חפש מאמרים:
שלום אורח
02.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתכנת-פרילנסר , מה חשוב כשבוחרים מתכנת פרילנסר ?

מאת: אביבת שוורץתוכנה12/01/20125180 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתכנת-פרילנסר , מה חשוב כשבוחרים מתכנת פרילנסר ?

הרבה מאוד בעלי עסקים ויזמים זקוקים לשירותי פיתוח תוכנה על מנת להזניק את העסק שלהם קדימה. על כן הם שוכרים את שירותיו של מתכנת פרילנסר.

כיצד לחפש מתכנת פרילנסר ?

קיימים אתרים רבים באינטרנט לחיפוש מתכנתים פרילנסרים באינטרנט. פרסם את הפרויקט שלך בחינם באתרים אלו ומתכנתים פרילנסרים יגישו הצעת מחיר לפרויקט שלך.

כיצד אדע לבחור במתכנת פרילנסר המתאים ביותר עבורי ?

בדוק כי למתכנת פרילנסר יש מספיק ניסיון בתחום. בדוק את העבודות הקודמות שלו.

האם כדאי לי לקבוע ראיון עם המתכנת פרילנסר ?

כדאי מאוד להיפגש עם מתכנת פרילנסר לפני שמחליטים על עבודה משותפת. כימיה טובה ביניכם זהו מתכון מנצח לעבודה משותפת.

כיצד אוכל לדעת כמה לשלם למתכנת פרילנסר ?

כל מתכנת פרילנסר מבקש בדרך כלל שכר עבודה על פי ניסיונו ואיכות עבודתו. אבל שכר גבוה אינו בהכרח מצביע על איכות.

כיצד אחליט באיזה מתכנת פרילנסר לבחור ?

בדרך כלל קשה מאוד לבחור מתכנת פרילנסר מכיוון שבדרך כלל אין בידי הלקוחות את הידע והניסיון המתאים לבחור מתכנת פרילנסר. עשה כמיטב יכולתך. במידה ואתה צריך עזרה , כדאי לפנות לגורם מקצועי.

איך למצוא מתכנת פרילנסר ?

ניתן לחפש מתכנת פרילנסר באתרים באינטרנט. קימים אתרים לחיפוש מתכנתים פרילנסרים בארץ וכן אתרים לחיפוש מתכנתים פרילנסרים בחו"ל. ניתן גם לחפש מתכנת פרילנסר בשיטוט באינטרנט ובחיפוש במנועי החיפוש באינטרנט על פי מילות המפתח : מתכנת פרילנסר.

האם כדאי לי לחפש מתכנת פרילנסר באתרי פרילנסרים בינלאומיים ?

אומנם ניתן להוזיל את עלות העבודה של מתכנת פרילנסר ע"י שכירת מתכנת פרילנסר בהודו או במזרח אירופה. אני אישית לא ממליצה להוציא עבודה לחו"ל. אני בעד להשאיר את העבודה בארץ על מנת לתרום לפיתוח הכלכלה של מדינת ישראל. אל תשכחו שקיים גם פער תרבותי וגם קושי לתקשר עם מתכנתים מחו"ל.

כיצד אסגור חוזה עם מתכנת פרילנסר ?

חפש חוזה עבודה ברשת או בקש מהמתכנת פרילנסר להעביר אליך חוזה עבודה. עבור על החוזה בכובד ראש.

כיצד אפקח על עבודת מתכנת פרילנסר ?

אני ממליצה לתת למתכנתים פרילנסרים חופש ומרחב לביצוע עבודתם. אני ממליצה להיפגש עם מתכנת פרילנסר כל שבוע או שבועיים על מנת לפקח על העבודה שנעשית.

שלכם ,

אביבית שוורץ - מובילה מיזמי תוכנה להצלחה

0507484644

הכותבת הינה מייסדת של אס - אביבית שוורץ אשר מסייעת ליזמים ובעלי עסקים להוביל פרויקטי תוכנה להצלחה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
שיטת ניהול פיתוח תוכנה חדשה - Agile

הידעת ? על פי נתונים שפורסמו רק 37% מפרויקטי התוכנה עומדים בזמן ובתקציב שהוגדר.

לאור ריבוי מקרים של פרוייקטים כושלים בתחום התוכנה , הן בלוחות הזמנים והן בתכנון הפרוייקטים נהגתה מתודולוגיית פיתוח חדשה ששמה אג’יל - Agile. עקרונותיה של מתודולוגיה זו מובילה ליתרונות הבאים :

? קיצור בזמן הפיתוח – הקמת צוות פיתוח ממוקד מטרה. הקמת צוות פיתוח אשר כולל מפתחי ובודקי תוכנה יחדיו וזאת על מנת להעצים את המטרה המרכזית שלשמה נבנה הצוות. מיקוד -  קיום ישיבות סטטוס יומיות קצרות ביותר (10 דקות בערך) על מנת לבדוק את סטטוס התקדמות הפרויקט , חיבור בין אנשי הצוות , הבנה האם הצוות נתקל בקושי אשר מעקב את פיתוח הפרוייקט או כל נושא אחר.  התייחסות אל מסמכים כאל אמצעי לקידום המטרה ולא המטרה עצמה. דגשים אלו ואחרים נועדו על מנת לקצר ולייעל את פיתוח הפרוייקט.

? שיתוף פעולה מלא עם הלקוח לכל אורכו של הפרוייקט – הלקוח הוא המטרה. שיתוף הלקוח נעשה מתחילת הפרוייקט ועד סופו. הלקוח מעורב בכל שלב של הפרוייקט. הלקוח יוכל בכל שלב של הפרוייקט לקבל מוצר חלקי.

? אפשרות גמישה יותר לעריכת שינויים – הבנה שניתן לערוך שינויים בפרוייקט תוך כדי עבודה. אם בעבר נהגו לבצע פרוייקטים ארוכי טווח אזי כיום הפרוייקטים הינם קצרי טווח ומתפרשים על פני אבני דרך. על פי מתודולוגיית ה Agile במהלך פיתוח פרוייקט יש לבצע כמה סבבי פיתוח. כל סבב פיתוח נקרא ספרינט והוא ימשך לא יותר משלושה שבועות. כך שכל תקופה של שלושה שבועות יבחן הפרוייקט מחדש הן מצד הלקוח והן מצד העובדים ומנהל הפרוייקט.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביבת שוורץ

מאת: אביבת שוורץתוכנה28/01/123641 צפיות
מתכנתים | מחפש מתכנתים לפרויקט שלך ? מאמר זה סוקר איך לבחור מתכנתים לפרויקט התוכנה שלך

מאת: אביבת שוורץתוכנה18/01/124897 צפיות
מחפש מתכנת ? איזה סוג מתכנת אני צריך לפרויקט שלי ?

מאת: אביבת שוורץאינטרנט - כללי14/01/123838 צפיות
יועץ-אינטנרט,המאמר סוקר את תפקידו של יועץ אינטרנט

מאת: אביבת שוורץתוכנה11/01/121657 צפיות
אפיון אתר | אפיון אתר אינטרנט | מהו אפיון אתר אינטרנט מאמר זה מסביר מהו אפיון אתר אינטרנט

מאת: אביבת שוורץתוכנה11/01/1212702 צפיות
מתכנת-פרילנסר,כיצד לבחור מתכנת פרילנסר ? מאמר זה סוקר כיצד לבחור מתכנת פרילנסר לפיתוח פרויקט התוכנה שלך.

מאת: אביבת שוורץתוכנה10/01/121650 צפיות
שיטות ניהול פיתוח תוכנה חדשנית - AGILE

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/161757 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/151492 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151050 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15986 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15970 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15986 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15931 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica