חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסוגים השונים של סדנאות היצירה

מאת: אופיר בן צורעיצוב18/07/20121391 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הסוגים השונים של סדנאות היצירה

במהלך השנים האחרונות גדולה המודעות בקרב המין היפה בנושא סדנאות יצירה ואומנות, וכתוצאה מכך גדל בהתאם הביקוש לסדנאות יצירה לנשים מסוג זה. והרי שנתון זה הביא לכך שהוקמו מגוון גדול ורחב של סדנאות יצירה ואומנות כגון: סדנאות תכשיטנות למתחילות ולמתקדמות, סדנאות חריזה מסוגים שונים, סדנאות לשדרוג תכשיטים, סדנאות לעיצוב אלבומים, סדנאות חריזה יפנית ועוד ועוד....

מהן סוגי הסדנאות ובמה באות לידי ביטוי

סדנאות חריזה יפנית וליפופים של חרוזים!

בסדנה מסוג זה תקבלו מידע על אומנות החריזה, המשתתפות בסדנה זו ילמדו כיצד לתלות חרוזים או פנינים על השרשרת, כאשר אומנות זו מתבצעת בעזרת סיכות השחלה או לחלופין בשיטת ליפוף החרוז. לדוגמא תקבלו מידע איך ליצור "שבלול" מחוט גולדפילד 0.8 מ"מ שישמש כתליון או כקישוט לאבן טבעית שטוחה. או למשל המשתתפות ילמדו כיצד ליצור טבעת בעזרת חוט גולדפילד, כאשר ניתן לשלב בה חרוזים יפנים, אבן טבעית ל-יצירה עם אבנים, פנינה וכו'...

סדנאות לשדרוג ותיקון תכשיטים!

ידוע כי אין אישה אשר לא אוהבת תכשיטים, ומאחר והתכשיטים הינם פריטים עדינים ישנם מקרים שבהם הם יוצאים משימוש, כמו מקרים בהם אתן מפסיקות לענוד אותם בשל התיישנות התכשיט או לחלופין שבר של המתלה של התכשיט או פגם מסוג אחר. על מנת לשדרג תכשיטים מסוג זה יצאה סדנה שעוסקת בתיקון תכשיטים, בסדנה מסוג זה ניתן יהיה ללמוד כיצד אפשר לתקן את התכשיט ואיך ניתן לשדרגו מתכשיט המתאפיין כתכשיט עתיק וישן לתכשיט המתאפיין כתכשיט עכשווי אשר יסב הנאה בענידתו.

סדנאות לעיצוב אלבומים!

בסדנה זו ניתן יהיה ללמוד כיצד אפשר לעצב אלבומים שונים, כאשר משתמשים בסדנה זו באלמנטים כגון: בריסטולים, דפי דקופג', דפי עיצוב מיוחדים, מדבקות עירית, הדבקת מפיות, מדבקות מים, צבעי אקריל, טוליפים ותוחמים מיוחדים, סרטי סאטן ותחרה וכמובן שקיימים עוד מגוון רחב של חומרים מעניינים.

למידע על סדנאות גולדפילד

סדנאות תכשיטנות

סדנה מסוג זה ניתן למצוא סדנאות למתחילות או למתקדמות, כאשר בסדנה למתחילות תינתן אינפורמציה בסיסית על תכשיטנות המתבטאת בלימוד של איך לחבר סוגרים, לולאות, חרוזי מעיכה, מסתירי קשר ועוד..  תקבלו מידע כיצד להשתמש בציוד כגון: סיכות השחלה, סגירת עגילי חישוק, תליית תליונים בצורה נכונה ועוד ועוד..

כאשר סדנה למתקדמות תכלול הכנת תכשיטים ברמה מתקדמת בשילובים שונים של מתכות ועור, ועוד מגוון רחב של רעיונות ליצירת תכשיטים עכשוויים ואופנתיים. כאשר מדובר ביצירה מאתגרת חדשנית ומורכבת אשר תסב הנאה גדולה למשתתפות.

אינפורמציה נלקחה בין היתר מהאתר הבא

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%94

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופיר בן צור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור

מאת: אופיר בן צוראטרקציות27/11/121412 צפיות
זוגות בינינו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רומנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

מאת: אופיר בן צורקניות 26/11/121311 צפיות
בזכות הטכנולוגיה אנחנו מצליחים להגבר על מכשולים גופניים שבעבר נאלצנו לחיות עמם. לקות שמיעה היא אחד ממגוון הלקויות שהטכנולוגיה של היום מצליחה להתגבר עליה כמעט לכדי שלמות בהנחה ואתה האיש המתאים לטכנולוגיה. מכשיר שמיעה מאפשר לאנשים בעלי לקות שמיעה לשמוע צלילים שכבר שכחו איך נשמעים ולחיות חיים רגילים. ליהנות מטלוויזיה ומוזיקה ומשיחה. ולא להיות תלויים באנשים אחרים.

מאת: אופיר בן צורבריאות העין20/11/121501 צפיות
כאשר אתה נמצא באמצע החיים וכול הלחצים שיש איתם אתה אמור להחליט ולהיות בטוח בהחלטתך ולכך התוצאה שזה מרתיעים רבים. לעומת משקפיים או ניתוח לייזר, עדשות המגע עוד אפשרות

מאת: אופיר בן צורקניות 19/11/122036 צפיות
הצרכנות האנושית נמצאת בשיאה וכל עוד היא בשיאה תמיד יהיו מוצרי יד שניה זמינים. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. מה שבטוח שאם אתם מחפשים מוצר שהיה איכותי במקור ביד שניה הסבירות שתמצאו אותו באיכות גבוהה גדל. שעוני יוקרה זה מוצר מהסוג שנשאר איכותי לאורך שנים מהרכישה והיצור שלו וזאת עובדה ידועה. כאשר מדובר במוצר מאוד איכותי ועמיד כמו שעון יוקרה אני מאמין שחבל לא לתת סיכויי למציאה של אחד ביד שניה.

מאת: אופיר בן צורטלפונים סלולריים17/11/122708 צפיות
בראש ובראשונה סמארטפון הוא טלפון סלולרי, אך הוא טלפון סלולרי אשר נוספו לו תכונות נוספות ההופכות אותו למעשה לטלפון חכם. התכונות האלה אשר מדובר עליהן הן למעשה מאפשרות לטלפון לבצע פעולות נוספות פרט לשימוש המוכר שעושים בטלפון כאמצעי לשיחות. הפעולות אשר מגדירות את הסמארטפון כחכם הן: קבלה ושליחת מיילים, קסטומיזיצה של ממשק המשתמש, גלישה חופשית ברשת האינטרנט, הורדת אפליקציות אשר יוצרו על ידי מפתחי אפליקציות שונים וההפעלה שלהן בנייד ועוד...

מאת: אופיר בן צורנשים - כללי16/11/121915 צפיות
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

מאת: אופיר בן צורהפקות אירועים15/11/121338 צפיות
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב

מאת: דרור אטריעיצוב28/10/172526 צפיות
עבודות של אחזקת נדל"ן מתבצעות על ידי חברות מיוחדות של תחזוקה, ניקיון ושאר שירותי גננות ותיקונים. בנייני מגורים ובנייני משרדים בערים הגדולות זקוקים לעבודות שוטפות של תחזוקה בכל שעות היממה. משרדים גדולים דורשים שעות ארוכות של עבודות תחזוקה וניקיון בכל יום. צוות מקצועי ממונה על ניקיון חדר האוכל, חדרי השירותים וריקון של פחי האשפה במשרדים. שמירה על רמה גבוה של ניקיון תורמת לבניית סביבת עבודה נעימה ובריאה לעובדים ולדיירים.

מאת: moraleעיצוב19/07/175144 צפיות
במהלך השנים התחום של הדפסה על זכוכית השתנה באופן מהותי, מתחום בו נהוג היה להשתמש אך ורק לצרכים עסקיים ושיווקים או לצרכים אומנותיים לשם תצוגה בתערוכות ומוזיאונים, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא שימוש הולך וגובר בהדפסה מסוג זה גם לצרכים אישיים, פרטיים.

מאת: SEOMANעיצוב25/06/172619 צפיות
רוצה לשפר את הלוק שלך? כך תעשי זאת בדרך הנכונה באמצעות שרשרת אחת עדינה שתשנה אותך מקצה לקצה. כל מה שצריך לדעת על האביזרים הקטנים שיכולים לעשות את השינויים הגדולים.

מאת: Droxitעיצוב06/06/172378 צפיות
לעיצוב הדירות הקטנות יש יתרונות רבים, ביניהם בחירת ריהוט פרקטי וייחודי, החל משולחן סלון מעוצב ועד להדפסים על הקירות

מאת: moraleעיצוב19/03/172299 צפיות
כל עסק מבקש לשווק את עצמו לקהל לקוחותיו בכלים הטובים ביותר, בין אם מדבר בשיווק דרך האינטרנט, תקשורת כתובה ואלקטרונית, בשלטי חוצות וכן במיקום בו העסק פועל, אם זה משרד, חנות, מפעל או כל דבר אחר. כל עסק עושה זאת בהתאם לצרכיו ויכולותיו הכלכליות והאחרות.

מאת: רוןעיצוב11/12/162230 צפיות
שרותי זגגות הם תחום הקשור לאספקה, התקנה והחלפת מוצרי זכוכית בבית, ברכב ובעסק, חשוב להזמין זגג אמין היכול לייעץ בבחירת המוצר המתאים להתקנה.

מאת: רוןעיצוב28/09/162269 צפיות
אזורי צל בגינה נוצרים באופן טבעי בגלל הצללה של מבנים או עצים. עיצוב גינה עם השקעה והשראה מאפשר להפוך אזורים זניחים אלה לפינות יפות ומטופחות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica