חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איתור נזילות

מאת: הילה בניין ואחזקה - כללי21/04/2012986 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איתור נזילות 1-2

בעבר, איתור נזילות הייתה עבודה קשה מאוד, פיזית, מסורבלת ומלוכלכת, כאשר נדרש מהשרברב לבצע כל מיני משימות לא נעימות וזאת על מנת לבצע איתור נזילות יעיל והחלטה כיצד צריך לטפל בנזילה שאותרה. לא זו בלבד, אלא שלא תמיד הוא היה מצליח לבצע איתור נזילות נכון, והעבודה הייתה מבוססת ברובה על בסיס ניסוי וטעייה. נדרש ממנו לבצוע את אריחי הריצוף שמהם חשב שהנזילה מגיעה, ואם ההשערה הייתה לא נכונה אז הוא היה חוזר לעשות איתור נזילות מחדש ואתם הייתם משלמים בהמון זמן וכסף.

היום המצב שונה לגמרי.  מאז שענף הטכנולוגיה התפתח, צבר תאוצה גדולה אפילו בתחום שנחשב לאפור. הטכנולוגיה הצליחה לחדש ולאפשר עבודה מתקדמת, קלה יותר ומדויקת. איתור נזילות היום מתבצע באמצעות מכשירים אלקטרוניים שלמעשה יכולים לבצע פעולת רנטגן, כלומר, לראות מבעד לקירות והריצוף ולעשות איתור נזילות.  רבים מהאינצטלטורים משתמשים בשיטה חדשנית זו שמקלה מאוד על העבודה שלהם ושומרת על "צוורון לבן" רוב המכשירים הללו מצוידים בטכנולוגיית אינפרה אדום או בטכנולוגיה תרמית מזהה את הנזילה ומוצגת במסך בצבע שונה מיתר התמונה וכך השרברב (שכבר נראה יותר כמו טכנאי) יודע במדויק היכן הנזילה נמצאת באמצעות שיטת איתור נזילות קלה ופשוטה.בצורה כזו האינטלטורים כמעט ולא טועים, המסקנות ברורות, והבעיות בהירות לחלוטין. האינטלטור יודע בידיוק לאן לגשת ואיפה לגעת, הוא לא מסתבך עם ספקות ולבטים, זה מקל מאוד על הזמן ועל טיב העבודה של העוסקים בתחום האנטלציה. טכנולוגיה זו למעשה יכולה להבחין בין טמפרטורות חום שונות ולכן הנזילה מוצגת באור אחר. מכשירים אלו מסוגלים לבצע איתור של תקלות צנרת נוספות לצד איתור נזילות כמו סתימות לחילופין, והכל עוד לפני שהשרברב נאלץ להתחיל לעבוד פיזית ומאלץ אתכם לראות את החריץ שלו...

מקרים רבים בהם עושים שיפוצים או בניה איתור נזילות נעשה ביתר קלות. בעיקר במבנים ציבוריים מתבצע לרוב באמצעות מכשור אלקטרומגנטי. המכשור הזה יעיל במיוחד עוד לפני שמתחילים לחפור בקרקע ורוצים לדעת האם ישנם נזילות, סתימות או תקלות אחרות שעלולות לסכן את בסיס הבנייה בשטח. המכשור מוחדר לקרקע באמצעות צינור שבראשו מעין רדאר, שסוקר את כל הסביבה אליה הוכנס ונותן אינפורמציה לגבי תקינות השטח או תקלות שמצא כמו איתור נזילות, סתימות וכדומה.

 תגיות המאמר: שיפוצים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הילה

מאת: הילה אימון אישי02/06/131019 צפיות
כולכם בוודאי מסכימים שהשלב הכי קשה בתכנון אירוע קטן משלכם הוא בחירת האולם- השוואות מחירים, פגישות, כאב ראש אחד גדול...אז אם יש לכם אירוע קטן לתכנן, למה שלא תחסכו מעצמכם את כאב הראש ותחגגו אותו בבית?

מאת: הילה אמנות פלסטית02/06/131698 צפיות
במקומות עבודה רבים אנשים נוטים להתלונן כי אף על פי שמקום העבודה הוא מושך ומרכזי, העבודה עצמה מרתקת ושעות העבודה מאוד נוחות, עדיין קשה להם במקום העבודה שלהם והם אינם מרוצים משום שהאנשים שעמם הם עובדים אינם לטעמם. כאשר בדקו את התלונות האלה לעומק, הסתבר כי אנשים מתלוננים על אנשים אחרים העובדים עמם משום שהם לא באמת מכירים אותם. השיחות בדרך כלל לא עוברות מעבר לענייני עבודה או פרטים סתמיים של יום חולין.

מאת: הילה ריהוט 20/04/121014 צפיות
מיטות נוער מיטות נוער ניתן לעצב במגוון של צורות. למשל, ניתן לעצב מיטות נוער לפי נושא מסויים או מסביב לתחביב מסויים של הילדים. למשל, אם הילדים אוהבים כדורסל ניתן

מאת: הילה דיאטה21/02/12997 צפיות
דיאטה – כמה פעמים החלטנו שאנחנו מתחילים דיאטה מחר, ואילו בערב זללנו חצי מתכולת המקרר? לפני שאתם מחליטים להתחיל דיאטה, כדאי שתבינו האם אתם באמת רוצים וצריכים דיאטה.

מאת: הילה תחביבים03/01/121036 צפיות
סדנאות בישול סדנאות בישול מתאימות גם לאנשים אשר מעולם לא טגנו חביתה ואינם יודעים כיצד לבשל וגם לאנשים אשר מבשלים ברמה גבוהה מאוד ורוצים להרחיב את האופקים שלהם.

מאת: הילה תחביבים03/01/121014 צפיות
סדנת שוקולד סדנת שוקולד מיועדת עבור אותם אנשים שמשתכרים רק מריח הקקאו ומריח השוקולד ולאלו שמראה השוקולד גורם להם להאנח בעונג אך יותר מכל סדנת שוקולד מיועדת

מאת: הילה תחביבים02/01/121042 צפיות
סדנת בישול סדנת בישול יכולה להיות מתנה מושלמת עבור מי שאינו יודע לבשל אך רוצה ללמוד כיצד לבשל וכמו כן להיות מתנה מתאימה ביותר עבור מי שיודע לבשל אך רוצה ללמוד

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי02/05/22170 צפיות
אז מה זה ארנונה ? ארנונה זה מס שמוטל מכוח חוק בכל שנה והוא מורכב לכאורה ממשוואה מאוד פשוטה: "שטח הנכס" כפול "תעריף לכל מ"ר" – המכפלה של שניהם יוצרת בעצם את החיוב השנתי. אבל למען האמת, זה לא כל כך פשוט, וכפי שנציג כאן, הנתונים של "שטח" ו"תעריף" מצריכים בדיקה דקדקנית ועשויים להתפרש במספר אופנים. וכל שינוי קטן במשוואה הזאת יכול להביא להפחתה של עשרות אחוזים בחיוב הארנונה!

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי30/01/22492 צפיות
מה חשוב לדעת בשביל להבין מה זה תבע בצורה פשוטה

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי23/08/21765 צפיות
כאשר אתם צריכים לבצע עבודות שונות בבית שלכם, לא תמיד פשוט להבין למי צריך להתקשר כדי שעבודות אלו יבוצעו. ישנם בעלי מקצוע מומחים מסוגים שונים כמו חשמלאי, אינסטלטור או קבלן שיפוצים. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לבצע תיקונים ומשימות תחזוקה ופשוט לא בורכתם בכישורים המתאימים?

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי28/07/21744 צפיות
מחפשים חברת ניהול ואחזקת בתים בצפון? רגע לפני שאתם בוחרים בחברה כזו או אחרת עליכם לתת את הדעת על הנושאים הבאים:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211017 צפיות
המגורים בעיר גדולה כמו חיפה אינה אומרת שעל הבניין שלכם להיראות אפרורי וקודר. להיפך, חיפה עטופה בכל כך הרבה טבע ירוק ומוריק, שזו חובה של ממש להקים גינה משותפת. גינה בבניין תסב הרבה הנאה לדיירים וילדיהם, הם יוכלו לבלות בחוץ, או על הגג, תלוי איפה תמוקם הגינה המשותפת, והבניין יראה פשוט נפלא, ייחודי ומלא באופי. אם שאלתם את עצמכם מה לעשות כדי להקים גינה, כל הפרטים לפניכם:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/21970 צפיות
המציאות הטכנולוגית שקיימת כיום, שינתה את החיים שלנו מקצה לקצה בהמון היבטים. ואחד התחומים שהשתנה גם כן כתוצאה מכניסת הטכנולוגיה לחיינו הוא ניהול ועד הבית. טכנולוגיה מתקדמת אשר מותאמת לתחום של ניהול בתים, הפכה את תהליך הניהול למאוד פשוט וידידותי ובעזרת תכנה לניהול בניינים אפשר לנהל את ועד הבית בצורה חכמה, אפקטיבית ובעיקר, שקופה, שזהו פרמטר לא פחות חשוב.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי18/05/211076 צפיות
זה קשור הרבה לבחירה של עיצוב פנים נכון, וקשור גם כן לבחירה של חברת ניקיון משרדים שיודעת מה נדרש ממנה על מנת לשמר את החלל הזה נקי מלכלוך ואבק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica