חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יומן עברי

מאת: צבי סתיומכירות06/06/20121134 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד הדברים החשובים ביותר בחיים המהירים שלנו זה לעמוד בלוחות זמנים. קצב החיים המודרני נעשה יותר ויותר מהיר, ולעיתים קשב לשמור על הקצב, ולהימנע מלפגר מאחור. אחת הדרכים האולטימטיביות לשמור על קצב קבוע וטוב – זה ניהול יומן. ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים של יומנים שנועדו לעזור לנו לשמור על קצב החיים שלנו, שלא לשכוח שום דבר חשוב, וגם להוות את המושיע שלנו מפני פגישות לא רצויות ("שנייה, אני חייב לבדוק ביומן..."). יומן עברי או לועזי מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו מהרגע שבו אנו לומדים להבין את העיקרון של לוח השנה. עוד משנות בית הספר הראשונות אנו נעזרים באופן יומיומי ביומן. ראשית, כדי לרשום את שיעור הבית שלנו. בשלבים מאוחרים יותר – בשביל לרשום כל משימה שעומדת בפנינו.

למעשה, הנוחות וההיגיון שבו מאורגן היומן היומיומי שלנו מאפשר לנו להמשיך לנהל את חיינו בצורה הדרושה. לפיכך, כאשר רוכשים יומן עברי, חשוב לבדוק קודם כל המבנה שלו מסתדר לנו בצורה הגיונית ונוחה בראש, על מנת למנוע בלבולים אפשריים. למשל, יש אנשים שלא מסתדרים כל כך עם יומן שבועי, הן מתבלבלים בין הימים, או שיש להם כתב גדול ולכן עדיף שיהיה להם יום נפרד על כל דף. גם הגודל של הדפסת התאריכים העבריים לעומת הלועזיים הינו בעל משמעות, הנגזרת בעיקר מאורח החיים של האדם המשתמש ביומן. במידה ואורח החיים שלו דתי יותר, היומן העברי מהווה חשיבות גדולה יותר. כאשר האדם הינו יותר חילוני ועובד במסגרת בינלאומית – היומן הלועזי חשוב יותר.

יומן עברי לועזי

יומן לועזי יכול להיות הרבה יותר מורכב ממה שנראה במבט ראשון. כאשר אם רוכשים יומן לועזי, יש לשים לב לתאריך שממנו הוא מתחיל – האם הוא מתחיל על פי לוח השנה העברי א הלועזי? ההבדל הזה יכול להשפיע בצורה מרחיקת לכת על איכות השימוש שלכם ביומן, לכן כדאי לבדוק את זה עוד בחנות. בנוסף, יש לבדוק כמה מקום לכתיבה יש לכם. במידה ואתם רוצים יומן קטנטן שלא יתפוס לכם יותר מי מקום בתיק, תצטרכו להתפשר על מקום הכתיבה, בעוד יומנים גדולים יאפשרו לכם לרשום הרבה יותר פרטים, אך לא תמיד יהיו פרקטיים מבחינת תפוסת המקום שלהם. למזלנו, יש כיום מגוון ענק של יומנים מסוגים שונים, ואפילו בעיצובים שונים שיכולים להתאים לכל אחת ואחת מאיתנו. משום שהיומן מלווה אותנו במהלך חיי היומיום שלנו, כדאי מאוד להתאים אותו לאישיות האינדיבידואלית שלנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סתיו מוצרי פרסום בע"מ-

החברה מתמחה כבר 30 שנה במתן מענה מיטבי ללקוחות עסקיים ופרטיים, מתנות עם לוגו לקידום עסקים

עטים, מחזיק מפתחות וכן כובע או דיסק און קי. בסתיו ניתן למצוא גם שלל מתנות לאירועים וכן גימיקים רבים.

סתיו מוצרי פרסום,  אצלנו מילה היא מילה! וזמן זה זמן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צבי סתיו

מאת: צבי סתיומכירות09/01/13820 צפיות
עסקים רבים טועים ומנסים לגעת בכמה שיותר תחומים מתוך מחשבה שכך יותר אנשים יגיעו לרכוש את המוצר שהם או לקבל את השירות שהם מציעים. באופן הזה עסקים רבים קורסים תחת העיקרון "תפסת מרובה לא תפסת" ומפספסים קהל איכותי ונאמן. ישנה דרך יעילה ביותר שנקראת שיווק בעזרת מוצרי פרסום ושיווק.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12730 צפיות
ספלים הינן חלק חשוב ביותר בחיינו. אנשים רבים לא מתארים את היום שלהם ללא כוס קפה חם בתור התחלה.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12762 צפיות
כובעים הינם פריט אופנתי שמהווה השראה גדולה למעצבים רבים, אך גם לאנשים בחיי היומיום שלהם. לפיכך, כאשר אתם מחפשים כובעים שונים, אתם מניחים שהם ישמשו אתכם גם מבחינה פרקטית, וגם אסתטית.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12696 צפיות
יש פריטי לבוש רבים שמשמשים אותנו בחיי היומיום שלנו, ויכולים להיות פשוטים, אפורים ומשעממים, או להיפך – מיוחדים, בולטים ובעלי אופי. הדבר נכון בעיקר לגבי כובעים.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12798 צפיות
למרות שכולנו שונים, כל אדם שואף לפעמים להדגיש את היותו שונה מכולם ומיוחד בפני עצמו. אחת הדברים הטובות ביותר לעשות זאת, הינה על ידי יצירת פריטי לבוש ייחודיים.

מאת: צבי סתיופרסום06/06/121112 צפיות
היומנים שלנו מהווים חלק חשוב מאוד בחיי היומיום שלנו. למעשה, ניתן לומר שהיומנים הם מעין חברים שלנו, שתמיד באים לעזרתנו, עוזרים לנו ליזכור דברים חשובים

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12619 צפיות
ספלים יכולים להיות מתנה מושלמת לכל אדם. יש לכך סיבה אחת פשוטה שאי אפשר להתווכח איתה – ספלים הינם אובייקט שכולם זקוקים לו וכולם משתמשים בו.

מאמרים נוספים בנושא מכירות

מאת: ישראל רף מכירות03/01/161397 צפיות
עציצים לטו בשבט, מתנה טבעית שמרגשת את מקבליה, מסוגי צמחים שונים ועד למגוון גדלים, מנעד המחירים הוא דבר חשוב, עציץ שיהיה מתנה נאה עבור כל מי שרוצה לגדל משהו יפה במקום מגוריו.

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151461 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151029 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: רוי ורלמכירות11/02/152534 צפיות
Mobile marketing may be a steady source of major or minor income for you. These tips will educate you an inside look at the world of mobile marketing. You need to build a solid database. Do not just add random cell phone numbers to your database.You must get their go ahead before you can text them frequently. You can get permission through the web or by the reply of a code you have given them.

מאת: כתיבת מומחיםמכירות10/12/141301 צפיות
האינטרנט שינה דברים רבים בחיינו. לא רק תפיסות, מחשבות ותיאוריות אלא גם התנהגות יום יומית שכיום אנו מבצעים אותה בצורה שונה לחלוטין מאשר היינו עושים לפני עשר ועשרים שנה

מאת: אהבה ותשוקהמכירות12/03/147875 צפיות
המרכז להגדלת הפין בחנות הסקס "אהבה ותשוקה" נותן לך מענה בטוח להגדלת איבר המין ללא כדורים וללא ניתוחים, מאושר רפואית עם אחריות!

מאת: allgiftsמכירות05/02/147955 צפיות
עונת החגים מתקרבת, פסח בפתח, ואיתם מגיע כאב הראש הדו שנתי הקבוע של כל מנהל וועד או מנהל רווחה בארגון – המתנות לחג. מתנת חג לעובד הפכה כבר לפני עשרות שנים להתנהגות מקובלת בשוק העבודה הישראלי למרות שהיא איננה מעוגנת באף חוק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica