חפש מאמרים:
שלום אורח
24.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אלי שביט - איך לחיות טוב ולא להצטרף לדוח העוני

מאת: רונן הללעסקים - כללי15/01/2012747 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הבעיה: יותר ויותר צעירים מצטרפים למעגל העוני בישראל. הפתרון לפי אלי שביט מעבר לחשיבה אחרת של פיתוח יזמויות ופתיחת עסקים עצמאיים כמפתח לעצמאות כלכלית ורווחה.

דוח העוני שפורסם ביום חמישי האחרון מוכיח את מה שהמחאה החברתית צעקה בכיכרות ובשדרות רוטשילד בתל אביב: "יותר ויותר צעירים מצטרפים למעגל העוני בישראל" ועוד יותר חמור לעכל את העובדות והמספרים: כ-1.77 מיליון איש מבין אזרחי ישראל עניים, מהם 837 אלף ילדים!

המספרים היבשים מראים כי כיום כ-27% מהמשפחות שהמפרנס הראשי הוא מתחת לגיל 35 נמצאות מתחת בקו העוני, כך עולה מהנתונים שפרסם המוסד לביטוח לאומי.  התופעה קשה, כואבת ומתסיסה במיוחד לאור ההרגשה הקשה בציבור וההכרה שמשנה לשנה הבעיה הולכת ומחריפה!

נשאלת השאלה כמה צריך להרוויח כדי לחיות טוב ובעצם מהם חיים טובים? מה צריך לעשות כדי לא ליפול לרשימת העוני? וכיצד לתכנן נכון את החיים כדי לא להיות עניים ולחיות על הקצה?


ראשית נציין כי יציאה לעבודה לא מחסנת מפני עוני וחשוב לבהיר כי אחוז העובדים העניים בישראל בקרב האוכלוסייה הענייה ממשיך לעלות. עבודה אכן מייצרת פרנסה אבל כשאתה שכיר ברור לך ולכולם שהמחירים עולים אבל השכר לא עולה ביחס ישיר ובאופן שוויוני ולכן דרושה חשיבה אחרת כדי לעצור את השחיקה.

המצב במשק קשה וזה לא סוד. הממשלה מנותקת מהעם גם זה לא סוד. מספיק שתראו מה קורה במפעלים, מה עובר על עובדים כמו במפעל ויטה פרי גליל ותגלו כמה אנשים חושבים פעמיים לפני שהם קונים כיכר לחם או מרשים לעצמם ללכת לקולנוע...

דרך אחת לפעול כדי לא לחיות במעגל העוני היא רכישת ידע וכלים לפתיחת עסק עצמאי ולהובלת יזמות וסטארט אפים . להיות יזם זו דרך שבה אתם אחראים לקריירה שלכם, להכנסה שלכם, לשעות העבודה שלכם ולעתיד שלכם.

בימים אלה מציינים גם בישראל את שבוע היזמות העולמי שזה רעיון מבורך שמפגיש בין יזמים וותיקים ליזמים מתחילים. מפגש זה יכול לתת הכוונה לפתיחה של עסק ולחבר אתכם לאתרים כמו הומביז וסטארט אפ.

בקורסים של אלי שביט לעידוד יזמות ולפתיחת עסקים לומדים על עשייה ועל אומץ ולומדים שכדי להקים עסק חדש ועצמאי לא צריך בהכרח שיהיה לך הון התחלתי. היתרון של הקורס הוא העובדה שאלי שביט מלמד בו איך לייצר הכנסה בשלבים מוקדמים ואיך להקים עסק או יזמות עם פוטנציאל בריא להצלחה.

ולכן אם את רוצה לפתוח יזמות בתחום האופנה או המזון, או אם אתם מחפשים ספונסר או מחפשים בית ספר לאנשי עסקים חשוב שתמצאו את הזמן לתכנן לכם את החיים, תשקיעו בחשיבה על יזמות ועל רעיונות לעסקים ותתנו לעצמכם הזדמנות. וגם אם אין לכם רעיון תוכלו לקבל השראה לרעיונות קריאטיביים למיזמים ולסטארט אפים באחד מהקורסים של אלי שביט.


ומה לגבי חיים מאושרים? אני ממליץ לכל אחד ואחת מכם לעבוד במה שאתם אוהבים באמת, לפנק את עצמכם בדברים שעושים לכם טוב ולהשקיע בעצמכם.

אם אתם באמת אוהבים את עצכם וחושבים קדימה כדאי שתשקיעו בעתיד שלכם.  הקורסים של אלי שביט עשויים להוביל אתכם לעצמאות ולרווחה ולחיים טובים יותר ולכן כדאי שתתנו לעצכם הזדמנות

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

רונן הלל,

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

03-6855282

052-2508109

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן הלל

מאת: רונן הללניהול12/07/142073 צפיות
הצלחה עסקית בכוחות עצמך, האם זה אפשרי? אלי שביט עם הפתרונות והדרכים, בחמישה צעדים קלים וברי ביצוע

מאת: רונן הללעסקים - כללי03/05/141098 צפיות
בבניית בניין בן 5 קומות + 2 קומות מרתפי חנייה , 24 יחידות דיור עבור קבוצת קבוצת רכישה יהודה הימית, המורכבת מאנשי עסקים, עורכי דין, בעלי מקצועות חופשיים ופרסומאים.

מאת: רונן הללשיווק19/04/141348 צפיות
רשת אלטו איטליה, המתמחה גם בנעלי עור מגביהות לגברים, מתרחבת ומודיעה על פתיחת 4 סניפים חדשים בתל אביב, בראשון לציון, בירושלים ובאילת, בהשקעה של 2 מיליון ש"ח.

מאת: רונן הללספורט ימי 19/04/145536 צפיות
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת

מאת: רונן הללתיירות ונופש - כללי05/09/13934 צפיות
מדריך הטיולים אבי קומפני מזמין אתכם להיות שגרירים של רצון טוב עבור מדינת ישראל

מאת: רונן הללעסקים, מימון וכספים29/08/131911 צפיות
מאת רו"ח מוסא מושיק ג'ריס

מאת: רונן הללעסקים - כללי14/07/13765 צפיות
אמירת תודה זו דרך מצוינת להודות על נתינה ולהעריך קבלה ועשייה. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים הסטודנטים איך להקים עסק מצליח בלי שום הלוואה ועל כך תודתם. הנה דברים שכתבו הסטודנטים והתלמידים של אלי שביט. אנו בחרנו להציגם כאן לפניכם, כדי שגם אתם תחשפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ותכירו את היתרונות של מעבר מסטטוס של שכיר לעצמאי. וזה הזמן להגיד גם לכם תודה רבה ובהצלחה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/2042 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/2077 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20388 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20381 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20316 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20349 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20458 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica