חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כישוף וודו מאגיה שחורה פולסא דנורא

מאת: יוסי קרמר מאגיה15/02/20148806 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כישוף מאגיה שחורה פולסא דנורא.
מה המשמעות של אותם מעשים? מעשים אלו אולי נקראים בשמות שונים, אך כולם נועדו לשם מטרה אחת והיא לפגוע ברגשותיו עד שיגעון ובגופו של הקורבן ואף לגרום למותו, מעשים שמשקפים את הרוע הקיים בבן האנוש.
מעשים אלו שנועדו לשם הפגיעה באחר נעשים באמצעות שפת הטלפתיה וההיפנוזה ללא כל צורך במגע עם הקורבן.
כלומר, הקורבן מבצע לעצמו את אשר רוצה הפוגע בו באמצעות שדר טלפתי הנושא את המסר.
כדי להבין את משמעות המעשים, רצוי לדעת מהי טלפתיה? טלפתיה היא שפה, שפת הטלפתיה היא השפה האמיתית שלנו.
השפות שאנחנו משתמשים בהן באמצעות הדיבור והכתיבה לסוגיהם הרבים, משמשים אותנו ליצירת קשר והעברת מסרים בינינו, אך הם אינם השפה האמיתית שלנו, והם משקפים את הפרוד והחלוקה של המין האנושי להרבה קבוצות בעלות שפה שונה, והניתוק שלנו מזהותנו האמיתית.
שפת הטלפתיה זהו אמצעי תקשורת להעברת מסרים, הדומה לחלום.
כדי להבין באופן ברור יותר מהי שפת הטלפתיה ואיך מתבצעת התקשורת בינינו? ראשית יש להבין ממה מורכב בן האנוש?
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי שהם המכלול השלם לעצם קיומו בחיים.
התודעה היא מי שאנחנו, הגוף הפיזי הוא כלי ביולוגי, אמצעי ביולוגי, שנבנה והשתכלל תוך כדי תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, לגוף יש יעוד והוא נוצר לשם מטרה אחת ויחידה.
הגוף תפקידו לשמש לנו כהשתקפות, כמראה לתודעה, לשם התיקון, הטרנספורמציה, השינוי והמעבר למודעות עצמית ונצחיות, שמתבצע באמצעות צבירת ידע תוך כדי ניסיון חיים.
לאחר התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
מה תפקידו של המוח שלנו? המוח הוא ממיר ומתרגם שדרים אנרגטיים, שמשודרים מהתודעה למוח שמועבר לגוף ולתודעה מהגוף דרך המוח, כאשר השדרים מהמוח לתודעה יוצרים את ההולוגרמה, כשבעצם אנחנו כתודעה צופים בתוכנו בכול המשודר אלינו מהמוח באמצעות הגוף, כלומר המוח הוא מקרן שמקרין סרט שהוא תלת מימד לתודעה.
התודעה היא אנרגיה כדורית המאפשרת את ההולוגרמה.
המוח האנושי הוא איבר מקשר.
המוח הוא איבר שמקשר בין הגוף הפיזי שלנו והתודעה וההפך.
לאחר שהבנו ממה מורכב בן האנוש ואת הקשר בין התודעה לגוף שנעשה באמצעות תרגום והמרה של המוח, ניתן להבין שהתקשורת באמצעות שפת הטלפתיה יכולה להתבצע באמצעות התודעה, הכל תלוי ברמת המודעות ואם המעשה נעשה במודע או שלא במודע.
התקשורת נעשית באופן טלפתי לשני הכיוונים, כלומר דרך התודעה אפשר גם לשדר ואפשר גם לקלוט ללא כול צורך באמצעים של הגוף, אבל כדי להגיע לרמת מודעות מתקדמת זו רצוי להבין איך להרגיע את הרגשות ואיך להפעיל את הגוף באופן המתאים והבריא לו.
שדר ששודר הוא אינו חסום בפני אף אחד גם אם הוא מיועד באופן ספציפי למישהו, כלומר הכל גלוי.    
היפנוזה מיועדת להפנט, כשהמהופנט מוכן במודע לאפשר למהפנט שליטה מוחלטת על גופו למשל לצרכים רפואיים, אבל ניתן לבצע הפנוט גם ללא רשות במידה ורוצים לפגוע במישהו שאינו מגובש באישיותו.
מה כל זה קשור לכישוף, מאגיה שחורה ופולסא דנורא? הקשר הוא בכך שבמידה והקורבן שרוצים לפגוע בו אינו מודע לכל הנושא הטלפתי וההיפנוזה ולמעשיהם של פוגעיו הם יכולים להשפיע עליו באמצעות שפת הטלפתיה ולהפנט אותו ולגרום לכך שהוא יצור לעצמו מציאות שתאפשר לו לבצע את אותם המעשים שפוגעיו מעוניינים בהם כשהוא בכלל אינו מודע לכך.
למה הדבר דומה? אם חבר אומר לחברו לקפוץ מהגג באמצעות שפת הדיבור הוא ישמע את המסר ויבין שזו בקשת חברו ושזה לא הרעיון שלו, ירצה יקפוץ לא ירצה לא יקפוץ.
אבל, אם החבר ישדר לחברו מסר טלפתי לדרישה ממנו לקפוץ מהגג, הקורבן ישמע מעיין קול פנימי שאומר לו לקפוץ מהגג שיגרום לו לחשוב שזה בא מתוך רעיון ורצון שלו למות מה שיכול להוביל אותו לבצע את המעשה במידה והוא נמצא במצוקה רגשית וליצור לעצמו מציאות כזו.
בהיפנוזה כאשר הקורבן אינו מגובש באישיותו ואינו מודע לאפשרות העברת מסרים באופן טלפתי וזיהוי המסר הטלפתי, ניתן להפנטו ולגרום לכך שהוא יבצע את המעשה ויקפוץ מהגג ללא יכולתו למנוע זאת, כלומר השליטה על גופו של הקורבן מנוטרלת.
חשוב להבין שמי שמשתמש בכישוף מאגיה שחורה ופולסא דנורא מסכן את עצמו, למה? כיוון שכביכול הקורבן משמש לפוגע כהשתקפות, כמראה למעשיו.
מהי השתקפות? השתקפות באמצעות האנשים הסובבים אותנו ושאיתם אנחנו באינטראקציה, משמשים לנו כמראה שתפקידה להראות לנו מי אנחנו באמת מה שיאפשר את תיקון האישיות שהתנפצה לה.
כלומר, אם חבר כועס על חברו ההשתקפות מראה שהכועס בעצם כועס על עצמו בלבד.
אם חבר רוצה להרוג את חברו ההשתקפות מראה שהרוצה להרוג בעצם רוצה למות.
דוגמה נוספת, אם חבר שונא את חברו ההשתקפות מראה שהשונא שונא את עצמו בלבד, וככה גם עם שאר הרגשות החיוביים והשליליים שבנו, שכתוצאה מפרוש שגוי לרגשותינו אנחנו חושבים שיש קשר בינם לבין החיצוני לנו, כשעצם הכל מתרחש בתוכנו ולרגשות הפנימיים שבנו אין כל קשר לחיצוני, כי אנחנו רק מייחסים אותם לחיצוני, פרוש שגוי לרגשות גורם לכך שאנחנו זקוקים לאנשים לחברה סביבנו כדי שישמשו לנו כהשתקפות, וזאת כדי שנדע מי אנחנו ומה יש לתקן באישיותנו ושנוכל לשדרג את עצמנו לרמת מודעות מפותחת יותר.
לכן, המסקנה היא שהמבצע אקט רגשי, אמוציונאלי שנעשה באמצעות הכישוף, כישוף טקס הוודו, המאגיה השחורה והפולסא דנורא יגרום לכך שהוא יכול אומנם לפגוע בקורבן במידה והקורבן אינו מגובש באישיותו, אבל ההשתקפות יוצרת את הקארמה שבעצם תפגע בפוגע.
כלומר, הפוגע פוגע בעצמו ומה שהוא תכנן כדי לפגוע בקורבן הוא בעצם תכנן לעצמו.
הרציונל בשפת הטלפתיה מאפשר תקשורת בנינו והעברת מסרים, במידה והשימוש בשפת הטלפתיה נעשה בו שימוש באופן אמוציונאלי ולא ענייני, המעשה גורם לכך שהמשתמש יפגע בבריאותו בכך שהוא יתנתק מהאני העצמי שלו ומהמציאות האמיתית לעולם האשליות, ואשליות מתנפצות להן במבחן המציאות האמיתית מה שיכול לגרום לסבל רב ואף למוות.
מסקנה: השימוש בכישוף, כישוף טקס הוודו, מאגיה שחורה, פולסא דנורא אינו מומלץ.
טלפתיה היא השפה שלנו לתקשורת והעברת מסרים, כל שימוש אחר אינו בריא. 
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16576 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141009 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148283 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14761 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14845 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141240 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14891 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא מאגיה

מאת: יוסי קרמר מאגיה17/11/118003 צפיות
מהן אותן האנרגיות? המשך במאמר...

מאת: דורית קידרמאגיה12/07/108510 צפיות
למי אין קמיע? למי אין התנהגויות חוזרות על עצמן שמשמשות כהגנה? מי אינו משתמש ב"טפו...טפו...טפו", מציג כף יד מתוחה כחמסה ו/או נוקש על עץ? WELL???? מתי זה החל ומדוע זה עדיין כאן?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica