חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם יש צורך בחשמל סולארי?

מאת: Ariel Novarovמדעי הטבע - כללי28/06/20121592 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאה העשריםואחת, אי אפשר לחיות בלי חשמל. ללא חשמל, ניאלץ ללכת לישון עם השקיעה,כיוון שלא יהיה לנו אור בבית; ללא חשמל, לא נוכל להשתמש בתנור הביתי שלנוולא נוכל להכין סוגים שונים של מאכלים; ללא חשמל, נקפא מקור בחורף או נמותמחום בקיץ, כיוון שלא נוכל להפעיל את תנור החימום או את המזגן שלנו.האנרגיה המיוצרת לצורך חשמל הינה חיונית עבור חיינו, ונתקשה מאוד להתקייםבלעדיה. אך המצאה נוספת שמיושמת במאה העשרים ואחת מציעה ייצור של אנרגיה,שלא באמצעות חשמל. ייצור של חשמל סולארי.

מהוא חשמל סולארי?

חשמל סולאריהיא מקור של אנרגיה ירוקה, המיוצר באמצעות ניצול של השמש. השמש מחממת אתכדור הארץ ומאירה אותו, ובאמצעות הקרינה הזאת ניתן לייצר אנרגיה שתהיהשימושית עבורנו. כדי לעשות את זה פותחו קולטים מיוחדים, הקולטים חשמל סולארי וממירים אותה לחשמל. זוהי למעשה אנרגיה ירוקה, בניגוד לחשמל המיוצר בתחנותכוח ובמתקנים שונים אשר גורמים לזיהומה של הסביבה ולהגדלת אפקט החממה, אשרפוגעים בכדור הארץ. החשיבות של אנרגיה ירוקה הינה עצומה למען שמירה עלאיכות הסביבה.

חשמל סולארי – גם בבית שלכם!

רבים טועיםלחשוב כי חשמל סולארי אינה מפיקה כמות מספקת לשימושים השונים שלנו. טעותבידם. השימושים של אנרגיה ירוקה זו רבים ומגוונים. ניתן להבין את כוחה שלהאנרגיה הסולארית באמצעות הדוגמא שלכולנו יש בבית: קולטי שמש. מכשירים אלוקולטים את קרני השמש ובאמצעותה מחממים את המים לצורך השימוש הביתי שלנו.בצורה דומה למדי, ניתן לצייר בכל בית חשמל. אנו מציעים לכם אפשרות להתקיןמערכת סולארית ביתית. מערכת סולארית ביתית הינה מערכת אשר קולטת את קרני השמש ומנצלת אותן לטובת הפקת חשמל. החשמלהמיוצר כך משמש הן עבור החשמל בו אתם משתמשים בבית, ובמקביל גם חברת החשמלקונה מכם את החשמל שהמערכת שלכם מייצרת, ואתם מרוויחים מכך. אנרגיה ירוקהיכולה לצמצם את הוצאות החשמל שלכם ולהגדיל את הכנסותיכם. תנו לשמש לעבודבשבילכם!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Ariel Novarov

מאת: Ariel Novarovריהוט 29/11/12746 צפיות
פרגולות זוהי דוגמא נפלאה לפריט שיכול לקדם את מטרת גיבוש המשפחה. בפרגולה ניתן לערוך סעודות משותפות, לערוך אירועים משפחתיים או סתם ככה לנהל שיחה בארבע עיניים.

מאת: Ariel Novarovצימרים21/10/12727 צפיות
בשנים האחרונות צימרים למשפחות דתיות הולכות ומשוות קו עם צימרים המשויכים יותר לציבור הכללי.כמו לציבור חילוני כך גם הציבור הדתי שם את הדגש שלו על רמת הניקיון.

מאת: Ariel Novarovרכב21/07/12956 צפיות
אחזקת רכב היא דבר לא פשוט, היא דורשת מאיתנו להשקיע זמן וכסף ואף לצפות תמיד ללא צפוי. כל בעלי הרכב שבינינו מכירים מקרוב מהם המשאבים הנצרכים לאחזקתו של מכונית, מכירים את הקושי- ובכל זאת לא מוותרים על השימוש ברכבם. קשה מאוד לאדם שיש ברשותו רכב תקופה ארוכה לדמיין את חייו ולו ליום אחד בלעדיו.

מאת: Ariel Novarovצימרים20/07/121183 צפיות
לא סתם רוב רובו של מי מאיתנו המחפש חופשה בוחר בחופשה בצפון. החלק הצפוני של מדינתנו הקטנה הוא ארץ בפני עצמה. הצפון גדוש באפשרויות, ובעיקר במים זורמים על גווניו השונים. צימרים בצפון למשפחות הוא האפשרות הנכונה ביותר בעבור מי שרוצה לשלב בין הנאה מקסימאלית מהטבע לבין תנאי שהות מצוינים.

מאת: Ariel Novarovבתי מלון08/07/121089 צפיות
מלונות בוטיק הם מלונות קטנים יחסית למלונות רגילים אך מכילים בתוכם לא מעט יתרונות ביחס לצורות חופשה אחרות. מי מאיתנו לא חולם על חופשה שתוציא אותו מהרעש היומיומי שמקיף כל אחד מאיתנו ולו לעשרים וארבע שעות..?! מי מאיתנו לא צריך קצת פנאי לעצמו, פנאי לגוף ולנשמה...זמן איכות עם עצמו, כדי לחדש כוחות וכדי להיפגש עם מי שהוא באמת...?!

מאת: Ariel Novarovאירועים וחתונות – כללי06/07/121137 צפיות
אנשים רבים במדינת ישראל אינם מודעים לשוק המפותח הקיים סביב שמלות כלה. חצי מהאוכלוסייה הם גברים שעל רובם ניתן לומר שאינם מודעים לשום שוק הקשור לבגד נשי.

מאת: Ariel Novarovצרכנות05/07/121343 צפיות
לבחירת צמיגים המתאימים לרכב מקום משמעותי ביותר באחריות בעל הרכב על עצמו ועל היקרים לו אותם הוא מסיע. בשנים האחרונות עולה המודעות לתודעת הציבור בצורה משמעותית- רוב הנהגים כבר יודעים: צמיג תקין מציל חיים!

מאמרים נוספים בנושא מדעי הטבע - כללי

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/19973 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: עידן אברהמימדעי הטבע - כללי24/11/19133464 צפיות
מריחואנה עשויה מקנאביס, שהוא צמח דביק ועשיר, ועל מנת להשתמש בו בסיגריה מגולגלת או במכשיר אידוי - וופורייזר, יש צורך להשתמש באמצעי כלשהו על מנת לגרוס אותו. גריינדר (המכשיר, לא האפליקציה) הוא בדיוק הכלי למטרה הזו, והופך את השימוש לקנאביס לקל ב-ה-ר-ב-ה.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי30/10/191036 צפיות
- כמה מספרים עקביים צריך כדי להוכיח שיש חייזרים... טלסקופים סורקים את השמיים בכל רגע, בתקווה למצוא סימן לאינטליגנציה, למציאת גל רדיו שאיננו אקראי. בינתיים, במעבדת הגנטיקה משתמשים במיקרוסקופים כדי לפצח את המכונה הביולוגית הנקראת: "חיים".

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי29/10/191040 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים.

מאת: ניב אבןמדעי הטבע - כללי07/12/156634 צפיות
בחנו היטב את שנות הניסיון של המשרד. ככל שיהיה יותר ניסיון לעורכים שבמשרד זה כך השירות שתקבלו יהיה מקצועי יותר מכיוון שישנם תהליכים של רישום שנמשכים שנים רבות ואתם לא ממש רוצים לקבל שירות מאדם שטרם הספיק לחוות תהליכים אלו מתחילתם ועד לסופם על מנת להכירם בצורה הטובה ביותר.

מאת: אוריה חןמדעי הטבע - כללי24/07/156578 צפיות
מי לא רוצה עגבניות אורגניות וטריות ללא חומרי הדברה מהחצר בבית? כך תלמדו איך לגדל צמח עגבנייה מוצלח אצלכם בבית בכמה צעדים פשוטים. למה אתם מחכים?

מאת: איציקמדעי הטבע - כללי07/04/156461 צפיות
ציוד למעבדות אשר אותו סטירר מגנטי נמנע על סוגיו השונים, הוא ציוד רגיש בעל תפקיד חשוב ומשמעותי בתפקוד המעבדה. מהסיבה הזאת גם אם אתם מחפשים בוחש מגנטי וגם אם אתם מעוניינים בציוד מסוג אחר, חשוב שתקפידו לשים דגש על כל הפרטים והתכונות של הפריט המבוקש

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica