חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אינפורמציה מעניינת על נייד המתאים למבוגרים

אינפורמציה מעניינת על נייד המתאים למבוגרים

ידוע כי בעקבות התפתחות הטכנולוגיה של מכשירי הטלפון, ישנם הרבה אנשים בקרב האוכלוסייה המבוגרת אשר נתקלים בבעיות תפעול של המכשירים החדשים, וזאת בשל חוסר התמצאות בעולם הטכנולוגיה העדכני. וכמו כן בשל בעיות רפואיות שונות כגון: בעיות שמיעה, בעיות ראייה ועוד... אך חשוב לדעת כי קיים טלפון נייד למבוגרים אשר עונה על בעיות אלה ובנוסף מותאם בצורה אופטימאלית לאוכלוסייה זו.

מאפייניו של הנייד הפשוט חכם PhoneEasy

כאמור, קיימות בעיות רבות בקרב אנשים בגיל מופלג, אשר מקשות על אנשים אלה בשימוש של מכשירי הטלפונים הניידים החדישים, ולכן הושק מכשיר טלפון נייד למבוגרים אשר מקל בצורה משמעותית על אוכלוסייה זו, ואף עוזר למבוגרים בשעות חירום.

אחד המאפיינים היותר חשובים אשר נמצאים במכשירים אלה הינו מתמקד בפן הביטחוני, ובא לידי ביטוי בעזרת כפתור חירום, אשר בשימוש של כפתור זה למעשה תופעל אזעקה לפי הווליום שבו הוגדר המכשיר, ולאחר מכן ישלחו הודעות אל חמישה מספרים אשר הוגדרו מראש עם מיקומו המשוער של המכשיר, מכשיר זה מבצע זאת באמצעות תוכנת איתור מיקום אשר המפעילה הסלולרית צריכה להתקין בו. כאשר את ההודעה יקבל הצד השני אליו נשלחה ההודעה עם קישור למפות גוגל, לאחר מכן המכשיר יבצע התקשרות אל חמשת המספרים שהוגדרו מראש, עד שיתקבל מענה מאחד מהם, כאשר זה יעבור למצב דיבורית באופן אוטומטי. בנוסף לאלה קיימת פונקציה מועילה מאוד בשם ICE (ראשי תיבות של In Case of Emergency). אשר מאפשרת הזנת נתונים כמו: תעודת זהות, רגישות לתרופות, סוג דם ועוד...

מבחינה ויזואלית

מכשירים מסוג זה מאופיינים ב-כפתורים גדולים עם רווחים גדולים בניהם אשר מקלים על המשתמש בזיהוי המקשים. כמו כן, ניתן למצוא במכשירים אלה מסך עם צבעים חדים וברורים, כאשר ישנה אופציה להגדיר לו סטים שונים של צבע. כשאחד מהם מותאם במיוחד לעיוורי צבע ובכך מקל על זיהוי המלל. כמו כן, ניתן להגדיר את הכתב במכשיר זה בגדלים שונים כמו גדול\ענק.

מבחינת שמיעה

מכשירים מסוג זה מאובזרים במערכות שמע  מתקדמות אשר עוזרות בתחום זה, מאחר וקיימים אנשים מבוגרים רבים עם קשיי שמיעה אשר נעזרים במכשיר שמיעה. ולכן בניידים מסוג זה הותקן סליל השראה מגנטי שאינו צורך זרם, כך כשנכנסת שיחה ובעל המכשיר מצמיד את הנייד למכשיר השמיעה, הנייד באופן אוטומטי מזהה את ה-מכשיר שמיעה ומשדר השראה מגנטית, שמכשיר השמיעה מתרגם לצלילים.

למידע על המשווק של מכשירי דורו

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופיר בן צור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור

מאת: אופיר בן צוראטרקציות27/11/121412 צפיות
זוגות בינינו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רומנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

מאת: אופיר בן צורקניות 26/11/121311 צפיות
בזכות הטכנולוגיה אנחנו מצליחים להגבר על מכשולים גופניים שבעבר נאלצנו לחיות עמם. לקות שמיעה היא אחד ממגוון הלקויות שהטכנולוגיה של היום מצליחה להתגבר עליה כמעט לכדי שלמות בהנחה ואתה האיש המתאים לטכנולוגיה. מכשיר שמיעה מאפשר לאנשים בעלי לקות שמיעה לשמוע צלילים שכבר שכחו איך נשמעים ולחיות חיים רגילים. ליהנות מטלוויזיה ומוזיקה ומשיחה. ולא להיות תלויים באנשים אחרים.

מאת: אופיר בן צורבריאות העין20/11/121501 צפיות
כאשר אתה נמצא באמצע החיים וכול הלחצים שיש איתם אתה אמור להחליט ולהיות בטוח בהחלטתך ולכך התוצאה שזה מרתיעים רבים. לעומת משקפיים או ניתוח לייזר, עדשות המגע עוד אפשרות

מאת: אופיר בן צורקניות 19/11/122033 צפיות
הצרכנות האנושית נמצאת בשיאה וכל עוד היא בשיאה תמיד יהיו מוצרי יד שניה זמינים. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. מה שבטוח שאם אתם מחפשים מוצר שהיה איכותי במקור ביד שניה הסבירות שתמצאו אותו באיכות גבוהה גדל. שעוני יוקרה זה מוצר מהסוג שנשאר איכותי לאורך שנים מהרכישה והיצור שלו וזאת עובדה ידועה. כאשר מדובר במוצר מאוד איכותי ועמיד כמו שעון יוקרה אני מאמין שחבל לא לתת סיכויי למציאה של אחד ביד שניה.

מאת: אופיר בן צורטלפונים סלולריים17/11/122705 צפיות
בראש ובראשונה סמארטפון הוא טלפון סלולרי, אך הוא טלפון סלולרי אשר נוספו לו תכונות נוספות ההופכות אותו למעשה לטלפון חכם. התכונות האלה אשר מדובר עליהן הן למעשה מאפשרות לטלפון לבצע פעולות נוספות פרט לשימוש המוכר שעושים בטלפון כאמצעי לשיחות. הפעולות אשר מגדירות את הסמארטפון כחכם הן: קבלה ושליחת מיילים, קסטומיזיצה של ממשק המשתמש, גלישה חופשית ברשת האינטרנט, הורדת אפליקציות אשר יוצרו על ידי מפתחי אפליקציות שונים וההפעלה שלהן בנייד ועוד...

מאת: אופיר בן צורנשים - כללי16/11/121914 צפיות
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

מאת: אופיר בן צורהפקות אירועים15/11/121337 צפיות
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/205492 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/196626 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/187983 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/181536 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/163168 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/162450 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/163893 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica