידידותי.

מאת: הדס גורהגירה29/04/131453 צפיות
ידי שנה מנפיקה ארה"ב בין חצי מיליון למיליון אשרות המכונות גרין קארד, ולכאורה מדובר במספרים נדיבים ביותר. ואולם, כל מי שמתחיל הליך הגירה לארה"ב מוצא שמדובר במשימה סבוכה, קשה וארוכה, ושללא השלמתה אין אפשרות לעבוד ולשהות לאורך זמן באמריקה.

מאת: הדס גורלימודים בחו"ל05/02/13904 צפיות
מבחן GMAT ומבחן GRE הינם מבחנים ממוחשבים המורכבים מתחומי החשיבה הכמותית והמילולית, כאשר לכל חלק מוקצב פרק זמן מוגדר, והוא מתבסס על שאלות אדפטיביות. המשמעות היא שדרגת הקושי של השאלות עולה ככל שהנבחן עונה עליהן נכונה.

מאת: הדס גורביטוח בריאות31/01/13919 צפיות
תייר ישראלי שאינו בעל ביטוח בריאות תקף ונזקק לטיפול רפואי דחוף, אשפוז או ניתוח בעת שהייתו בניכר, יידרש לשלם מכיסו סכומים העשויים להגיע למאות ואף לאלפי דולרים. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לרכוש בטרם הנסיעה ביטוח בריאות רלוונטי, המוצע על ידי מגוון גופים וחברות.

מאמרים נוספים בנושא פסיכומטרי

מאת: amirdadon90פסיכומטרי22/11/161258 צפיות
כל מי שמבקש לגשת לבחינה הפסיכומטרית משקיע לא מעט זמן, מאמץ, אנרגיות ובמקרים רבים גם כסף כדי להתכונן לקראתה.

מאת: amirdadon90פסיכומטרי13/09/161483 צפיות
מדי שנה ניגשים אלפי צעירים לבחינה הפסיכומטרית שמהווה שלב הכרחי בדרך למסלולי לימוד אקדמיים רבים (גם אם בימינו ישנם מסלולים אליהם ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי).

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי08/10/132663 צפיות
המבחן הפסיכומטרי הינו כלי המיון העיקרי עבור קבלה ללימודי תואר ראשון במוסדות אקדמיים בישראל, ולכן ציוני פסיכומטרי הינם בעלי משקל רב הקובע אם תוכלו להתקבל אל המגמה בה חפצתם. מכאן נובע שלציונים אלו תהיה השפעה מכרעת על עתידכם הלימודי והמקצועי.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/08/131842 צפיות
שלא כמו מבחן פסיכומטרי הבודק את ידיעות הנבחן במספר תחומים, מבחן אמיר הנערך במתכונת אמריקאית בודק את רמת הנבחן רק בשפה האנגלית. כלומר, מבחן זה נועד לצרכי מיון וסיווג של מועמדים ללימודים אקדמיים בהתאם לשליטתם בשפה.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/07/131852 צפיות
כל מי שעומד בפני בחינת הפסיכומטרי יודע כי המפתח להצלחה טמון בכמות ובאיכות הזמן שמשקיעים בהכנה. יחד עם זאת, על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם במשימה זו.

מאת: חיים שמוליקפסיכומטרי13/07/131746 צפיות
רוצים לבנות קרירה מצליחה? הערכות אומרות שמחציתם של הישראלים רוכשים תואר אקדמי, ולכן אין זה פלא שכבר בשלבים הראשונים של הילדות יוצרת הסביבה ציפיות הנוגעות לתחומי העיסוק שלנו בעתיד.

מאת: פסיכומטריפסיכומטרי27/06/132120 צפיות
הרבה מאוד אנשים בחברה סובלים מהפרעות שונות שמוגדרות תחת הכותרת "ליקויי למידה". שמות רבים ושונים כמו ADD ו ADHD מעטרים מסמכים רבים במשרד החינוך, והקלות שונות ניתנות בתחומים רבים להמון סטודנטים בימינו. אם זכיתם להיות חלק מקבוצה זו של בעלי לקויות, הרי שמגיעים לכם גם פתרונות בהמשך הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica