חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פנקסי חשבוניות לנשים

מאת: Seo-Eventשיווק30/12/2011939 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות מכיוון שנשים רבות הופכות להיות נשים עצמאיות שפותחות עסקים משלהם ניתן לראות מגמה ברורה של נשים שמגיעות לבית דפוס להדפיס מוצרי דפוס שונים כמו כרטיסי ביקור, פליירים ופנקסי חשבוניות. השינוי הכי גדול בכמויות ההדפסה של נשים קורה דווקא בתחום פנקסי החשבוניות והוא גם המוצר שמראה את השינוי הגדול ביותר שקרה בשוק. בעבר לנשים לא הייתה סיבה להגיע לבית דפוס ולהדפיס פנקסי חשבוניות. נשים לא היו עובדות בתור עוסקות מורשות ולכן לא היה להם סיבה להוציא פנקסי חשבוניות מבית דפוס. בתקופה האחרונה מכיוון שיותר נשים הפכו להיות עצמאיות ניתן לראות שבתי דפוס מדפיסים פנקסי חשבוניות לנשים רבות.

פנקסי חשבוניות של נשים מעוצבות בצורה דומה לפנקסי חשבוניות של גברים. בשורה התחתונה לפנקסי חשבוניות יש איזה שהיא תבנית קבועה שניתן לעקוב אחריה ולראות כיצד היא חוזרת על עצמה. ברב פנקסי החשבוניות אנחנו יכולים למצוא לוגו של חברה או עסק כתובת מספר טלפון וקצת פרטים על העסק המדובר. פנקסי חשבוניות של נשים מכילים בתוכם את אותו תוכן שחוזר על עצמו בכל פנקסי החשבוניות בנוסף לכך ניתן להרגיש טאצ' נשי כאשר מדובר בפנקסי חשבוניות של נשים. לנשים יש חוש עיצובי מפותח מאוד ורב הנשים אוהבות עיצוב ואוהבות גרפיקה כפי שהדבר ניכר בעת עיצוב כרטיסי ביקור . לכן פנקסי חשבוניות של נשים יכולים לעיתים לקבל עיטורים מעניינים ולקבל גרפיקה שמתאימה לבחורה שמחזיקה את פנקסי החשבוניות שיצאו מבית .

הגל ששוטף את בתי הדפוס שבו כמויות גדולות של הדפסת חשבוניות לנשים הוא גל חיובי שמראה שיותר נשים זקוקות לפנקסי חשבוניות ויותר נשים נעשות עצמאיות. אם נהפוך את הדפסת פנקסי החשבוניותשל נשים לתופעה חברתית נוכל לעשות מחקר גדול בנושא ולראות את השינויים החברתיים שהחברה שלנו עברה בשנים האחרונות והלהסיק מכך הרבה על מעמד האישה. בית דפוס יכול להעיד שנשים במשך שנים הדפיסו כרטיסי ביקור אבל זה עדים לא אומר שנשים היו עצמאיות. כרטיסי ביקור הם מוצרים שאפשר להדפיס גם כאשר אנחנו נמצאים בתוך עסק ואנחנו סתם עובדים זוטרים בעסק מסויים. פנקסי חשבוניות לעומת זאת הם מוצרים שאין לנו סיבה להדפיס אותם בבית דפוס אלא אם כן אנחנו עובדים בצורה עצמאית ואנחנו צריכים להיתנהל מול רשויות המס בצורה אחראית. פנקסי חשבוניות לנשים הם סמל מובהק למהפכה גדולה. אם לפני חמישים שנה אישה הייתה אומרת שהיא מוציאה פנקסי חשבוניות כולנו היינו מסתכלים עליה במבט תמוהה. היום נשים רבות מדפיסות פנקסי חשבוניותובתי דפוס שמחים לעבוד עם נשים שמדפיסות פנקסי חשבוניות. ניתן להגיד שאפילו למעצבים גרפים נחמד יותר לעבוד עם נשים שמגיעות להדפיס פנקסי חשבוניות מכיוון שהן מגיעות עם מוטיבציה לעצב פנקסי חשבוניות מעוצבים ויפים והן נכונות יותר להשקיע בעיצוב מאשר גברים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Seo-Event חברת קידום אתרים בתחומים שונים.

בין לקוחותנו :  מוסיקה לאירועים , מועדון בת מצווה   ועוד רבים אחרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Seo-Event

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12949 צפיות
כל מה שיש לדעת על שליחויות משפטיות , מהן שליחויות משפטיות ולאן ניתן לבצע שליחויות משפטיות

מאת: Seo-Eventבריאות השן04/07/12807 צפיות
יישור שיניים הינו תהליך שמרבית בני הנוער חווים , קראו כיצד לצלוח תהליך יישור שיניים

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12893 צפיות
חשיבות בניית תוכנית עסקית להצלחת המיזם/ העסק שלך. דגשים לבניית תוכנית עסקית מנצחת

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12852 צפיות
החלטתם לקחת הלוואה לעסק , קראו על מה חשוב לשים דגש לפני התחייבות להלוואות לעסקים

מאת: Seo-Eventשיווק05/04/12908 צפיות
הסבר על חשיבות כרטיסי ביקור איכותיים לבית העסק וכמו כן תרומתו של עיצוב / הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים

מאת: Seo-Eventשיווק22/01/12974 צפיות
כל מה שיש לדעת על מגנטיים פרסומיים , איפה כדאי להזמין , מה כדאי להדפיס וכל מה שיש לדעת על סוגי מגנטים שונים.

מאת: Seo-Eventשיווק30/12/11835 צפיות
הקשר הין כרטיסי ביקור לפמיניזם , ההבדל בין עיצוב כרטיסי ביקור לבעלת עסק לעומת כרטיס ביקור המעוצב עבור בעל תפריד גברי

מאמרים נוספים בנושא שיווק

מאת: שלום כהןשיווק02/05/174844 צפיות
אף יום הולדת אינה שלמה בלי מסיבה נחמדה, קטנה או גדולה, שמאפשרת לנו לעשות בדיוק את זה וגם לחגוג את שעתיד לבוא.

מאת: שלום כהןשיווק16/11/161810 צפיות
מעבר דירה זה בדרך כלל מסוג אותם הדברים שמאוד לא קל להתמודד איתם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לקבל את ההחלטה ולמצוא את הדירה שאליה עוברים, ומייד לאחר מכן מתחילה העבודה. צריך למיין את החפצים, כי איזה זמן טוב יותר יש מאשר מעבר הדירה כדי להיפרד מכל מה שכבר לא משמש אתכם?

מאת: שלום כהןשיווק28/08/162132 צפיות
זה לא משנה אם יש לכם אתר אינטרנט או לא, אם יש לכם עסק קטן או גדול. כיום כל עסק שרוצה להצליח חייב שיהיה לו לוגו מתאים אשר ישדר על הגל של השירותים שהעסק בוחר להעניק לשירותיו. כך שאם יש לכם מסעדת דגים לדוגמה, תצטרכו כמובן לדאוג לכך שהלוגו ישדר על הקונספט הזה, תוכלו לעצב לוגו בהשראה של ים או כזה שמופיעים בו דגים. האפשרויות הינן רבות למדי וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור מבחינתכם.

מאת: SEOMANשיווק25/05/161393 צפיות
אפילו מתנות קטנות לעובדים עשויות לשווק את העסק שלכם בצורה מעולה ולשלב חוויית יחסי עובד מעביד נפלאה.

מאת: רוני הכהןשיווק27/03/161555 צפיות
היתרונות הגדולים של הדפסה על חולצות עבור בתי עסק הם רבים וחשובים ולכן אין זה פלא לראות כי השימוש באפקט שיווקי מעין זה רק הולך וגדל

מאת: רוני הכהןשיווק27/03/161465 צפיות
היתרונות הגדולים של הדפסה על חולצות עבור בתי עסק הם רבים וחשובים ולכן אין זה פלא לראות כי השימוש באפקט שיווקי מעין זה רק הולך וגדל

מאת: מאיר סוויסה שיווק11/12/151502 צפיות
הובלות בקריות מחפשים חברת הובלות בקריות ? זקוקים לשירות הובלות מקצועי על ידי חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום? חברת הובלות בקריות מציעה עבורכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ומענה מקצועי לכל צרכי ההובלה שלכם. החברה מתמחה בשירותי הובלה בקריות והסביבה ולכל חלקי הארץ, לחברה צי רכבי הובלה וצוות מקצועי ומיומן. חברת הובלות בקריות מספקת מענה איכותי ומתקדם ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, החברה מתמחה בין היתר בהובלת דירות, משרדים, רהיטים, מוצרי חשמל, כלי נגינה וכל סוגי המטענים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica