חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שליחויות משפטיות – מה הן

כל בעל עסק יודע, שיש תפקידים שאותם עדיף להעביר למיקור חוץ על מנת שלא לבזבז את זמנם של העובדים ולהתעסק עם עניינים בירוקרטיים שאפשר לחסוך מהם. במקום שהעובדים יצטרכו לרוץ לבנקים, להחתים אנשים אחרים, לעשות כל מיני פעולות פרוצדורליות ועוד כהנה וכהנה, ניתן להוציא את כל התפקידים האלו מן העסק עצמו ולהיעזר בשירות חיצוני על מנת לטפל בכך. אחד מן השירותים המבוקשים הינו שירותי השליחויות.

מה זה שליחויות משפטיות?

בתוך התחום הרחב מאוד של השליחויות, ישנה נישה מרכזית וחשובה בשם שליחויות משפטיות. בכל שליחות תמיד יש מימד של אחריות על מסירת החומר, ומסירתו בזמן. אך בנושא של שליחויות משפטיות מימד האחריות גדל פי כמה וכמה. המידע והניירת המועברת הינה בעלת חשיבות רבה, ולעתים מכילה מידע רגיש וסודי. לעתים קרובות יש צורך לעשות זאת במהירות גדולה במיוחד, ולהספיק לעמוד בלוחות זמנים צפופים ולחוצים. על כן, יש צורך לבחור חברה המתמחה בשליחויות מעין אלו ובעלת ניסיון רב ומוניטין טוב.

לאן עושים שליחויות משפטיות?

כל מי שהתעסק פעם בתחום המשפטים יודע, כי תחום זה מלא בניירת רבה ועובדים מול גורמים רבים ושונים, שלכל אחד יש את הכללים והנהלים שלו. לרוב נעשות שליחויות משפטיות לבתי המשפט ולבתי הדין בארץ, אך גם למשטרה, הוצאה לפועל, לשכת הטאבו ועוד. החברות שמתמחות בתחום מכירות את הנהלים של כל מקום ומקום. לעתים קרובות הן גם מכירות את הנפשות הפועלות, בשל עבודתן הרבה מולן, ויכולות לסייע על ידי קשרי אנוש טובים ויחסי מקצועיים שנקשרו בין השתיים.

איזה עוד שליחויות משפטיות קיימות?

שליחויות משפטיות זה לא רק להעביר חומר ממקום למקום. שליחויות משפטיות כוללות גם שליחה של חומר לחתימות והחזרתן אל העסק המבקש, רישום במשרדים הממשלתיים השונים, כמו רישום הערות אזהרה על דירה בלשכת רישום המקרקעין, פתיחת תיקים בבית המשפט ועוד ועוד. חברה המתמחה בכך תדע לבצע שירותים נוספים אשר יקלו עליכם ויורידו מעל העסק שלכם את עול הבירוקרטיה.

שירותים הוספים שכדאי לבחון הינם שליחויות בתל אביב ושליחויות אקספרס מהיום להיום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Seo-Event חברת קידום אתרים בתחומים שונים.

בין לקוחותנו :  מוסיקה לאירועים , מועדון בת מצווה   ועוד רבים אחרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Seo-Event

מאת: Seo-Eventבריאות השן04/07/121118 צפיות
יישור שיניים הינו תהליך שמרבית בני הנוער חווים , קראו כיצד לצלוח תהליך יישור שיניים

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/121221 צפיות
חשיבות בניית תוכנית עסקית להצלחת המיזם/ העסק שלך. דגשים לבניית תוכנית עסקית מנצחת

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/121183 צפיות
החלטתם לקחת הלוואה לעסק , קראו על מה חשוב לשים דגש לפני התחייבות להלוואות לעסקים

מאת: Seo-Eventשיווק05/04/121265 צפיות
הסבר על חשיבות כרטיסי ביקור איכותיים לבית העסק וכמו כן תרומתו של עיצוב / הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים

מאת: Seo-Eventשיווק22/01/121486 צפיות
כל מה שיש לדעת על מגנטיים פרסומיים , איפה כדאי להזמין , מה כדאי להדפיס וכל מה שיש לדעת על סוגי מגנטים שונים.

מאת: Seo-Eventשיווק30/12/111294 צפיות
עיצוב פנקסי חשבוניות וכאטיסי ביקור לנשים שונה מעיצוב כרטיסי ביקור וחשבוניות לנשים. להלן כמה מהסיבות הנפוצות בהבדלים בין כרטיסי ביקור ופנקסי חשבוניות לנשים וגברים

מאת: Seo-Eventשיווק30/12/111130 צפיות
הקשר הין כרטיסי ביקור לפמיניזם , ההבדל בין עיצוב כרטיסי ביקור לבעלת עסק לעומת כרטיס ביקור המעוצב עבור בעל תפריד גברי

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: לילה בן הרוש עסקים קטנים ובינוניים12/07/211351 צפיות
דווקא ברגעי ההצלחה חייבים להמשיך ! פרסום , שיווק ויחסי ציבור הם אינם פעולות חד פעמיות שעושים רק שהעסק זקוק להחייאה ויש ביומן יותר ימים ריקים מאשר מלאים , הפעולות האלו הם חלק שוטף מניהול העסק ודווקא בתקופות שופעות וטובות יותר של העסק שיש תזרים כספים יותר נזיל , שם זה בדיוק הזמן שבו אפשר וצריך להמשיך לחזק את המותג או, את העסק בנוסף להתחדשות בלתי פוסקת.

מאת: בנימין קלינגרעסקים קטנים ובינוניים17/06/211196 צפיות
חשיבות ההתמחות המשפטית ויועץ מונציפאלי בכיר בתחום התכנון והבנייה תחום התכנון והבנייה הנו תחום תכנוני ומשפטי מורכב אשר עוסק במגוון נושאים, כגון קבלת היתרי בנייה, קבלת הקלות בנייה, קבלת אישור שימוש חריג, רישיון עסק,אישורי תכניות, שינוי ייעוד, טיפול בהתנגדויות, הפחתת / ביטול חיובים בהיטלי השבחה, הפקעות מקרקעין, תביעות פיצויים לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה, ייצוג בהליכים שננקטים בגין ביצוע עבירות בנייה, התמודדות עם צווי נריסה לפי החוק ועוד.

מאת: בנימין קלינגרעסקים קטנים ובינוניים01/06/211051 צפיות
תיקון 34 – רפורמת רישוי עסקים כבר כאן תיקון 34 לחוק רישוי עסקים – מה חדש? ב – 18/7/18 סיימה ועדת הפנים של הכנסת סדרת דיונים בהצעת החוק לרישוי דיפרנציאלי ואושר תיקון 34 לחוק רישוי עסקים בקריאה שניה ושלישית במליאה. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים משמעותי ומחולל שינוי נרחב ומטרתו להקל על עסקים על ידי הפחתת הרגולציה והבירוקרטיה המוטלת על כתפיהם. הוא מכונה "רפורמה" וכדי לבדל אותה מרפורמות קודמות היא קרויה "רישוי עסקים דיפרנציאלי" .

מאת: בנימין קלינגרעסקים קטנים ובינוניים04/01/211235 צפיות
משרדנו סייע במחקר בסיוע להפחתת הנטל הבירוקרטי על בעלי העסקים. בקרוב עלויות הרישוי יקוצצו משמעותית. התיקון לתקנות רישוי עסקים יאפשר להתחיל לעבוד עם המסלולים המקוצרים. עסקים ברמת סיכון נמוכה יוכלו לקבל רישיון עסק על בסיס תצהיר, ללא תהליך האישורים המלא הקיים עד כה.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/201100 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/201069 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20944 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica