חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גלאי עשן בכל מערכת אזעקה ביתית/להב שיווק

מאת: להב שיווקאבטחת הבית04/02/20091318 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר אנחנו מתכננים מערכת אזעקה לבית פרטי אנו מתכננים גלאי עשן בכל ארון חשמל ובכל חדר שינה. זהו הרכיב היחיד שיעיר את בני הבית ויציל חיים במקרה של שריפהלכן, אם פורצת שריפה בעת שבני הבית ישנים, לא תהיה שום התראה מבחינת מערכת האזעקה וכאן נכנס הצורך בגלאי עשן.

גלאי עשן יכול להיות מופעל 24 שעות ביממה ולהעיר את כל הבית באמצעות הסירנות של מערכת האזעקה וחיוג לארבעת מספר הטלפון ולהציל חיים.

בשום פנים ואופן אין לשים את גלאי העשן במטבח. מצב זה ישגע את הגלאי ויפעיל את האזעקה בכל פעם שיטוגן משהו על הכיריים.

מבחינה טכנית, כל גלאי עשן נחשב כגלאי לכל דבר ומקבל 'אזור' ברכזת. כלומר, אם באמצע הלילה יש שריפה וליד מיטת ההורים ממוקם קיבורד עם צג LCD, ההורים יוכלו לראות מיידית היכן השריפה (או הגנב).

המצב המומלץ הוא להתקין את גלאי העשן לאזור של 24 שעות, כלומר גם אם אף אחד מהגלאים הפנימיים או החיצוניים אינו מופעל, גלאי העשן יופעלו ויתריעו.

הן במערכת אזעקה קווית של פימא והן במערכת אזעקה אלחוטית של ויסוניק, יש אפשרות למצב בו גלאי העשן יפעל 24 שעות.

בגלאי יש נורה השולחת עלומת אור אל כרטיס הגלאי באופן ישיר. כאשר נכנס עשן הוא מסיט את האור לעבר התא הפוטואלקטרי. כאשר מספיק אור מגיע אל התא הפוטואלקטרי, מופעלת האזעקה.

גלאי עשן אלחוטי

גלאי עשן אלחוטי המתחבר לכל אזעקה לבית אלחוטית של ויסוניק מיועד להתקנה מעל כל ארון חשמל ובכל חדר שינה של ילדים והורים.

מאחר ורוב השריפות הביתיות נובעות מקצר בארונות חשמל או מקצרים של שקעי מוצרי חשמל.
בלילה אם מתחילה שריפה זהו הגלאי היחידי שיציל חיים: מערכת האזעקה האלחוטית תופעל ותחייג לכל ארבעת מספרי הטלפון שתוכנתו אליה, כך שגם אם אתם נמצאים במסעדה והשארתם את הילדים עם הבייביסיטר, המערכת תחייג אליכם (תראו שאתם מקבלים שיחה מהבית) לנייד ותאמר לכם בטלפון "אזעקה, גלאי עשן חדר דנה".

בגלאי עשן יש נורה השולחת עלומת אור אל כרטיס הגלאי באופן ישיר. כאשר נכנס עשן הוא מסיט את האור לעבר התא הפוטואלקטרי. כאשר מספיק אור מגיע אל התא הפוטואלקטרי, מופעלת הסירנה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

להב שיווק מתח נמוך בע"מ
מתמחים במערכות מתח נמוך עבור בתים פרטיים
09-7604450
www.lahavltd.com
המסגר 4 רעננה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת להב שיווק

מאת: להב שיווקאבטחת הבית23/01/11829 צפיות
גלאי נפח פנימי אלחוטי המתחבר אך ורק לאזעקות אלחוטיות של ויסוניק ובעל טוול קליטה של 10 מטרים בזוית של 90 מעלות.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית23/01/11999 צפיות
גלאי נפח פנימי אלחוטי המתחבר אך ורק לאזעקות אלחוטיות של ויסוניק ובעל טוול קליטה של 10 מטרים בזוית של 90 מעלות.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית24/10/101860 צפיות
מערכת אינטרקום סטנדרטית לבית פרטי, נוחות המקודד באינטרקום, , מניעת אזעקות שווא, אינטרקום עם מצלמה, מקודד ומוניטורים, תכונות מומלצות במצלמת כרטיס, תשתית לאינטרקום עם מצלמה ומוניטורים.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית26/08/10982 צפיות
ההבדל בין מערכת אזעקה המרגישה כמו מטרד לבין כזו המשרתת אתכם, מגינה עליכם באופן מלא יותר ממה שהתרגלתם לחשוב ונותנת לכם יותר מידע ממה שאתם רגילים לקבל, הוא ההבדל בין מערכת אזעקה איכותית לבין מערכת אזעקה המותאמת לצרכיכם. במאמר זה תקראו על חלק מהתוספות ההופכות את מערכת האזעקה לבית החדש שלכם ליוצאת דופן: חייגן סלולרי, כרטיס SMS, ספק מטען וגלאי עשן.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית03/08/101114 צפיות
גלאי הוילון החיצוני האלחוטי החדש של מקסימום מהווה פתרון ייחודי לבתים פרטיים בהם יש צורך להגן על הבית עם מערכת אזעקה היקפית וגלאים חיצוניים אך לא נעשתה תשתית מתאימה. בעלי בתים רבים מעוניינים להגדיל את מערכת האזעקה הישנה שלהם לכזו שתכלול גלאי וילון חיצוניים קטנים ואסטטיים, אך מוגבלים בגלל תשתית ישנה או לא מתאימה.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית20/05/101180 צפיות
תפיסת ההגנה ההקפית שונה ממערכות האזעקה לבית הישנות שכללו גלאי נפח פנימיים ומפסקים מגנטים בלבד, בכך שאזעקות פנימיות בלבד מתריעות רק לאחר שהגנב כבר בתוך הבית, ואז בני הבית צריכים להתמודד איתו. באופן גורף מתעלם כל גלאי נפח חיצוני מציפורים, חתולים, וכלבים עד גודל בינוני, אך במידה ויש לכם כלב גדול בחצר (דוברמן, סנברננד, דני) מומלץ לתכנן הגנה הקפית ע"י גלאי וילון חיצוניים. בכל מקרה יש לתכנן מיקום של גלאי לכל חלון בנפרד, ולא לתכנן באופן גורף רק גלאי נפח חיצוניים לכל הבית או רק גלאי וילון חיצוניים. הן משום שיקולי עלות והן משום שיקולי אבטחה.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית17/03/101833 צפיות
הרבה מבוני הבתים הפרטיים איתם אני נפגש כדי לתת הצעת מחיר לאזעקה, אינטרקום ומצלמות אבטחה, מתחילים את השיחה ב" אני לא רוצה גלאים פנימיים בכלל, רק חיצוניים", ולאחר שאני מדגים ומסביר את יתרונות של גלאי נפח חיצוני מול גלאי וילון חיצוני והפוך, רובם מעוניינים להתקין גלאי וילון חיצוניים בלבד, משום שהם קטנים ואסטטיים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19569 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19982 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18495 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18505 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171068 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17866 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica