חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבחן אמיר - מהו מבחן אמיר וכיצד יכול להועיל לנו.

מבחן אמיר - כל נקודה קובעת

מה עדיף - לשבור את הראש או את השיניים? לא זה ולא זה. מבחן אמיר יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש וגם לא מעט כסף. זה המקום והזמן להתוודע אל מהות המבחן, תכניו ומתכונתו.

מבחן אמיר הינו מבחן מיון בשפה האנגלית שמטרתו להעריך את רמת הידע באנגלית של הסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה. המבחן מורכב משלושה פרקים, כאשר בכל פרק ישנן 27-29 שאלות (מומלץ להתנסות בפתרון מבחן אמיר לדוגמא). השאלות במבחן הן ב-3 נושאים:

  • השלמת משפטים – שאלות בהן עלינו להשלים משפט עם מילה חסרה.

  • ניסוח מחדש – שאלות בהן עלינו לזהות בתשובות משפט בעל משמעות דומה למשפט שהופיע בשאלה.

  • הבנת הנקרא - בכל פרק מופיעים שני קטעי קריאה ואחריהם מספר שאלות.

מספר המטרה - 234

ציון 234 (הציונים במבחן אמיר נעים בין 150 ל-250 נקודות) יזכה אתכם בפטור מכל הקורסים באנגלית במהלך הלימודים. פטור יכול לחסוך לכם כסף רב, שכן קורס אנגלית בודד באוניברסיטה או במכללה עולה בין 1000 ל-1500 ש"ח.

ל מבחן אמיר יכולים לגשת מי שלא ניגשו למבחן הפסיכומטרי או מי שהציון שהשיגו בתחום האנגלית בפסיכומטרי אינו מספיק להם. בנוסף, יש מוסדות אשר עמידה במבחן אמיר נמנית עם אחד מתנאי הסף הנדרשים לקבלה ללימודים. נסו לשאוף למספר 234 והציבו אותו כמטרה. עם הזמן והתרגול הוא ייראה לכם קרוב ואפשרי יותר.

מותר לנחש - שווה לנחש

תשובה שגויה אינה מפחיתה מהציון, לכן גם אם אינכם יודעים את התשובה הנכונה, כדאי לנחש - אולי, במקרה תקלעו בול לתשובה הנכונה. הציון מושפע רק מכמות התשובות הנכונות. אתם ודאי מכירים את המושג ניחוש מושכל. אם משהו באחת מהתשובות המוצעות רומז לכם כי זו התשובה הנכונה, גם אם אין לכם ביטחון מלא המרו עליה. לעיתים קרובות ניתן לפסול תשובות ולצמצם את מספר האפשרויות לניחוש.

הפתרון הממוחשב

מבחן נוסף לקבלת פטור הוא מבחן אמירם המתבצע על מחשב ובו משיבים בעזרת מקשי המקלדת. גם לקראת מבחן זה ניתן להתכונן על ידי פתרון סימולציות של מבחן אמירם לדוגמא. גם במבחן זה כדאי לנחש היות שאי מתן תשובה נחשב כתשובה שגויה. במבחן אמירם, בניגוד למבחן אמיר, לא ניתן לתקן תשובה שכבר פתרנו, לכן חשבו היטב וסמנו את התשובה רק לאחר שאתם משוכנעים בנכונותה.

אז מה עכשיו?

כדאי להתכונן למבחן אמיר או אמירם כחודש לפני הבחינה. בהשקעה של שעה ביום ניתן להשתפר מאוד באנגלית ולשפר את הציון באופן ניכר. ככל שתתנסו במתכונת הבחינה, תחשפו לתכניה ותתרגלו לתפקד במסגרת הזמן הקצובה – כך בשעת המבחן תרגישו מוכנים ובטוחים יותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוטי ביטון

מאת: מוטי ביטוןתכשיטים12/11/13607 צפיות
טבעת אירוסין שתהיה מושלמת, היא טבעת שתואמת את טעמה האישי של בחירת ליבך. הבחירה היא אישית ולכן יש לשים לב לכמה דברים, לפני שרוכשים טבעת. יש הרבה סוגים של טבעות אירוסין. אבל רוב הנשים יעדיפו טבעת אירוסין דקה ועגולה המשובצת יהלום קטן, אך יש נשים שאוהבות יותר סגנון בולט ואקסקלוסיבי כמו יהלום גדול במיוחד המקושט ביהלומים קטנים סביבו.

מאת: מוטי ביטוןלימודים אקדמאיים02/10/12749 צפיות
מבחן אמיר נועד לאפשר למוסדות הלימוד לאמוד את רמת הידע של הסטודנט בשפה האנגלית. הבחינה בודקת שליטה בשפה האנגלית ברמה אקדמית, ועל פי תוצאותיה קובעת המכללה או האוניברסיטה האם על הסטודנט לקחת קורסים באנגלית במהלך התואר, או שרמתו מספיקה והוא יהיה פטור מקורסים אלה

מאת: מוטי ביטוןלימודים אקדמאיים14/08/122138 צפיות
מבחן אמירם הוא מבחן אקדמי שמטרתו לבדוק את רמת הסטודנטים באנגלית. לפי ציון מבחן אמירם, האוניברסיטאות והמכללות מסווגות את הסטודנטים לרמה באנגלית.

מאת: מוטי ביטוןאבטחת הבית08/05/12657 צפיות
למען הסר ספק, פורץ מנעולים איכותי הוא אחד מהמקצועות המכובדים והנחשבים ביותר מבין מקצועות הטכניקה והמכאניקה העדינה וקשה לתאר איך רובנו היינו חיים ללא היכולת להתקשר, בשעת מצוקה, לאותו מנעולן אזורי שיסייע לנו לצאת מהבית, להיכנס לרכב, להחליף צילינדר שנפגם או שנפרץ ועוד.

מאת: מוטי ביטוןמתכונים ואוכל - כללי08/05/12745 צפיות
מהו, בעצם, סידור פירות? מה כדאי לשים בכל סוג של סידור פירות? ואיך לשלב בין יופי, בריאות וטעם על מגשי פירות כך שיתאימו לכל אירוע ולכל מאורע?

מאת: מוטי ביטוןבניין ואחזקה - כללי11/12/11547 צפיות
מנעולן מספק שירות מהימן בתחום המנעולנות. קיימים שירותים הידועים בתור עבודה דחופה אשר בהם מסופק שירותי פריצת מנעולים וישנן עבודות יותר מתקדמות והכוונה לתחזוקה כללית על בסיס קבוע בכדיי שלא יחזרו מקרים לא מתוכננים כאלו. מנעולן - החלפת צילינדר

מאת: מוטי ביטוןבניין ואחזקה - כללי01/12/11723 צפיות
מנעולן מספק שירותים נוספים כגון תחזוקה קבועה, טיפולים שוטפים וכן החלפת חלקים בהתאם לצורך. מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת לחברה בה מספר רכבים המשרתים את העובדים על מנת לוודא תקינות מערכת, באופן שוטף ומניעת תקלות מבעוד מועד.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19833 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181630 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181441 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18823 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18770 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17572 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/17905 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica