חפש מאמרים:
שלום אורח
22.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כנס חירום 2012 - רוח חדשה נושבת בישראל!

מאת: פרדוקס לוסטזכויות הפרט30/01/2012830 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לגלות את האמת הפנימית ולפעול מתוכה

האמת הפרטית שקולה לנקודה עליה דיבר ארכימדס בציטוטו המפורסם:

"תנו לי נקודת משען ואזיז את העולם" לנקודה זו, לאמת הפרטית, מגיע כל אחד בדרכו המיוחדת, ועליה נאמר: "אמת אחת, אך פנים רבות לה"

לגלות את האמת הפרטית, להתכנס סביבה, לחיות ולפעול מתוכה - פירושו ליצור פרדיגמה חדשה של מציאות.

הכנס מיועד לאנשים אשר מחפשים ידע שצונזר על ידי הממסד ומחפשים ידע נקי מאינטרסים ותכתיבי שלטון אשר עושה ככל שביכולתו למנוע ידע חף מכל אינטרסים.


מיטב מומחי ישראל חושפים את האמת על גבי במה אחת בכנס ייחודי וחד פעמי

החלטנו לכנס יחדיו מומחים ישראלים אשר צעדו בתעוזה אל עבר העולם הנסתר של המחקר העצמאי, על מנת לחשוף את האמת הפרטית שלהם.

ד"ר אריה אבני - "האם מערכת הבריאות היא קרטל של סמים חוקיים?"

ניב דור כהן - טרנספורמציה - "השינוי מתחיל מבפנים"

שי דנון - קונספירציות - "התעוררות 2012 - אמיתית או מהונדסת"

אלעד אדר - "האדם החדש - יישות ריבונית או מזון לטפילים"

טליה טוקר - חכמת המאיה - "העבר והעתיד קיימים בהווה"

אופיר אביגד - יזמות חברתית - "אנחנו לא לבד"

מיכאל אופק - אסטרולוגיה - "2012 - צומת דרכים בזמן"

מיכל גולדברג - יוצרת בזמן אמת - "מופע אילתור טוטאלי"

אלעד אדר - עוצמתו של המידע - "האדם החדש - ישות ריבונית או מזון לטפילים?"

ד"ר הוא?... - " הבורות של הציבור היא הקלף החזק ביותר של הממסד"

פרטים נוספים באתר: www.paradoxlost.co.il

רכישת כרטיסים: 054-4221314 , 08-8585812

כרטיס בהנחה - 230 ש"ח

כרטיס בקופה - 290 ש"ח

להתראות בכנס!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קבוצה למחקר אזוטרי וחברת הפקה של אירועים בעלי אופי חדשני אשר באים  לקדם את התודעה האנושית אל השלב האבולוציוני הבא שלה. בבסיסה של השקפת העולם שלנו ניצבת הפשטות: לראות את הדברים כפי שהם, ולא דרך פילטרים של דעה, תרבות או 'חינוך'.

מטרתנו העיקרית היא לשתף ולהפיץ תפיסת מציאות מאוחדת הנובעת מעקרונות אוניברסליים טהורים ולהחזיר את הריבונות לידי האינדיבידואל בדרך הטבעית ביותר: על ידי דוגמא אישית והשראה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פרדוקס לוסט

מאמרים נוספים בנושא זכויות הפרט

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט31/12/19292 צפיות
. ,תיקון 116 לחוק התכנון והבנייה מתקן למעשה את פרק האכיפה והעונשין בחוק התכנון והבנייה עצמו, ומבצע תיקונים במספר חוקים נוספים, באופן שיביא להגברת האכיפה בעבירות תכנון ובנייה. נדבך מרכזי בחוק הוא הגברת הסנקציות שניתן להטיל על המפר את הוראות חוק התכנון והבניה, בעיקר בדרך של החמרת הענישה והחמרה ניכרת של עונשים.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט14/09/19381 צפיות
קיבלת צו הריסה או צו הפסקת עבודה? יש לנו פתרון בשבילך! קלינגר היתרי בניה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות מומחים בהכשרת חריגות בניה

מאת: רוני הכהןזכויות הפרט05/12/17652 צפיות
תעודת עיוור אשר מקנה כל מיני סוגים של זכויות חשובות לחיי היומיום ולחיים בכלל של אנשים עם מוגבלות בראייה, דבר זה מביא אל השאלה המתבקשת לגבי הדרך בה יכולים להוציא תעודה שכזו במידת הנדרש.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט20/06/171466 צפיות
כל בנייה מחייבת אישור של הרשות המקומית וועדות התכנון והבנייה, והתאמה לתכניות העירוניות. חריגת בנייה נחשבת בנייה שמתבצעת ללא היתר בנייה או תוך סטיה מהיתר. בנייה ללא היתר מהווה עבירה פלילית, והסמכות השיפוטית לניהול ההליך הפלילי נתונה לבית-המשפט לעניינים מקומיים.   דרך המלך - קבלת היתר ו/או אישור לשימוש חורג מראש לפני כל תוספת בנייה, יש לבדוק באמצעות איש מקצוע - מהנדס או אדריכל, האם הבנייה המתוכננת מצריכה אישור, כאשר באופן כללי, שינוי פנימי בבית ברוב המקרים אינו מצריך אישור, ואילו כל שינוי או תוספת חיצוניים מחייבים היתר בנייה בטרם ביצוע התוספת.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט28/12/16918 צפיות
אנחנו מבקשים להביא לידיעתכם את הנחיות היועץ המשפטי לממשלה בעניין ש בנדון : הנחיה זו  ענינה בתנאים ובנסיבות בהם ניתן ליתן רשיון עסק לעסק שאינו עומד בדיני התכנון והבניה.  הנחיה זו גובשה בעקבות פניה של הוועדה הבינמשרדית לרישוי עסקים ,המשפטים ולאחר מספר דיונים שהתקיימו בשיתוף אנשי משרד  , משרד הפנים ונציגי שלוש הערים הגדולות.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט29/06/161545 צפיות
במרבית המקרים עקבות תלונה על בניה ללא היתר, פיצול/חלוקת דירה מגיעים פקחי הבנייה של הרשות המקומית על מנת לבדוק האם בוצעה במקום עבירה ובמסגרת זו הם מבקשים להיכנס למקרקעין על מנת לבחון האם מתבצעת עבירה וכן לצורך אסוף ראיות לצורך ההליך המשפטי ו/או המנהלי הדרוש. הרבה פניות בתקבלות בשם כך למשרד קלינגר בשאלה באם לאפשר לפקחים להיכנס ו/או כיצד להתנהג.

מאת: אבי דוידיזכויות הפרט28/10/151738 צפיות
מהו רישום פטנטים? מדובר בהענקת זכות משפטית לממציא, אשר תאפשר לו לפתח את הרעיון, ללא חשש מפני גנבתו. אף אחד אחר, מלבדו, לא יוכל לעשות שימוש בהמצאה, ללא אישורו. במילים אחרות, לממציא ניתנת רשות לפתח את המצאתו - בצורה מונופוליסטית, על מנת לאפשר לו הזדמנות להתפתחות עסקית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica