חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זכייה בלוטו עם מגה לוטו

לזכות בלוטו זה אולי החלום הכי נפוץ בארץ. לכל אדם, בכל רגע נתון יכולה להיות תשובה לשאלה: "מה תעשה אם תזכה בלוטו?"

לכולנו יש הלוואות לסגור, כולנו רוצים לשדרג את הבית והמכונית ולנסוע לחופשה שתמיד תכננו ל"כשיהיה כסף". אז מה עושים עם כל הכסף הזה? מה עושה איתו מי שכבר זכה? את זה תוכלו לשאול את ד', שזכה בפרס של מעל ל-500 אלף שקלים בלוטו, בזכות מועדון מגה לוטו.

ד' הצטרף למועדון לפני כשנתיים, ובחר בתכנית הטובה ביותר שמועדון מגה לוטו מציע ללקוחותיו. הוא מעולם לא חי במחסור ותמיד הצליח "להחזיק את הראש מעל המים", אבל כידוע, להחזיק את הראש מעל המים בארצנו הקטנטונת פירושו משכנתא, הלוואות ומינוס בעובר ושב...

במהלך השנתיים הללו המשיך ד' לעבוד קשה כדי לפרנס את משפחתו בכבוד, ולספק להם את כל מה שהם צריכים. מידי פעם, בתדירות די גבוהה, הגיעו צ'קים על סכומים שונים מהמועדון שסיפקו לו מעט אויר לנשימה ולחשבון הבנק. הוא מצידו לא היה צריך לעשות כלום – המספרים נבחרו עבורו על פי שיטה סטטיסטית מתוחכמת שיצרו במועדון מגה לוטו עבור הלקוחות, טפסי ההשתתפות בהגרלות הפיס השונות נשלחו עבורו, והכסף נגבה בשבילו והועבר אליו מיידית. הוא הבין מהר מאוד שהשיטה עובדת – השתתפות קבוצתית בהגרלות ובחירה חכמה ומושכלת של מספרים – הם שהובילו לזכיות הולכות ונשנות.

באחד הימים, בשיאו של יום עבודה, קיבל ד' את שיחת הטלפון המפתיעה מאנשי מגה לוטו. הוא לא האמין למשמע אוזניו: הוא זכה בסכום של יותר מ- 500 אלף שקלים! הבחורה הנרגשת שהתקשרה לבשר לו את הבשורה כמעט לא הצליחה לשלוט בהתרגשות שאחזה בה, והיא חזרה שוב ושוב על סכום הזכייה, כדי שד' יעכל את דבריה.

כמובן שהוא צריך היה זמן רב כדי לעכל את מצבו הפיננסי החדש. הוא בישר לאשתו ולילדיו – שחלקם כבר גרו בבתים משלהם – וכולם הסכימו שהדבר הראשון שצריך לעשות הוא לכסות את כל החובות שהיו להם. לאחר מכן, קיבל כל ילד שגר מחוץ לבית סכום נכבד שאיתו יוכל להסתדר ולהתפתח מבחינה כלכלית, ואז נסעו כל המשפחה לחודש של טיול מפנק בחו"ל. ד' ואשתו הסכימו שיוכלו לוותר על רכישת בית חדש ומכונית חדשה, מפני שהיו מרוצים מאלה שהיו להם. הם פנו ליועץ השקעות מוצלח שעליו קיבלו המלצות והשקיעו את כל הסכום הנכבד שנותר להם. ההשקעה הזו הניבה להם כ-40 אלף שקלים בחודש – סכום נאה בהחלט לחיות ממנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Mega Lotto

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 14/08/12652 צפיות
חסכון טוב לגיל שבו אנחנו מחוסרי עבודה ואמצעים הוא אולי הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לדאוג לו, ועם זאת נוטים להתכחש אליו ולפטור אותו לאחר יד. רובנו לא ערים לעובדה שזכייה בלוטו יכולה להיות הדרך הטובה ביותר להגיע לסכום שיעזור לנו לעבור את גיל הזקנה בכבוד. איך זוכים בלוטו, אתם שואלים? הדרך הטובה והבטוחה להגיע לרווחים נאים היא בעזרת מנוי של מועדון מגה לוטו.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 14/08/12589 צפיות
זה כבר לא סוד – הצטרפות למועדון מגה לוטו היא כנראה הדרך הטובה ביותר להגדיל את הסיכויים שלך לזכייה בפרסים הגדולים. הסכומים נעים בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות ומאות אלפי שקלים מדי חודש.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121253 צפיות
מילוי טופס הלוטו גורם לנו תמיד לפנטז על הרגע שבו נזכה בפרס הגדול. הטלפון יצלצל ואריאלה, או מי שזו לא תהיה, תודיע מהצד השני שהיום שלנו הגיע. אנחנו יכולים לנוח ולהרגע כעת ולחשוב על העתיד הוורוד שמחכה לנו. כל הדאגות נעלמות – זה הזמן להגשים חלומות.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121208 צפיות
מי מאתנו לא עובר מידי פעם ליד דוכן של מפעל הפיס,מהסס, ואז ניגש למלא טופס השתתפות בהגרלה? ברגע שבו אנו עוברים ליד אותו דוכן המחשבה שעוברת בראשנו היא "האם זהו יום המזל שלי?" בכל מקרה לזכות בלוטו – בואו נודה על האמת – זה לא דבר קל כשממלאים רק טופס השתתפות אחד. בשביל זה בדיוק קיים מועדון מגה לוטו – המועדון שבעזרתו פשוט וקל להגדיל את סיכויי הזכייה.

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/12960 צפיות
לכולם יש חלומות. ישנם אנשים שחולמים לקנות בית חדש בשכונה טובה, אחרים חולמים להחליף את המכונית בדגם חדיש ומשוכלל יותר ולעומת אלה ישנם אנשים שחולמים על טיול ארוך במקומות אקזוטיים. ובכן, מה אם נאמר לכם שחלומות בהחלט מתגשמים? הייתם רוצים לדעת איך וכמה שיותר מהר, לא? אז תוכלו להתחיל בלשאול את ר', שהצטרף למועדון מגה לוטו וזכה ב700 אלף שקלים בהגרלת הלוטו!

מאת: Mega Lottoפיננסים וכספים - כללי 02/07/121483 צפיות
מי לא חולם לקום בבוקר, להתלבש יפה, לקחת את האוטו החדש ולנסוע לעבודה כדי...להגיש את מכתב הפיטורין? בכל הפנטזיות הסיטואציה הזו יכולה להתרחש רק אם נקבל סכום כסף גדול מאוד, שבעזרתו "נחזיק" את הבית והמשפחה ברווחה וללא דאגות. מכיוון שלרובנו אין סבא עשיר או דודה זקנה שהולכים לעזור לנו לחיות כמו מיליונרים, הדרך היחידה היא לזכות בהגרלת הלוטו..

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18483 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18679 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171065 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/173644 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/17948 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.


מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 06/11/16629 צפיות
חברת אומגה היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לקופות רושמות מסוגים שונים ולצרכים שונים. החברה מובילה את התחום ועושה שימוש במיטב הטכנולוגיה בת זמננו מה שאומר שהאינטרנט והתקשורת המתקדמת הם חלק אינטגרלי ממה שהחברה מציעה. לחברה מגוון מוצרים שמסייעים בניהול העסק בצורה חכמה, ואם אתם מחפשים קופה רושמת זה...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica