חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יומנים 2013 - הכן את עצמך לשנה הבא

מאת: צבי סתיופרסום06/06/20121113 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היומנים שלנו מהווים חלק חשוב מאוד בחיי היומיום שלנו. למעשה, ניתן לומר שהיומנים הם מעין חברים שלנו, שתמיד באים לעזרתנו, עוזרים לנו ליזכור דברים חשובים, כגון משימות שיש לבצע במסגרת לימודים, עבודה, משימות בבית ועוד. החשיבות של היומן עולה כאשר מדובר באנשים עסוקים מאוד, שעליהם ליזכור מידע רב בו-זמנית. המוח שלנו הינו בעל הגבלות מסוימות (כמו במחשב או במכשירים טכנולוגיים אחרים – יש כרטיס זיכרון שאינו בלתי נדלה, ולא תמיד ניתן להוסיף לו עוד), לכן צריך לעזור לו במידת האפשר, בעזרת ניהול רשומות מדוקדקות וענייניות, שיעזרו לעורר את הזיכרונות הנכונים ולהזכיר מה צריך לעשות מתי, למי צריך להתקשר, ומתי צריך ללכת לבנק.

היות וליומנים יש תפקיד כה משמעותי בחיינו, אנשים רבים מחפשים יומנים מקוריים וייחודיים, כאלה שאין לאף אחד אחר. על מנת להשיג יומנים כאלה, החלו להופיע שירותים מיוחדים של יומנים בעיצוב אישי. יומנים אלה כוללים עטיפות מיוחדות שמודפסות במיוחד עבור המזמין. על העטיפה יכול להיות רשום שמו ושם משפחתו, יכולה להיות מודפסת תמונתו או תמונות של אנשים חשובים בחייו. באופן כללי, יומנים בעיצוב אישי נועדו על מנת לאפשר למזמינים לבטא את האישיות שלהם בעזרת פריט חשוב זה בחייהם – היומן.

יומנים לשנת 2012

שנת 2012 הינה ללא ספק שנה מיוחדת ביותר בלוח השנה האנושי. יש לכך כמה סיבות. ראשית, עם ההתקדמות המואצת של הטכנולוגיה האנושית, כל שנה הופכת בעלת חשיבות יותר ויותר גדולה, משום שהצפיפות של אירועים חשובים על פני כל פרק זמן קצר הולכת ועולה (כמו גם הנגישות של כל אדם למידע רב ומגוון על כל אירוע שכזה). יומן עבור שנת 2012 יכול להוות בדיעבד מסמך מרתק ובעל ערך היסטורי – צוהר לשנה מיוחדת זו.

כמו כן, יש הטוענים שהשנה הזאת הינה השנה האחרונה עבור האנושות, לכן יש לחיות אותה בצורה מלאה. כך או כך, שוק היומנים סיפק מגוון גדול ביותר של סוגי יומנים שונים שנועדו להעניק את תחושת החשיבות הגדולה שאופפת את השנה הזאת. ניתן למצוא יומנים לשנת 2012 במגוון עיצובים איכותיים ומרשימים. כל אחד מהיומנים שנועדו לשנת 2012 נושא בתוכו את הפטאליות של שנה זו, כדאי מאוד לשים לב לכל שיומן זה יהווה חלק חשוב מחייכם. כאשר אתם רוכשים יומנים לשנת 2012, כדאי לחפש יומנים שהעיצוב והאיכות שלהם תאפשר לכם לשמור אותו למזכרת לשנים הבאות, על מנת ליזכור כיצד העברתם שנה מיוחדת ובלתי נשכחת זו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סתיו מוצרי פרסום בע"מ-

החברה מתמחה כבר 30 שנה במתן מענה מיטבי ללקוחות עסקיים ופרטיים, מתנות עם לוגו לקידום עסקים

עטים, מחזיק מפתחות וכן כובע או דיסק און קי. בסתיו ניתן למצוא גם שלל מתנות לאירועים וכן גימיקים רבים.

סתיו מוצרי פרסום,  אצלנו מילה היא מילה! וזמן זה זמן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צבי סתיו

מאת: צבי סתיומכירות09/01/13822 צפיות
עסקים רבים טועים ומנסים לגעת בכמה שיותר תחומים מתוך מחשבה שכך יותר אנשים יגיעו לרכוש את המוצר שהם או לקבל את השירות שהם מציעים. באופן הזה עסקים רבים קורסים תחת העיקרון "תפסת מרובה לא תפסת" ומפספסים קהל איכותי ונאמן. ישנה דרך יעילה ביותר שנקראת שיווק בעזרת מוצרי פרסום ושיווק.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12731 צפיות
ספלים הינן חלק חשוב ביותר בחיינו. אנשים רבים לא מתארים את היום שלהם ללא כוס קפה חם בתור התחלה.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12764 צפיות
כובעים הינם פריט אופנתי שמהווה השראה גדולה למעצבים רבים, אך גם לאנשים בחיי היומיום שלהם. לפיכך, כאשר אתם מחפשים כובעים שונים, אתם מניחים שהם ישמשו אתכם גם מבחינה פרקטית, וגם אסתטית.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12697 צפיות
יש פריטי לבוש רבים שמשמשים אותנו בחיי היומיום שלנו, ויכולים להיות פשוטים, אפורים ומשעממים, או להיפך – מיוחדים, בולטים ובעלי אופי. הדבר נכון בעיקר לגבי כובעים.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12798 צפיות
למרות שכולנו שונים, כל אדם שואף לפעמים להדגיש את היותו שונה מכולם ומיוחד בפני עצמו. אחת הדברים הטובות ביותר לעשות זאת, הינה על ידי יצירת פריטי לבוש ייחודיים.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/121135 צפיות
אחד הדברים החשובים ביותר בחיים המהירים שלנו זה לעמוד בלוחות זמנים. קצב החיים המודרני נעשה יותר ויותר מהיר, ולעיתים קשב לשמור על הקצב, ולהימנע מלפגר מאחור.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12619 צפיות
ספלים יכולים להיות מתנה מושלמת לכל אדם. יש לכך סיבה אחת פשוטה שאי אפשר להתווכח איתה – ספלים הינם אובייקט שכולם זקוקים לו וכולם משתמשים בו.

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום20/12/19304 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/174703 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/174613 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/161721 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/161250 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

מאת: ישראל רף פרסום24/12/151308 צפיות
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל לידיו את אחת מאותן מתנות לטו בשבט שנבחרה בקפידה ומחולקת בשמחה רבה.

מאת: מאיר סוויסה פרסום11/08/151188 צפיות
הובלות בקריות עם מנוף חברת הובלות בקריות מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין השאר הובלות עם מנוף. שירות זה מיועד להובלת מפעלים או מטענים כבדים וגדולים, ולהובלה מהירה, יעילה ובטוחה של תכולת דירות ומשרדים מקומות גבוהות, מדירות גג ומפנטהאוזים. חשוב לדעת כי הובלות בקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica