חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוצרי פרסום ושיווק

מאת: צבי סתיומכירות09/01/2013926 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שיווק מוגדר כתכנית עבודה שמטרתה קידום מכירות של עסקים, קטנים וגדולים כאחד. ישנן דרכים רבות ומגוונות לשווק עסק או יותר נכון את המוצר או שירות של העסק. כיום, רבים מאנשי מקצוע עצמאיים מבינים את חשיבותו של שיווק נכון על מנת להגיע לקהל רחב ככל הניתן. תורת השיווק בראשיתה נשענת על עקרון הצמצום, כלומר ספסיפיקציה של  קהל היעד. לכאורה, עיקרון הצמצום נשמע סותר לחלוטין את משמעות הפרסום. למרות זאת, אנשי שיווק מנוסים גילו תוך ניסיון, שהתמקדות בחתך מסוים באוכלוסייה או בקהל יעד ספיציפי היא ההבדל בין שיווק מדוייק לשיווק לא יעיל. הרעיון הוא לספק מענה לצורך של קהל יעד מסוים ולמשוך אותו כעסק מומחה המעניק פתרון מדוייק לבעייה מסויימת.

עסקים רבים טועים ומנסים לגעת בכמה שיותר תחומים מתוך מחשבה שכך יותר אנשים יגיעו לרכוש את המוצר שהם או לקבל את השירות שהם מציעים. באופן הזה עסקים רבים קורסים תחת העיקרון "תפסת מרובה לא תפסת" ומפספסים קהל איכותי ונאמן. העסק הופך להיות עסק שורד ומתקשה לעמוד בחזון שהציב לעצמו. הדרכים המוכרות לשיווק הן שיווק דרך אמצעי התקשורת, כלומר פרסום באמצעי המדיה השונים, יחסי ציבור וקידום מכירות. ישנה דרך נוספת ויעילה ביותר שנקראת שיווק בעזרת מוצרי פרסום ושיווק.

לקוחות אוהבים מתנות

הדרך העתיקה והיעילה ביותר לרכוש את דעת הקהל היא לתת לו מתנות. חברות אשר משקיעות ביחסי ציבור ושיווק נכון מומלץ שישתמשו בטכניקת מוצרי פרסום ושיווק. מוצרי שיווק ופרסום נועדו לחזק את האסטרטגיה השיווקית ולשמור את קהל הלקוחות נאמנים לעסק, לשירות או למוצר. מוצרי פרסום ושיווק אשר נשארים לשימוש חוזר אצל קהל הלקוחות למעשה ממשיכים לשרת את העסק בצורה פאסיבית. מוצרי פרסום ושיווק מקושרים בראשו של הלקוח בהקשר לאותו עסק אשר העניק להם אותם, ובכך הופכים למעין פרסום מתמשך ופאסיבי של העסק. מתנות שימושיות הן דרך מצויינת לחדור ללב הלקוח מאחר והוא ישתמש בהן בתדירות גבוהה מאוד. מוצרי פרסום ושיווק המשפרים את נוחות חייו של הלקוח נחשבים לאפקטיבים מאוד ומשרתים את תכנית השיוק הרחבה.

מתנה לחג

חגים הם תירוץ מעולה לשלוח מוצרי פרסום ושיווק ללקוחות או אפילו לעובדים של העסק. מוצרי פרסום ושיווק בהקשר חגיגי יזכו להערכה רבה ולנקודות גבוהות אצל הלקוח ומשפחתו. באופן זה, העסק מרחיב את קהל היעד שלו ומגיע גם לליבם של משפחתו ואף חבריו של הלקוח. הוא יוכל לספר להם בגאווה שהוא משתמש במותר של החברה או בשירותה ובכך למשוך קרובים נוספים לנסות את המוצר. קניית ליבם של עובדי החברה היא גם חשובה ביותר. השפעה על המעגל הקרוב ביותר לחברה ולעסק חשובה ביותר על מנת לחזק את תכנית השיווק כבר מהבסיס. עובדים מרוצים מביאים לקוחות מרוצים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סתיו מוצרי פרסום בע"מ-

החברה מתמחה כבר 30 שנה במתן מענה מיטבי ללקוחות עסקיים ופרטיים, מתנות עם לוגו לקידום עסקים

עטים, מחזיק מפתחות וכן כובע או דיסק און קי. בסתיו ניתן למצוא גם שלל מתנות לאירועים וכן גימיקים רבים.

סתיו מוצרי פרסום,  אצלנו מילה היא מילה! וזמן זה זמן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צבי סתיו

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12812 צפיות
ספלים הינן חלק חשוב ביותר בחיינו. אנשים רבים לא מתארים את היום שלהם ללא כוס קפה חם בתור התחלה.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12845 צפיות
כובעים הינם פריט אופנתי שמהווה השראה גדולה למעצבים רבים, אך גם לאנשים בחיי היומיום שלהם. לפיכך, כאשר אתם מחפשים כובעים שונים, אתם מניחים שהם ישמשו אתכם גם מבחינה פרקטית, וגם אסתטית.

מאת: צבי סתיומכירות06/06/12774 צפיות
יש פריטי לבוש רבים שמשמשים אותנו בחיי היומיום שלנו, ויכולים להיות פשוטים, אפורים ומשעממים, או להיפך – מיוחדים, בולטים ובעלי אופי. הדבר נכון בעיקר לגבי כובעים.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12898 צפיות
למרות שכולנו שונים, כל אדם שואף לפעמים להדגיש את היותו שונה מכולם ומיוחד בפני עצמו. אחת הדברים הטובות ביותר לעשות זאת, הינה על ידי יצירת פריטי לבוש ייחודיים.

מאת: צבי סתיופרסום06/06/121191 צפיות
היומנים שלנו מהווים חלק חשוב מאוד בחיי היומיום שלנו. למעשה, ניתן לומר שהיומנים הם מעין חברים שלנו, שתמיד באים לעזרתנו, עוזרים לנו ליזכור דברים חשובים

מאת: צבי סתיומכירות06/06/121232 צפיות
אחד הדברים החשובים ביותר בחיים המהירים שלנו זה לעמוד בלוחות זמנים. קצב החיים המודרני נעשה יותר ויותר מהיר, ולעיתים קשב לשמור על הקצב, ולהימנע מלפגר מאחור.

מאת: צבי סתיומיתוג06/06/12721 צפיות
ספלים יכולים להיות מתנה מושלמת לכל אדם. יש לכך סיבה אחת פשוטה שאי אפשר להתווכח איתה – ספלים הינם אובייקט שכולם זקוקים לו וכולם משתמשים בו.

מאמרים נוספים בנושא מכירות

מאת: עוזי פלגמכירות30/05/20803 צפיות
התשובה לשאלה מי הלקוח שלי?, מתחילה בשאלה מקדימה לאיזה צורך אני מספק פתרון ?. הבנת הצורך, מאפשרת זיהוי ראשוני של סוגי הלקוחות הנדרשים לצורך ואת גודל השוק הפוטנציאלי. אבל לפני פילוח השוק וזיהוי מי זה הלקוח הפוטנציאלי ובהמשך מי הלקוח הממוקד קרי "הפרסונה" אליה העסק יכוון. כדאי להבין מי הוא לקוח ומי הגורמים המעורבים "בשרשרת הקנייה" ומידת השפעתם על תהליך הקנייה.

מאת: עוזי פלגמכירות26/05/20828 צפיות
ניהול תהליך מכירה יעיל הוא מהלך נחוץ וחיוני בכל פעילות עסקית, בנושא פורסמו מאמרים רבים והנושא הוצג והודגש באופנים שונים, במאמר הזה הועלו נקודות שונות כולל טיפים, המתייחסים לניהול תהליך מכירה B2B (עסק מוכר לעסק) של מוצרים טכניים המיועדים לשימוש עסקי.

מאת: ישראל רף מכירות03/01/161599 צפיות
עציצים לטו בשבט, מתנה טבעית שמרגשת את מקבליה, מסוגי צמחים שונים ועד למגוון גדלים, מנעד המחירים הוא דבר חשוב, עציץ שיהיה מתנה נאה עבור כל מי שרוצה לגדל משהו יפה במקום מגוריו.

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151658 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151220 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: רוי ורלמכירות11/02/152756 צפיות
Mobile marketing may be a steady source of major or minor income for you. These tips will educate you an inside look at the world of mobile marketing. You need to build a solid database. Do not just add random cell phone numbers to your database.You must get their go ahead before you can text them frequently. You can get permission through the web or by the reply of a code you have given them.

מאת: כתיבת מומחיםמכירות10/12/141493 צפיות
האינטרנט שינה דברים רבים בחיינו. לא רק תפיסות, מחשבות ותיאוריות אלא גם התנהגות יום יומית שכיום אנו מבצעים אותה בצורה שונה לחלוטין מאשר היינו עושים לפני עשר ועשרים שנה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica