חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לחסוך אלפי שקלים בשנה למשפחה?

מאת: טל גרין מלכלכלת משק בית31/05/2012791 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך לחסוך אלפי שקלים בשנה למשפחה?

השאלה הנשאלת מה עוד ניתן לעשות בכדי לחסוך עוד כמה אלפי שקלים בשנה?

איך לחסוך אלפי שקלים בשנה על תקשורת?

אני אשמח להתייחס במרמר זה לתחום החיסכון של תקשורת-טלוויזיה,בהתבסס על כך שרב משקי הבית בישראל רוצים לצפות ביותר מארבעת הערוצים שעידן פלוס משדר.

אפשרי לחסוך ובו זמנית לצפות באלפי ערוצים ללא הוצאה חודשית שתכביד על התקציב המשפחתי שגם כך נפגע בשל עליות המחירים בכל תחומי החיים.

כיום שחברות הכבלים והלווין כובלות את הלקוחות ומתמחרות את החבילות השונות שלהן בחוסר פרופורציה משווע .

לתמורה שהן נותנות ,כמו שקרה לשאר החברות בקיץ האחרון ,מחאת "הצדק החברתי" ,הולידה חיפוש של אלטרנטיבות

זולות יותר בלי הגבלה וללא תשלומי קנסות שונים ומשונים,במאמר זה אספר על אלטרנטיבה לצפייה ב3500 ערוצי טלוויזיה.

ההמלצה שלי נוגעת לנושא בוער לאחרונה,כפי שהקדמתי וציינתי "המחאה החברתית", גם לי נמאס לשלם מאות שקלים כל חודש ולא לקבל תמורה.

צרכנות נבונה,צרכנות שלא מצריכה מאמץ בכלל,מה צריך?

מספר דקות,מחשב ,אינטרנט,הורדת תוכנה ידידותית וסכום חד פעמי לא גבוה.

החברות הישראליות ,גם "Yes"ו "Hot" הבינו שהעתיד של הטלוויזיה נמצא באינטרנט,המחשב שינה את תרבות הפנאי בכל המובנים וודאי שבתחום התקשורת,גם הטלפוניה וגם הבידור.

עדות לכך שזאת המגמה היא שהממיר האחרון שלהן משלב גם סטרימר,היכול לשלב צפיה בטלויזיה מהמחשב .

באופן חד משמעי אנו נהיה בשלב כזה או אחר כצופי "תוכניות מחשב" ולא טלוויזיה.

השאלה הנשאלת למה להמשיך לשלם כל כך הרבה כסף עבור הערוצים שהם בוחרים לנו?

לעניות דעתי,אין צורך,אפילו מיותר וסתם בזבוז של כסף שיכול להועיל לכלכלת הבית בצורה טובה יותר וחכמה יותר..

כבר היום יש אפשרות לרכוש תוכנה בעלות חד פעמית ,זולה ולראות 3500 ערוצים מכל רחבי הגלובוס(3500 וזו לא טעות!),בלי תלות או השתעבדות למנוי החודשי,אני נחשפתי לכך בחיפושיי אחר האלטרנטיבה למחנק של חברות הכבלים/סלולר ,התנתקתי מה ן לתמיד,סימנתי וי של ניצחון קטן של מלחמתי בתאגידים...

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טל גרין מל -התמחות בעולם האינטרנט,לימודים,שיווק ,שיווק באינטרנט,EBAY,FACEBOOKיזמות עסקית והשקעות .

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טל גרין מל

מאת: טל גרין מלתכניות שותפים08/03/151586 צפיות
איך אני יכול לעבוד משרה מלאה באינטרנט? המערכת המוכחת ביותר לביצוע הכנסה משרה מלאה באינטרנט

מאת: טל גרין מלעבודה וקריירה - כללי21/11/14867 צפיות
טיפ :איך להאזין למוסיקה ולהרוויח כסף? הכנסה נוספת בקלות.. האם אתה יודע שאתה יכול, פשוטו כמשמעו, לקבל תשלום על מנת להאזין למוסיקה שאתה אוהב ? כן, זה אמיתי לגמרי, תאמין לי, אני יודעת.. ישנם אתרי אינטרנט שישלמו לך, עכשיו, להקשיב לרק 30 שניות של מוסיקה ויחליט אם אתה חושב שזה יכול להיות להיט.

מאת: טל גרין מלשיווק באינטרנט30/10/1418041 צפיות
כל מי שמחליט להקים עסק ב- eBay יש לקבל את ההחלטה חשובה כל כך של מה למכור.הרוב המכריע של מוכרים חדשים מייד לקפוץ לרעיון של מכירת הפריטים הפופולריים ביותר, אופנתיים בשוק. למרבה הצער, כמעט אף אחד מפריטים אלה הם בר-קיימא למוכרים חדשים מתחילים ..

מאת: טל גרין מלעבודה וקריירה - כללי13/10/131365 צפיות
עבודה מהבית זאת הפנטזיה הנחבאת של כולנו: מה רע להתעורר בבוקר (או בצהריים), להכין כוס קפה ולא לצאת לעבודה אלא להישאר בבית –בלי להתלבש ולהתכונן להשאר בפיג'מה ,בלי פקקים ולחץ– ולעשות משם כסף.

מאת: טל גרין מלדרושים10/06/131663 צפיות
רעיונות לעבודה של בני נוער בקיץ ובכלל.. הצעות עבודה מעניינות לנוער לחופש הגדול החופש הגדול בפתח ובני הנוער תרים אחר מקומות עבודה בשביל להרוויח כסף ולהרגיש בוגרים, אתן סקירה קצרה, איך ניתן להמשיך לשבת במזגן, לא לצאת לשמש החמה ויחד עם זאת להרוויח כסף ולא מעט..בצירוף עם הנאה. אם אתה מחפש עבודה במלצרות,להתראות.

מאת: טל גרין מללימודי שפות10/12/12993 צפיות
איטלקית למתחילים ,איך מתחילים? אתמקד בלימוד איטלקית למתחילים און ליין,איטלקית למתחילים באינטרנט . אתחיל את המאמר בהצגת שלושת היתרונות העיקריים בלימוד קורס איטלקית למתחילים באינטרנט:

מאת: טל גרין מללימודי שפות10/12/12876 צפיות
גרמנית למתחילים ,איך מתחילים? אתמקד בלימוד גרמנית למתחילים און ליין,גרמנית למתחילים באינטרנט . אתחיל את המאמר בהצגת שלושת היתרונות העיקריים בלימוד קורס גרמנית למתחילים באינטרנט:

מאמרים נוספים בנושא כלכלת משק בית

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/16864 צפיות
משפחת יוחננוף הקימה את רשת מרכולי יוחננוף בשנת 1992 כאשר החברה החלה את דרכה כחברה סיטונאית. כיום, הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/16822 צפיות
רשת יוחננוף הינה רשת ענפה ומיוחדת של סופרמרקטים אשר מתמחה גם בשוק ירקות ופירות עשיר במיוחד אשר נותן אווירה של שוק.

מאת: לילך קורןכלכלת משק בית05/07/16766 צפיות
אנשים רבים בוחרים היום פתיחת פיקדון בבנק במקום תוכנית חיסכון רגילה. שוק הפיקדונות גדל והשתנה בשנים האחרונות. יש היום סוגי פיקדונות שיש להם יתרונות רבים והם מחליפים בהצלחה תוכנית חיסכון. יש למשל פיקדון מובנה שבו אתם לא מסכנים את הקרן. יש לכם פוטנציאל רווח כמו בהשקעה בשוק ההון...

מאת: יעל אורןכלכלת משק בית14/12/141616 צפיות
בישראל של ימינו, אין כמעט משק בית שלא מתנהל בתוך עולם של חוסר וודאות כלכלית, הוצאות בלתי נשלטות ותחושה של "כיבוי שריפות". כל הוצאה לא מתוכננת, מטלטלת את כל המשפחה ויוצרת דאגה. לעיתים אף אין צורך בהוצאה לא מתוכננת כדי לחוש מצוקה פיננסית אמיתית, והתחושה של אובדן דרך מלווה את ההתנהלות הכלכלית של המשפחה יום יום. רבים מאיתנו חשים בפליאה כי למרות שאנחנו ממשתכרים היטב וממש לא בזבזנים, אנחנו "רודפים אחרי הזנב של עצמנו", בכל מה שנוגע לניהול הכספים של המשפחה.

מאת: מיכל אהרוניכלכלת משק בית24/08/141974 צפיות
סקר של כלכליסט ומכון מדגם שנערך בחודש אוגוסט שנה שעברה קבע כי הוצאה חד פעמית ובלתי מתוכננת גדולה על 70% מהציבור. 33% ממעמד הביניים ענה כי לא יוכל בשום אופן לעמוד בהוצאה כזו. ומה איתך?

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/141977 צפיות
מינוס בבנק הוא מנת חלקם של רוב הישראלים. חלק נקלעו אליו בשל תאוות קניות, אחרים מממנים את הלימודים האקדמאיים היקרים, קבוצה נוספת התרגלה אליו לאחר שרכשה את הבית והחלה לשלם את המשכנתא, ואחרים התוודעו אליו לאחר בוא הילדים. השאיפה לצאת מהמינוס משותפת לכולם, אך רק מעטים עושים זאת בסופו של דבר.

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/141935 צפיות
כלכלת המשפחה הוא תחום שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו, כיוון שהוא עוסק באחד המשאבים החיוניים לנו – הכסף שלנו. הדרך שבה אנו מנהלים את כלכלת המשפחה משפיעה על היכולת שלנו להתקיים בכבוד בתקופת הפנסיה, על מה שנוכל לתת לילדים כאשר הם יגיעו לנקודות המשמעותיות בחיים כגון לימודים אקדמאיים, חתונה, הבאת ילדים וקניית דירה, ועל היכולת שלנו להגשים את החלומות שלא הגשמנו עד כה כי הם עולים הרבה מאד כסף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica