חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הגשמת חלומות עם מגה לוטו

לכולם יש חלומות. ישנם אנשים שחולמים לקנות בית חדש בשכונה טובה, אחרים חולמים להחליף את המכונית בדגם חדיש ומשוכלל יותר שיחסוך את הצורך ל"אשפז" שוב את המכונית במוסך, ולעומת אלה ישנם אנשים שחולמים על טיול גדול וארוך במקומות אקזוטיים רחוקים.

ובכן, מה אם נאמר לכם שחלומות בהחלט מתגשמים? הייתם רוצים לדעת איך וכמה שיותר מהר, לא? אז תוכלו להתחיל בלשאול את ר', שהצטרף למועדון מגה לוטו ואחרי 8 חודשים שבהם זכה בסכומים סבירים – הוא זכה ב700 אלף שקלים בהגרלת הלוטו! כספי הזכייה הזו עוד נוספו לסכומי הכסף שבהם זכה לפני הזכייה הגדולה, ומיותר לציין שהוא ממשיך להיות לקוח נאמן של המועדון.

ר' מכר מיד את ביתו שבבת ים ורכש בית בפרויקט החדש שבדרום חולון. בנוסף, הוא מכר את מכוניתו הישנה והמקרטעת והחליף אותה במכונית חדשה "עם הניילונים". עכשיו ר' יכול לישון בשקט – הילדים שלו יגדלו בשכונה טובה ויזכו לחינוך איכותי בבית הספר ובהמשך גם בחינוך גבוה. לאחר כל זאת, הוא לקח את אישתו לשייט של שבועיים באיים הקריביים ובכך הגשים גם לה חלום נעורים ישן.

כשהוא נרשם למועדון מגה לוטו, לא חשב ר' שהוא ממש יתעשר מזה. הוא שמע מאנשים אחרים שהסיכויים לזכות גדולים, ושפעמים רבות ניתן לזכות בסכומים לא מבוטלים, אך הוא לא שיער בנפשו שהדבר יגיע לידי כך שיוכל להגשים לו ולמשפחתו את החלומות שלהם. בהתחלה בחר ר' להשתמש בחבילת ההשתתפות הזולה ביותר שהוצעה לו. אחרי חודשיים שבהם הרוויח קרוב ל-8,000 שקלים בהגרלות לוטו וצ'אנס שונות, הוא שידרג את החבילה לחבילה טובה יותר, עד שקיבל לבסוף את הפרס הגדול.

הוא לא היה צריך לעשות דבר. מגה לוטו דאגו למלא את טפסי ההשתתפות שלו עבורו, על פי סטטיסטיקות ושיטות מתוחכמות שפותחו על ידי מתמטיקאים מהשורה הראשונה, ומפתחי תוכנות שהם חוד החנית בתחומם. ההשתתפות הקבועה, השיטות החדישות של המומחים והמשחקים הקבוצתיים הם שהבטיחו לו סיכויים גבוהים יותר לזכות מידי שבוע. כשזכה בפרס הודיעו לו על הזכייה, גבו עבורו את הכסף והעבירו לו אותו בצ'ק מיידי על סך כל הסכום. ר' לא צריך היה אפילו להגיע לתחנת פיס בשביל לזכות – העבודה כולה נעשתה עבורו על ידי המועדון.

כיום ר' ממשיך כלקוח קבוע של מגה לוטו, והוא עדיין נהנה משירות מקצועי ואדיב שמאפשר שקיפות מלאה כלפיו, כך שהוא יכול להיות סמוך ובטוח שכספו אינו מבוזבז לריק, ושהוא ימשיך ויזכה בפרסים נוספים.

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Mega Lotto

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 14/08/12652 צפיות
חסכון טוב לגיל שבו אנחנו מחוסרי עבודה ואמצעים הוא אולי הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לדאוג לו, ועם זאת נוטים להתכחש אליו ולפטור אותו לאחר יד. רובנו לא ערים לעובדה שזכייה בלוטו יכולה להיות הדרך הטובה ביותר להגיע לסכום שיעזור לנו לעבור את גיל הזקנה בכבוד. איך זוכים בלוטו, אתם שואלים? הדרך הטובה והבטוחה להגיע לרווחים נאים היא בעזרת מנוי של מועדון מגה לוטו.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 14/08/12589 צפיות
זה כבר לא סוד – הצטרפות למועדון מגה לוטו היא כנראה הדרך הטובה ביותר להגדיל את הסיכויים שלך לזכייה בפרסים הגדולים. הסכומים נעים בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות ומאות אלפי שקלים מדי חודש.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121253 צפיות
מילוי טופס הלוטו גורם לנו תמיד לפנטז על הרגע שבו נזכה בפרס הגדול. הטלפון יצלצל ואריאלה, או מי שזו לא תהיה, תודיע מהצד השני שהיום שלנו הגיע. אנחנו יכולים לנוח ולהרגע כעת ולחשוב על העתיד הוורוד שמחכה לנו. כל הדאגות נעלמות – זה הזמן להגשים חלומות.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121153 צפיות
לזכות בלוטו זה אולי החלום הכי נפוץ בארץ. לכל אדם, בכל רגע נתון יכולה להיות תשובה לשאלה: "מה תעשה אם תזכה בלוטו?" לכולנו יש הלוואות לסגור, כולנו רוצים לשדרג את הבית והמכונית ולנסוע לחופשה שתמיד תכננו ל"כשיהיה כסף". אז מה עושים עם כל הכסף הזה? מה עושה איתו מי שכבר זכה?

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121207 צפיות
מי מאתנו לא עובר מידי פעם ליד דוכן של מפעל הפיס,מהסס, ואז ניגש למלא טופס השתתפות בהגרלה? ברגע שבו אנו עוברים ליד אותו דוכן המחשבה שעוברת בראשנו היא "האם זהו יום המזל שלי?" בכל מקרה לזכות בלוטו – בואו נודה על האמת – זה לא דבר קל כשממלאים רק טופס השתתפות אחד. בשביל זה בדיוק קיים מועדון מגה לוטו – המועדון שבעזרתו פשוט וקל להגדיל את סיכויי הזכייה.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121482 צפיות
מי לא חולם לקום בבוקר, להתלבש יפה, לקחת את האוטו החדש ולנסוע לעבודה כדי...להגיש את מכתב הפיטורין? בכל הפנטזיות הסיטואציה הזו יכולה להתרחש רק אם נקבל סכום כסף גדול מאוד, שבעזרתו "נחזיק" את הבית והמשפחה ברווחה וללא דאגות. מכיוון שלרובנו אין סבא עשיר או דודה זקנה שהולכים לעזור לנו לחיות כמו מיליונרים, הדרך היחידה היא לזכות בהגרלת הלוטו..

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18483 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18679 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171065 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/173644 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/17948 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.


מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 06/11/16629 צפיות
חברת אומגה היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לקופות רושמות מסוגים שונים ולצרכים שונים. החברה מובילה את התחום ועושה שימוש במיטב הטכנולוגיה בת זמננו מה שאומר שהאינטרנט והתקשורת המתקדמת הם חלק אינטגרלי ממה שהחברה מציעה. לחברה מגוון מוצרים שמסייעים בניהול העסק בצורה חכמה, ואם אתם מחפשים קופה רושמת זה...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica