חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אזעקה קווית וגלאים אלחוטיים/להב שיווק

מאת: להב שיווקאבטחת הבית04/02/2009805 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בבתים רבים תוכננה התשתית (הצנרת בקירות) של מערכת האזעקה ע"י הקבלן או החשמלאי ובמקרים רבים החשמלאי לא מכיר את התפיסה המתקדמת בתכנון מערכות אזעקה עם גלאי נפח חיצוניים ולכן לא בונה לה תשתית כלשהי ( על פי אותו הגיון האינסטלטור היה צריך לתכנן את מערכת החשמל).

נוצר מצב שבעל/ת הבית המעוניין/נת במערכת אזעקה קווית עם גלאים חיצוניים שתתריע על פריצה עוד לפני שהגנב פרץ פנימה, עומד/ת בפני 2 אלטרנטיבות: להעביר חיווט על הקיר החדש עבור גלאי נפח חיצוני קווי או להתקין גלאי נפח חיצוני אלחוטי שאינו זקוק לחיווט ישיר לרכזת (בהתקנת מערכת אזעקה קווית כל הגלאים חייבים להיות מחווטים ישירות לרכזת).

 עבור מצבים כאלו בדיוק יצרו חברת פימא וחברת ויסוניק שיתוף פעולה ופיתחו מקלט המתחבר בצורה קווית לרכזת (לרוב מותקן צמוד אליה) ואליו משדרים גלאים אלחוטיים מרחבי הבית ומחוצה לו. המוצר נקרא "מקלט אלחוטי לרכזת קווית".

המקלט מתכונן לקלוט עד 24 גלאים אלחוטיים של ויסוניק, רק חשוב שלרכזת של פימא יהיו מספיק אזורים פנויים. לשם כך יש להוסיף כרטיס הרחבה פנימי או חיצוני המוסיף 8 אזורים לרכזת.

בצורה כזו כל גלאי אלחוטי מקבל אזור ('מקום') בקיבורד ההפעלה, כך שאם הוא מופרע ע"י גנב ניתן לראות בקיברוד בדיוק היכן הגנב נמצא ממש כמו היה גלאי קווי לכל דבר.

במקרים רבים יש צורך בהוספת גלאי עשן אלחוטיים וגלאי נפח חיצוניים בבית בו אין תשתית ראשונית להם ולו רק משום שבעת הבנייה בני הבית רצו לחסוך בעלויות התשתית היקרות או פשוט לא חשבו לתכנן גלאי עשן או גלאי נפח חיצוניים.

מערכת אזעקה הנטר פרו 896 של פימא

מערכת אזעקה שהיא ספינת הדגל של חברת פימא מכילה 8 אזורים בבסיסה (כל אזור מחווה מצב של גלאי אחד) ויכולה להכיל עד 96 אזורים (גלאים)..

תומכת בהודעות SMS המכילות דיווח מפורט של כל פתיחה/ סגירה של המערכת וכם במקרה של פריצה גם דיווח איזה אזור נפרץ. כאשר אותו הכרטיס הוא גם חייגן טלפוני המחייג לעד 4 מספרי טלפון בעת פריצה ובדיקה רציפה של קו הטלפון מפני ניתוק או חבלה. המערכת מאפשרת כתיבת שמות אישיים לכל אזור בעברית.

לוח המקשים הכותב מדווח על כל מצב, פעולה, הפרעה לגלאי, זמן ההשהייה שנותר עד להפעלה, ודיווח יומן. רישום בזיכרון של 100 אירועי הפעלה/ כיבוי עם שם המשתמש, שעה, תאריך, ופירוט האזורים שנוטרלו בהפעלה. ניתן לחבר עד 8 לוחות מקשים (קיבורד הפעלה/ כיבוי) במקביל. זמני השהיה שונים לכניסה ויציאה ולשתי כניסות נפרדות. כמו כן, מהקיבורד מופק צפצוף בקרת כניסה (בעיקר עבור חנויות) ובמקרה של תקלה או מצבר חלש. הקיבורד כותב הנחיות ידידותיות בעברית עבור המשתמש הסופי לשם הפעלה, כיבוי ונטרול אזורים.


יש ל"הנטר פרו 896" הגנה בחומרה ובתוכנה מפני פגיעת ברק.
זיכרון בלתי נדיף לפרמטרים מתוכנתים עם אפשרות לשינוי גלאים, מיקומים והפעלות.
חיבור למצבר 5 אמפר עבור גלאים הממומקים רק בתוך הבית, ומצבר 7 אמפר עבור מערכת המכילה גם גלאים חיצוניים- נפח חיצוני ווילון חיצוני למקרה של הפסקת חשמל.

במקרה ויש יחידה נפרדת בבית או משרד שרוצים לחבר למערכת האזעקה יש אפשרות לחיבור עם לוח מקשים (קיבורד) נפרד, סירנה חיצונית נפרדת והפעלה נפרדת לחלוטין מבחינת המשתמש הסופי. המתגורר ביחידה הנפרדת יכול להפעיל את המערכת שלו מבלי להפעיל את שאר הבית ובמקרה של פריצה ניתן לתכנת את המערכת שתתקשר אליו בלבד ולא לשאר הטלפונים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

להב שיווק מתח נמוך בע"מ
מתמחים במערכות מתח נמוך עבור בתים פרטיים
09-7604450
www.lahavltd.com
המסגר 4 רעננה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת להב שיווק

מאת: להב שיווקאבטחת הבית23/01/11829 צפיות
גלאי נפח פנימי אלחוטי המתחבר אך ורק לאזעקות אלחוטיות של ויסוניק ובעל טוול קליטה של 10 מטרים בזוית של 90 מעלות.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית23/01/11999 צפיות
גלאי נפח פנימי אלחוטי המתחבר אך ורק לאזעקות אלחוטיות של ויסוניק ובעל טוול קליטה של 10 מטרים בזוית של 90 מעלות.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית24/10/101860 צפיות
מערכת אינטרקום סטנדרטית לבית פרטי, נוחות המקודד באינטרקום, , מניעת אזעקות שווא, אינטרקום עם מצלמה, מקודד ומוניטורים, תכונות מומלצות במצלמת כרטיס, תשתית לאינטרקום עם מצלמה ומוניטורים.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית26/08/10982 צפיות
ההבדל בין מערכת אזעקה המרגישה כמו מטרד לבין כזו המשרתת אתכם, מגינה עליכם באופן מלא יותר ממה שהתרגלתם לחשוב ונותנת לכם יותר מידע ממה שאתם רגילים לקבל, הוא ההבדל בין מערכת אזעקה איכותית לבין מערכת אזעקה המותאמת לצרכיכם. במאמר זה תקראו על חלק מהתוספות ההופכות את מערכת האזעקה לבית החדש שלכם ליוצאת דופן: חייגן סלולרי, כרטיס SMS, ספק מטען וגלאי עשן.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית03/08/101114 צפיות
גלאי הוילון החיצוני האלחוטי החדש של מקסימום מהווה פתרון ייחודי לבתים פרטיים בהם יש צורך להגן על הבית עם מערכת אזעקה היקפית וגלאים חיצוניים אך לא נעשתה תשתית מתאימה. בעלי בתים רבים מעוניינים להגדיל את מערכת האזעקה הישנה שלהם לכזו שתכלול גלאי וילון חיצוניים קטנים ואסטטיים, אך מוגבלים בגלל תשתית ישנה או לא מתאימה.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית20/05/101180 צפיות
תפיסת ההגנה ההקפית שונה ממערכות האזעקה לבית הישנות שכללו גלאי נפח פנימיים ומפסקים מגנטים בלבד, בכך שאזעקות פנימיות בלבד מתריעות רק לאחר שהגנב כבר בתוך הבית, ואז בני הבית צריכים להתמודד איתו. באופן גורף מתעלם כל גלאי נפח חיצוני מציפורים, חתולים, וכלבים עד גודל בינוני, אך במידה ויש לכם כלב גדול בחצר (דוברמן, סנברננד, דני) מומלץ לתכנן הגנה הקפית ע"י גלאי וילון חיצוניים. בכל מקרה יש לתכנן מיקום של גלאי לכל חלון בנפרד, ולא לתכנן באופן גורף רק גלאי נפח חיצוניים לכל הבית או רק גלאי וילון חיצוניים. הן משום שיקולי עלות והן משום שיקולי אבטחה.

מאת: להב שיווקאבטחת הבית17/03/101833 צפיות
הרבה מבוני הבתים הפרטיים איתם אני נפגש כדי לתת הצעת מחיר לאזעקה, אינטרקום ומצלמות אבטחה, מתחילים את השיחה ב" אני לא רוצה גלאים פנימיים בכלל, רק חיצוניים", ולאחר שאני מדגים ומסביר את יתרונות של גלאי נפח חיצוני מול גלאי וילון חיצוני והפוך, רובם מעוניינים להתקין גלאי וילון חיצוניים בלבד, משום שהם קטנים ואסטטיים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19569 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19982 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18495 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18505 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171068 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17866 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica