חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב חדר ארונות - טיפים מאדריכל פנים

מאת: Eyal Geludaאדריכלות פנים29/04/2012807 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חדר הארונות הוא על פי רוב אחד החללים הכי פחות מוערכים בבית.לכאורה מדובר בחדר אליו אתם נכנסים לא יותר מפעמיים או שלוש ביום ושוהים בוזמן קצר בלבד המוקדש לבחירת הבגדים ותו לא. ואף על פי כן, מדובר באחדהחדרים שבהם עיצוב הפנים עשוי לחולל את השינוי המרשים ביותר. מה שהכי חשובהוא לשלב יופי עם שימושיות. במאמר שלפניכם נציג בפניכם שמונה עקרונותחשובים שיישום שלהם יעזור  לכם ולאדריכל הפנים לעצב את חדר הארונות בצורהמושלמת:

  • תכנון – חלק התכנון הוא חשוב ביותר. תכנון נכון, ישפר אתתהליך עיצוב חדר הארונות לאין ערוך. המרכיבים העיקריים בתכנון חדר הארונותהוא התאמתו לחלל הבית וניצול מקסימלי של האחסון בו. חשוב שהחלק החיצוני שלחדר הארונות ישתלב עם עיצוב הבית.
  • בחירת סוג ארון/מדפים – בארונות המודרניים יש דגש עלעיצוב מודולורי, כך שניתן יהיה 'לשחק' עם החלקים השונים של הארון, כמולמשל: מדפי נעליים נשלפים, פרזול נשלף למכנסיים וחולצות, מגירות מחולקותלאביזרי אופנה ותכשיטים – ועוד.
  • התקנת אביזרים נלווים – מדובר בהשקעה משתלמת מאיןכמוה שכן מדובר בהוצאה זעומה המתגמדת אל מול התועלת הכרוכה בה.  אביזריםלתלייה של צעיפים, חגורות ועניבות ולפנות הלכה למעשה מקום חיוני במגרותשיאכלסו את יתר פריטי הלבוש.
  • התאמת מדפים בגובה המתאים – על אדריכל הפנים והנגרשלו להקפיד על ריווח נכון בין המדפים השונים בחדר הארונות וזאת על מנת שלאתצטרכו לדחוס את כל הפריטים למדפים בגובה אחיד באופן שעשוי לקמט אותם ואףלפגוע באיכותם וברעננותם.
  • מחיצות למגירות – על מנת לחסוך לעצמכם זמן יקר בדמותהחיטוט במגירות השונות מדי בוקר, דרשו מאדריכל הפנים והנגר שלו להפריד אתהמגירות הגדולות למספר מחיצות כשכל מחיצה תכיל פריט לבוש אחר. אתם לאתאמינו עד כמה שינוי כה קטן מסוגל לחולל בסופו של דבר שינוי הרבה יותר גדולבאופן בו ייראה הארון שלכם.
  • הוספת צבע – הדרך הטובה ביותר להחיות את חדר הארונותשלכם הוא להוסיף לו צבע שיעניק מימד חדש לחלל כולו. בקשו מאדריכל הפניםוהנגר להציג בפניכם כמה גווני צבע ואפשרויות לגימור בצבעים האהוביםעליכם. לחלופין, שימוש בגוונים בהירים, ייצור מראה יותר מרווח ואסטתי.
  • שיפור התאורה בחדר הארונות – אחרי ששדרגתם את מראהוהפנימי של החדר באמצעות הוספת הצבעים, כעת הגיע הזמן לשדרגו שוב באמצעותהוספה של נקודות תאורה אשר יאפשרו לכם להעניק לחדר גוון אינטימי מחד אך בהבעת פונקציונלי מאידך. התייעצו עם אדריכל הפנים על סוג ואופן התאורה הנדרשת בחדר הארונות שלכם.
  • להפוך את הארון לחלון ראווה – בסופו של התהליך וברגעשסיימתם עם השינויים הצורניים והגיע הזמן להחזיר את כל הבגדים לארון, ישלסדר אותם באופן שייצור חלון ראווה שבו תוכלו לראות את כל הבגדים שישלרשותכם ללא צורך בחיפושים מיותרים. הרציונל הוא שתיכנסו אל החדר ותדעובדיוק היכן כל דבר מונח ותוכלו לחסוך זמן התארגנות יקר בשעות הבוקר.

קראו עוד על - אדריכלות פנים ואדריכלים במרכז הארץ

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

"Home Outfitters" הינה חברה המסרת את מגוון השירותים הקשורים בתכנון האדריכלי, שיפוץ ועיצוב החלל תוך מתן דגש על איכויות הגימור וניצול השטח ברמה האופטימלית והפונקציונלית לכל בית, דירה, עסק, או משרד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eyal Geluda

מאת: Eyal Geludaשיפוצים06/10/13610 צפיות
גודל הבית מכתיב לנו את צורת העיצוב ויש להקדיש לו מחשבה מרובה יותר על כל פרט ופרט. ניתן לעצב בית קטן יחסית ובעזרת עיצוב נכון להפוך אותו למושקע ומרווח. כאשר מעצבים בית, ישנו הבדל באפשרויות העיצוב בין בית קטן לבית גדול. כאשר בבית גדול יש לנו מגוון רחב יותר של אפשרויות, ככל שהבית קטן יותר האפשרויות קטנות יחד איתו. אך לעתים האתגר רב יותר בבית קטן וכאשר יש אתגר התוצאות מעניינות יותר.

מאת: Eyal Geludaנדל"ן09/09/13560 צפיות
עבודות בינוי מצריכות עבודה שמתאפיינת בחריצות, סדר ופירוט. בין אם מדובר בפרויקטים גדולים ובין אם מדובר בפרויקטים קטנים, ניתן לערוך פירוט מסודר זה במסמך המפרט את חומרי הגלם או מרכיבים שונים אחרים שייכללו במבנה המוגמר. במסמך זה, המכונה "כתב כמויות", עושים שימוש בעלי מקצוע שונים כגון אדריכל מקצועי, מהנדס בניין, קבלנים ואנשי ביצוע נוספים.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי05/08/13510 צפיות
קורה שאתם נכנסים למבנה, בית, קליניקה או חנות, ומציפה אתכם תחושה נעימה ומיוחדת? על פניו העיצוב הוא אינו אקסקלוסיבי או חריג מאוד, ועדיין אתם חשים ביופי שעוטף אתכם מכל עבר, בלי שתצליחו לומר מה הדבר הזה שהופך את מראה המבנה לכל כך ייחודי. הסוד הוא בצבע. שימוש נכון בו, משפיע לחלוטין על מראה החלל המעוצב כולו.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי03/07/13589 צפיות
תחום עיצוב הבית הולך ומתרחב גם מחוצה לו. רבים מחפשים לשוות לגינה או לחצר מראה ייחודי, נעים וכזה שישתלב עם הבית וסגנונו. בישראל, גם בשל משמעת המים המגבילה השקיית דשא, בוחרים רבים לרצף את הגינה, או חלקים ממנה. סיבה נוספת ולא פחות חשובה היא כי ריצוף חוץ הוא פשוט מאוד יפה. אז מהן האפשרויות הקיימות וכיצד תרצפו את הגינה שלכם?

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי11/06/13543 צפיות
נגרות מודולרית מסוגלת לתת פתרון מצוין למי שמחפש עיצוב מיוחד, מחיר משתלם וחיסכון במיקום. סוג זה של נגרות מסוגל להתאים את עצמו לבתים, לדירות ולמשרדים כאחד. בניגוד לנגרות כבדה ומסיבית, כאן מדובר בנגרות שמסוגלת להיות קלה יותר, נוחה יותר, ולהתאים את עצמה לכל חלל ולכל מקום. לב העניין הוא, במילה אחת - גמישות.

מאת: Eyal Geludaבניין ואחזקה - כללי04/06/13545 צפיות
מערכת אזעקה לבית מהווה למעשה מעין "מאבטח" בזמן שאנחנו ישנים או לא נמצאים. לכן, יש צורך בבחירת מערכת האזעקה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

מאת: Eyal Geludaשיפוצים04/06/13532 צפיות
איכותה של מלאכת שיפוץ הדירה תלויה במידה רבה באיכותם של החומרים שנבחרו לצורך השיפוץ. על פי רוב יעמדו בפניכם שתי חלופות – האחת תאלץ אתכם לבחור את החומרים באופן עצמאי ללא כל סיוע חיצוני. האלטרנטיבה תהיה הסתייעות באדריכל פנים מומחה אשר יעזור לכם לערוך רשימה מסודרת של החומרים להם אתם זקוקים על מנת להשלים את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים בנושא אדריכלות פנים

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18873 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: רוני הכהןאדריכלות פנים01/12/171259 צפיות
זה די ספציפי לתכנן עיצוב משרדים יוקרתי עבור העסק, ולכן כדאי מאוד לעבור על פני כל מה שרוצים להפיק מאותו עיצוב לפני שמתקדמים אל עבר הביצוע של העיצוב עצמו בפועל. על מה כבר יכול העיצוב להשפיע מלבד החזות עצמה? קראו את הדברים הבאים.

מאת: שרון צרפתיאדריכלות פנים14/09/171366 צפיות
אלו רעיונות לעיצוב חדרי ילדים יכולים להיות פשוטים לביצוע עוד היום? קראו את הדברים הבאים.

מאת: רוןאדריכלות פנים28/09/161242 צפיות
תקלות צנרת עלולות להיות דחופות, ולכן להזמנת אינסטלטור הקרוב לאזור המגורים יתרונות רבים. איך מאתרים ומזמינים אינסטלטור מומלץ במודיעין?

מאת: בני דואניאדריכלות פנים20/07/163865 צפיות
עיצוב הבית הפך בשנים האחרונות לתחום מעניין ומרתק בו עוסקים גם אנשים פרטיים אשר מעוניינים בעיצוב אישי ועצמאי של ביתם על פי אהבתם וחזונם העיצובי וגם כמובן של מעצבי פנים וחוץ אשר עוסקים בתחום ומאפשרים את שינויו המתמיד על פי מגמות משתנות מן הארץ ומהעולם כולו.

מאת: sharondan80אדריכלות פנים06/04/161078 צפיות
בין אם אתם רוצים לעצב בית, משרד, חנות, או כל חלל אחר ומעוניינים בעזרתה של מעצבת פנים בצפון, מאמר זה הוא בשבילכם!

מאת: אוהד ז.אדריכלות פנים17/12/151268 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica