חפש מאמרים:
שלום אורח
24.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

קישורים נוספים
נופש בארץ
   
 

טיולים מזמרים.הטרנד החדש הצובר תאוצה רבתי!

מאת: איציק מלאכיטיולים בארץ18/05/20121428 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בטיול זה,אנו מטיילים בעקבות השירים,יוצריהם ויצריהם!

שכן ,,יצר ו,,יצירה,, גדלים מאותו שורש...

לכל אתר- שירו המתרונן.

לכל שיר -סיפורו המעניין.

נלך ניסע ונחנה בעקבותיהם של לוחמים.מן הת"נך-עד הפל"מח.וכמובן צה"ל לדורותיו.

בעקבות חוזים והוזים,מלכים ונביאים,צדיקים ורשעים.

וכן בעקבות משוררים בני זמננו.

נתן אלתרמן- גדול משוררי א"י מאז ועד עולם!.מסלול המותאם גם לנכים!

אלכסנדר פן-הדון ז'ואן,שובר הלבבות,הרומנטיקן,הקומוניסט,המנודה והשתיין.

רחל המשוררת-שבורת הלב והגוף,החולה המיוסרת,שגופה ונפשה נשרפו בצרותיה ומחלתה.משולב עם נעמי שמר.מותאם גם לנכים!

נעמי שמר- המשוררת המוכשרת,המלחינה הנהדרת,ששיריה הפכו לנכסי צאן ברזל ברחבי א"י.

אהוד מנור-הסולידי,החביב,איש בנימינה והכותרת:אין לי ארץ אחרת!

חיים חפר וחיים גורי: משוררי הפל"מח,הפינג'אן,והרעות.מלוא כל הארץ כבודם.

,,רואים את הקולות,, כשנצא בעקבות רחל ונעמי שמר,(מסלול משולב) נגיע לסכר דגניה המפורסם,ואז נשיר: ,,ראיתי את הסכר פתוח לרווחה,, ומשם אל ,,חורשת האקליפטוס,הגשר הסירה,,

ובטיול בעקבות אלתרמן ואלכסנדר פן,בעמק יזרעאל,נשיר את ,,שיר העמק,,

וכשנעלה אל גבעות שייח' אבריק,נשיר את ,,על גבעות שייח' אבריק,, של אלכסנדר פן.בבקרנו ביקב ייחודי ביקנעם,נשיר שירי יין ושכרון,פרי עטם של שני המשוררים,שהיו ידועים כחובבי הטיפה המרה,גם אנו נטעם ממשקאותיו המיוחדים של היקב,המייצר ליקר ושיכר מכל פרי וירק,לרבות דלעת ופטרוזיליה!

וכך לאורך כל הדרך.אתר אתר ושיריו.

ובנוסף: טיולים בעקבות מנהיגים בני זמננו: בן גוריון,אשכול,רבין,גולדה,בגין ואחרים.                                                                            ובנוסף: טיולים בעקבות אהבות מפורסמות! איתמר בן אב"י ולאה אבושדיד,אהבה ששרדה את התנגדות המשפחה:אבושדיד,המשפחה הספרדית  האצילה.       ש"י עגנון ואהבה נכזבת בנווה צדק,קלמן בסין ושושנה נדב,בכפר יחזקאל,שהתגברה על התנגדות שתי המשפחות,אשכנזים ותימנים.

אתר אינטרנט:  www.tiulvashir.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איציק מלאכי.זמר בס-בריטון.מנחה ערבי זמר.חוקר הזמר העברי לדורותיו.מדריך טיולים מקצועי.מארגן ומדריך טיולים מזמרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת איציק מלאכי

מאת: איציק מלאכיסיפורי מסע14/06/131891 צפיות
נשיר ונטייל בעקבות גדול משוררי א"י נתן אלתרמן ובתו תרצה אתר. נבקר באתרים שעליהם כתבו ובהם ביקרו אלתרמן ובתו,שהייתה יוצרת גדולה בזכות עצמה. על הקשר המיוחד ביניהם,נשמע סיפורים מרתקים מאחורי השירים ומחבריהם.

מאת: איציק מלאכיטיולים בארץ10/06/13864 צפיות
טיול מזמר בגולן בעקבות מחדשי הישוב היהודי בגולן כבר במאה התשע עשרה. האם ידעתם כי במאה התשע עשרה,הוקמו שש מושבות יהודיות בגולן? בטיול נתוודע לכך.

מאת: איציק מלאכיאטרקציות09/06/13846 צפיות
טיול מזמר בנחל שיח שבמערב הכרמל המוצל הקריר והיפה! הנחל יוצא ממש מתוך העיר חיפה,חוצה את מערב הכרמל בדרכו לים.

מאת: איציק מלאכיתיירות ונופש - כללי18/05/121423 צפיות
טיול מזמר בעקבות אהוד מנור והסופר יצחק שלו, בבנימינה וסביבתה.נבקר באתרים הקשורים למשורר ולסופר גם יחד,נשמע סיפורים מרתקים אודות שניהם,על הטרגדיות שעבר מנור בנפול יהודה,אחיו,במלחמת ההתשה,והתאבדות האח השני,זאב. נהלך ברחובותיה של המושבה היפהפיה,שעדיין שומרת על צביונה כפרי,וטרם נדל"נה את עצמה לדעת,כמו זיכרון יעקב שכנתה מצפון. נסיים בנחל תנינים,הנשפך לים מדרום למעגן מיכאל,נשיר את השיר היפה שכתב עליו אהוד מנור.

מאת: איציק מלאכיטיולים בארץ18/05/121236 צפיות
טיולנו הפעם,ילך בעקבות מחייה השפה העברית,אליעזר בן יהודה,ש"י עגנון,ואחרים,בשכונה מטופחת, שזמן מה היתה האוטונומיה הראשונה בא"י. נשיר ונלך בעקבותיהם.

מאת: איציק מלאכיהפקת אירועים18/05/121500 צפיות
הפעם,נתמקד בפן הקצת פחות מוכר של אלתרמן: השירים הקלילים וההיתוליים שכתב. שירים שנלקחו ממחזות זמר ומופעי קבארט.

מאת: איציק מלאכיהפקת אירועים17/05/121362 צפיות
ערבי זמר ייחודיים! לכל ערב-הנושא שייוחד לו.: הומור וסאטירה,יין ושכרון,שירי להקות צבאיות,אהבה ותשוקה,שירים מתוך מחזות זמר,או ערב שיריו/ה של משורר/ת כזה/ו או אחר/ת. באירוע,יסופרו גם הסיפורים המרתקים שמאחורי (חלק) מהשירים,עם הרבה פיקנטריה!

מאמרים נוספים בנושא טיולים בארץ

מאת: שלום כהןטיולים בארץ05/02/192521 צפיות
אזור הגולן מלא בקיבוצים נפלאים, נופים טבעיים, וכן אתרים היסטוריים שניתן לטייל ביניהם במשך השנה. בין היישובים הקהילתיים בגולן ניתן לטייל בנופים של נחל הירמוך, אזור הכנרת, נהר הירדן, גבול סוריה, ואזורים רבים אחרים הכוללים שלל סוגי נופים המושלמים לטיולים. עבור אלו שרוצים לטייל באזור הזה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא עם טיולי ג'יפים בגולן המאפשרים לכם לעבור שלל הרפתקאות בין נופי ישראל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ04/12/182479 צפיות
מחפשים אטרקציה מסוג אחר עם המשפחה, לחברים או לעצמכם - אך מוצאים את עצמכם מתלבטים במה כבר אפשר לחדש הפעם? הרשו לנו לסבר את אזניכם עם אפשרות חדשה שאולי לא חשבתם עליה, או לכל הפחות לא ברצינות - והקדישו כמה דקות כדי לחשוב על כך באופן אמיתי לגבי עצמכם, ולהבין לבד מדוע כל כך הרבה אנשים ונשים בארץ ובעולם מתאהבים בכך, וחוזרים על כך שוב ושוב. כן, גם אתם תופתעו לגלות עד כמה טיולי ג'יפים יכולים לדבר אליכם, ולא משנה אם אלה טיולי ג'יפים בצפון, בדרום במרכז או בכלל בחו"ל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ18/09/181832 צפיות
העובדים שלכם צמאים לזמן איכות אחד עם השני? ברור לכם שהם זקוקים לגיבוש כדי להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם, בתור בעלי העסק, תוהים מה תוכלו לעשות בנידון. יש אינספור אפשרויות בכל מה שקשור לגיבוש העובדים ואם כבר ניסיתם הכול, מדוע שלא תיקחו אותם היום לחוויה כמו טיולי ג'יפים בגלבוע? טיולי ג'יפים בגלבוע מוציאים אותנו מהמרחב הרגיל שלנו, מפגישים אותנו עם נופים נהדרים ונותנים לנו את ההזדמנות לעשות משהו אחר. לכן כדאי גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת כי אין ספק שהעובדים שלכ

מאת: שלום כהןטיולים בארץ13/07/181423 צפיות
כיום ניתן למצוא דילים לאילת אשר יציעו לכם לישון במלונות חמישה כוכבים או אוהלים מפוארים, מלונות רגילים או אכסניות מיוחדות. בסופו של דבר כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הדרך שלו לחופשה חד פעמית בעיר המיוחדת תהיה קצרה מאי פעם וזאת אם באמת ירצה בכך. רק תצטרכו לוודא כי אתם בוחנים בהקדם האפשרי את האופציות השונות שקיימות וזאת כל עוד מדובר על דילים לאילת וזאת אם תרצו ליהנות כפי שלא היה מזה זמן רב.

מאת: טל בן דודטיולים בארץ16/04/181461 צפיות
למצוא מקום שאפשר לשכור אופניים לקבוצות, ולרכוב על רקע נופים קדומים, מוריקים, בשילוב שחיה בבריכה טבעית אינו עניין של מה בכך. אם תוסיפו ארוחה ומדריך מעולה שייתן הסבר ככה על הדרך, זו אחת החוויות החזקות שלכם בקיץ הקרוב.

מאת: tiloniטיולים בארץ01/02/181544 צפיות
קיץ ישראלי הוא עונה חמה מכל בחינה שהיא. הורים וילדים מטפסים על קירות במאמץ נואש, בציפורניים כסוסות, במאמץ למצוא עוד אטרקציה, עוד בילוי, עוד מופע ובעיקר – מה לעשות עם ילדים ובלעדיהם.

מאת: רוני הכהןטיולים בארץ10/12/171457 צפיות
הבחירה בחופשה אשר מתרחשת בקיץ היא גם הרבה יותר חכמה מלפחות שלושה היבטים שונים, בייחוד כאשר רוצים לצאת אל עיר הנופש האהובה על הישראלים, הלוא היא אילת, וגם כאשר רוצים לצאת אל הפלגה באילת בתקופה שהיא אינה הקיץ.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica