חפש מאמרים:
שלום אורח
02.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הרחקת יונים לצמיתות|רשת נגד ליונים|דוקרנים ליונים 0543032225

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/20128584 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

? כיני יונים

כיני יונים כהות בצבען וגודלן אינו עולה על גודלו של ראש סיכה. הן מטיילות על הקירות, עוקצות, מוצצות דם ומהוות מטרד אמיתי. בעת הדברת כיני יונים, יש לפנות את הקן ואת הלשלשת, ולהדביר את האזור ואת קירות הבית בתכשיר בעל רמת רעילות נמוכה ביותר.

מחלות הנגרמות על ידי יונים
מחלות היונים מועברות אל האדם, אך באות לידי ביטוי אצלו בצורה שונה מאשר ביונה. הנפגעים העיקריים מן המחלות הם אנשים מגיל 60 ומעלה וילדים עד גיל 3המחלות העיקריות המועברות לבני אדם כוללות:
דררת - דלקת עיניים המתפתחת לדלקת במערכת העיכול ובאיברים פנימיים. דררת גורמת לדלקת ריאות ומטופלת באמצעות אנטיביוטיקהפאראטיפוס - מועברת על ידי חיידקי סלמונלה הנמצאים בלשלשת היונים. המחלה גורמת ליונה דלקת פרקים, ולאדם - שלשולים קשים עד כדי התייבשות

דלקת מוח נגיפית - מדובר במספר מחלות נגיפיות המועברות אל היונה על ידי יתוש, וגורמות לאדם דלקת מוח יפנית, דלקת מוח ונצואלית ודלקת מוח סוסים מזרחיתטפילים זבוב היונה - מעביר ליונה טפילי דם ועוקץ את האדם, אך במקרים נדירים. גורם לאלרגיה קשה ולנפיחות.כינים - קטנות מאוד וגורמות לגירוד תת עורי ולאלרגיה.אקרית - הטפיל השכיח ביותר. מוצץ את דם היונה, עוקץ את האדם וגורם לאלרגיה קשה ולפריחה בכל הגוף

 

שיהרחקת יונים מתבצעת ע"י שימוש בכל סוגי הרשתות לפי אופי המטרד וסוג המבנה לרבות פוליאתילן - UV, דרורים יונים וציפורים

? הרחקת יונים בגבהים, סנפלינג, סולמות, במות הרמה ומנוף, חופות יונים, רשתות פוליאתילן UV, מיגון קונסטרוקציות שונות + קולקטיבי.

? רשתות שקופות (הגנה מקרני השמש) מיגון קולקטיבי מוזל ואסתטי, דוקרנים מנירוסטה, קפיצים מקפיצים, חוטי רטט ועוד.

? מכירת דוקרנים, קפיצים ורשתות להתקנה עצמית בביתך ולמסתורי הכביסה.

? מומחים בפינוי הלשלשת מגגות רעפים (רביץ)

חברתנו נותנת שירות למוסדות ומפעלים, למגזר הציבורי העסקי והפרטי,

לועדי בתים פרטיים/משותפים

מחירים ושירות ללא תחרות ברישות מסתורי כביסה בהזמנה מרוכזת / בודדים בכל רחבי הארץ.

עבודה יסודית ומקצועית ביותר המבוצעת ע"י צוות מקצועי ותיק, בעל ניסיון מעשי רב שנים

אחריות הכי ארוכה בישראל!

ניתן להתרשם מעבודות ולקוחות מרוצים באזור מגוריכם בכל רחבי הארץ

אנו מחויבים לשירות הטוב ביותר ולמחיר הנמוך ביותר מכל הצעת מחיר,

תנאי תשלום נוחים, שירות, מקצועיות, אמינות ואחריות.

הגעה למקום, הצעת מחיר וייעוץ – חינם. 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שניר הדברות -

הדברת כל סוגי המזיקים,

לכידת עכברים וחולדות,

הרחקת יונים לצמיתות


להזמנות מוקד ארצי מאויש 24 שעות חייגו חינם 1800-300-093

0576402068/9, 0543032225

03-7305412, פקס 03-7306459

משרד ארצי – אסירי ציון 5/23 תל אביב, מיקוד 66878

בקרו באתרנו – www.snir-dove.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שניר הדברות

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/127619 צפיות
מדביר בחולון, מדביר בתל אביב, מדביר בראשל"צ, מדביר באשדוד, מדביר באשקלון, מדביר בבאר שבע, מדביר בפתח תקווה, מדביר בהרצליה, מדביר ברמת השרון, מדביר בנתניה, מדביר בבאר יעקב, מדביר ברמלה, מדביר בלוד, מדביר באלעד, מדביר בראש העין, מדביר בחיפה, מדביר בנהריה,

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/128147 צפיות
תיקנים הם מפגע סביבתי מגעיל ולא נעים..ממנו סובלת רוב אוכלוסיית העולם. בארצנו נפוצים בעיקר 2 מינים של תיקנים- התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני.

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/127597 צפיות
החולדה היא יונק השייך למשפחת העכבריים, בעל כושר הישרדות יוצא מהכלל. נוכחות של חולדה בבית עלולה להיות מסוכנת. החולדה נוטה לנשוך ילדים ואנשים ישנים, ועלולה להעביר מחלות. החולדה מכרסמת גם חוטי חשמל, צינורות גז ומים ועלולה לגרום לקצרי חשמל או לדליפת גז. מצבים אלו הם מצבים מסוכנים ביותר.

מאת: שניר הדברותהדברה27/03/121791 צפיות
מעבר לשירותי ניקיון בסיסיים הכוללים שטיפה, ניגוב אבק, ניקוי חלונות, שטיחים ועוד.. רצוי לבצע לפחות אחת לשנה הדברה כללית בכל חדרי הבית.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/121685 צפיות
זה הזמן הטוב ביותר להדביר את ביתנו הדברה יסודית ורצינית – הדברה שתרחיק אותם לנצח ותמנע מהם מלהגיע אלינו עם בואו של האביב והקיץ החם בעקבותיו.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/12800 צפיות
התקופה הסמוכה לחג היא תקופה עמוסה, גם אצל חברות ההדברה ולכן הזמינו מעכשיו הדברה לדירה.

מאת: שניר הדברותהדברה07/03/12746 צפיות
דווקא בחורף זה הזמן הטוב ביותר להדביר את ביתנו הדברה יסודית ורצינית – הדברה שתרחיק אותם לנצח ותמנע מהם מלהגיע אלינו עם בואו של האביב והקיץ החם בעקבותיו.

מאמרים נוספים בנושא צדק חברתי

מאת: גדעון צורצדק חברתי24/02/148245 צפיות
בחודש מרץ שנת 2000 נפטרה לילי ז"ל, רעייתו של אריאל שרון. על–פי בקשתה היא נקברה על גבעת הכלניות. במסגרת קבורה זו, עושה שרון כל עבירה אפשרית מתחום המקרקעין. קבורה בקרקע חקלאית, שהיא גם אתר עתיקות מוכרז, וכל זאת ללא רישיון קבורה במקום, וללא היתר כנדרש בחוק. ומעל הכל הוא איננו בעל זכות בקרקע. כחמש שנים לאחר הקבורה, פונה נעם פדרמן, ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, בדרישה להעתיק את הקבר של המנוחה לבית עלמין. ולאחר מכן, פדרמן מגיש עתירה לבג"ץ, נגד ראש הממשלה אריאל שרון ונגד היועץ מזוז. בית המשפט בפסק דין זה, נתן ידו לפגיעה קשה בשלטון החוק ולפגיעה באינטרס הציבורי. וקיימת האפשרות - שאריק שנלחם את מרבית חייו בערבים, במותו נקבר בבית קברות מוסלמי.

מאת: יאיר צבריצדק חברתי14/04/131390 צפיות
ר' חי על ביטוח לאומי וקצבת זקנה, ר' לא התחתן מעולם ולא הוליד ילדים. כשהיה ילד ראה במו עיניו איך הורגים הגרמניםו את הוריו אחותו ושני אחיו. ר' חי איתנו בעיר שלנו, הוא רואה בכל יום את אותם הרחובות את אותן חנויות ואותם אנשים. ר' ניצול שואה. בפעם השניה בחייו הוא מרגיש איך סופו קרב ורעב מכה בו בפעם השניה בחיו. כיצד חיים בעירנו ניצולי שואה במצב כל כך קשה? לאחרונה אנו עדים לסיפורים קשים על מצבם של ניצולי השואה בישראל. עוני ורעב וקושי רב בביצוע משימות היום יום הם רק חלק מהבעיות האקוטיות בהם מתמודדים הניצולים באחרית ימיהם. קשה לתפוש את הסבל בעברם ומתוך כך עוד יותר את המצב שחלקם מתמודדים איתו גם היום.

מאת: משה יוריצדק חברתי14/11/127613 צפיות
מצעירותי פיללתי לפתוח ביזנס בענף המזון. על כן, עמלתי רבות ואספתי כסף להקמת חנות. אך לצערי, מהר מאוד הגעתי למסקנה שבכדי להתקדם בתחום זה, קיים צורך לתכנן את צעדי ולארגן את הכספים כראוי. ודאי, זה קשה לפתוח עסק, אבל ניתן להצליח. אפשר ללמוד אסטרטגיות שבאפשרותן לסייע להתנהל נכון.

מאת: משה יוריצדק חברתי09/10/127423 צפיות
מרוכזים לפניכם מספר עצות טובות: שלב חשוב מאוד הוא לערוך בירור שהמקום בו אתם רוצים לחגוג, ממנו אתם מתעתדים להתרשם, מחזיק בידו בכל האישורים הרלוונטיים להפעלת האולם. שמעתי על לא מעט מקרים בהם גני ארועים נסגרו רגע לפני הארוע הגדול.

מאת: דר גדצדק חברתי25/08/127500 צפיות
דים של היום הרבה יותר מודעים ואיכותיים, בייחוד כשמדובר על חברות היטק, מכיוון שכך ישנו צורך אמיתי מצד החברות העסקיות לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים בכל הקשור להתנהגות פנים ארגונית שהיא חלק מאחריות תאגידית, כחלק

מאת: אבינועםצדק חברתי26/07/127802 צפיות
יש מקום לכולם לכל בני עם בר לבב באשר אמונתו חפצה בו להיות נאמן למולדתו, צריך לתת לכולם מחסה בכבוד ובלא סערות הרוח שבוערת על צוקי הארץ , לזה האהבה והשלום תחפוץ עלינו טובה כי לכולם מגיע את הזכויות הנורמטיביות להתגורר בנוח בארצם ללא מרדף וללא דחק ,יש בארצנו היפה מקום לכולם לכל נפש יהודי הומיה באשר ממלא את חובתו למולדתו ,כך אני חושב שהכל אפשרי לתת מענה ברוח רווחה לכל בני העם ללא דופי כולם אהובים וכולם רצויים וכולם ברורים לזה החליצות הציונית לתת מענה לחירות בני העם. מילה נאמנה

מאת: שניר הדברותצדק חברתי10/07/127619 צפיות
מדביר בחולון, מדביר בתל אביב, מדביר בראשל"צ, מדביר באשדוד, מדביר באשקלון, מדביר בבאר שבע, מדביר בפתח תקווה, מדביר בהרצליה, מדביר ברמת השרון, מדביר בנתניה, מדביר בבאר יעקב, מדביר ברמלה, מדביר בלוד, מדביר באלעד, מדביר בראש העין, מדביר בחיפה, מדביר בנהריה,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica