חפש מאמרים:
שלום אורח
20.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדפסת תמונות על זכוכית ושימושיו השונים

מאת: moraleעיצוב19/07/20173948 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במהלך השנים התחום של הדפסה על זכוכית השתנה באופן מהותי, מתחום בו נהוג היה להשתמש אך ורק לצרכים עסקיים ושיווקים או לצרכים אומנותיים לשם תצוגה בתערוכות ומוזיאונים, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא שימוש הולך וגובר בהדפסה מסוג זה גם לצרכים אישיים, פרטיים.

הדפסה על זכוכית איננה שונה מהותית מהדפסות אחרות, כפי שנוכל לראות, וגם היא בדומה להם, נהנית מהשיפור הרב שחל בעולם הדפוס, בפרט בזכות מדפסות דיגיטליות שמאפשרות הדפסות באיכות גבוהה מאוד וכן בצורת עבודה הרבה יותר יעילה מאשר בעבר.

לפני שנציג שורה של שימושים להדפסות על זכוכית, נסביר בקצרה כיצד זה עובד. הרעיון של הדפסה על זכוכית איננה שונה מהדפסות על קנבס או הדפסות פרסומיות, שולחים תמונה (אפשרי לשלוח עם מלל) לבית הדפוס, שם אנשי המקום, גרפיקאים ועורכים יעבדו על הכנת התמונה לקראת ההדפסה. זו תתבצע על חלקה האחורי של הזכוכית, כך יוצרים לה עומק, ההדפסה מתבצעת במדפסת שכוללת מספר צבעים, המדפסת גם כוללת לכה מיוחדת ששומרת על איכות הצבע, וכך בסיום התהליך מקבלים הדפסה על גבי זכוכית בתוצאות ייחודיות. יש לציין שהזכוכית והצבעים חסינים מקרני השמש מה ששומר על צלילות התמונה.

אילו שימושים יכולים להתאים עבור הדפסה על זכוכית

כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של שימושים עבור הדפסה על זכוכית. השימוש הקלאסי הוא כמובן הדפסה לצורך עיצוב הבית, אלו יכולות להיות הדפסות של תמונות משפחתיות, תמונות נוף, קולאז'ים, תמונות פנורמה ועוד. כאן מה שצריך לוודא זה, שבוחרים תמונה באיכות גבוהה וכן שבוחרים תמונות שאכן יכולות להתאים לעיצוב הבית.

שימושים נוספים, הן תמונות לעיצוב המשרד או העסק, אלו יכולות להיות תמונות של נופים, חפצים ועוד מגוון דוגמאות שונות. חברות רבות משתמשות באפשרות של הדפסה על זכוכית לצורך הדפסת לוגואים, סלוגנים, מוצרים של החברה ועוד.

שימוש אחר, הוא לצורכי הנצחה, שימוש זה מתבצע במקרים בהם רוצים להדפיס תמונה או מלל ולהציב זאת באנדרטה או בכל אתר זיכרון אחר. כפי שאפשר לראות, ניתן להדפיס לא רק תמונות אל גם מלל, גם הדפסות אלו מתבצעות לצרכים שונים, החל מצרכים פרטיים, מסחריים, שיווקים ועוד. הדפסות מלל על זכוכית נחשבות מאוד איכותיות בזכות העובדה שהן יוצרות עומק מיוחד שמשנה את מבנה הטקסט.

נקודה אחרונה לפני סיום, הדפסות זכוכית יכולות להיות יצירות אומנות של ממש, זאת בתנאי שבוחרים באלמנטים הנכונים לצורכי עיצוב וכן אם בוחרים בית דפוס שמתמחה בעבודות מסוג זה. המטרה היא, כפי שאנחנו יכולים להבין, לבחור בית דפוס שמתמחה בהדפסות על זכוכית, מעסיק צוות עובדים מקצועי (החל מגרפיקאים וכלה בעובדי דפוס) וכמובן מדפסות שמסוגלות להדפיס על גבי זכוכית בצורה איכותית, אשר מעניקה עומק וגיוון לתמונות ושומרות על רזולוציה מתאימה לצבעים ולתמונה בכלל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/19707 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181650 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181175 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18756 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18716 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18701 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18563 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב

מאת: דרור אטריעיצוב28/10/171404 צפיות
עבודות של אחזקת נדל"ן מתבצעות על ידי חברות מיוחדות של תחזוקה, ניקיון ושאר שירותי גננות ותיקונים. בנייני מגורים ובנייני משרדים בערים הגדולות זקוקים לעבודות שוטפות של תחזוקה בכל שעות היממה. משרדים גדולים דורשים שעות ארוכות של עבודות תחזוקה וניקיון בכל יום. צוות מקצועי ממונה על ניקיון חדר האוכל, חדרי השירותים וריקון של פחי האשפה במשרדים. שמירה על רמה גבוה של ניקיון תורמת לבניית סביבת עבודה נעימה ובריאה לעובדים ולדיירים.

מאת: SEOMANעיצוב25/06/171574 צפיות
רוצה לשפר את הלוק שלך? כך תעשי זאת בדרך הנכונה באמצעות שרשרת אחת עדינה שתשנה אותך מקצה לקצה. כל מה שצריך לדעת על האביזרים הקטנים שיכולים לעשות את השינויים הגדולים.

מאת: Droxitעיצוב06/06/171288 צפיות
לעיצוב הדירות הקטנות יש יתרונות רבים, ביניהם בחירת ריהוט פרקטי וייחודי, החל משולחן סלון מעוצב ועד להדפסים על הקירות

מאת: עמית אקסלרודעיצוב01/04/17709 צפיות
כמה גאדג'טים למטבח שהם שימושיים, חמודים וכיפיים בעת ובעונה אחת שיכולים לשדרג את עבודת הבישול בקלות.

מאת: moraleעיצוב19/03/17786 צפיות
כל עסק מבקש לשווק את עצמו לקהל לקוחותיו בכלים הטובים ביותר, בין אם מדבר בשיווק דרך האינטרנט, תקשורת כתובה ואלקטרונית, בשלטי חוצות וכן במיקום בו העסק פועל, אם זה משרד, חנות, מפעל או כל דבר אחר. כל עסק עושה זאת בהתאם לצרכיו ויכולותיו הכלכליות והאחרות.

מאת: רוןעיצוב11/12/161161 צפיות
שרותי זגגות הם תחום הקשור לאספקה, התקנה והחלפת מוצרי זכוכית בבית, ברכב ובעסק, חשוב להזמין זגג אמין היכול לייעץ בבחירת המוצר המתאים להתקנה.

מאת: רוןעיצוב28/09/161147 צפיות
אזורי צל בגינה נוצרים באופן טבעי בגלל הצללה של מבנים או עצים. עיצוב גינה עם השקעה והשראה מאפשר להפוך אזורים זניחים אלה לפינות יפות ומטופחות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica