חפש מאמרים:
שלום אורח
27.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה הזמן הנכון לפסיכומטרי

מאת: הדס גורפסיכומטרי10/10/2011782 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה לא שמענו על המבחן הפסיכומטרי. יש סיפורים רבים ושמועות מכל כיוון על הדרך הנכונה ביותר ללמוד למבחן. לא כדאי להקשיב ליותר מידי ספקולציות וסיפורים דמיוניים לפני שאתם נגישים למבחן. יש לבחון את העובדות בלבד ולהחליט מהי תוכנית הפעולה הטובה ביותר בשבילנו.

במאמר זה ננסה לבדוק מהו הזמן הטוב ביותר לנסות ולגשת למבחן. כמובן שאין תשובה ברורה לכך, שכן כל אחד מאתנו מגיע ממקום ורקע שונה ועומדים לרשותו כלים ואמצעים שונים. לכן כדאי לדעת את היתרונות בכל אחת מהתקופות הרלוונטיות ללימודים בכדי להצליח בצורה הטובה ביותר.

תחילה נדבר על תקופת התיכון. תלמידי התיכון אומנם עסוקים בלימודים במסגרת בה הם נמצאים, אך לימודים למבחן הפסיכומטרי יכולים להיות תוספת טובה משום שמתוך כל הקבוצות הזמן בתיכון אנחנו כבר מתורגלים בלמידה יומיומית ולא פעם אינטנסיבית ולכן כמות החומר והקושי להתרגל ללמידה לא מהווים בעיה, יש רק להקפיד על חלוקת זמן יעילה בין הלימודים הרגילים ולבין אלה של הפסיכומטרי. נוסף על כך מבחן הפסיכומטרי מורכב מהרבה נושאים שכבר נלמדו במסגרת תוכנית הלימודים בתיכון ואינם מצרכים לימוד נוסף, פן זה מאפשר לתלמידים ללמוד ולהכיר יותר נושאים חדשים ואינו מבזבז זמן בלמידה חדשה והסרת חלודה.לימודי הפסיכומטרי גם תורמים לתלמיד בכיוון השני. עקב המבחן רמת האנגלית שלו עולה בשל ריבוי בקריאה של חומר באנגלית וכן החשיבה המתמטית מתחדדת לקראת הבגרויות שפתח.

האפשרות הנוספת היא לגשת למבחן הפסיכומטרי בתקופת הצבא. לגשת למבחן במהלך הצבא זו בחירה טובה למי שרוצה לנצל את הזמן של השירות הצבאי ולחסוך מעצמו לגשת לבחינה לאחר השחרור. במידה ועומד לרשותכם זמן פנוי, לגשת למבחן בזמן זה יכולה להקל עליכם להתחיל את הלימודים האקדמיים בסיום השרות או לצאת לעבוד ולטייל בראש שקט, המבחן הפסיכומטרי תקף לשבע שנים והשקעה בו היום תהיה חשובה גם בעתיד. חשוב לציין שישנם קורסי הכנה למבחן המיועדים בפרט לחיילים והם גמישים יותר בשעות וימים, גם לחיילים המשרתים בבסיסים סגורים וחוזרים רק בסופי שבוע על מנת שלא יצברו פער בלימודים.

התקופה אחרונה ואולי המרכזית כאשר מדובר בלימודי פסיכומטרי היא התקופה לאחר התיכון והצבא. בזמן הזה אתם יכולים להתחיל להתגבש ולקבל מושג על עתידכם, מחשבות על תואר אקדמי או לימודים מתקדמים מתחילים להקיף אותכם ואת הסובבים אותכם. ולכן הפסיכומטרי רלוונטי מתמיד. יתרון מובהק שיש לתקופה זהו על קודמותיה היא השקעה ורצינות שמאפיינים את התלמידים שבחרו בזמן זה. כעת התלמידים מכווני מטרה, בוגרים נפשית ומוכנים להשקעה הכרוכה במבחן.

חשבו טוב על כל הנתונים האלה, בדקו באיזה תקופה אתם נמצאים ומה הסיטואציה הטובה ביותר מבחינתכם ללמידה. אל תשפעו ממקורות לא נכונים. וכאשר תבחרו את הזמן הטוב ביותר בשבילכם השקיעו את כל האנרגיות, המשאבים והיכולת ללמוד בצורה הטובה, הרצינית ויעילה ביותר בשביל שסוף הדרך תהיה המוצלחת ביותר.

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום פסיכומטרי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס גור

מאת: הדס גורלימודים אקדמאיים29/10/13992 צפיות
ישראלים רבים פונים אל לימודי וטרינריה בחו"ל, בדרך כלל עקב מספר המקומות המצומצם בישראל, המוביל לתנאי קבלה גבוהים במיוחד. לימודים אלו מוצעים לסטודנטים זרים במגוון גדול של מדינות ובמבחר מוסדות, השונים זה מזה בעלויותיהם, תנאי הקבלה הנדרשים, איכות התוכנית ושיטות הלימוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מוסדות שונים בטרם הבחירה.

מאת: הדס גורביטוח רכב29/10/131197 צפיות
ביטוח הוא אחד ההוצאות המרכזיות באחזקת אופנוע. מחיר הביטוח היקר נובע מהסיכונים שכרוכים בנהיגה באופנוע - סבירות גבוהה יותר לתאונות וגניבות. פוליסת ביטוח החובה לאופנוע התייקרה בשנים האחרונות, אבל יש כמה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח.

מאת: הדס גורטיולים בחו"ל06/05/13959 צפיות
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בתבל ומתגוררים בה למעלה ממיליארד אנשים, הדוברים עשרות שפות ושומרים על מסורות ותרבויות שונות. למעשה, תת היבשת מחולקת לעשרים ותשע מדינות וטריטוריות המהוות כל אחת יעד תיירותי בפני עצמו, וניחנות בנוף טבעי ואנושי ייחודי.

מאת: הדס גוררכב30/04/131001 צפיות
טויוטה קורולה, היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם. עד כה נמכרה קורולה ביותר משלושים וחמש מליון יחידות לאורך יותר מארבעים שנות ייצור. הצלחה של טויוטה קורולה נעוצה במספר גורמים, וביניהם אמינות גבוהה, רמת בטיחות מרבית, ביצועים מצוינים וחלל פנימי מרווח וידידותי.

מאת: הדס גורהגירה29/04/131453 צפיות
ידי שנה מנפיקה ארה"ב בין חצי מיליון למיליון אשרות המכונות גרין קארד, ולכאורה מדובר במספרים נדיבים ביותר. ואולם, כל מי שמתחיל הליך הגירה לארה"ב מוצא שמדובר במשימה סבוכה, קשה וארוכה, ושללא השלמתה אין אפשרות לעבוד ולשהות לאורך זמן באמריקה.

מאת: הדס גורלימודים בחו"ל05/02/13904 צפיות
מבחן GMAT ומבחן GRE הינם מבחנים ממוחשבים המורכבים מתחומי החשיבה הכמותית והמילולית, כאשר לכל חלק מוקצב פרק זמן מוגדר, והוא מתבסס על שאלות אדפטיביות. המשמעות היא שדרגת הקושי של השאלות עולה ככל שהנבחן עונה עליהן נכונה.

מאת: הדס גורביטוח בריאות31/01/13919 צפיות
תייר ישראלי שאינו בעל ביטוח בריאות תקף ונזקק לטיפול רפואי דחוף, אשפוז או ניתוח בעת שהייתו בניכר, יידרש לשלם מכיסו סכומים העשויים להגיע למאות ואף לאלפי דולרים. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לרכוש בטרם הנסיעה ביטוח בריאות רלוונטי, המוצע על ידי מגוון גופים וחברות.

מאמרים נוספים בנושא פסיכומטרי

מאת: amirdadon90פסיכומטרי22/11/161258 צפיות
כל מי שמבקש לגשת לבחינה הפסיכומטרית משקיע לא מעט זמן, מאמץ, אנרגיות ובמקרים רבים גם כסף כדי להתכונן לקראתה.

מאת: amirdadon90פסיכומטרי13/09/161483 צפיות
מדי שנה ניגשים אלפי צעירים לבחינה הפסיכומטרית שמהווה שלב הכרחי בדרך למסלולי לימוד אקדמיים רבים (גם אם בימינו ישנם מסלולים אליהם ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי).

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי08/10/132663 צפיות
המבחן הפסיכומטרי הינו כלי המיון העיקרי עבור קבלה ללימודי תואר ראשון במוסדות אקדמיים בישראל, ולכן ציוני פסיכומטרי הינם בעלי משקל רב הקובע אם תוכלו להתקבל אל המגמה בה חפצתם. מכאן נובע שלציונים אלו תהיה השפעה מכרעת על עתידכם הלימודי והמקצועי.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/08/131842 צפיות
שלא כמו מבחן פסיכומטרי הבודק את ידיעות הנבחן במספר תחומים, מבחן אמיר הנערך במתכונת אמריקאית בודק את רמת הנבחן רק בשפה האנגלית. כלומר, מבחן זה נועד לצרכי מיון וסיווג של מועמדים ללימודים אקדמיים בהתאם לשליטתם בשפה.

מאת: חיים קסלרפסיכומטרי28/07/131852 צפיות
כל מי שעומד בפני בחינת הפסיכומטרי יודע כי המפתח להצלחה טמון בכמות ובאיכות הזמן שמשקיעים בהכנה. יחד עם זאת, על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם במשימה זו.

מאת: חיים שמוליקפסיכומטרי13/07/131746 צפיות
רוצים לבנות קרירה מצליחה? הערכות אומרות שמחציתם של הישראלים רוכשים תואר אקדמי, ולכן אין זה פלא שכבר בשלבים הראשונים של הילדות יוצרת הסביבה ציפיות הנוגעות לתחומי העיסוק שלנו בעתיד.

מאת: פסיכומטריפסיכומטרי27/06/132120 צפיות
הרבה מאוד אנשים בחברה סובלים מהפרעות שונות שמוגדרות תחת הכותרת "ליקויי למידה". שמות רבים ושונים כמו ADD ו ADHD מעטרים מסמכים רבים במשרד החינוך, והקלות שונות ניתנות בתחומים רבים להמון סטודנטים בימינו. אם זכיתם להיות חלק מקבוצה זו של בעלי לקויות, הרי שמגיעים לכם גם פתרונות בהמשך הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica