חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדברת נמלים, הקץ לנמלים, 1800300093מחירים זולים,ריסוס נמלים

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/20127573 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

הדברת מזיקים נעשית באמצעות חומרים כימיים רעילים במינונים נמוכים – או בהדברה אורגנית – ירוקה. בכל מקרה, אף פעם לא מומלץ להסתובב בסביבה אותה מדבירים בשעות ובימים הראשונים וזאת על מנת למנוע מעצמינו שאיפה שמיותרת של חומרים מסוכנים..


אין ספק שאחד הדברים שאנו רוצים יותר מכל הוא לשאוף אוויר נקי ומטוהר יותר, וכשאנו עורכים בביתנו הדברה מכורח המציאות איננו רוצים לקחת איתה בעסקת חבילה את הרעלים ולשאוף אותם לקרבינו, אומנם, ישנן תקנות אשר מאפשרות להדביר במשך כל עונות השנה כולה בצורה בטיחותית אשר מאפשרת מגורי אדם ושהייתם בסביבה בכל עת.

יש לנו, לבני האדם, נטייה להתעורר ברגע האחרון ולארגן ולטפל בדברים כשהם כבר במצב של "אין ברירה" ולכן רובינו נתעורר לדאוג להדברת מזיקים מקצועית רק כשהמצב קשה ובלתי נסבל. מומלץ לבצע הדברה לבית או לעסק, כבר בימים אלה.

 

תיקנים הם מפגע סביבתי מגעיל ולא נעים..ממנו סובלת רוב אוכלוסיית העולם.

בארצנו נפוצים בעיקר 2 מינים של תיקנים- התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני.
התיקן האמריקאי - נפוץ בעיקר בבתי מגורים, בביוב או במקומות לחים. זהו תיקן גדול, בצבע חום. התיקן הגרמני- תיקן קטן יותר, בצבע חום בהיר. נפוץ בעיקר במטבחי מסעדות ולפעמים רואים אותו גם במטבח הביתי.

לתיקנים יש יכולת הישרדות גבוהה. הם מפתחים עמידות לחומרי ההדברה, ומתרבים בקצב מהיר ביותר.

כאשר מזמינים הדברה נגד תיקנים, המדביר צריך לוודא מראש לאיזה סוג של תיקנים ההדברה מיועדת.

ריסוס נגד תיקנים אמריקאיים יבוצע בעיקר במקומות לחים כמו ביוב, ובחדרי אמבטיות, מתחת לכיור.

יש להקפיד על ריסוס יסודי שיהרוג את כל התיקנים ויחזיק מעמד למספר חודשים

התיקן הגרמני חי בעיקר במטבחי מסעדות וכדומה. כדי להדביר את התיקן הגרמני יש לבצע הדברה בכל המקומות בהם הוא עלול להיות, לאטום חריצים, סדקים ונקודות חיבור ולשמור על ניקיון בארונות.
חשוב לדעת - כדי למנוע התרבות של התיקנים האלו יש להקפיד על ריסוס התיקן גרמני אחת לכמה חודשים. בנוסף יש להקפיד על אחסון אטום של המזון. גם שקיות האשפה מושכות אליהן את התיקן .מומלץ לאטום את שקיות האשפה היטב ולהדביר גם באזור הפחים


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שניר הדברות -

הדברת כל סוגי המזיקים,

לכידת עכברים וחולדות,

הרחקת יונים לצמיתות


להזמנות מוקד ארצי מאויש 24 שעות חייגו חינם 1800-300-093

0576402068/9, 0543032225

03-7305412, פקס 03-7306459

משרד ארצי – אסירי ציון 5/23 תל אביב, מיקוד 66878

בקרו באתרנו – www.snir-dove.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שניר הדברות

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/128528 צפיות
כיני יונים כהות בצבען וגודלן אינו עולה על גודלו של ראש סיכה. הן מטיילות על הקירות, עוקצות, מוצצות דם ומהוות מטרד אמיתי

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/128105 צפיות
תיקנים הם מפגע סביבתי מגעיל ולא נעים..ממנו סובלת רוב אוכלוסיית העולם. בארצנו נפוצים בעיקר 2 מינים של תיקנים- התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני.

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/127544 צפיות
החולדה היא יונק השייך למשפחת העכבריים, בעל כושר הישרדות יוצא מהכלל. נוכחות של חולדה בבית עלולה להיות מסוכנת. החולדה נוטה לנשוך ילדים ואנשים ישנים, ועלולה להעביר מחלות. החולדה מכרסמת גם חוטי חשמל, צינורות גז ומים ועלולה לגרום לקצרי חשמל או לדליפת גז. מצבים אלו הם מצבים מסוכנים ביותר.

מאת: שניר הדברותהדברה27/03/121745 צפיות
מעבר לשירותי ניקיון בסיסיים הכוללים שטיפה, ניגוב אבק, ניקוי חלונות, שטיחים ועוד.. רצוי לבצע לפחות אחת לשנה הדברה כללית בכל חדרי הבית.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/121642 צפיות
זה הזמן הטוב ביותר להדביר את ביתנו הדברה יסודית ורצינית – הדברה שתרחיק אותם לנצח ותמנע מהם מלהגיע אלינו עם בואו של האביב והקיץ החם בעקבותיו.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/12748 צפיות
התקופה הסמוכה לחג היא תקופה עמוסה, גם אצל חברות ההדברה ולכן הזמינו מעכשיו הדברה לדירה.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/12695 צפיות
דווקא בחורף זה הזמן הטוב ביותר להדביר את ביתנו הדברה יסודית ורצינית – הדברה שתרחיק אותם לנצח ותמנע מהם מלהגיע אלינו עם בואו של האביב והקיץ החם בעקבותיו.

מאמרים נוספים בנושא צדק חברתי

מאת: גדעון צורצדק חברתי24/02/148197 צפיות
בחודש מרץ שנת 2000 נפטרה לילי ז"ל, רעייתו של אריאל שרון. על–פי בקשתה היא נקברה על גבעת הכלניות. במסגרת קבורה זו, עושה שרון כל עבירה אפשרית מתחום המקרקעין. קבורה בקרקע חקלאית, שהיא גם אתר עתיקות מוכרז, וכל זאת ללא רישיון קבורה במקום, וללא היתר כנדרש בחוק. ומעל הכל הוא איננו בעל זכות בקרקע. כחמש שנים לאחר הקבורה, פונה נעם פדרמן, ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, בדרישה להעתיק את הקבר של המנוחה לבית עלמין. ולאחר מכן, פדרמן מגיש עתירה לבג"ץ, נגד ראש הממשלה אריאל שרון ונגד היועץ מזוז. בית המשפט בפסק דין זה, נתן ידו לפגיעה קשה בשלטון החוק ולפגיעה באינטרס הציבורי. וקיימת האפשרות - שאריק שנלחם את מרבית חייו בערבים, במותו נקבר בבית קברות מוסלמי.

מאת: יאיר צבריצדק חברתי14/04/131325 צפיות
ר' חי על ביטוח לאומי וקצבת זקנה, ר' לא התחתן מעולם ולא הוליד ילדים. כשהיה ילד ראה במו עיניו איך הורגים הגרמניםו את הוריו אחותו ושני אחיו. ר' חי איתנו בעיר שלנו, הוא רואה בכל יום את אותם הרחובות את אותן חנויות ואותם אנשים. ר' ניצול שואה. בפעם השניה בחייו הוא מרגיש איך סופו קרב ורעב מכה בו בפעם השניה בחיו. כיצד חיים בעירנו ניצולי שואה במצב כל כך קשה? לאחרונה אנו עדים לסיפורים קשים על מצבם של ניצולי השואה בישראל. עוני ורעב וקושי רב בביצוע משימות היום יום הם רק חלק מהבעיות האקוטיות בהם מתמודדים הניצולים באחרית ימיהם. קשה לתפוש את הסבל בעברם ומתוך כך עוד יותר את המצב שחלקם מתמודדים איתו גם היום.

מאת: משה יוריצדק חברתי14/11/127558 צפיות
מצעירותי פיללתי לפתוח ביזנס בענף המזון. על כן, עמלתי רבות ואספתי כסף להקמת חנות. אך לצערי, מהר מאוד הגעתי למסקנה שבכדי להתקדם בתחום זה, קיים צורך לתכנן את צעדי ולארגן את הכספים כראוי. ודאי, זה קשה לפתוח עסק, אבל ניתן להצליח. אפשר ללמוד אסטרטגיות שבאפשרותן לסייע להתנהל נכון.

מאת: משה יוריצדק חברתי09/10/127373 צפיות
מרוכזים לפניכם מספר עצות טובות: שלב חשוב מאוד הוא לערוך בירור שהמקום בו אתם רוצים לחגוג, ממנו אתם מתעתדים להתרשם, מחזיק בידו בכל האישורים הרלוונטיים להפעלת האולם. שמעתי על לא מעט מקרים בהם גני ארועים נסגרו רגע לפני הארוע הגדול.

מאת: דר גדצדק חברתי25/08/127452 צפיות
דים של היום הרבה יותר מודעים ואיכותיים, בייחוד כשמדובר על חברות היטק, מכיוון שכך ישנו צורך אמיתי מצד החברות העסקיות לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים בכל הקשור להתנהגות פנים ארגונית שהיא חלק מאחריות תאגידית, כחלק

מאת: אבינועםצדק חברתי26/07/127761 צפיות
יש מקום לכולם לכל בני עם בר לבב באשר אמונתו חפצה בו להיות נאמן למולדתו, צריך לתת לכולם מחסה בכבוד ובלא סערות הרוח שבוערת על צוקי הארץ , לזה האהבה והשלום תחפוץ עלינו טובה כי לכולם מגיע את הזכויות הנורמטיביות להתגורר בנוח בארצם ללא מרדף וללא דחק ,יש בארצנו היפה מקום לכולם לכל נפש יהודי הומיה באשר ממלא את חובתו למולדתו ,כך אני חושב שהכל אפשרי לתת מענה ברוח רווחה לכל בני העם ללא דופי כולם אהובים וכולם רצויים וכולם ברורים לזה החליצות הציונית לתת מענה לחירות בני העם. מילה נאמנה

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/128528 צפיות
כיני יונים כהות בצבען וגודלן אינו עולה על גודלו של ראש סיכה. הן מטיילות על הקירות, עוקצות, מוצצות דם ומהוות מטרד אמיתי

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica