חפש מאמרים:
שלום אורח
20.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנרגיות שליליות אנרגיות חיוביות

מאת: יוסי קרמר מאגיה17/11/20118032 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנרגיות שליליות אנרגיות חיוביות.
מהן אותן האנרגיות? כשמישהו אומר שיש באוויר אנרגיות שליליות או חיוביות, אם מישהו אומר שהוא מרגיש אצל האחר אנרגיות שליליות או חיוביות, או שהייתה לו חוויה בעלת אנרגיה שלילית או חיובית, או שמקום זה או אחר הוא בעל אנרגיות שליליות או חיוביות ועוד, למה הוא מתכוון?
הכוונה היא לרגשות הפנימיים שבנו.
כלומר, התרגום שלנו לנושא האנרגיות, וכתוצאה מכך ההתייחסות שלנו לעצמנו ולמציאות, נעשית באופן שגוי.
למה? כיוון שלא מדובר באנרגיות שליליות או חיוביות, מדובר בהרגשה פנימית, אישית, טובה שלנו או רעה שלנו.
כתוצאה מכך, אנחנו שופטים את אותם גורמים שציינתי ונוספים, בהתאם להרגשה הפנימית הרעה או הטובה שבתוכנו.
כלומר, הטעות שלנו נעשית כתוצאה מכך, שאנחנו מייחסים את מה שרק אנחנו מרגישים, כלפי כל מיני גורמים שהם חיצוניים לנו.
התרגום, הפרוש השגוי לרגשות הפנימיים שבנו, גורם לנו לחשוב ולדמיין, שאותן האנרגיות השליליות או החיוביות הן משהו שהוא חיצוני לנו, כשבעצם מדבור אך ורק בהרגשה הפנימית שלנו.
מה מורכבים אותם הרגשות? בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אנחנו מייצרים ומפעילים את גופנו הפיזי, ומתנהגים בהתאם להרגשה הרעה שבנו, וגם בהתאם להרגשה הטובה שבנו.
כתוצאה מכך, אנחנו חיים בזיגזג רגשי, בנדנדה רגשית, שנע בין הרגשות השליליים הרעים שבנו, לבין הרגשות הטובים שבנו.
רגשות הם סמים, הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים, רגשות, חיוביים ושליליים.
מהם הרגשות הפנימיים שבנו? ההרגשות החיוביים הטובים, כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, שמחה, צחוק, הנאה, יצר מיני, ועוד.
ההרגשות השליליים הרעים, כוללים בתוכם את רגש הפחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב, ועוד.
איך להתייחס לנושא? ישנה אפשרות נוספת, שהיא ללא ייצור והפעלה של הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, וגם ללא ייצור והפעלה של הרגשות השליליים הרעים שבנו.
אפשרות זו מאפשרת לנו את הרוגע הפנימי.
הרוגע הפנימי, זהו מצב שבו אנחנו מתחברים לזהותנו האמיתית, ואז היכולת שלנו לתרגם את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, נעשית באופן ברור יותר, שפוי יותר.
הרוגע הפנימי, מאפשר לנו להיות רציונאליים, ולהתייחס לעצמנו ולמציאות שבה אנחנו נמצאים וחיים באופן ענייני.
הרוגע הפנימי, מאפשר לנו את הבריאות התקינה.
מסקנה: אין במציאות האמיתית אנרגיות שליליות ואנרגיות חיוביות, שאפשר לאבחן אותן על אנשים, אירועים, חוויות, מקומות, ועוד.
זוהי מחשבה והמצאה דמיונית, לתרגום, פרוש, ולזיהוי שגוי של עצמנו ושל המציאות, כשאנחנו בעצם מתייחסים להרגשה השלילית הרעה שבנו וגם להרגשה החיובית הטובה שבנו שרק אנחנו מרגישים, ואין לרגשות הפנימיים שבנו, כל קשר לאף גורם שהוא חיצוני לנו.
סיכום: הרוגע הפנימי מאפשר לנו להתחבר לזהותנו האמיתית, ולתרגם את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים באופן ברור יותר, שפוי יותר.
שלב אבולוציוני מתקדם זה, ישדרג אותנו מבחינה התפתחותית.
כיוון, שברגע שנבין מהי זהותנו האמיתית, רמת המודעות העצמית שלנו תשודרג.
רמת מודעות מתקדמת זו, תאפשר לנו את הבריאות.
המסר במאמר: אפשר לאבחן באופן רגוע, רציונאלי וענייני, אבל במציאות האמיתית אין אנרגיות חיוביות או שליליות. 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16593 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141027 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148306 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14789 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14857 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141253 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14902 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא מאגיה

מאת: יוסי קרמר מאגיה15/02/148837 צפיות
מה המשמעות של אותם מעשים? מעשים אלו אולי נקראים בשמות שונים, אך כולם נועדו לשם מטרה אחת והיא לפגוע ברגשותיו עד שיגעון ובגופו של הקורבן ואף לגרום למותו, מעשים שמשקפים את הרוע הקיים בבן האנוש. מעשים אלו שנועדו לשם הפגיעה באחר נעשים באמצעות שפת הטלפתיה וההיפנוזה ללא כל צורך במגע עם הקורבן. כלומר, הקורבן מבצע לעצמו את אשר רוצה הפוגע בו באמצעות שדר טלפתי הנושא את המסר. כדי להבין את משמעות המעשים, רצוי לדעת מהי טלפתיה? טלפתיה היא שפה, שפת הטלפתיה היא השפה האמיתית שלנו. המשך במאמר...

מאת: דורית קידרמאגיה12/07/108521 צפיות
למי אין קמיע? למי אין התנהגויות חוזרות על עצמן שמשמשות כהגנה? מי אינו משתמש ב"טפו...טפו...טפו", מציג כף יד מתוחה כחמסה ו/או נוקש על עץ? WELL???? מתי זה החל ומדוע זה עדיין כאן?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica