חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה

מאת: לילך קורןכלכלת משק בית05/07/2016788 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים רבים בוחרים היום פתיחת פיקדון בבנק במקום תוכנית חיסכון רגילה. שוק הפיקדונות גדל והשתנה בשנים האחרונות. יש היום סוגי פיקדונות שיש להם יתרונות רבים והם מחליפים בהצלחה תוכנית חיסכון. יש למשל פיקדון מובנה שבו אתם לא מסכנים את הקרן. יש לכם פוטנציאל רווח כמו בהשקעה בשוק ההון.

הפקדה של מטבע חוץ

יש למשל פיקדון מתחדש במטבע חוץ. פיקדון זה הוא פיקדון שנצבר במטבע חוץ ויש לו ריבית גבוהה אטרקטיבית ונאה. פיקדון זה הוא לא חד פעמי אלא זה פיקדון שמתחדש בצורה אוטומטית או עד התקופה המוגדרת בהסכם מול הבנק, או עד תאריך שאתם בוחרים. כך שיש יתרונות רבים לפיקדון מתחדש במטבע חוץ. לא צריך לזכור להפקיד בו כספים ולא צריך לחדש אותו אלא הוא מתחדש אוטומטית לבד .

מאפייני פיקדון של מטבע חוץ

נוסף לכך הריבית שלו היא גבוהה ביחס לפיקדונות ויש לו רווח נאה בלי סיכון כמו פיקדון מובנה. יש לפיקדון מתחדש במטבע חוץ נזילות גבוהה, כלומר יש הרבה שלבים בהם אתם יכולים למשוך את הכסף בלי לפגוע בריבית אשר מגיעה לכם. אפשר ליצור פיקדון מתחדש בריבית גבוהה בכל סוג של תקופה ניתן לחסוך בו כספים לתקופה קצרה כמו חודש חודשיים וניתן לחסוך בו גם לתקופה בינונית או גבוהה. גם אם קבעתם את הפיקדון הזה לתקופה ארוכה ויש לכם צורך פתאום את הכסף תוכלו למשוך אותו תקופה קצרה. והריבית שתקבלו על הפיקדון כמעט לא תיפגע.

להמיר חיסכון בפיקדון משתלם

יש אנשים שיש להם כבר חסכונות שמכילים מטבע חוץ.  את החסכונות האלה ניתן להפקיד בפיקדון מטבע חוץ. וכך להפוך את הכסף לנזיל יותר כמעט בלי שהריבית תיפגע. אם אתם מחפשים השקעה בטוחה שלא מסכנת את קרן הפיקדון בשילוב עם ריבית אטרקטיבית ונזילות גבוהה הרי שפתרון של פיקדון מתחדש במטבע חוץ הוא אופציה מצוינת עבורכם בניגוד לתכנית חיסכון תוכלו למשוך בכל עת מתוך הפיקדון המתחדש במטבע חוץ. תוכלו אפילו למשוך סכומים קטנים כל תקופת זמן מבלי לשלם קנסות על השבירה, כמו כל פיקדון המתחדש מעצמו לא תצטרכו לעקוב אחר התאריכים של הפיקדון אלא הבנק יחדש אוטומטית את הפיקדון בכל תחנת חידוש. במקביל בכל שלב תוכלו להודיע שאתם רוצים למשוך כסף מהפיקדון ולהעביר לחשבון עובר ושב כל שהוא את כל סכום הפיקדון או חלק ממנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילך קורן

מאת: לילך קורןאטרקציות03/01/13587 צפיות
יש דרכים רבות לחגוג יום הולדת. אפשר לערוך יום הולדת בקרב המשפחה, יום הולדת בבית הספר, יום הולדת לחברי הכתה בבית ואפשר להחליט שבמקום יום הולדת נוסעים לטיול עם המשפחה. אחת הדרכים הנפוצות לחגוג היא להזמין קוסם ליום ההולדת. להלן נסקור את האופציות השונות הגלומות בדרך זו, למה אנו יכולים לצפות מקוסם, ומה נקבל מקוסם ימי הולדת חוץ מאשר הפרחת יונים ממטפחת והוצאת ארנבת מהכובע.

מאת: לילך קורןמשפחה וזוגיות - כללי03/01/13565 צפיות
יום הולדת שנה עושים בקרב המשפחה למען אבא ואמא, סבא וסבתא. גיבור השמחה לא ממש מבין מה קורה סביבו. בגיל שנתיים מזמינים כמה חברים וגם אז עדיין לא מבינים שזה יום מיוחד, אבל בגיל שלוש הוא כבר מבין מה זה להיות מיוחד, יודע לשיר,לשתף פעולה, לשחק, להתלהב, לרקוד, לחגוג, והוא יודע שזה היום שלו. כאן הסבא סבתא יושבים בדרך כלל בצד ונהנים מהמתרחש. אז מה אפשר לעשות כדי לחגוג יום הולדת 3 מוצלח?

מאת: לילך קורןהומור וסטנד-אפ04/10/12812 צפיות
ימי הולדת זו חגיגה שכיף לחגוג, והאמת היא, שיום הולדת כיף לחגוג לא רק כאשר אנחנו ילדים. זה נכון שאול ילדים יותר מתרגשים, לרוב, מיום ההולדת שלהם ומהמסיבות השונות, אך האמת היא שלעיתים גם מבוגרים אוהבים לעשות מסיבות יום הולדת. אם יום ההולדת שלכם מתקרב והחלטתם השנה לארגן אירוע גדול לכל החברים שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון הרבה מאוד פרטים, ואתם צריכים לחשוב על הכול. אין ספק כי האוכל הוא אחד החלקים היותר משמעותיים של המסיבה שלכם, ולכן אתם חייבים שצורת ההגשה שלו תהיה נוחה לכל האורחים.

מאת: לילך קורןבר ובת מצווה05/08/12568 צפיות
יש היום בארץ עשרות רבות של מועדונים אשר מתמחים בעריכת אירועי בת מצווה לילדות בנות 12, אירועים לחברי הכיתה/השיכבה, אירועים למשפחה או אירועים מעורבים גם לבני משפחה וגם לחברים.

מאת: לילך קורןימי הולדת23/07/121207 צפיות
יום הולדת 60 הגיע וזהו לא ספק גיל מכובד. יש אנשים שמבחינתם כבר מדובר על כניסה לגיל הזהב וברוב המקרים הם כבר עונים לתואר "סבא" או "סבתא".

מאת: לילך קורןתחביבים12/07/12889 צפיות
ריקודי בטן הפכו לדבר פופולרי היום והרבה נשים מעוניינות ללמוד לרקוד את הריקוד המיוחד הזה. יש הרבה מסגרות של חוגי ריקודי בטן המנוהלות ע"י רקדניות בטן מקצועיות המלמדות כל אחת את הטכניקה שלה.

מאת: לילך קורןבר ובת מצווה25/03/12720 צפיות
תחום המועדונים לחגיגות ולאירועים (כגון אירועי חתונה, אירועי בר/בת מצווה וכיו”ב) נמצא בתנופה הולכת וגוברות. כתוצאה מכך יש היום בנמצא לא מעט אופציות מיוחדות לחגוג אירועים, בין אם מדובר במועדונים מרהיבים מעוצבים הכוללים מערכות הגברה, המתכוננים לענות על צרכיו השונים של קהל היעד, ובין אם מדובר בגני אירועים מפוארים.

מאמרים נוספים בנושא כלכלת משק בית

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/16894 צפיות
משפחת יוחננוף הקימה את רשת מרכולי יוחננוף בשנת 1992 כאשר החברה החלה את דרכה כחברה סיטונאית. כיום, הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/16849 צפיות
רשת יוחננוף הינה רשת ענפה ומיוחדת של סופרמרקטים אשר מתמחה גם בשוק ירקות ופירות עשיר במיוחד אשר נותן אווירה של שוק.

מאת: יעל אורןכלכלת משק בית14/12/141637 צפיות
בישראל של ימינו, אין כמעט משק בית שלא מתנהל בתוך עולם של חוסר וודאות כלכלית, הוצאות בלתי נשלטות ותחושה של "כיבוי שריפות". כל הוצאה לא מתוכננת, מטלטלת את כל המשפחה ויוצרת דאגה. לעיתים אף אין צורך בהוצאה לא מתוכננת כדי לחוש מצוקה פיננסית אמיתית, והתחושה של אובדן דרך מלווה את ההתנהלות הכלכלית של המשפחה יום יום. רבים מאיתנו חשים בפליאה כי למרות שאנחנו ממשתכרים היטב וממש לא בזבזנים, אנחנו "רודפים אחרי הזנב של עצמנו", בכל מה שנוגע לניהול הכספים של המשפחה.

מאת: מיכל אהרוניכלכלת משק בית24/08/141992 צפיות
סקר של כלכליסט ומכון מדגם שנערך בחודש אוגוסט שנה שעברה קבע כי הוצאה חד פעמית ובלתי מתוכננת גדולה על 70% מהציבור. 33% ממעמד הביניים ענה כי לא יוכל בשום אופן לעמוד בהוצאה כזו. ומה איתך?

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/141999 צפיות
מינוס בבנק הוא מנת חלקם של רוב הישראלים. חלק נקלעו אליו בשל תאוות קניות, אחרים מממנים את הלימודים האקדמאיים היקרים, קבוצה נוספת התרגלה אליו לאחר שרכשה את הבית והחלה לשלם את המשכנתא, ואחרים התוודעו אליו לאחר בוא הילדים. השאיפה לצאת מהמינוס משותפת לכולם, אך רק מעטים עושים זאת בסופו של דבר.

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/141954 צפיות
כלכלת המשפחה הוא תחום שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו, כיוון שהוא עוסק באחד המשאבים החיוניים לנו – הכסף שלנו. הדרך שבה אנו מנהלים את כלכלת המשפחה משפיעה על היכולת שלנו להתקיים בכבוד בתקופת הפנסיה, על מה שנוכל לתת לילדים כאשר הם יגיעו לנקודות המשמעותיות בחיים כגון לימודים אקדמאיים, חתונה, הבאת ילדים וקניית דירה, ועל היכולת שלנו להגשים את החלומות שלא הגשמנו עד כה כי הם עולים הרבה מאד כסף.

מאת: בן סגלכלכלת משק בית13/08/142051 צפיות
בשנים האחרונות, השתרש בארץ התחום העוסק בייעוץ כלכלי למשפחה, העונה לשם ניהול כלכלת המשפחה. תחום זה נועד לספק למשפחות וליחידים את הדרך לצאת מהמינוס ולהתחיל לנהל את התקציב שלהם בצורה מחושבת ומתוכננת, הלוקחת בחשבון את העתיד ואת החלומות אותם היינו רוצים להגשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica