חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים להעברת קורס או כנס מוצלח ויעיל

מתכננים כנס בקרוב או העברת קורס כלשהו? מעבר לאיתור מוסד המציע השכרת כיתות מחשבים, יש להקפיד על עוד כמה וכמה הדגשים, כדי שהאירוע יתנהל לשביעות רצון המפיקים והתלמידים כאחד. לפניכם שורה של טיפים שיסייעו לכם לארגן כנס או קורס שעוד רבות ידובר בשבחם.

הכנה מוקדמת

תנאי קריטי להצלחה של כל אירוע הוא הכנה מוקדמת ראויה. אל תסמכו על כך שתצליחו לפתור בעיות על ידי אלתור, בבחינת "כשנגיע לגשר נעבור אותו". לצערנו, כאן אין דרכי קיצור. ככל שתחשבו מראש על פרמטרים רבים יותר להצלחת האירוע, כך תגדילו את הסיכויים שלו להצליח. כדאי על כן:

 • להגדיר היטב את קהל היעד שלכם וצרכיו. מיהםהאורחים? מה גילם? מה הרקע המקצועי שלהם? מה בדיוק הם מצפים לקבל מהכנס/קורס?ככל שתהיה לכם תמונה מדויקת יותר של קהל המשתתפים ומאפייניו, כך תוכלו לבנות את האירוע בהתאמה מלאה לצרכיו של אותו קהל.

 • דאגו למנות מראש מפיק לאירוע. איש זה יכוללהיות אתם בעצמכם או מישהו הכפוף לכם. הדרך הטובה ביותר להבטיח שהאירוע יתנהל כשורה היא שמישהו ייקח עליו אחריות ולא שהאחריות לאירוע "תיפול בין הכיסאות".

 • חומר הדרכה מובן וברור. עברו היטב על חומר ההדרכה שתציגו בפני המוזמנים. האם הוא ברור? האם הוא לא ארוך או מורכב מדי? האם הוא לא טכני מדי או משעמם? רצוי להתייחס מראש לכל הסוגיות הללו.

הפקת האירוע

לאחר שהגדרנו לעצמנו את הדברים לעיל במסגרת ההכנה המוקדמת, זה הזמן לגשת להפקת האירוע עצמו. כאן כדאי להקפיד על העניינים הבאים:

 • כאשר אתם מחפשים מוסד המציע השכרת כיתותמחשבים, אל "תסגרו" על מקום מבלי להגיע ולבדוק אותו אישית. שימולב: באתר האינטרנט יכולות להיות תמונות מרהיבות של הכיתה ומנהל המקום יכוללהיות אדיב מאוד, אך עד שלא תגיעו לסייר פיזית במקום, לעולם לא תדעו אם הוא המקום המתאים ביותר לצרכיכם. גם אם קיבלתם המלצות חמות על המקום, עדיין- אל תוותרו על ביקור אישי.

 • כיתת מחשבים במכללת IITC
 • הקפידו שהכיתה תכלול את הדברים הבאים: מיזוג אויר, מקום מרווח המתאים לכמות הנוכחים, גישה נוחה לנכים, מחשבים חדשים (יחסית), חיבור לאינטרנט מהיר, אמצעי מולטימדיה להקרנת מצגות וסרטים, שולחנות צדדיים לכיבוד קל, אמצעים לכיבוי אש (בכיתה או בסמוך לה).

 • מוסדות רבים המציעים השכרת כיתות מחשבים "יצמידו" לכם למשך האירוע, ללא תשלום, איש טכני. איש זה אחראי מטעם המוסד לדאוג שכלהציוד יפעל כשורה וכל התקלות יטופלו באופן מיידי. גם אם המוסד שעימו התקשרתם לא הציע לכם איש כזה ולא ניראה לכם שיהיו בעיות מיוחדות- אל תוותרו. זו זכותכם המלאה לקבל תמיכה טכנית כזו. לפני שהאירוע מתחיל, וודאו שיש לכם את הטלפון הסלולארי של אותו איש טכני בהישג יד.

 • כמה שבועות לפני האירוע, שלחו לאורחים הזמנותעם הנחיות הגעה מפורטות, רצוי בצירוף מפה. אל תשכחו לציין איך מגיעים למקום גם מתחנות רכבת או תחנות אוטובוס, שכן לא כולם יגיעו ברכבם הפרטי. בקשו שאם למישהו יש דרישות או צרכים מיוחדים (למשל- אוכל כשר למהדרין או מלווה צמוד) שיעדכן אתכם על כך מראש. כמה ימים לפני האירוע, תזכרו את האורחים על ידי משלוח SMS או מייל.

 • דאגו לחניה לאורחים. בררו אם יש בקרבת מקום מגרש חניה ואם כן- נסו להגיע ל"דיל" עם הבעלים. האורחים ישמחו מאוד לקבל חניה מסובסדת או (עדיף) חניה ללא תשלום כלל.

 • הקפידו על בחירת המרצים באירוע. זכרו: יותר מכל גורם אחר, המרצים "עושים את האירוע". על כן, כדאי מאוד לבחור את המרצים לפי המלצות ואף להגיע לשמוע אותם מרצים במקום אחר. מרצה מסוים יכול להיות בעל ידע רב בנושא שבו אתם מעבירים את האירוע, אך להרצות באופן מונוטוני ומשעמם. במקרה כזה, כדאי לחפש מישהו אחר, אשר יודע "להחזיק קהל".

 • יש מוסדות המציעים השכרת כיתות מחשבים עם כיבוד קל, כלול במחיר. בררו מראש מה בדיוק כולל הכיבוד הזה, כדי לדעת אם הוא אמור להספיק או שיש צורך להזמין קייטרינג ניפרד.

בתום האירוע

האירוע שלכם ניגמר, אך אתם עדיין יכולים להפוך את האירוע הבא - למוצלח עוד יותר. כיצד תעשו זאת? ובכן, רצוי מאוד לבצע את הפעולות הבאות לאחר האירוע:

 • להעלות על הכתב את הלקחים שהפקנו מהאירוע. כדאי לעשות זאת כל עוד המידע טרי בזיכרוננו. אם נעשה את הדברים בצורה מסודרת, נוכל להסתמך על התובנות שרשמנו לצורך הפקות האירועים הבאות.

 • להתקשר לכמה שיותר אורחים ולשמוע את חוותדעתם מהאירוע. עניין זה יסייע לנו משני היבטים. ראשית, האורחים יוחמאו מאוד שאתם מגלים עניין בדעתם, גם לאחר שכולם התפזרו לדרכם. שנית, תוכלו לקבל מהם טיפים ותובנות רבות, שמן הסתם לא היו נהירים לכם בעת האירוע. אל תתעצלו והעלו על הכתב את התובנות החשובות ביותר וצרפו אותם למסמך הפקת הלקחים שהוזכר לעיל.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מכללת IITC מציעה מגוון קורסים טכנולוגיים כגון קורס MCITP, קורס CCNA ועוד מגוון רחב של קורסים. פנו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה ללא התחייבות!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת IITC

קשה לתאר, איך היו חיינו נראים ללא מחשבים בכלל ומחשבים אישיים בפרט. בין אם אנו מודעים לכך או לא, המחשב האישי מלווה כל שלב וכל רגע בחיינו.

אם אתם נדרשים לארגן יום עיון עבור עצמכם, מקום עבודתכם או עבור לקוח שלכם, אתם וודאי יודעים כי מדובר בפרויקט לכל דבר. פרויקט כזה מחייב תכנון קפדני, תקצוב, ניהול ופיקוח כדי שהתוצאות יהיו משביעות רצון.

מי נזקק לשירותי השכרת כיתות מחשבים? אם אתם מדריכים בתחומי המחשבים ויש לכם קבוצת לימוד קטנה, ארגון המטמיע תוכנה חדשה ומבקש ללמד את עובדיו איך להשתמש בה, או מומחה מחשבים המכנס יום עיון בתחום התמחותו – השכרת כיתות מחשבים היא פתרון מעולה מבחינתכם. לא צריך לשכור כיתות כאלו לתקופה ממושכת, אלא רק למשך האירוע עצמו. בצורה כזו, חוסך מארגן האירוע סכום כסף ניכר.

עובדה ידועה היא, כי ישראל נחשבת למעצמת הייטק בקנה מידה עולמי. תעשיית ההייטק הישראלית מפרנסת בכבוד ישראלים רבים. עובדי ההייטק נהנים מסטאטוס מקצועי יוקרתי, תנאים טובים ועבודה מאתגרת ומלאת עניין. לא פלא, על כן, שרבים מעוניינים להשתלב בתעשיית ההיייטק ולמצוא בה עבודה. התחנה הראשונה בהשתלבות בהייטק היא לימודי מחשבים במכללה או באוניברסיטה טובה. האופציה הפופולארית יותר מבין השתיים היא לימודי מחשבים במכללה, בעיקר משום שההכשרה במכללה היא מעשית מאוד ואורכת הרבה פחות זמן מלימודי תואר ראשון.

אם אתם מעוניינים בלימודי מחשבים, ישנן מספר אפשרויות הפתוחות בפניכם. המעוניינים בתואר אקדמי בתחום המחשבים ילמדו באוניברסיטה, למשך פרק זמן של כשלוש שנים. למעוניינים בקורס מחשבים פרקטי, למטרות של הכשרה או הסבה מקצועית, מומלץ לקחת קורס במכללה, כמו למשל קורס טכנאי מחשבים או קורס מנהל רשתות. לאלו מביניכם ששולטים בשפה האנגלית או בשפה זרה אחרת, קיימת גם האפשרות ללמוד לימודי מחשבים בחו"ל.

אין זה סוד כי מקצועות המחשבים נחשבים, באופן מסורתי, למקצועות מבוקשים ומכניסים. מוסדות רבים מציעים לימודי מחשבים במסלולים שונים, כמו גם קורסים שונים לכל החפצים לרכוש השכלה מקצועית. אבל היכן כדאי ללמוד? האם באוניברסיטה או במכללה? אולי בכלל כדאי ללמוד באמצעות לימוד עצמי? בסוגיות אלו, כמו גם בשאלה איזה קורס מחשבים כדאי ללמוד, נעסוק במאמר שלפניכם.

תחום אבטחת המידע הוא תחום טכני פופולארי, שהדרישה אליו רק הולכת ומתעצמת במשך הזמן. לא אחת אנו שומעים ברדיו או קוראים בעיתונים על ניסיונות חדירת האקרים למחשבים של חברות או מוסדות, במטרה להשיג מידע רגיש. אנשי אבטחת המידע הם אנשי המקצוע הממונים על מניעת חדירת גורמים עוינים לארגון. יותר מכל חברה אחרת בעולם, מזוהה חברת צ'ק פוינט הישראלית עם נושא אבטחת המידע.

מאמרים נוספים בנושא קורסים וסדנאות

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19842 צפיות
קורס סלולר וניהול מעבדה המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר. למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

מאת: pebקורסים וסדנאות03/03/19827 צפיות
למה דווקא טכנאי טלפונים סלולרים ? שכיר או עצמאי – לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד במעבדה פרטית או לעבוד בחברות הסלולריות אתגר – בחזית הטכנולוגית. שוק מפותח וגדל – התפתחות מדהימה בנושא הסלולר התפתחות טכנולוגית. פתיחת שוק המכשירים הסלולרים לתחרות. שימוש הולך וגדל – לא רק טלפון. תלות הולכת וגדולה במכשיר הסלולרי. מכשירי הטלפון שבחזית הטכנולוגית מתאימים לכל הגילאים. שינוי מרכז ההוצאה – העברת עלות השימוש מחברות הסלולר. המחיר הממוצע אותו אנו משלמים עבור המכשיר עלה. חבילות התקשורת מוזלות באופן משמעותי – י

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/171982 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: מגניב קורסים וסדנאות29/09/16973 צפיות
העולם שבו אנו חיים כיום הוא ללא ספק עולם צרכני. הלקוח שלכם חשוף בכל רגע נתון למגוון מוצרים המוצעים למכירה על ידי אנשי מכירות מטעמה של החברה המתחרה. חשוב לזכור כי כישורי מכירה גבוהים הם אינם בהכרח משהו שנולדים איתו, אולם נכון שגישה שאפתנית וכריזמטית בהחלט תוכל לסייע לכם, יחד עם זאת ובסופו של יום מדובר בטכניקה מאד ברורה. השקעה גדולה יותר בשיפור יכולות המכירה על ידי קורס מכירות איכותי למשל, תאפשר לכם להצליח במשימה של הגדלת מכירות

מאת: רוני הכהןקורסים וסדנאות25/09/16860 צפיות
אחד הדברים הבולטים בכפר הקטן הזה שלנו הוא הקשרים שכולנו יוצרים עם אנשים זרים שהדרך היחידה לפתוח ערוצי תקשורת איתם באינטרנט היא על ידי הבנה של השפה הבינלאומית ברחבי הסייבר שהיא השפה האנגלית

מאת: אבי דוידיקורסים וסדנאות03/08/16956 צפיות
בקצרה על לימודי אנגלית למתקדמים עם רמה בסיסית תוך המלצה על לימודי אנגלית בטלפון בהתאמה אישית.

לגרום למישהו לא לעשן, שיטות להפסקת עישון, לשכנע את עצמך לא לעשן, איך להפסיק לעשן, לשכנע מישהו לא לעשן, דרכים לא לעשן, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: כן מה אתה אומר מההתחלה, מישהו. ש: מישהו רוצה להפסיק לעשן. אליעד: מישהו רוצה להפסיק לעשן כבר נפסלת עוף. ש: הוא טוען שהוא רוצה להפסיק לעשן. אליעד: אוקי תודה רבה אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי עכשיו בא נתקדם כן, מישהו אמר שהוא רוצה להפסיק לעשן אוקי סיפור מעניין אוקי. ש: שואלים אותו למה אתה לא מפסיק לעשן. אליעד: שואלים אותו ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica