חפש מאמרים:
שלום אורח
24.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סיום קורס קצינים

מאת: איל יזרעאלצימרים02/06/20121238 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סיום קורס קצינים 

בה"ד 1 בית הספר לקצינים של צה"ל הנמצא ליד מצפה רמון מכשיר את רוב הקצונה של הצבא פרט לקורס טיס וקורס חובלים.
בשנים האחרונות מכשיר בית הספר לקצינים  גם את קצינות הצבא.
כתושב הנגב זה 30 שנה אני חווה את טקס סיום קורס קצינים בעיקר דרך הכבישים.
בימים בהם יש טקס סיום קורס קצינים התנועה הרבה על הכביש למצפה רמון מחממת את הלב, שיירות של רכבים ובהם בני משפחה גאים נוסעים לראות את יקירם מסיים קורס קצינים ולכמה שעות יש לנגב עדנה.
לו השכילו קברניטי הנגב, ניתן היה לנצל את טקסי הסיום על מנת לחשוף ולו במעט את הנגב המתחדש.
לצערנו, סובל עדיין הנגב מתדמית שלילית שדבקה בו במשך השנים, אך לאחרונה, עם הקמתה של דרך היין ואת
חוות הבודדים לאורכה, משנה הנגב את תדמיתו ומקבל סוף סוף את המקום הראוי לו בהיסטוריה של מדינת ישראל. בחוות הבודדים קמו בשנים האחרונות צימרים  רבים המאפשרים לקהל לחוות חוויה של
צימרים בדרום, חוויה שונה ומיוחדת מאוד מזו המוכרת מן הצימרים בצפון, החוות היו גם אלו שהחלו את תעשיית היין החדשה, המשך ישיר לתעשיית היין שפרחה בנגב בתקופות הקדומות, כרמי ענבים ליין ויקבים חדשים מצטרפים כל שנה ומהווים מוקד משיכה אטרקטיבי למטיילים בנגב.

טקס סיום קורס קצינים ושילוב של הכרות עם הנגב 

בחשיפה נכונה של הנגב ושל האפשרויות הרבות והחדשות הגלומות בו ניתן היה לנצל את אלפי האנשים המגיעים כל שנה לטקס סיום קורס קצינים ולאפשר להם הכרות עם הנגב.
לחשוף בפניהם את אפשרויות הלינה של צימרים בנגב, את האפשרות של טעימות יין ביקבים, טעימות הגבינות במחלבות, הכרות עם המסעדות החדשות שקמו לאחרונה ועם פעילויות האתגר הרבות כטיולי סוסים, ג'יפים, סנפלינג, טיולי אופניים ואת מסלולי ההליכה בשבילי המדבר.
הנגב, שההתפתחות בו איטית ביחס לשאר איזורי הארץ מציע אוטנתיות, אותו מונח חמקמק שלא ניתן להגדירו ולכוון אליו אך מי שחווה אותו יחפש אותו שוב ושוב, כמו גם שקט ומרחבים שכל כך נדירים בארץ ולא מעט מבקרים בוחרים לשהות כאן מספר ימים לצרכי כתיבה יצרה ונופש.   
כך יקבל הנגב את החשיפה הראויה לו ומי שיטעם על קצה המזלג את חוויית המדבר והנגב יקבל מן הסתם תיאבון ויבוא לכאן גם בעתיד.
נקודת הזמן הנוכחית היא שצה"ל עצמו גילה את הנגב ומעביר את בסיסיו דרומה ומביא עמו התפתחות גם בנושא התשתיות. עיר הבה"דים ההולכת ונבנית בצומת הנגב ליד ירוחם, בסיסי חיל האוויר שאף הם יורדים דרומה, כביש 6 שאמור להגיע לכאן והוספת קו הרכבת לצומת הנגב. 
זהו הזמן להתעורר ולחשוף לעם ישראל נגב חדש, מרתק, מעניין ובעל אפשרויות מגוונות הן למטיילים והן למי שיחליט וירצה לקבוע בו את מקום מגוריו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איל יזרעאל חוות כרמי עבדת  צימרים בדרום 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת איל יזרעאל

מאת: איל יזרעאלצימרים28/05/17668 צפיות
שותפות בין אורחי חוות כרמי עבדת לאורחי הצימרים מאפשרת למשפחת יזרעאל לתרום כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל לחולי האפילפסיה. משפחות הילדים החולים מוזמנים לנפוש בחווה ולאגור כוחות מן היום יום המורכב של התמודדות עם המחלה הקשה וזאת בחינם. אנו מקווים שבעלי עסקים נוספים יאמצו מודל זה לרווחת החברה והקהילה.

מאת: איל יזרעאלצימרים14/01/16927 צפיות
חופשה במתנה היא מתנה מקורית לאנשים שאתם אוהבים, זו אינה רק מתנה זו הרפתקה, ניקוי ראש מילוי מצברים והכרות עם מקום נדיר שמעטים כמוהו בארץ, צימרים מיחודים, כרם ענבים ליין ויקב בוטיק משפחתי המייצר יינות משובחים.

מאת: איל יזרעאלצימרים29/12/12745 צפיות
מגוון אפשרויות לינה בדרום הולך גדל ומשבח עם השנים, לינה בחוות בודדים , צימרים בחוות, אכסניות נוער מלונות וחניוני לילה הם רק חלק מן האפשריות.

מאת: איל יזרעאלצימרים09/06/121029 צפיות
צימרים בשדה בוקר הפכו כבר מזמן שם דבר למטיילים הישראליים המבקרים במדבר ומטיילים במעיינות נחל צין המפורסמים, עין עבדת, עין עקב ועין זיק, חוקרים את העיר העתיקה עבדת או מטיילים במכתש רמון המפורסם או במכתש הגדול או הקטן. בשנים האחרונות גילו גם תיירים מחול את הצימרים בשדה בוקר ובליל של שפות נשמע ברחבי הנגב. אמרנו כבר שבן גוריון מאושר?

מאת: איל יזרעאלצימרים02/06/121114 צפיות
חוות חקלאיות קיימות כהר אלפי שנים ובעצם החקלאות הקדומה כולה התבססה על חקלאות חוות. מאז קום המדינה ובעיקר בשנים האחרונות בפרויקט דרך היין בנגב הופך נושא חוות הבודדים לסיפור מרתק כאשר החוות משלבות בעיסוקים החקלאיים המסורתיים גם עיסוק בתיירות כמו גם הכנת יין ביקבי בוטיק קטנים וגבינות משובחות במחלבות משפחתיות.

מאת: איל יזרעאלצימרים02/06/12836 צפיות
אפשרויות הלינה בנגב הולכות וגדלות וכך גם עולה הגיוון וגדל באופן משמעותי מספר המטיילים שבוחרים בנגב כמקום הטיול או החופשה המועדפים עליהם.

מאת: איל יזרעאלצימרים02/06/12973 צפיות
חוות בודדים משנות בשנים האחרונות את פני הנגב, לא עוד חוות בקר ענקיות אלא חוות חקלאיות תיירותיות המגדלות ענבים ומייצרות יין חלב וגבינות, מארחות בצימרים לא שגרתיים ומאפשרות לחוות את הדרכים הצדדיות והמרתקות של הנגב.

מאמרים נוספים בנושא צימרים

מאת: יוסי לויצימרים04/09/171355 צפיות
מדוע לבחור בוילת נופש מפוארת לכל המשפחה? מה היתרון בוילות בצפון למשפחות? כל התשובות לשאלות במאמר הבא.

מאת: איל יזרעאלצימרים28/05/17668 צפיות
שותפות בין אורחי חוות כרמי עבדת לאורחי הצימרים מאפשרת למשפחת יזרעאל לתרום כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל לחולי האפילפסיה. משפחות הילדים החולים מוזמנים לנפוש בחווה ולאגור כוחות מן היום יום המורכב של התמודדות עם המחלה הקשה וזאת בחינם. אנו מקווים שבעלי עסקים נוספים יאמצו מודל זה לרווחת החברה והקהילה.

מאת: רוןצימרים05/05/17704 צפיות
מאמר על מלונות באילת

מאת: רוןצימרים05/05/17665 צפיות
מאמר על מלונות באילת

מאת: נטלי הרוש צימרים24/01/17794 צפיות
נכון שיש הרבה דברים חשובים מאוד במהלך היום יום אך ישנם דברים שאין לדלג עליהם, מצטערים לא משנה מה התירוץ, זוגיות תישחק אם לא תעבדו עליה , אם לא תשקיעו זמן קצת בבן או בת הזוג רחוק מכל רעשי הסביבה. זמן לעצמכם, לפרטיות שלכם חייב להיות בראש סדר עדיפויותיכם.

מאת: נטלי הרוש צימרים31/12/16825 צפיות
איך נתכנן נכונה את החופשה שלנו? נסגור מקום נרכוש כמה כרטיסים לאטרקציות, קצת קניות, בריכה וכך זה ניראה בדרך כלל.. אך בדרך כלל זה לא כל כך יעבוד, לפחות לא כמו שהיינו רוצים שזה יעבוד.

מאת: נטלי הרוש צימרים30/11/16888 צפיות
למה למעשה יוצאים לחופשה...?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica