חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נפגעתי בתאונת דרכים

מאת: נינה כהןדיני תעבורה04/06/2012677 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


לדעת כיצד מוגדרת תאונת דרכים

לא אחת אנו שומעים מישהו אומר נפצעתי בתאונת דרכים אך לא הצלחתי לממש פיצוי שחשבתי שמגיע לי. אין זה דבר חריג שלא מעט אנשים שנפגעו בתאונות דרכים נאלצים להישאר עם בעייתם מאחר והם לא טופלו ע"י אנשי מקצוע שמתמחים בתחום זה מבחינה משפטית. חשוב להבין כיצד מגדיר החוק תאונת דרכים ומדוע חשוב להיעזר בעו"ד שמציג ניסיון רב בתביעות מסוג זה.

לאלו שחושבים כי תאונת דרכים היא רק פגיעה ע"י רכב ממונע כשחוצים כביש למשל, הרי שעליהם לדעת שמדובר בהגדרה כוללת למגוון די רחב של מצבים. עו"ד בעל יושר מקצועי ורצון ללוות את לקוחותיו לאורך כל התהליך של תביעה בנושא ידגיש כיצד גם פגיעה בתוך אוטובוס, גם עליה לאוטובוס או ירידה ממנו וגם מקרה שבו מעורב רכב הסעות או קטנוע יכולים להיות תאונת דרכים.

הזכאות החוקית לפיצוי

בתחום המשפט אנו יכולים לראות כיצד לעתים יש חובת הוכחה שחלה על תובע. אך במקרים של תאונת דרכים עו"ד שיש לו התמחות מקצועית בלעדית בתחום זה יכול להסביר מיד ללקוחו שבמקרה של תאונת דרכים לא צריך להוכיח אשמה על מנת לזכות בפיצוי. זאת מאחר והחוק בישראל הוא כזה שקובע אחריות מוחלטת לפיצוי, אך לא כל אדם מן היישוב מכיר את החוק על בוריו.

גם אם זה נשמע מוזר למישהו הרי שחשוב לדעת כי אלו שאומרים נפגעתי בתאונת דרכים יכולים להיות רגועים בקשר לזכאותם לפיצוי גם אם נהגו שיכורים למשל. חשוב להבין כי מבחינת החוק בארץ הרי שכל עוד מחזיק הנהג ברישיון בתוקף וביטוח החובה שלו אף הוא בתוקף הרי שהוא יכול לקבל פיצוי כספי אם מייצג אותו עו"ד שמטפל במצבים כאלו כבר לא מעט שנים.

ממה מורכב הפיצוי

לקוחותיה הרבים של עו"ד מאירה זוהר נהנים משירות מקצועי ומליווי אישי לאורך כל הדרך. מעבר לטיפול מול גורמי המשפט בישראל ומול כל מי שקשור לתאונת הדרכים רואה כל לקוח כיצד הוא מקבל הסברים לגבי אפשרויות הפיצוי והרכב הפיצוי. יש לא מעט אלמנטים שמרכיבים את גובה הפיצוי וגם יש דרכים שונות שבהן יכול מי שנפצע בתאונה לקבל פיצוי מסוגים שונים.

בעיקרו, פיצוי לנפגעים במקרים אלו הוא דבר שמורכב מהתייחסות לכאב, לסבל וגם לאובדן היכולת להשתכר כספית. במקרים של נכות הרי שחשוב מאוד לראות כיצד מי שבא וטוען נפגעתי בתאונת דרכים נעזר בעו"ד דין יסודי שמבין עד כמה החלטה על נכות לצמיתות יכולה להביא לכך שמי שחווה את הטראומה הנוראה לא יצטרך לסבול גם מחיי דוחק בעתיד.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182791 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18800 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182788 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182783 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182457 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18692 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18547 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: אדיר בנימינידיני תעבורה06/05/20143 צפיות
בדיני התעבורה הסוגיה של מציאת הקשר הסיבתי היא מאוד חשובה בכל הנוגע לקביעת האחריות להתרחשות תאונות דרכים. הכלל המשפטי "התרחש אחריו, לכן זה קרה בגללו" הוא מאוד רלוונטי לקביעה האם אכן קשר כזה נמצא.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/181024 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17744 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16757 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151501 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151577 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151153 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica