חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שעורי האזרחות - שדה הקרב הפוליטי החדש

מאת: אהרון רולאקטואליה02/01/2012630 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

2 ינואר 2012

שעורי האזרחות - שדה הקרב הפוליטי החדש

מאז תחילת המאה הכירו פוליטיקאים, דיקטטורים בעיקר, את ערכו של החינוך האינדוקטרינרי (מוכוון אידאולוגיה) לנוער, על מנת כי כאשר יתבגרו ויגיע לפרקם הפוליטי יהוו הללו קאדרים שטופי מוח בשרות תועלתנים שטוחי אג'נדה חד ממדית.

כך, בתחילת המאה תוכנתו דורות אחר דורות של נערים ונערות רוסים להיות קומוניסטים טובים הנתונים באפסר הבולשביקי המונע בעדם מלהבחין בכישלי המשטר הקומוניסטי תחתיו הם חיים.

והכיצד ניתן לדלג על ה"היטלר-יוגנד", אלו למצער כלל הנוער הגרמני של שנות השלושים אשר עבר תכנות אידאולוגי (אינדוקטרינציה) מוכוון מטרה, שטיפת מוח "נציונל סוציאליסטית" לתפארת הרייך השלישי. את תוצאות המונוליטיות האידאולוגית מוכוונת המטרה הזו חוו אבותינו בתאי הגאזים ושאר אירופה תחת מגפי הקלגס הנאצי.

והכיצד נישכח את שכנינו-אויבינו הפלשתינים אשר אף הם אימצו את האינדוקטרינציה הגרמנית לשטיפת מח ילדיהם לשם אספקת "בשר-מתאבדים" טרי, מודרך שינאת היהודים, לעת הצורך.

ברוכים הבאים למשרד הישראלי לתכנות-אידאולוגי-פוליטי המכנה גם "משרד החינוך" ולממונה בו על לימודי האזרחות לילדי ישראל הלא הוא אדר כהן, האינדוקטרינטור, המפמ"ר ירום הודו, איש "המכון הישראלי לדמוקרטיה" לשעבר (אהה, "המכון"! נו, בכך כבר אמרנו הכל), האחראי על חינוכם של ילדי ישראל ובמדה ונדייק יותר ללישת מוחם ויצירת פוסט יהודים, ציונים ודמוקרטים בהתאם למשנתו השמאלנית רדיקלית (הפלשתינית) הסדורה הדוגלת בהפיכת מדינת ישראל ממדינת העם היהודי למדינת כל אזרחיה הפלשתינים.

לימודי האזרחות תחת שרביטו של האג'נדתי אדר כהן בהקשר היהודי, הציוני והדמוקרטי צומצמו באורח שערוריתי ובכוונת מכוון, בעוד לימודי ה"נכבה" הפלשתינית וזכויות הפלשתינים הועצמו כעולות במשתמע על זכויות היהודים, אף הם באורח שערוריתי ושוב, בכוונת מכוון.

האדון המאד לא ניכבד אדר כהן (וחנפיו-משובטיו סביבו) לוקה בהתנהלות שערוריתית-פוליטית-אדמיניסטרטיבית על מנת לקדם את האג'נדה "הפלשתינית" שלו במלוא ה"מר"צ". להלן מקצת מפרי הילוליו הנוספים על מעלליו ה"פלשתינים":

1. כך, תיחמל החתרן הבילתי נלאה כהן כי קודמתו בתפקיד אחראית לימודי האזרחות (מתנחלת ממלכתית ערכית – טפו-טפו), תתפוטר (לאחר התנכלות וחסימת סמכויותיה), על ידי תשלום אדיר ממדים.על חשבון הציבור כמובן, כדמי שתיקתה והסתלקותה ללא מהומות מיותרות.

2. האיש נתפס פעמים רבות בסילוף עובדות או בהתעלמות מהן מבלי שטרח אף למצמץ בכל האמור להשלטת סמכותו והאידאולוגיה "הפלשתינית" הצרה, נוגדת הקונצנזוס הישראלי.

3. האיש לוקה תדיר בניגוד ענינים בולט אך מאשים את כל העולם ואחותו באותם ניגודי ענינים בהם לקונתו.

משהה פגישות עבודה העלולות לטעמו לעכב מרוצו לייסוד "מדינת ישראטין" ומקדם פגישות התומכות בנרטיב הפלשתיני באורח בלעדי.

4. האיש עוסק בפלילים (לכאורה) באשר משכתב במרמה את תוצאות פרוטוקוליי-ההצבעה בישיבות משרד החינוך הנוגדות את האג'נדה שלו ומפרסם קבל מורי האזרחות בישראל תוצאות שיקריות לכאורה, האוהדות נרטיב פלשתיני על פניהן.

5. קידם באורח שרירותי ובלתי הוגן את ספר לימודי האזרחות אשר ניכתב בהשתתפותו. זהו ספר שטיפת המוח "הפלשתינית" ללימודי האזרחות בעל התכנים הבעייתיים והשנויים עמוקות במחלוקת, הכוללים נרטיב פלשתיני ומגמדים זה הציוני,

6. האיש עמל לנתק את לימודי האזרחות מהמסד העובדתי היסטורי שלהם ולהעמידם באורח ציני ונכלולי על לימודי תכנים אזרחיים, אידאולוגים-אוניברסלים תלושי עובדות היסטוריות מוכחות וזאת על מנת כי יקל עליו לעוות את העובדות הנוגעות לסיכסוך הישראלי-פלשתיני בתואנות מתחסדות, שקריות ומתעתעות.

7. עיכב בשנה (!) את ספר לימודי האזרחות של פרופ' דיסקין (ספר עובדתי אובייקטיבי באשר לסיכסוך), בתואנת ניגוד אינטרסים בעוד שקידם את הספר בהשתתפותו למרות אותו ניגוד אינטרסים שלו עצמו נגדם טען באשר לפרופ' דיסקין, אותו ספר המקדם הנרטיב הפלשתיני.

קיימים עוד מתווי התנהלות בעיתית הנימצאת בתחום האפור של פלילים לכאורה, או למצער מעילה באמון תושבי ישראל של האיש הרע הלזה אך אנו מבכרים לא לגלוש לקטנות. הנאמר לעיל, המגובה בעדויות בכירים רבים במשרד החינוך דיו על מנת להכניס לפעולה דחופה וחסרת פניות את שר החינוך גדעון סער (אך אנו מעריכים כי זאת לא יקרה, לא עם גדעון סער).

פעילותו החד אג'נדתית של אדר כהןמובלת על ידי ומשתלבת יפה במגמה הכללית מטעם ה"קרן לישראל חדשה" המגובה לוגיסטית וממונית בממשל האמריקני, בקרנות ערביות ובאיחוד האירופי להחליש את ישראל באמצעות תקיעת טריזים עמוקים במרקם החברתי והצבאי הישראלי, תוך שימוש נלוז וניבזי במערכת המשפט הישראלי כנגד הציבור הישראלי וקיומו. בכך, להביא את מדינת ישראל על ברכיה ולאלצה לקבל תכתיבי הערבים דרך משרתיהם באיחוד האירופי וממשל ארה"ב, אשר בסופם תהפוך מדינת ישראל למדינה פלשתינים בעלת מיעוט יהודי היא "מדינת כל אזרחיה". וכך, חודרות זרועות התמנון הללו המשומנות בכסף אנטישמי ומוסלמי לכל פינה "בילתי-בחירה" במנגנון החברתי והשלטוני הישראלי כגון: התקשורת, האקדמיה, מערכת המשפט, משרדי החינוך והחוץ, פיקוד הצבא, המשטרה והשב"כ וכדומה.

ראו גם ראו את "הטלוויזיה החינוכית", מעוז השמאל הקיצוני-רדיקלי-אנרכיסטי (רשימת עוכרי ישראל המכהנת שם היא הנותנת – קרן נויבך, רינו צרור, טלי ליפקין שחק, מאיה בנגל ומשובטיהם), זו האקס-טריטוריה האוטונומית בתוככי משרד החינוך הישראלי. "החינוכית" ו"לימודי האזרחות" באים ללפות בתנועת מלקחיים את מוחם של ילדי ישראל וללושם לכיוון "הנכון". הוסף על כך את "ימי ההשתלמות" אשר "הקרן לישראל חדשה" הידועה לשמצה, באמצעות זרועה החתרנית בישראל: "שתיל", העורכת השתלמויות הכוונה-אידאולוגית של הנרטיב הפלשתיני עבור מורים במדינת ישראל על מנת שיקדמו נרטיב זה על חשבון הנרטיב היהודי, הציוני והדמוקרטי בשעורים כלליים יחדיו עם שעורי האזרחות.וכך מושלמת הלפיתה המצמיתה מכל הכיוונים של ילדינו באין מושיע. בניהם של אותם הזדים, אלו אשר בעבר חמסו את נפש ילדי תימן להעבירם דוקטרינת קומוניסטיות הזויות, הם הללו החומסים את נפשם של ילדינו היום. אפשר ואלו מילים גבוהות אך הנזק ארצי להלל ונוגע בכל אזרח איכפתי במקומותינו.

הערה: הסוכן הזר המשופע בממון אנטישמי, "הקרן לישראל חדשה", באמצעות זרועה הביצועית בישראל "שתיל" עורכת סמינרי הכוונה-אידאולוגית "פלשתינית" לחיילי סדיר ומילואים באורח קבע בחסות הפיקוד הבכיר הצה"לי ולמרות תלונות קשות המגיעות מצד החיילים באשר לקיום הסמינרים הללו.אלא שהתלונות לעולם נעצרות אצל הקצונה הבכירה הצה"לית (והמבין יבין). בסמינרים אלו נדון בעיקר הנרטיב הפלשתיני, זכויות הפלשתינים על ארץ ישראל, בעייתיות זכויות היהודים בארץ ישראל, "הנכבה" הפלשתינית וה"כיבוש" הישראלי. ובקצרה, מוחם של חיילי צה"ל נישטף להביאם לתמיכה ב"מדינת כל אזרחיה הפלשתינים" תוך קיעקוע המוטיבציה שלהם להלחם. אכן, המקבילה כאן לענין לימודי האזרחות לילדינו הינה יותר מאקראית. התאום לכאורה בין "חיל החינוך" הצה"לי לבין "אגף לימודי האזרחות" במשרד החינוך הינו מחריד ואמור לזעזע אמות הסיפים, אך הוא לא....הנושא מושתק ואינו זוכה לחשיפה תקשורתית מסיבות מובנות.

נושא חדירת "הקרן לישראל חדשה" לתוככי צה"ל ענינו התנהלות הפיקוד הבכיר הצה"לי הנגועה בפוליטיקה.אך בתחום זה "אין עם מי לדבר". פיקוד צה"ל המחזיק ברובו המוחלט באג'נדת שמאל רדיקלי (ראה שטף האלופים המשתחרר הפונים כלהקת אווזים מגעגעת וממושמעת, רובם ככולם לכיוון הפוליטי השמאלני עד קיצוני), משתף פעולה אם במעשה ואם במחדל עם מגמות הפילוג בעם בעוד שהממונה על הצבא, הוא שר הביטחון מוביל הלכה ולמעשה מגמה זו מטעמים פוליטים צרים ולאו דווקא אידאולוגים. ממשלת ישראל חייבת היתה לכן להיכנס בעבי הקורה אך אנו הרי כבר יודעים כי אינה מסוגלת וכשירה לכך.

והיכן שר החינוך גדעון סער בכל הענין המאוס הזה? הוא וודאי משחת זמנו תוך שמעמל את שרירי קיבורת זרועו בהרמת כוסיות קוקטייל בעוד אחד מהארועים הנוצצים הסובבים את "החינוך" במדינת ישראל או מכלה שעותיו כחביבם של העיתונאים תואמי הפוליטרוק-המפמ"ר אדר כהן בראיונות מחניפים למילייה הנכון.

גדעון סער אינו יוצא דופן בכך (למעט היותו שייך לכאורה למחנה הלאומי, כן וודאי), קדמו לו אינדוקטרינטורים ידועים לשמצה ושנויים במחלוקת עמוקה כשולמית (השוטמת הידועה) אלוני, יוסי (הבלוי וההזוי) שריד ויולי (חדלת האישים) תמיר. הללו הפכו את משרד החינוך ממשרד ממלכתי האחראי על חינוך ילדי ישראל ברוח היהודית, ציונית ודמוקרטית, תחת כנפי הקונצנזוס הישראלי האוטנטי, למשרד רווי משובטיהם המשרת בעיקר (לא בלבד אך בעיקר) אג'נדה שולית, הבזויה ואינה מקובלת בעיקרה על מרבית הציבור הישראלי, זו האג'נדה השמאל-רדיקלית המונחתת על ראש ילדינו תוך כפיה-אידאולוגית בוטה (ויסלחו לנו אותם במשרד החינוך ומוריו שאינם עונים להגדרות לעיל- אך אלו לדאבוננו אינם רבים).

הדברים לעיל לא ארעו בכדי. המטרה מאחורי הפיכת לימודי האזרחות במשרד החינוך ל"סניף של מר"צ – חד"ש" היתה סדורה וברורה העוקבת אחר מורי הדרך "הנערצים" של ראשית שנות השלושים בגרמניה (השחורה-חומה) דהיינו, לגדל דור חדש אשר עם הגיעו לבשלות פוליטית יידע להטיל את הפתק המתאים לחריץ הקלפי במקרה הטוב ו/או לשמש כקאדרים אנרכיסטים המוכנים אידאולוגית למלחמת אזרחים אלימה בשנואי נפשם "היהודים". לא בכדי מפריחים דוברי שמאל קיצוני בישראל מאווייהם לפרוץ מלחמת אזרחים ולחיסול (אכן פיזי – ובן אליעזר אינו היחיד, ראה תגובונים בעיתון "הארץ" לאלפיהם), של מתנגדיהם האידאולוגים ממחנה הימין.

הממונים על לימודי האזרחות חייבים להלך בנושא זה, עקב רגישותו ומשקלו לעיצוב עתיד ילדינו ומהם לעיצוב פני כלל מדינת ישראל, על בהונות רגליהם, כמהדסים על גבי ביצים. בלא שחשנו בכך, יונקת הבוקא-ומבולקה החברתית הישראלית ד'היום, המועצמת על ידי גורמים אנרכיסטים מהשמאל הרדיקלי בתקשורת, כולל הסתה להשתמטות משרות צבאי ואזרחי של מאות אלפי צעירים ברי גיס במצטבר (חילונים...חילונים – את חלקם הניכבד ראינו הקיץ בכיכרות), עקב חינוך "ממלכתי" קלוקל ומעוות בעבר ועד עצם ימינו אלה על ידי שרלטנים אידאולוגים השמים עצמם לסמכות רוחנית ואידאולוגית על ילדינו בבורשם ובחומסם תוך כדי תהליך את רצונותינו ומאוויינו באשר לילדינו ועתידם (ראה דוגמת תיכון עירוני א' בתל-אביב, וזו אינה היחידה כמובן), אשר באורח בלתי נימנע בהתבגרם, הופכים לדורות מבולבלים אשר סיבת ישיבת העם היהודי בארץ ישראל הולכת ופורחת ממוחם.

חייב אדם להיות בנוי מחומרים ערכיים סרוחים ומתמקמקים במיוחד על מנת שתהיה לו החוצפה, עזות המצח, בעל גישת "אני ואפסי עוד" לשוות בנפשו ולהאמין כי הוא נימשח משיחי-השמאל להפיץ את בשורתו האישית, החד אג'נדתית, הפנאטית לכלל ילדי ישראל תוך התעלמות ובוז בוטה ביסודות הקמתה וקיומה באקלים הגאו-פוליטי המזרח-תיכוני של מדינת ישראל וברצונו של מרבית הציבור.

כפי שאנו מדירים ומונעים ניזקי המחבלים בקיומה של מדינת ישראל בשטחי ענין אחרים, חייבים אנו לשחרר האיש וכל משובטיו "המחנכים" עמו מניתוב לימודי האזרחות של ילדי ישראל ולהציב תחתם אנשים ערכיים, מוכשרים, ממלכתים, אובייקטיבים, הדבקים בעובדות חסרות פניות, אשר טובת מדינת ישראל היא בלבד לנגד עיניהם.

 

סימוכין:

גיל ברינגר – מקור ראשון – מהפכה אזרחית – מומלץ לקריאה כמאמר משלים לאמור לעיל

http://www.blacklabor.org/wp-content/uploads/2011/12/adar-makorishon.pdf

אני מורה פוליטי – בחסות "שוברים שתיקה"

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=208637

אהרון רול

 תגיות המאמר: שעורי אזרחות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אהרון רול

מאת: אהרון רולאקטואליה21/01/13569 צפיות
קיימת אנומליה מוזרה במקומתינו, רעיונות השמאל בישראל לגבי הפתרונות המדיניים האפשרים הם אשר הביאונו אל עברי פי פחת מהבחינה המדינית ובעקבותיה אפשר כי גם מהפרספקטיבה הביטחונית.

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13489 צפיות
זה זמן כי עלינו לחדול מההתחסדות הנילעגת באשר לפעולות בגידה של ישראלים ילידי המדינה וחניכי מערכת החינוך שלה הנוטלים חרות בנפשם ובמעשיהם הבוגדנים בעוד "טובת מדינת ישראל" בפיהם, בידיעה ברורה ובכוונת מכוון לפעול למען הרס המדינה בה הינם חיים וזאת למען מלא משאלות ליבם האישיות

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13490 צפיות
מזה שנים שאנו תמהים אודות נבואות הזעם והאיומים הנלעגים של הכישלונרים הנבואיים הסדרתים בדבר יצירתה של מדינה דו-לאומית אחת ממערב לנהר וזאת במדה ולא נגיע להסכם שלום אשר בבסיסו נמצאות "שתי מדינות לשני עמים".

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13552 צפיות
פטירתה של ענת גוב ז"ל ב- 9 דצמבר 2012 ,ממחלת הסרטן נתנה את האות לפתיחת "הילולת רבה גוב בעלת הנס". ואנו כלל לא ידענו כי ,המשיחה גוב, מהלכת בנינו במו רגליה. אשרינו שזכינו להתבסם ולהתעפר באבק רגליה.

מאת: אהרון רולאקטואליה07/01/13502 צפיות
דומה וכבר ראינו ושמענו כל האפשרי ממעללי התקשורת הישראלית, אך שוב אנו עומדים פעורי פה נוכח השרלטנות הבוטה, מחרוזות השקרים וחצאי האמיתות, עיוות המציאות למחוזות הדמיון – על גבול פתולוגיית הנפש,

מאת: אהרון רולאקטואליה26/12/12539 צפיות
יראה כי בוועדת הבחירות המרכזית הפועלת לקראת הבחירות הבאות עלינו בעוד מספר שבועות, מישהו משתעשע בסמים קשים וניראה כי המדובר בשופט אליקים רובינשטיין יושב ראש הוועדה.

מאת: אהרון רולאקטואליה29/11/12569 צפיות
הוכחה נוספת לאזלת המח של "כתבים בכירים" בערוץ 10, שרלטנות לשמה המסבירה מדוע הערוץ הכושל הזה מתדרדר לתהומות החידלון מאחר שהצופים מאסו בו, ניתנה לציבור מפי האתון, פלוני, עימנואל רוזן

מאמרים נוספים בנושא אקטואליה

מאת: אברהם פכטראקטואליה31/05/2060 צפיות
"בנפול אויבך אל תשמח ובכשלו אל יגל לבך". (משלי כד, 17) "ויצב את יהושוע בן נון ויאמר חזק ואמץ כי אתה תביא את בני ישראל אל הארץ אשר נשבעתי להם ואנוכי אהיה עמך". (דברים לא, 23) "ספרי מוסר יש לנו די והותר, אבל אנשי מוסר כל כך מעט". (יוסף חיים ברנר) "מה שיש מן הקיים במוסר, הרי הוא בנפשו של אדם, אבל לא בהגיון שלו ולא בהכרתו, כי אם במסתרי נפשו". (א.ד. גורדון)

מאת: אברהם פכטראקטואליה19/05/20100 צפיות
כולם מדברים על הליכוד, אף אחד לא מדבר על כחול-לבן – חייכו אכלתם אותה. גוש הימין של 59 מנדטים – נכנע למיעוט של 15 כחול-לבן, ובאים בטענות לליכוד. ממשלה מנופחת – בכירים מתייפחים. מעניין ומרגיז – כל הקבוצה של יפי השלטון והחוק, שזעקו מעל כל במה: "רק אחדות – רק אחדות", לא בחירות, הם אלה שעומדים היום בראש המחנה של ממשלה מנופחת, שמנה מיותרת ובזבזנית. הליכוד הפסיד במאבק, אם היו בחירות היה מתקבל 40 מנדטים ולגוש הימין היה שלטון ללא רוטציה.

מאת: אברהם פכטראקטואליה11/05/20125 צפיות
טוענים שבג"צ לא נתן אמירה ערכית - שמעתי טוענים בכל כלי התקשורת שבג"ץ לא נתן אמירה ערכית מוסרית. טעות: אמר במפורש, לכל אזרח עומדת חזקת החפות, אישום הוא חשד, לא אשמה מוכחת, הזיכויים הוכחה לכל האמירות. החלטת בג"צ פה אחד - פרשת הרפז- אילה חסון המקור הבלעדי ציטטה מתוך הקלטת שמנדבליט מבטיח לאשכנזי לסגור את התיק .לפרסם לחקור לא לטייח פן הכתם על היועץ. ישאר ויחליש את מעמד הפרקליטות.

מאת: אברהם פכטראקטואליה09/04/20270 צפיות
הנימוקים של הפרקליטות שהועברו לבית המשפט העליון לא עומדים במבחן הסבירות המשפטית. ההנמקה שלהם רעועה ועקומה כמגדל פיזה – והראויות שמבססות לכאורה את האשמות, היא פירמידה של לגו שנופלת מעצמה מרוב טענות סרק. במקום להודות בטעויות או לאפשר לבית המפשט לבדוק יסודית וסופית את הטענות של הסניגוריה, הפרקליטות מתחפרת בעמדות רעועות מפחד של כשלון. אם זדורוב אשם – בית המשפט יקבע סופית ולא הפרקליטות.

מאת: אברהם פכטראקטואליה10/03/20356 צפיות
בחירות מספר שלוש – ושוב פלונטר פוליטי, חברתי, מתמטי שמתחלק לשניים בגדול או בשלושה עם נוריד או נוסיף את הרשימה המשותפת – האנטי ציונית שחלק מחבריה תומכי טרור. הערבים הם 20% מהאוכלוסיה ומגיע להם ייצוג הולם. אבל אם הם רוצים גם יחס הוגן, לא יקבלו אותו כל עוד ההנהגה שלהם תהיה בהרכב הנוכחי עם ח"כית נוסח יזבק, תומכת גלויה בטרור ובשהידים רוצחי ילדים. אין דוגמא בעולם הדמוקרטי בו יכול חבר פרלמנט להיות תומך טרור או אנטי אותה מדינה, ולכהן בפרלמנט, אם יש דוגמא – שתקום.

מאת: אברהם פכטראקטואליה14/02/20453 צפיות
ראיון עם פרופסור כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן-גוריון, שפרסמה יחד עם שורה נכבדה של פרופסורים ומרצים, פשקוויל שממנו ניתן ללמוד, להבין, לפרשן – שעקרונות המשפט הפלילי היסודיים מזה דורות, לא קיימים במשפט הפלילי בישראל. בין היתר טענה הגב' כרמי שברגע שהפרקליטות מגישה כתב אישום ובמיוחד היועץ המשפטי לממשלה החשוד לכאורה, הופך למורשע, מצורע, חייב פיטורין ועבריין לפי הרשעת התקשורת, וכל זאת כי הפרקליטות והיועץ חושדים בו, כלומר: "חזקת החפות" – וחזקת "הספק הסביר" – לא נמצאים יותר בסל המשפטי של האזרח.

מאת: אברהם פכטראקטואליה06/02/20462 צפיות
תסמינים: אדישות, בידוד ל-21 יום לפני הבחירות, אפשר ללכת עם מסכות ואטמי אוזניים, כדי לא לשמוע את הקמפיינים המתסכלים, החוזרים על עצמם. נמאס לשמוע הבטחות והצהרות, שלא יקוימו ולא ימומשו. קשה להבין את הציבור שתומך בליברמן ובמיוחד את הח"כים של ישראל ביתנו, שהולכים אחר איווט כמו עכברים אחרי החלילן מהמלין שביו"ש.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica