חפש מאמרים:
שלום אורח
22.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה חשוב להשקיע בעיצוב תעשייתי טוב בפיתוח זיווד אלקטרוניקה

מאת: נמרודגאדג'טים09/12/2011681 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

זיווד אלקטרוני - למה חשוב להשקיע בעיצוב תעשייתי טוב בפיתוח זיווד אלקטרוניקה?

עיצוב של מוצרי זיווד לאלקטרוניקה, הינו תחום רחב שבבסיסו הנסיון לפעול למען הבטחת ואבטחת רכיבי אלקטרוניקה שונים. מתוך כך, על-אף שלכאורה המדובר במוצר משני, שתפקידו להכיל את המוצר העיקרי, בפועל עיצוב זיווד אלקטרוני חכם ונכון מהווה חלק אינטגרלי וחשוב במיוחד מתהליך תכנונם וייצורם של חלקי אלקטרוניקה עבור מוצרים חדשים ופטנטים.

בתהליך תכנונם של זיוודי אלקטרוניקה מעורבים גורמים רבים ומומחים מתחומים שונים חוברים על-מנת להבטיח התאמה סופית מירבית בין כלי האחסון לצרכיו ולאופיו הייחודי של המוצר שהוא נועד להכיל. אחד הפנים החשובים ביותר בתהליך, שלב שבלעדיו קשה עד בלתי אפשרי להגיע לרמת גימור יישומית של מוצר הזיווד, הוא העיצוב התעשייתי של המארז. חשוב לזכור, כי למארז הפלסטיק או המתכת המתוכנן, ישנם שני תפקידים עיקריים: הגנה פיזית על הרכיבים עבורם תוכנן מלכתחילה וכמו כן התאמה ארגונומית ועיצובית אידיאלית מבחינת הלקוח עבורו הוא מיוצר.
חשיבות זו של עיצוב מוצר הזיווד, מחייבת שיתוף פעולה בין המעצבים התעשייתיים שמאחוריו לבין צוותי התכנון, ההנדסה והייצור של המוצר אותו יכיל בסופו של דבר. רק התעקשות על עיצוב תעשייתי ברמה הגבוהה ביותר, כזה הלוקח בחשבון את הצרכים הייעודיים והיחודיים של המארז, כולל הקפדה על בחירת סוג החומר הנכון שיספק הגנה מירבית לחלקים הנארזים וכן התאמה מושלמת לתהליכי הפתיחה והסגירה של המיכל בעת הגעתו ללקוח, תוכל להבטיח כי מוצר הזיווד לא יפגום בהצלחת השיווק והמכירות של רכיבי האלקטרוניקה עצמם.

מחקרים מוכיחים כי השקעה בתהליך עיצוב תעשייתי מוקפד של מארזים, הביאה לעלייה בביקוש וחשוב לא פחות, לעלייה במחיר אותו מוכן היה הלקוח לשלם בעבור החלקים האלקטרוניים עצמם. יכולתה של חברת מקביט לשלב כבר בשלב פיתוח הזיווד עבודת צוות של מעצבים תעשייתיים ומהנדסי מכונות, מבטיחה את התקיימותם האופטימלית של כל שלבי תהליך הפיתוח, כך שהמוצר המועבר ללקוח בסופו של דבר יהלום את צרכיו מכל הבחינות האמורות: נוחות משתמש, מראה מזמין והתאמה והגנה מושלמות לרכיבים האלקטרוניים שהוא נועד להכיל.

 תגיות המאמר: פטנטים, זיווד אלקטרוני


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הפטנטים www.GizmoMaker.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נמרוד

מאת: נמרודיזמות עסקית11/04/12692 צפיות
במאמר זה נסקור את כל התהליך של עיצוב מוצר אצל מעצבים מומחים בתחום השלב האחרון והסופי הוא שלב בניית אבטיפוס. אבטיפוס הוא הדגם הראשוני של המוצר שלכם והוא אמור לתת תחושה ממשית לרעיון שלכם. לאחר שאבטיפוס מוכן ועובר את הבדיקות המתאימות, ניתן להתחיל בייצור המוני של המוצר שלכם.

מאת: נמרודיזמות עסקית11/04/12724 צפיות
במאמר זה נספר על שרותי פיתוח מכונה עבור חברות, מפעלים ויזמים. אם אתם מעוניינים בשרותים כאלה כדאי שתקראו את המאמר.

מאת: נמרודיזמות עסקית08/04/121009 צפיות
במאמר זה ניתן לכם טיפים כיצד תוכלו למכור את הרעיון של הפטנט שלכם לחברות הקיימות בשוק

מאת: נמרודיזמות עסקית08/04/121056 צפיות
במאמר זה נסביר כיצד יש להתחילו בפיתוח של מוצר או המצאה שחשבתם עליה. כל הכללים בכתבה הבאה

מאת: נמרודתעשייה05/04/12643 צפיות
במאמר זה נסקר כיצד מעצבים תעשייתיים יכולים לסייע למוצר שלכם. בחברת גיזמו, אשר ביצעה פרויקטים מגוונים בתחומים: חקלאות, מיכשור רפואי, מוצרי בית, כלי עבודה, מכונות ייצור, רכבי שטח, עזרים לניתוח, כלי עזרה ראשונה, פטנטים בתחום אנרגיה ירוקה, מערכות לייצור אנרגיה, כלים להגיינה וכלי רחצה, פיתוח מערכות ניסוי וניהול ניסויים ועוד,

מאת: נמרודיזמות עסקית29/03/12819 צפיות
במאמר זה נסקור כיצד חברות הנדסה שונות יכולות לבצע בשבילכם תכנון הנדסי איכותי שיהפוך את המוצר שלכם לשם דבר כל תכנון הנדסי כולל מספר שלבי משנה שבלעדיהם לא ניתן להגיע לתוצאה המושלמת הנדרשת. השלבים הם תכנון כללי, תכנון קונספטואלי , תכנון מפורט, עבודה על תיק שרטוטים, , אינטגרציה וניסויים, ייצור דגמים , הרכבות והרצות, הפקת לקחים ומסקנות, שיפורים ועדכונים, העברה לייצור סדרתי ועוד ועוד.

מאת: נמרודיזמות עסקית29/03/12830 צפיות
במאמר זה נסקור מהם השלבים הדרושים כדי לגייס מימון כספי עבור פיתוח המוצר שלכם

מאמרים נוספים בנושא גאדג'טים

מאת: נינה כהןגאדג'טים15/01/18964 צפיות
מה מעלה את הצורך לטעון את המצבר? כיצד אפשר לשמור על המצבר לאורך שנים? מדוע כדאי שיהיה לך מטען עבור המצבר והיכן כדאי לרכוש אותו? התשובות לשאלות אילו יכולות לשמור על המצבר שלך בטווח הארוך.

מאת: יבגני דוברובסקיגאדג'טים25/02/16965 צפיות
"וואן-פלוס" נוסדה ב-16 בדצמבר, 2013, ע"י סגן הנשיא של "אופו", פיט לאו וקארל פיי. לפי מסמכי ממשלת סין, בעל המניות המוסדי היחיד של וואן פלוס הוא אופו. אף על פי שבתחילת הדרך הכחיש לאו את היותה של וואן-פלוס חברת בת של אופו, ברגע שחרור נשורת הרגולציה הודו שהם שייכים לאופו והם "בקשר עם משקיעים אחרים" (למרות ששום דבר לא הוכרז עד כה)

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/151868 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/15955 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: ravivorגאדג'טים16/03/151550 צפיות
אנחנו אוהבים אותם ולא מוכנים להיפרד מהם אפילו לרגע. אז לפחות בואו נפנק אותם (ואת עצמנו) בכמה תוספות שווה במיוחד.

מאת: רוני מיכאלגאדג'טים23/10/143950 צפיות
בעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים, כמעט הכל נעשה באמצעות מכשיר או מוצר אלקטרוני מסוים, כאשר כמעט שום דבר, מלבד לחיצה על כפתור ההפעלה, לא נעשה על ידינו.

מאת: אוהד ז.גאדג'טים27/02/147466 צפיות
מצלמות דרך לרכב נמכרות בשוק כבר משנת 2000 אך בתחילת העשור הנוכחי מכירתן החלה לתפוס תאוצה, בעיקר עקב מקרים שבהם נהגים שקיבלו דוחות לא מוצדקים הצליחו להוכיח את טעותו של השוטר ואת התנהגותו, ובנוסף הצליחו להוכיח את האמת במקרי תאונה. במאמר הבא נדבר על היתרונות ברכישת מצלמות רכב וניתן טיפים לרכישה נבונה ולשימוש נכון בהן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica