חפש מאמרים:
שלום אורח
21.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים למציאת מטפלת

מאת: SEO Neto teamהורות20/11/2011517 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מטפלת (או בייביסיטר) טובה היא לא דבר שפשוט למצוא מחד. מאידך, זהו אחד הדברים החשובים ביותר ואחת ההשקעות המשתלמות ביותר לזמן שלנו. כל מטפלת או בייביסיטר שנבחר תבלה שעות רבות עם הילדים שלנו ולכן חשוב שנקפיד ונדקדק בבחירת האדם שאותו אנחנו מכניסים לחיינו.

אחרי שהסכמנו על החשיבות של הנושא בואו נראה איך אנחנו מוצאים מטפלת מוצלחת שאנו יכולים לסמוך עליה. וכמובן מה כדאי לעשות על מנת להכניס אותה לתפקיד בצורה הטובה ביותר - מה שישרת בסופו של דבר את טובת האוצרות הקטנים שלנו כמובן.

תיאום ציפיות משפחתי

קודם כל, לפני שניגשים לחפש מטפלת או בייביסיטר אנחנו צריכים להגדיר לעצמנו מה בדיוק אנחנו רוצים ממנה: כמה שעות ביממה אנחנו רוצים שתעבוד? מה בדיוק אנחנו רוצים שתעשה? האם היא נשארת בגדר מטפלת או בייביסיטר בלבד או שאנחנו רוצים אופר שגם תבשל ותנקה. אחת שתעזור לילד עם מטלותיו היומיות וגם לנו בנושאי הבית?

בנוסף לכך, כמובן שעלינו להגדיר לעצמנו מהו השכר שאנו רוצים לשלם לה, עד כמה אנחנו מוכנים להתגמש ומה המדיניות לגבי שעות נוספות. כאן גם המקום להזכיר שיש זכויות סוציאליות המגיעות לה על פי חוק וחובה עלינו לקיים אותן.

איפה מוצאים מטפלת או בייביסיטר?

עכשיו, אחרי שערכנו תיאום ציפיות משפחתי, אנחנו יכולים לצאת לחפש מטפלת או בייביסיטר שנוכל להפקיד בידיה את העוללים שלנו למשך מספר שעות בכל יום, או מספר פעמים בשבוע, בהתאם לדרישות שלנו.

אין ספק שמקור המידע הטוב והאמין ביותר הוא בדך כלל החברים הקרובים והמשפחה. אנו יוצאים מנקודת הנחה שאותם אנשים מחבבים אתכם ואת הילדים שלכם וימליצו לכם על מטפלת או בייביסיטר טובה.

חיפוש מטפלת או בייביסיטר באינטרנט

במקרים רבים מאגר המשפחה והחברים שלנו לא מספיק על מנת למצוא את השידוך המתאים עבורנו. אם זה מבחינת המרחק, השעות או המחיר. לטובת העניין הזה בדיוק הוקמו לא מעט אתרי אינטרנט אשר מרכזים בתוכם בנקים עצומים של מטפלות, בייביסיטר ואופר אשר מעוניינות לעבוד. אתם רק צריכים להזין את הפרטים המתאימים והאתר יפלח עבורכם את המטפלות המתאימות. אחרי שהאתר פלט עבורכם רשימת שמות פוטנציאלית, מומלץ להתקשר אל כל מטפלת או בייביסיטר בנפרד ולקיים איתה ראיון טלפוני מעמיק.

בראיון חשוב לברר כמה שיותר פרטים, להבהיר לה מה הן הציפיות שלכם ולסכם תנאי שכר בסיסיים המתאימים לשני הצדדים. לאחר שנראה לכם שמצאתם מטפלת או בייביסיטר שנשמעת לכם טוב, כדאי להזמין אותה לראיון.

בראיון תוכלו להתרשם ממנה באופן בלתי אמצעי. מומלץ כמובן להביא גם את הילדים לפחות לחלק מן הראיון, בכדי שתוכלו להתרשם מהדינמיקה, או לשמוע גם את דעתו של הילד- אם הוא כבר בגיל שיש לו דעה. עם זאת, ראוי להזכיר שאין זה מבחן בד אלא ראיון אז לא מומלץ לצפות ממנה שתתחיל לטפל בילד מולכם.

בסופו של הראיון ולאחר שנראה לכם שמצאת מטפלת או בייביסיטר מתאימה, כדאי מאוד לסכם את הדברים ואת תנאי ההעסקה בחוזה כתוב ששני הצדדים יחתמו עליו. כמו כן מומלץ להשאיר בהגדרה ערוץ פתוח לביקורת הדדית על מנת ששני הצדדים יוכלו להשתפר - גם אתם וגם כל מטפלת או בייביסיטר שתבחרו. בהצלחה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת SEO NETO מתמחה בעולם קידום אתרים בגוגל על ידי אופטימיזציה של אתרי אינטרנט באמצעות תוכן באתר אינטרנט ומחוצה לו ובשימוש טכניקות קידום אתרים ברמה מקצועית ותוך כדי שילוב בניית קישורים חזקים לאתר על מנת לחזק את המוניטין שלו מול מנועי חיפוש

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת SEO Neto team

מאת: SEO Neto teamבניין ואחזקה - כללי20/05/12910 צפיות
השמש הישראלית לא ניחנה ביכולת התחשבות ובחודשי הקיץ היא קופחת על ראשינו ללא רחם. בשעה שאנחנו יוצאים לרחוב בשעות הצהריים באמצע יולי-אוגוסט ודאי נחבוש כובע רחב שוליים, אבל זה פתרון קצת מסורבל במידה ואנחנו מחליטים לשבת דווקא במרפסת ביתנו

מאת: SEO Neto teamניתוחים פלסטיים20/05/12787 צפיות
בוטילנום טוקסין. זה בהחלט עלול להישמע מעט מפחיד, בפרט בגלל המילה "טוקסין" המתקשרת באופן אסוציאטיבי לרעל. אולם למעשה, מדובר בחומר שכולנו מכירים את שמו: בוטוקס. בוטוקס מופק מרעלן שאכן עלול להיות קטלני אבל כאשר נעזרים בו למטרות רפואיות ועושים זאת אצל רופא מוסמך ומיומן, אין סיבה לדאגה

מאת: SEO Neto teamצרכנות20/05/121133 צפיות
כשאנחנו מחליטים לקנות מקרר ביתי ברור לנו מאוד מה הצרכים שלנו; כמה נפשות חיות בבית? אילו כמויות מזון אנחנו צורכים? האם אנחנו זקוקים למיכל הקפאה גדול או שנוכל להסתפק במגירת הקפאה בלבד? אלו שיקולים משמעותיים שיש לקחת בחשבון לצד אילוצים דוגמת גודל המקרר, סוג הדלתות ואפילו המראה החיצוני שלו

מאת: SEO Neto teamצרכנות16/05/121212 צפיות
עדנה, בת דודתי, חייתה במזרח הרחוק שם עיצבה ומכרה קו של בגדים. כששבה לארץ הקימה לעצמה סטודיו והחלה לחפש מכונת תפירה שתענה על דרישותיה. אם אתן גם מחפשות לקנות מכונת תפירה הנה כמה טיפים שלמדנו, עדנה ואני, בעת חיפושינו

מאת: SEO Neto teamצרכנות16/05/12990 צפיות
אין יותר כייף מלעשות משהו שלא אוהבים אבל חייבים, ולגלות שזה מצליח ועוד בקלות. מגהץ קיטור הוא המתנה לכל מי שצריך להראות מצוחצח ומדוקדק, בין אם זה גבר או אשה, ואצלנו אפילו הנוער התחיל להראות עניין בפלא הזה שנקרא "מגהץ קיטור" ותפסתי אותם מגהצים גם את התחתונים, ככה סתם בשביל המשחק

מאת: SEO Neto teamצרכנות16/05/121058 צפיות
רבים הם השימושים המתאימים למוצר נפלא כמו מקרר מיני בר, אותו אנחנו רגילים למצוא בחדרי בתי מלון כשהוא מלא במוצרים במחירים אסטרונומיים. מקרר מיני בר הוא המצאה מצילת חיים ואף ממנפת איכות חיים מאין כמותה. להלן מספר רעיונות לשימוש במקרר מיני בר

מאת: SEO Neto teamצרכנות15/05/12985 צפיות
אם אתם קוראים לרכב שלכם "הבית השני," הרי שזה אומר כי אתם מבלים שעות רבות בתוכו אם בנסיעה או בהמתנה או מכל סיבה אחרת. מקרר לרכב יקל על חייכם ויעזור לכם לשמור על בריאותכם, משקלכם וכיסכם

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: בתיה כץהורות11/09/19290 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

מאת: Droxitהורות23/05/19722 צפיות
לרוב, סבתא היא דמות משמעותית מאוד בחיי הנכדים שלה. היא מפנקת, מבלה איתם זמן איכות וכמובן שומרת עליהם לא פעם כשעולה הצורך. אלא שגם לסבתא יש סידורים משלה, אולי גם תחביבים ואפילו תכניות לטוס לחופשה קצרה בחו"ל מפעם לפעם. אז נכון, שירותי סבתאות לא מהווים תחליף לאהבה העצומה שרק סבתא יכולה להעניק, אבל הם לכל הפחות מספקים פתרון נהדר – גם לילדים וגם להורים.

מאת: Droxitהורות02/05/19776 צפיות
כל סבתא מכירה את הסיטואציה הזו היטב. אחרי שנים של עבודה וגידול ילדים, דווקא כשהחלה ליהנות מהימים שבהם המטלות כבר לא נערמות בקצב והחופש נראה באופק, הן נקראות לשירות "מילואים" אצל הילדים שהתבגרו והפכו להורים בעצמם. עכשיו הן מתבקשות לשמור על הנכדים, לבלות איתן בחופשות הקיץ ובחגים, ואפילו לשמש כאחות רחמנייה כשהתינוק חולה בזמן שההורים חייבים לחזור לעבודה. אז נכון, מבחינת סבתא הזמן עם הנכדים מבורך והאהבה עצומה. אלא שגם הן רוצות ליהנות מהחיים ומהפנסיה.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות11/03/19925 צפיות
רעיון לבילוי עם הנכדים: שינסו לספר על כל סימני הדרך שיש בהליכה היומית לבית הספר או לגן.

מאת: Droxitהורות28/02/191045 צפיות
בדרך כלל אתם מסתדרים לא רע. בין אם אתם זוג שמנהל יחד את משק הבית ובין אם אדם אחד מנצח על התזמורת עם עזרה מחברים טובים או קרובי משפחה, הכול עובד בדיוק כמו שצריך. יש תמיד מי שישמור על הילדים כשישיבה מתארכת וגם יש מי שידאג לכביסה או לסידור הבית בזמנים הלחוצים ביותר. אלא שיש גם לא מעט מצבים שבהם העזרה זמינה קצת פחות. בן או בת הזוג נוסעים או מוקפצים לשירות מילואים, ההורים יוצאים לחופשה או שמישהו מרגיש קצת פחות טוב – ומספק פחות עזרה מהרגיל. במצבים מעין אלה שירות עזרה למשפחות של פאן-פאן מספק את המענה.

מאת: SEONET קידום אתריםהורות02/12/181493 צפיות
למה חשוב להקריא ספרים לילדים בגיל הרך? האם צריך להקריא לתינוק בן שנה סיפור או שזה מיותר, גם ככה הוא לא מבין את כל המילים ובטח שלא יכול לעקוב אחר העלילה. אבל הקראת סיפורים לתינוקות חשוב מאוד ובעל יתרונות רבים במאמר הבא.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות28/08/181783 צפיות
צאו עם הילדים למרפסת הפונה לרחוב ותתחילו לרשום כמה מכוניות בעלות אותו צבע נוסעות ברחוב. נכד אחד יספור רק מכוניות לבנות, נכד אחר יספור רק מכוניות שחורות וכך הלאה. אפשר גם לספור כמה מכוניות בצבע חריג עוברות: כמה מכוניות מסוגלות להיות בצבע סגול? כמה מכוניות בצבע צהוב של חלמון ביצה? כמה מכוניות מוכתמות בכתום?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica