חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ליווי עסקי בפתיחת עסק חדש

מאת: ערןייעוץ עסקי12/07/20122645 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תמיד ציינו בפניך שיש לך חוש עסקי מפותח, אבל אף פעם לא עשית עם זה משהו. עכשיו, בשעה טובה, החלטת לפתוח את המגירה, ולהוציא את התכניות שהיו קבורות בתוכה שנים. כן, גם אתה החלטת לפתוח עסק חדש. הבעיה היחידה היא שאין לך ולו מושג בסיסי כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הקמת עסק אינה דבר פשוט. נדרש לפעול מול גופים רבים בו זמנית, להיכנס לתוך נבכי הבירוקרטיה וגם להשיג לא מעט כספים למימון הראשוני.

מה כוללת פתיחת עסק חדש?

כאשר באים לפתוח עסק מכל סוג, יש להקפיד על מספר שלבים. ראשית, יש להגדיר בדיוק את מהות העסק: האם זוהי חברה, שותפות או פעילות עצמאית של אדם אחד? אלה ישפיעו על המסמכים שיש למלא, וההתנהלות במהלך השנים הבאות.

לאחר מכן, יש לפתוח את התיקים הרלוונטיים במס ההכנסה, במע''מ ובביטוח הלאומי. לא פעם, הדבר גורר אינספור טפסים, והתרוצצויות חוזרות ונשנות. רצוי מאד, בשלב הזה, גם לרכוש חשבוניות או קבלות.

כל אלה גוזלים זמן רב, ומצריכים ידע בתחומים לא מועטים. ללא טיפול נכון, ניתן ליצור מלכודת שקשה מאד לצאת ממנה.

הסוגיה הכלכלית של פתיחת עסק

על מנת לפתוח עסק מכל סוג, נדרש הון כלכלי שאינו מבוטל כלל. ברור שאין דינה של פתיחת עסק קטן בחיפה כשל הקמת חברת סטארט-אפ שעתידה לפעול בשוק הגלובאלי, אבל עדיין: בשני המקרים מדובר בהוצאות רבות, אשר ליזמים רבים אין.

מה ניתן לעשות? ובכן, כל גוף פיננסי המכבד את עצמו מציע הלוואות להקמת עסק, וכן פועלות קרנות רבות לצורך זה. עם זאת, מכיוון שגובה ההלוואה והתנאים למימושה משתנים באופן תדיר, נדרש להכיר את כלל האפשרויות הגלומות.

הפתרון: ליווי עסקי

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים אשר החליטו לפתוח עסק עשו זאת באמצעות ליווי עסקי. שירות מסוג זה, הניתן על ידי יועצים מקצועיים, למעשה מעניק לבעל העסק את הסיוע אשר הוא זקוק לו כמו אוויר לנשימה: החל משלב התכנון והגדרת היעדים, דרך השגת ההון וההתנהלות הבירוקרטית, ועד לתפעולו השוטף של העסק.

בדרך כלל, ליווי זה יכלול גם הדרכה על שיפור התנהלותו של העסק, כשהוא כבר עומד. באמצעות ייעול תהליכי העבודה והניהול הכספי, ניתן לא רק לייצב את העסק מבחינה פיננסית- אלא גם להעלות את קרנו בעיני הלקוחות הפוטנציאליים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ערן

מאת: ערןמשפחה וזוגיות - כללי10/02/212333 צפיות
כאשר אדם הולך לעולמו נותר בזכרוננו כל מה שהיה עבורנו. בין אם מדובר בבן משפחה ובין אם מדובר בחבר קרוב, זהו זמן כאוב. בימים האלה שהמשפחה מתכנסת ומתכוננת להלוויה ולשבעה, ישנה רק עוד משימה אחת אחרונה. לכבד את זכרו של אותו אדם באמצעות מודעות בעיתון שיאפשרו למכרים הרחוקים יותר לקבל מידע חשוב על המקום שבו תהיה השבעה.

מאת: ערןבתי מלון19/07/121052 צפיות
כל משפחה מתכננת חופשה אבל לא תמיד יודעים כיצד למצוא את העסקה הכלכלית שמשתלמת, מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים בית מלון בארץ או בחו"ל, על אילו אטרקציות כדאי לשים דגש ועל אילו מומלץ לוותר ולחסוך כמה מאות שקלים ואף יותר.

מאת: ערןגרפולוגיה19/06/1216807 צפיות
בעידן המודרני לא נרשמים לאוניברסיטה סתם אלא בודקים קודם מה רוצים ללמוד ומה נקבל מזה. על מנת להבין מה רוצים ללמוד ולמה אנחנו מתאימים מומלץ להתייעץ ואפילו לעבור הכוונה מקצועית. רבים מאיתנו בגיל הבגרות חשים צורך בשינוי וחושבים על קריירה שנייה. גם בצומת הזו מומלץ לפנות להכוונה מקצועית בעזרת ניתוח גרפולגי.

מאת: ערןמשכנתא18/06/125557 צפיות
ממאמר זה נוכל להבין מהם השרותים של חברת ייעוץ משכנתאות ובאיזה שלב כדאי לפנות אליהם. אין שאלה האם כדאי לפנות אל יועץ משכנתאות מאחר ומשכנתה זו ההלוואה הגבוהה ביותר שלוקחים במהלך השנים ואין טעם לקחת סיכונים. יועצי המשכנתאות מלווים אתכם לאורך כל הדרך ומטפלים בביורוקרטיה במקומכם.

מאת: ערןימי הולדת20/09/112937 צפיות
יש סיבה למסיבה? יום הולדת, יום נישואין או אפילו יום האהבה. בימים משמחים כאלו בד"כ אנו מחפשים מתנת יום הולדת מקורית, מתנה מיוחדת שתהיה בעלת משמעות, אך מאוד חשוב לצרף כרטיס ברכה למתנה מכיוון שלפעמים לברכה ליום הולדת יש משמעות הרבה יותר גדולה מהמתנה עצמה.

מאת: ערןימי הולדת11/09/11875 צפיות
לכל אחד יש יום כזה אחד, יום מיוחד, היום שבו חוגגים את לידתנו וקיומנו בעולם - יום הולדת! זהו היום בו אור הזרקורים ומלוא תשומת הלב הם לבעל השמחה, אך מעבר לטלפונים והודעות הSMS אין כמו לקבל מתנות יום הולדת.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: ישראל רף ייעוץ עסקי02/01/22498 צפיות
עוד מעט יחול חג האילנות. בעלי עסקים תנו ללקוחות, לעובדים ולקולגות העסקיים מתנה פופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט. עציצים ממותגים ומארזי שי בשילוב עציץ ממותג מזכרת לשנים רבות נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי03/08/21855 צפיות
חריגות בניה והדרך להכשרתם- בנימין קלינגר יועץ מונציפאלי בכיר מרבית מחריגות בנייה הינן, למעשה, תוספות ושינויים לבניינים הנעשים ללא קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית חלקם עם שינויים בקונסטרוקציה והגדלה מעבר לרווי הבניין ולפעמים גם מקווי המגרש ,או שימוש בניגוד להיתר שניתן לנכס. במקרים רבים חריגות הבנייה נעשות בידיעה, לעיתים תוך כדי בנייה או בזמן שנראה שהגיע להתאים את הנכס לדרישות הבעלים

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי22/04/21566 צפיות
עיכוב וביטול צו הריסה מנהלי חשוב לדעת כי צו הריסה מנהלי שהוצא למבנה מסוים איננו בגדר חוק פסוק. במקרים אלו יש לפעול במהירות רבה, ובתוך שלושה ימים לכל היותר, להגיש בקשת עיכוב צו הריסה מנהלי אשר יכולה להביא בסופו של יום גם לביטולו.

מאת: מיכה קורייעוץ עסקי15/02/21637 צפיות
כולם מכירים את האמרה "ידע הוא כח" וכל בעל עסק ניצב בפני שאלה מה נכון יותר לעשות למכור ידע או לחלק אותו בחינם.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20939 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20798 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20588 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica