חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

היפראקטיביות – יש מה לעשות

אל תקלו ראש בנושא. מחקרים מצביעים על כך שילדים בעלי ADHD סובלים פי 3 מבעיות חברתיות מילדים ללא ADHD ומדווחים על קושי רב יותר בלימודיהם. חשוב מאוד לאתר את הבעיה כמה שיותר מוקדם להתחיל לטפל בה מרגע האבחון.

אם הילד שלכם אובחן כמי שסובל מ-ADHD, עליכם לזכור שיש דרכי טיפול וכל מה שעליכם לעשות זה לייעד לו את הטיפול הטוב ביותר ומסגרת חברתית תומכת.
ראשית, שגרה סדירה, כיוון שילדים היפראקטיביים מתפקדים טוב יותר ברוטינה קבועה. היחס שלכם לילד אף הוא בעל חשיבות מרבית, העניקו חום ואהבה, דברו אליהם בצורה ממוקדת, קצרה וקולעת מבלי להאריך בהסברים שיגרמו להם לאבד עניין במה שנאמר. נסו להפחית את הסחות הדעת בסביבת הלימוד שלהם, בלי קולות רקע, טלוויזיה או מוזיקה והעניקו להם משוב חיובי על הישגים.
מומלץ לעדכן גם את צוות ההוראה בבית הספר בנושא, כדי להרוויח משיתוף הפעולה של המורים.
מבחינה חברתית, ערבו את הילד ככל שניתן בפעילויות חברתיות וטפחו יחסיו עם חברים ודמויות חינוכיות משמעותיות עבורו בין אם זה מאמן ספורט, מדריך בתנועה או מורה בבית הספר. נסו לזהות כישרון או מיומנויות בולטות אצל הילד שאפשר להעצים ודרכם לתת לו חיזוקים.
תמיכה קבוצתית של הורים וילדים נוספים שסובלים מ-ADHD יכולה אף היא לסייע.

5 שנים של הצלחה בקרב אוכלוסיית ADHD

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ריטלין או קונצרטה אינן התרופות היעילות ביותר לטיפול בתופעה, יש להן תופעות לוואי רבות וסיכונים והורים שמחפשים דרך אחרת, ימצאו אותה בטיפול התנהגותי ובפורמולה ריכוזית שנמכרת בהצלחה מזה 5 שנים בישראל. היתרון הבולט של ריכוזית על פני ריטלין וקונצרטה הוא שהפורמולה מבוססת על רכיבים טבעיים ויעילותה הוכחה במחקר קליני שהתקיים בתל השומר.
רכוזית מבוססת על תערובת מגוונת של צמחים סיניים בעלי השפעה מטיבה על איזון רב מערכתי ועל הקוגניציה, תשלובת שתורמת לריכוז ולרגיעה אצל ילדים היפראקטיביים. ניתן להשתמש בה במקביל לשימוש תרופתי כדי להפחית את המינון התרופתי אך היא אלטרנטיבה מוכחת גם לטיפול תרופתי.השיפור בניסוי הקליני הורגש בקרב ילדים הסובלים מ-ADHD תוך זמן קצר של מספר שבועות, ולא נצפו תופעות לוואי שליליות. לפורמולה יש טעם שילדים אוהבים, כך שיש סבירות גבוהה יותר שהילד ישתף פעולה עם הטיפול.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתבת ועורכת תוכן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה דרורי

מאת: שירה דרורילימודי שפות31/03/146056 צפיות
הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לחו"ל וכך ילדיהם מחמיצים חוויה משנת חיים והזדמנות להעניק לילדיהם חוויה לימודית מסוג אחר. לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על סאמר סקול, כדי להבין שמדובר בחוויה בטוחה לא פחות מאשר מעשירה

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146453 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14985 צפיות
מדוע נושר השיער ואיך התזונה קשורה לזה? דברים חשובים על נשירת שיער ובריאות, הזנה והרגלים נכונים

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14736 צפיות
הורים רבים, שהילד שלהם אובחן כבעל הפרעות קשב וריכוז, לא יודעים כיצד להתמודד עמו על בסיס יומיומי. שגרה חשובה לכל ילד ובמיוחד לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

מאת: שירה דרוריתוספי מזון02/01/148283 צפיות
כאבי מחזור מתרחשים כתוצאה משינויים הורמונאליים שלמעשה גורמים להתכווצויות של התרחבות והצרת הרחם בזמן המחזור. כאבי מחזור נפוצים אצל נשים בכל הגילאים מגיל ההתבגרות ועד גיל המעבר

מאת: שירה דרוריעיצוב גרפי05/12/137521 צפיות
תהליך מיתוג של עסק מתחיל בבחירת לוגו לעסק. הלוגו יהפוך עד מהרה לסימן ההיכר והזיהוי של העסק ואנשים יזכרו אותך או את העסק שלך על פי הלוגו. החשיבות של הלוגו נובעת מכך שלהלוגו יתנוסס על גבי מודעות הפרסום, יככב באתר האינטרנט או יופיע על גבי כרטיסי ביקור מודפסים, בחותמת המייל. אין ספק שעיצוב הלוגו או הבחירה בלוגו מתוך תבנית הינה בחירה מיתוגית חשובה בעלת השפעה רבה לאורך זמן. לפניכם מספר החלטות שיש לקבל לפני ובעת בחירת לוגו לעסק.

מאת: שירה דרורילימודי שפות25/10/137241 צפיות
כמה סיבות למה סאמר סקול היא הבחירה הכי טובה שלכם לקיץ לנוער שלכם בבית. ספקו להם את החוויה והאווירה שמגיעה להם בקיץ הזה, כדי שיזכרו אותה לכל השנה.

מאמרים נוספים בנושא הפרעות קשב וריכוז

מאת: vodplaceהפרעות קשב וריכוז17/08/161005 צפיות
סיפור אישי של רועי ועל איך אבחון דידקטי עזר לו להתבר על ליקויי הלמידה שלו ולהצליח בלימודים ובחיים.

מאת: vodplaceהפרעות קשב וריכוז06/07/16891 צפיות
אבחון דידקטי מאפשר לזהות הפרעות קשב או בעיות לימודיות בסיסיות לימודיות. כשמדובר בצעירים האבחון מקבל חשיבות עליונה

מאת: sharondan80הפרעות קשב וריכוז21/07/151703 צפיות
הפרעות קשב וריכוז הן ללא ספק בעיה מוכרת מאוד, אשר הפכה לאחת הבעיות השכיחות יותר בתחום הנוירולוגיה אצל ילדים וכיום, בשל המודעות הרבה לתחום, והמודעות להשלכות של ההפרעה על הילדים, הרבה מהם זוכים לאבחון מוקדם וטיפול מקצועי שלא היה קיים בעבר.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז19/07/151113 צפיות
הדיון בעולמו של ילד בעל הפרעת קשב וריכוז לרוב מתמצה בהתייחסות לתפקוד האקדמי שלו בכיתה או להתנהגות שלו בבית, תוך התעלמות מוחלטת ממה שעובר על נבכי נפשו. בתור הורים, כדי להבין לעומק מה עובר על ילד שיש לו הפרעת קשב וריכוז, עלינו להתמקד לא פחות מכך בעולמו הרגשי.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז04/06/151085 צפיות
אחת הדילמות המרכזיות עימן מתמודדים הורים לילדים עם הפרעות קשב היא האם לדבר עם הילד על הבעייה או לא, ואם כן, איך בדיוק לעשות את זה. אולי אם לא נזכיר לו שהוא סובל מהפרעות קשב, הבעיה תהפוך מינורית, והוא לא יתפוס את עצמו כ"בעל הפרעה"? ומצד שני, שיחה כזו עם הילד דווקא יכולה לעזור לו להתמודד טוב יותר עם הקשיים? מה עושים? המומחים של מרכז אמירים עם כמה עצות להורים המבולבלים.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז05/05/151124 צפיות
בשנים האחרונות הולכים ומתרבים המקטרגים על הריטלין. בעידן ניו אייג'י, שבו המודעות לחסרונותיהן של התרופות הכימיות נמצאת בשיאה, הורים רבים נרתעים מהמחשבה לטפל בילדיהם הסובלים מבעיות קשב וריכוז באמצעות ריטלין. היות שהריטלין נתפס בציבור כפתרון המרכזי והיחיד להפרעות קשב וריכוז, הורים שהם מתנגדי ריטלין נמנעים מלהעניק לילדיהם טיפול הולם, ולעיתים אף מסרבים לשלוח אותם לאבחון, ובלבד שהילד לא יצטרך לקחת את התרופה. כדי לסבר את האוזן ולטובת הילדים, חשוב לנו לספר לכם, שיש פתרונות נוספים, שאינם כרוכים בנטילת ריטלין:

מאת: מגניב הפרעות קשב וריכוז03/03/151333 צפיות
ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז מתקשים להשתלב בחברה ולדבר זה יכולות להיות השלכות קשות מאוד להם ולחברה שמסביבם. הפרעת קשב נובעת מפגיעה במערכת העצבים המרכזית, ובמערכת ההפעלה הרשתית, והסימפטומים לכך הם קשיים בהקשבה בריכוז, יכולות למידה וזיכרון מוגבלות, קושי במיון ועיבוד מידע של גירויים חיצוניים ופנימיים ועוד. כל ההפרעה הזאת גורמת ללחץ רב ולעומס נפשי על כל מי שסובל ממנה, בקושי בלמידה ובצבירת חוויות ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica