חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גרפולוג למורים – הפעלות ליום הערכות לעידוד קורדינציה החברתית

האתגרים לשנת הלימודים תשע"ג הם רבים כשברקע מסקנות וועדת טרכטנברג, הפרויקט שילוב והכלה ובכיתות הלימוד יהיו כשלושים וחמישה תלמידים/ות. כשברקע הירידה בהיקף הזכאים לבחינות בגרות משנת 2011, כשברקע נושא הבטיחות עולה לכותרות הן בגלל הסל שקרס בחופש הגדול בתל אביב ואולי לקראת המתקפה הקרבה והולכת על מתקני הגרעין באיראן, כשברקע ארגון ההורים הארצי הוקם מחדש, יצאה בשורה משמחת מוועדת החינוך של הכנסת שבה משרד החינוך החליט להשקיע כמאתיים שבעים מיליון ₪ לסבסוד טיולים שנתיים. כדי לתת למורים תחושה והרגשה טובה בכניסה לשנת הלימודים תשע"ג אפשר להזמין גרפולוג למורים ומנחה קבוצות שיוכל לשלב בין תכנים מעולם התקשורת בין אישית, עבודת צוות עם הפעלות צחוק מגוונות.

קורדינציה חברתית - קדימה

לכל מורה יש את הדרך לתקשר עם סביבתו כאשר בסיטואציות חברתיות כל מורה בוחר את הדרך התקשורתית שלו מול הסביבה החברתית. פרופסור דן אריאלי מתאר ניסוי של הכרות שבו כל אחד/ת היה צריך לתאר ולשאול שאלות דרך האינטרנט לגבי עצמו ולגבי הצד השני. השאלות והתיאורים היו מאוד באנאלים לדוגמא כמה אחים יש לי וכו. לאחר שנתנו להם שאלון מובנה ובו שאלות פרובוקטיביות כמו מה הפנטזיה המינית שלך, האם היו מקרים פסיכו פתולוגיים במשפחה הסיפוק מצד שני הצדדים היה רב יותר. קורדינציה חברתית ברמה גבוה יכולה לתת סיפוק גדול יותר לשני הצדדים. לכן כשמזמנים פעילות ליום הערכות אפשר לתת דגש על נושאים שגם ייתנו סיפוק רב יותר וגם יגבשו.

גרפולוג למורים ליום הערכות

הסצ'נה שבו מזמינים גרפולוג למורים ליום הערכות ידוע הן בקרב וועדי ארגון המורים ובוועדים של הסתדרות המורים. בדרך כלל המנהל/ת או הסגן/ית הם אלה שמזמינים גרפולוג. כדי שהפעילות תתקיים ברמה הגבוה ביותר על המזמין/ה לתת כמה שיותר פרטים על הצוות הפדגוגי ולמקד לגבי המטרה מאחורי המפגש. התכנים יכולים להתמקד בקורדי נציה החברתית על פי כתב היד שבה המורות יראו כתבי יד ויצטרכו לנחש מי תקשורתי יותר או פחות. כתיבה מזככת את רמת ההבעה ולכן נאפשר למורות ולמורים לכתוב ברכות ולהקריא אותם ולאחר מכן להתייחס לסגנון העיצוב, התנועה והארגון מבחינה גרפולוגית. אהה דרך כתב היד אפשר להבחין בפנטזיות, מיניות, נרקסיזים, אגו מטורף, ומי חיה "בלאלאלנד".

גרפולוג ומנחה קבוצות למורים

אחת מהדרישות לגבי פעילות ליום הערכות שתהיה כיפית וכזאת "שתרים" את המורל והלכידות רגע לפני הכניסה לשנת לימודים החדשה כך ניתן לשלב הפעלות מעולם היוגה צחוק. אם הגיעו מורים/ות חדשים/ות אפשר לערוך סדנת תקשורת בין אישית בדגש על הפעלות של הכרות או על חיבור מחודש של הצוות. פעילות עבודת צוות יכולה להוות אופציה נהדרת כשמחלקים את צוות בית הספר לקבוצות מצומצמות ונותנים להם הפעלות ומשימות המדגישות את שיתוף הפעולה. בסופו של יום, אם כמנהל/ת או כנציגי הוועד אתם צריכים לארגן יום גיבוש למורים ולמורות, ערב צוות, פעילות פרידה או מסיבת פורים וחנוכה כדאי שתתכוונו לציפיות של צוות בית הספר ותשלבו אותם עם המטרה המרכזית שלכם לפעילות. להגעה "לסולם הפעילות המלא" הקישו על הביטוי "רעיונות לפעילות למורים"

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גם את תקבלו הצעה זולה יותר באופן נקודתי אם תזמינו אותי תרוויחו ותהנו הרבה יותר. יובל בן בסט מנחה קבוצות וגרפולוג. התקשרו 050-5711160 או ל-03-5590868 www.graphologia.net

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל בן בסט

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/202097 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים23/07/201734 צפיות
דמיינו שהייתה לך אפליקציה שבה ניתן היה לכוון את מכשיר האיפון / האנדרואיד לערב צוות מושלם. או למצוא היכן יש מסעדות ואולמות אירועים עם חדרי אירוח קרובים. הצלחת ערב גיבוש תלויה במיקום, בתכנים, בציפיות ובתקשורת בין העובדים. להלן רעיונות לערב גיבוש איכותי:

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/191352 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטטלוויזיה19/05/191039 צפיות
לראות את קובי מרימי בוכה מעל הבמה בסיום זה היה מרגש. ערב גיבוש משפחתי יכול להיות בכל סידרה אפשרית. ההבדל בין ערב גיבוש לעובדים לבין ערב גיבוש משפחתי יכול להיות משהו מאוד מאוד קטן. אירווזיון הוא ברמה לכידותית של עם שלם. רק לחשוב איזה רגשות שמחה פרצו כאשר ישראל זכתה במקום הראשון בשנת 2018.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/191242 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/191041 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטאטרקציות28/01/192079 צפיות
הלן גרינר ייסדה את IROBOT בזכות פיתוח של רובוטים לשימוש צבאי ואזרחי. סדנאות גיבוש הינם אחד מהגורמים החברתיים החשובים ביותר לשיפור יחסי הגומלין ושיתוף הפעולה בין העובדים/ות.

מאמרים נוספים בנושא קורסים וסדנאות

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/191331 צפיות
קורס סלולר וניהול מעבדה המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר. למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/191310 צפיות
למה דווקא טכנאי טלפונים סלולרים ? שכיר או עצמאי – לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד במעבדה פרטית או לעבוד בחברות הסלולריות אתגר – בחזית הטכנולוגית. שוק מפותח וגדל – התפתחות מדהימה בנושא הסלולר התפתחות טכנולוגית. פתיחת שוק המכשירים הסלולרים לתחרות. שימוש הולך וגדל – לא רק טלפון. תלות הולכת וגדולה במכשיר הסלולרי. מכשירי הטלפון שבחזית הטכנולוגית מתאימים לכל הגילאים. שינוי מרכז ההוצאה – העברת עלות השימוש מחברות הסלולר. המחיר הממוצע אותו אנו משלמים עבור המכשיר עלה. חבילות התקשורת מוזלות באופן משמעותי – י

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/172544 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: מגניב קורסים וסדנאות29/09/161456 צפיות
העולם שבו אנו חיים כיום הוא ללא ספק עולם צרכני. הלקוח שלכם חשוף בכל רגע נתון למגוון מוצרים המוצעים למכירה על ידי אנשי מכירות מטעמה של החברה המתחרה. חשוב לזכור כי כישורי מכירה גבוהים הם אינם בהכרח משהו שנולדים איתו, אולם נכון שגישה שאפתנית וכריזמטית בהחלט תוכל לסייע לכם, יחד עם זאת ובסופו של יום מדובר בטכניקה מאד ברורה. השקעה גדולה יותר בשיפור יכולות המכירה על ידי קורס מכירות איכותי למשל, תאפשר לכם להצליח במשימה של הגדלת מכירות

מאת: רוני הכהןקורסים וסדנאות25/09/161340 צפיות
אחד הדברים הבולטים בכפר הקטן הזה שלנו הוא הקשרים שכולנו יוצרים עם אנשים זרים שהדרך היחידה לפתוח ערוצי תקשורת איתם באינטרנט היא על ידי הבנה של השפה הבינלאומית ברחבי הסייבר שהיא השפה האנגלית

מאת: אבי דוידיקורסים וסדנאות03/08/161440 צפיות
בקצרה על לימודי אנגלית למתקדמים עם רמה בסיסית תוך המלצה על לימודי אנגלית בטלפון בהתאמה אישית.

לגרום למישהו לא לעשן, שיטות להפסקת עישון, לשכנע את עצמך לא לעשן, איך להפסיק לעשן, לשכנע מישהו לא לעשן, דרכים לא לעשן, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: כן מה אתה אומר מההתחלה, מישהו. ש: מישהו רוצה להפסיק לעשן. אליעד: מישהו רוצה להפסיק לעשן כבר נפסלת עוף. ש: הוא טוען שהוא רוצה להפסיק לעשן. אליעד: אוקי תודה רבה אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי עכשיו בא נתקדם כן, מישהו אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי סיפור מעניין אוקי. ש: שואלים אותו למה אתה לא מפסיק לעשן. אליעד: שואלים אותו ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica