חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצ'מברלינים בינינו

מאת: אהרון רולאקטואליה17/08/2012726 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

17 אוגוסט 2012

הצ'מברלינים בינינו

הגוש התקשורתי הפועל נחרצות כנגד אפשרות תקיפה באיראן הינו שלא במפתיע אותו הגוש אשר תמך באורח עיקבי בנסיונות ההפיכה השלטונית כנגד ממשלת הימין בשנים 2010-11-12 . זהו גוש אשר טובת מדינת ישראל היא עינינו כשלג ד'אשתקד. כל שמדריך את כנופיית התקשורת הכוללת בעיקר את ניירות עטיפת הדגים של "הארץ", "ידיעות אחרונות", וערוץ-2 הוא להביא להפלת שילטון הימין והשלטת משטר שמאל רדיקלי קומוניסטי על מדינת ישראל תוך שמשטר זה מסגיר את נכסיה האסטרטגים של מדינת ישראל בכך שיאמץ את זכות השיבה הפלשתינית הגורפת והשאר יהיה כמובן הסטוריה דהיינו, אנו היהודים ניהיה להיסטוריה.

הוויכוח הציבורי באשר לתקיפה הינו לגיטימי כל זמן שאינו חורג מדיון בעקרונות התקיפה הכוללים בלבד ובלא שירד לפרטים מזהים או מוכמנים. להוותנו לא כך הדבר. למעט ציון השעה לתקיפה יודעים האיראנים מבעלי בריתם הישראלים הבוגדנים בתקשורת ובאקדמיה בדיוק נימרץ כיצד עלולה או עשויה התקיפה להתפתח, מאיזה כיוון, להיכן ומהיכן וכן הלאה, הפקרות לאומית ומודיעינית בראש חוצות.

כבר נאמר כי ל-נגרים יש יותר שכל ממומחי התקשורת והאקדמיה אשר משמשים בקתדרות שלהם ובמקלדותיהם כמומחי ביטחון דה-לה-שמעטע.מהיכן אנו למדים? פשיטה, הנגרים שותקים ו"המומחים" בעיני עצמם, מפטפטים עצמם לדעת וכבר נאמר ...."סייג לחוכמה שתיקה"...והיא הנותנת.

איננו חושדים ולו לרגע קט כי טובת מדינת ישראל נטו היא הניצבת לנגד עיני הפטפטנים. את ממשלת הימין ונתניהו בראשה חפצים הם לסלק ולהמליך ממשלת שמאל רדיקלי–אנרכיסטי-ערבי על מדינת ישראל אשר תיישם סוף סוף את משנתם לחיסול מדינת היהודים והקמת "ישראתין" תחתה. הללו מגלגלים עינים ומשתמשים בתרוץ התקיפה באיראן או ההמנעות ממנה כפלטפורמה להכפשת הממשלה וראשיה.

אלא שהפטפטת הופכת מופרכת אף יותר. חלקם של המזוהים כמתנגדים לתקיפה אינם מתנגדים לה עקרונית אלא דורשים תזמון התקיפה יחדיו עם פעולה אמריקנית בנושא. אכן דרישה סבירה וקיים בכך הגיון שהרי אין וודאות כי כוחו של צה"ל יספיק לנתץ באופן יעיל את תוכנית הגרעיו האיראנית. אלא שרבים המגנים את התקיפה אינם רואים כל צורך באלטרנטיבה לחוסר הפעולה עליה הם ממליצים. הם אינם אומרים זאת במפורש אך במשתמע, הינם מסכינים עם איום קבע גרעיני איראני על ישראל על כל המשתמע מכך. אלו האחיתופלים בינינו, הם כבר מהווים סכנה ממשית לקיומה של מדינת ישראל, כאשר מניעיהם אינם נוטפים ברגיל אהבת העם היושב בציון.

גם מרביתם של "מריי ואדוני הביטחון", הגנרלים והאדמירלים אשר אחידות דעים מופלאה מאגדת אותם כנגד התקיפה באיראן, הינם אך עושי דברו הנרצעים של הממשל האמריקני באמצעות שלוחתו בארה"ב היא "הקרן לישראל חדשה" וזרועה הביצועית בישראל ארגון "שתיל". במטכ"ל צה"ל היו בעבר קצינים טובים, ראויים ושמאלנים אוטנטים, אלא שימים אלו חלפו לבלי שוב. הנטיה הפוליטית לשמאל תמיד שרתה במטכ"ל אלא שהשמאל של היום אינו השמאל של האתמאל. קציני המטכ"ל של שנות החמישים-שישים-שיבעים ידעו להפריד במדה רבה של הצלחה (למעט בודדים) בין מאוויהם הפוליטים מהצד השמאלי של המפה למציאות הביטחונית הקשה שלפניהם. באותם שנים אכן שרתה האחריות הלאומית במחוזותינו ו-"ידעה כל אם עבריה כי הינה מוסרת את בניה בידי המפקדים הראויים". לא עוד.החל ממחצית שנות השמונים ובפרט לאור עלית הימין לשלטון במדינת ישראל, ניהל השמאל הרדיקלי, בנצלו את אחיזת החנק שלו בצמרת צה"ל עוד מקדמת דנא, מלחמת מאסף על גב איכותם ומקצוענותם של מפקדי צה"ל. מינויים לא ראויים, מוטים פוליטית בגוון שמאלני קיצוני בבירור נפוצו החל מתקופה זו במטכ"ל צה"ל ופיקודיו בעוד שקצינים ראויים בדרגות נמוכות יותר אך שלא מאנ"ש דרכם נחסמה לפיקוד הגבוה ובפרט לאלו חובשי הכיפות.

אין צורך לנחש דבר. יבחן הקורא את התפקדותם המפלגתית של מרבית קציני המטכ"ל הצה"לי (והשב"כ ופיקוד המשטרה), לאחר פרישתם וימצא כי רובם ככולם מצאו מקומם במפלגות שמאל מובהקות. זאת אף זאת, קצינים אלו שילמו במטבע לשון למיטיביהם ממפלגות השמאל בכך שמסיעים להכפשת ממשלת הימין בענין התקיפה כנגד איראן. ללא כל ספק יד רוחצת יד והשוחד, האתנן בשווה-כסף (אשרי המאמין), ניתן ומתקבל בראש חוצות באין מכהה ובאין בוש ובואש.

דווקא תקופתו של הרמטכ"ל הקודם אשכנזי אשר היתה אמורה להיות תקופת השיקום של צה"ל לאחר הביזיון הקולוסאלי של מלחמת לבנון השניה, טלטלה את צה"ל למשחק הפוליטי הלאומי של "שמאל ימין ימין ושמאל"....בעיקר שמאל... והעצימה את חדירת הפוליטיקה והפוליטרוקים מהשמאל לשורות הצבא. חדירה זו העצימה את אזלת היד הצה"לית בכל הנוגע למוכנות מנטלית ופיזית של הצבא למלחמה הבאה. ושוב חזרנו למשבצת הראשונה שלפני "לבנון השניה".

העצומה הקוראת לטייסים לסרב פקודה הינה קריאה אלימה למרד בשילטון דמוקרטי ניבחר ובשיקוליו. זו קריאה המתאפיינת בחוסר בסיס רציני ומושכל ומהווה לכשעצמה עילה למעצר לתביעה למשפט ולכליאה של מפיציה. יש גבול לחופש הביטוי לנוכח פני האויב וגבול זה נחצה כאן במובהק. יש להעמיד את עורכי עיתון "ידיעות אחרונות" ומספר אלמנטים בערוץ 2 לדין בעוון בגידה לנוכח פני האויב ולשלחם ל"מקצה פולארד" בבית האסורים עד צאת נשמתם העלובה. יש לחדול עם הרחמנות האידיוטית בה אנו מצטיינים. בוגדים בעמם, המבצעים מעשה בגידתם בכוונת מכוון ובידיעה ברורה וצלולה בתוצאות מעשיהם, יש לבוא עמם חשבון עד אחרית כל הימים. וכי אי-מי עדיין משלה עצמו כי חוסר באספקה, אהה כן, גם חוסר במים וחגורים רחמנא ליצלן, הוא שגרם לביצוע העלוב של קצונת צה"ל הבכירה במלחמת לבנון השניה? לא מניה ולא מקצתה, קצונה לא מתאימה ומוטה פוליטית, חוסר בשכל ומחשבה צבאית מקורית ורעננה, מלחמה וירטואלית מעל מסכי פלזמה בעורף הבטוח, "עייפנו מלנצח" ושיתוק המוטיבציה תוך כירסום עמוק באחדותנו הלאומית ובערבותנו ההדדית היו הגורמים העיקריים לפיאסקו.

חבורת העמומים יוזמי מכתב הרופאים (פעילי "רופאים לזכויות אדם", אירגון שמאל רדיקלי מטורלל) ועצומת הטייסים מזהירים ברעד וברטט מפני תוצאות תקיפה באיראן אשר תגרום למאות הרוגים בישראל עקב מכת נגד איראנית. הם אינם טורחים (כמובן) לספר לתושבי מדינת ישראל כי האלטרנטיבה לאי-תקיפה יכולה בהחלט להיות פצצות אטום הנופלות על גוש דן אשר תבאנה על ראשינו עשרות אלפי הרוגים, חורבן תשתיות ענק (ע"ע הירושימה ונגסאקי) וטילטולה של מדינת ישראל לחורף כלכלי חברתי ואנושי בן עשרות שנים רבות שלא להזכיר את חשיפתה (פירוזה עקב החורבן האטומי) המלאה למצער של מדינת ישראל להתקפה ערבית אשר תסיים את המלאכה בה החלו האיראנים עם פצצותיהם.

קיימים בינינו חכמולוגים אשר התאהבו במנטרת "מאזן האימה" כלומר, שיתוק צבאי הנישען על כושר הרתעה גרעיני הדדי בידי האיראנים ובידי ישראל, המאזנים זה את האחר ובא שלום ונירוונה עולמית על ישראל. אלא מה, מעשה שטן, אותם המחצרצים את מנטרת "מאזן האימה" שואבים את "חוכמתם" ממאזן האימה ששרר בין ברית המועצות לארצות הברית בשנות המלחמה הקרה. בעוד כי טחו עינהם מלראות כי האייטולות שטופות משיחיות איסלמיסטית ורצון בוער לבקוע את כרסו של העולם בחרב אינם זהים ולו כזית לקובעי המדיניות האמריקנים או הסובייטים. ישנם המגדילים לעשות ומברכים את אזלת היד אשר תיפול על מדינת ישראל עקב האיום הגרעיני האיראני ובכך תאלץ ישראל לסגת מ"כוונות התוקפנות שלה כנגד עולם האיסלם". נו באמת. מאמתי החל העכבר (אנו) לאיים בהשמדת הפיל (האיסלמי).

ניבצר ממוחם המצומק של "הגנרלים והאדמיראלים" להשיג כי איראן אמנם מסוכנת לישראל מפאת יכולתה המנטלית האסלמיסטית להטיל עלינו את הפצצה. אלא שאיראן מסוכנת לא פחות לישראל במדה ולא תפיל את הפצצה שבידה על ראשינו. די להם כי אנו משוכנעים שבידם קיימת פצצה גרעינית והינם מטורפים דיים להשליכה עלינו. בכך הופכת מדינת ישראל לברווז צולע חסר סיכויי קיום במזרח התיכון. החמאס, סוריה והחיזבאללה יהיו רשאים לנקוט בכל פעולה התקפית כנגדנו בעוד אנו ידינו תהיינה כבולות מאחר ואיראן תודיע בבירור כי כל תגובה ישראלית לירי רקטות אל שיטחה מצד האירגונים יגרור מיד (ולו אך כאיום), השלכת פצצת אטום על ישראל. תגובת ישראל תהיה הגיונית כמובן. ישראל לא תעז להתנגד למטר עשרות אלפי הטילים המומטר עליה והחורבן יבוא עלינו בכל מקרה.

ואולי אחרון ולא חביב. ארה"ב הינה בעלת בריתנו, אלא שזו ברית הבנויה על אינטרסים משותפים (למצער בראיית הבית הלבן – האומה האמריקנית תומכת בנו אידאולוגית). ניראה כי לאחרונה ירדה במעט חשיבותה של ישראל כנכס אסטרטגי לאמריקנים ותורכיה ומצרים הולכות ותופסות מקום זה (האם מצרים הינה משענת עבור האמריקנים או שמא קנה רצוץ עדיין יש להמתין ולראות). חלקה הפחות יותר של ישראל במערך האמריקני אינו בהכרח חובת המציאות אלא כורח המציאות האובמית הספציפית. נשיא אחר ויתרון ישראלי אחר. אלא שבינתים, ניראה כי האמריקנים הוציאו מהמשואה הלאומית שלהם את צורכי הביטחון של ישראל באשר לנושא האיראני (מערכות הגנה אמריקניות מפני טילים איראנים אינן הרמטיות ודי בחדירת טיל גרעיני אחד לטלטל אנושות את ישראל) . אנו איננו עומדים בראש דאגותיהם הלאומיות וישנן רגלים לסברה כי ארה"ב של אובמה עלולה להשלים עם מציאות פצצה גרעינית איראנית מוכנה להפעלה. כל שהאמריקנים עושים כעת הוא לשכנע את ישראל שלא לתקוף כאשר הם עצמם אינם מוכנים לתקוף מסיבותיהם שלהם ובכך מרוויחים זמן. מכאן, שאל לישראל לסמוך בעינים עצומות על הבטחות אובמה באשר להתערבות צבאית באיראן "אם כלו כל הקיצין". יותר ויותר דומה הדבר לליטופים מרגיעים לילד נירגש ולא להתחיבות אמריקנית ממשית לפעולה.

ניראה כי זיכרוננו קצר. לוב, תימן ומצרים שימשו בנות ברית נאמנות לאמריקנים מזה זמן רב. אלא שהדבר לא מנע מהאמריקנים לבגוד בבני בריתם על מנת להוציא את ערמוני חוסיין אובמה מן האש ("האביב הערבי" נהגה יוזם ומומן במקורו בארה"ב דרך עושי דברם באירופה בעיקר לשם כיסוי והסוואה). איננו באים לטעון כי ארה"ב תגזור גזרה שווה באשר לישראל אלא ש"כבדהו וחשדהו" הינו צו השעה. תאוריות שונות באשר למלחמת יום הכיפורים בחזית המצרית והקנוניה הקיסינג'רית מלמדות על אפשרות בגידה אמריקנית בישראל כך שאפשר ואין חדש תחת השמש. בל נישכח גם כי משרד החוץ האמריקני ושרות הביון שם הינם שוטמי ישראל מובהקים עוד מזמני מלחמת העולם השניה הגורסים – עד היום – כי הקמת מדינת ישראל היתה שגיאה אמריקנית.

אל לנו להשליך יהבנו על חוסיין אובמה. האיש מופעל ופועל מטעמים שאינם ממין הענין. אפשר בהחלט לחשוד בו כי אינו רואה בפצצה האיראנית סיכון אלא סיכוי עבור חביבו, הוא עולם האיסלם. וגם אם אין הדבר כך, נטיתו לבחון כל פעולה, גם אם מהווה סכנה לשלום העולם כפצצה האיראנית, בראי בחירתו מחדש לנשיאות מלמדת כי הנשיא האמריקני אינו חרד באמת לנעשה במזרח התיכון וטובתה של מדינת ישראל אינה למצער לנגד עיניו. ומכאן על ישראל לשקול שיקוליה נטו ללא רעשי רקע אובאמים.ובוודאי שלא אירופים. מאידך-גיסא, ישראל חייבת להביא בחשבון כי תקיפה כנגד איראן בגיבוי אמריקני פעיל תעניק לתקיפה ממד חדש מוצלח יותר ואל לה להתעלם מכך, אלא ששיקולים אלו הינם רציונלים. אל לה לישראל להיתפס לשיקוליו האישיים של חוסיין אובמה, הללו אינם כוללים את טובתנו.

למי אשר רואה בכתבה זו תמיכה בתקיפתה של איראן הריהו שוגה בהבנת הניקרא. היחידים אשר בידיהם התמונה הכוללת לאשורה והמסוגלים באופן מושכל רווי נתונים להגיע להחלטה הגיונית ומושכלת בנושא התקיפה (או ההמנעות ממנה) הינם קובעי המדיניות שלנו בממשלה. גם שוטמי ומאררי ממשלת הימין לא יכולים לטעון כי טובת מדינת ישראל לאשורה ואין בילתה אינה עומדת לנגד עיני המחליטים. ובאשר מסכת העובדות היא הניפרשת לעינהם בלבד, בעוד שכל חכמולוגי הדור "המייבינים" באשר למוצא פיהם כ"חמורים במרק פירות" הרי שעלינו להניח לקובעי המדיניות להגיע להחלטה בלא שנטיל עליהם לחץ מיותר על הקיים ממילא. כל המלצה מדרג תיקשורתי ודומיו, ממומחי גרעין התא הביולוגי שהפכו עצמם למומחי גרעין אטומי, או מצד ב-דימוסים למיניהם הנשענים על ידע ארכאי וחסר עידכונים באשר ליציאה או המנעות מהפצצת איראן הינה שרלטנות ואחיזת עינים אשר טובת מדינת ישראל רחוקה ממנה כרחוק המערב מהמזרח.

סימוכין:

עיתון ידיעות קורא למרידה פשיסטית בדמוקרטיה הישראלית

http://www.kr8.co.il/BRPortalStorage/a/64/06/44-7cM8Lza9en.jpg

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=372773

על ההפקרות התקשורתית

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-75314-00.html

אהרון רול

 

 תגיות המאמר: הצמברלינים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אהרון רול

מאת: אהרון רולאקטואליה21/01/13545 צפיות
קיימת אנומליה מוזרה במקומתינו, רעיונות השמאל בישראל לגבי הפתרונות המדיניים האפשרים הם אשר הביאונו אל עברי פי פחת מהבחינה המדינית ובעקבותיה אפשר כי גם מהפרספקטיבה הביטחונית.

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13467 צפיות
זה זמן כי עלינו לחדול מההתחסדות הנילעגת באשר לפעולות בגידה של ישראלים ילידי המדינה וחניכי מערכת החינוך שלה הנוטלים חרות בנפשם ובמעשיהם הבוגדנים בעוד "טובת מדינת ישראל" בפיהם, בידיעה ברורה ובכוונת מכוון לפעול למען הרס המדינה בה הינם חיים וזאת למען מלא משאלות ליבם האישיות

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13467 צפיות
מזה שנים שאנו תמהים אודות נבואות הזעם והאיומים הנלעגים של הכישלונרים הנבואיים הסדרתים בדבר יצירתה של מדינה דו-לאומית אחת ממערב לנהר וזאת במדה ולא נגיע להסכם שלום אשר בבסיסו נמצאות "שתי מדינות לשני עמים".

מאת: אהרון רולאקטואליה17/01/13533 צפיות
פטירתה של ענת גוב ז"ל ב- 9 דצמבר 2012 ,ממחלת הסרטן נתנה את האות לפתיחת "הילולת רבה גוב בעלת הנס". ואנו כלל לא ידענו כי ,המשיחה גוב, מהלכת בנינו במו רגליה. אשרינו שזכינו להתבסם ולהתעפר באבק רגליה.

מאת: אהרון רולאקטואליה07/01/13478 צפיות
דומה וכבר ראינו ושמענו כל האפשרי ממעללי התקשורת הישראלית, אך שוב אנו עומדים פעורי פה נוכח השרלטנות הבוטה, מחרוזות השקרים וחצאי האמיתות, עיוות המציאות למחוזות הדמיון – על גבול פתולוגיית הנפש,

מאת: אהרון רולאקטואליה26/12/12515 צפיות
יראה כי בוועדת הבחירות המרכזית הפועלת לקראת הבחירות הבאות עלינו בעוד מספר שבועות, מישהו משתעשע בסמים קשים וניראה כי המדובר בשופט אליקים רובינשטיין יושב ראש הוועדה.

מאת: אהרון רולאקטואליה29/11/12546 צפיות
הוכחה נוספת לאזלת המח של "כתבים בכירים" בערוץ 10, שרלטנות לשמה המסבירה מדוע הערוץ הכושל הזה מתדרדר לתהומות החידלון מאחר שהצופים מאסו בו, ניתנה לציבור מפי האתון, פלוני, עימנואל רוזן

מאמרים נוספים בנושא אקטואליה

מאת: אברהם פכטראקטואליה10/03/20121 צפיות
בחירות מספר שלוש – ושוב פלונטר פוליטי, חברתי, מתמטי שמתחלק לשניים בגדול או בשלושה עם נוריד או נוסיף את הרשימה המשותפת – האנטי ציונית שחלק מחבריה תומכי טרור. הערבים הם 20% מהאוכלוסיה ומגיע להם ייצוג הולם. אבל אם הם רוצים גם יחס הוגן, לא יקבלו אותו כל עוד ההנהגה שלהם תהיה בהרכב הנוכחי עם ח"כית נוסח יזבק, תומכת גלויה בטרור ובשהידים רוצחי ילדים. אין דוגמא בעולם הדמוקרטי בו יכול חבר פרלמנט להיות תומך טרור או אנטי אותה מדינה, ולכהן בפרלמנט, אם יש דוגמא – שתקום.

מאת: אברהם פכטראקטואליה14/02/20226 צפיות
ראיון עם פרופסור כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן-גוריון, שפרסמה יחד עם שורה נכבדה של פרופסורים ומרצים, פשקוויל שממנו ניתן ללמוד, להבין, לפרשן – שעקרונות המשפט הפלילי היסודיים מזה דורות, לא קיימים במשפט הפלילי בישראל. בין היתר טענה הגב' כרמי שברגע שהפרקליטות מגישה כתב אישום ובמיוחד היועץ המשפטי לממשלה החשוד לכאורה, הופך למורשע, מצורע, חייב פיטורין ועבריין לפי הרשעת התקשורת, וכל זאת כי הפרקליטות והיועץ חושדים בו, כלומר: "חזקת החפות" – וחזקת "הספק הסביר" – לא נמצאים יותר בסל המשפטי של האזרח.

מאת: אברהם פכטראקטואליה06/02/20230 צפיות
תסמינים: אדישות, בידוד ל-21 יום לפני הבחירות, אפשר ללכת עם מסכות ואטמי אוזניים, כדי לא לשמוע את הקמפיינים המתסכלים, החוזרים על עצמם. נמאס לשמוע הבטחות והצהרות, שלא יקוימו ולא ימומשו. קשה להבין את הציבור שתומך בליברמן ובמיוחד את הח"כים של ישראל ביתנו, שהולכים אחר איווט כמו עכברים אחרי החלילן מהמלין שביו"ש.

מאת: אברהם פכטראקטואליה23/01/20297 צפיות
שבוע סוער במזג אוויר – מול שבוע סוער בפוליטיקה. חוות דעת יועץ המשפטי של הכנסת כי ניתן לכנס את הועדה שתדון בחסינות נתניהו, וח"כ כץ. מעניין מאד, שכל הזמן סיפרו לנו שבממשלת מעבר אין החלטות עקרוניות, ופתאום מתברר שאפשר למנות מפכ"ל, נציב שב"ס, ועדה שתדון בחסינות, איך שהזמן פועל ומשתנה. יועץ הכנסת – חתם על ניגוד עניינים, ופתאום מתברר שאשתו בצוות הפרקליטות, והיועץ טוען זה לא מהות זה פרוצדורה, רינה, רינה, זה פרוצדורה, זוכרים את ח"כ כבל מהעבודה: "אני מדבר על מהות ואת גוררת אותי לפרוצדורה".

מאת: אברהם פכטראקטואליה05/01/20377 צפיות
בקשת החסינות בדקה ה-90 לא היתה מפתיעה, למרות הזעזוע המזויף שהשמיעו כמה מבקרים וכמה פוליטיקאים מובילים מאוכזבים ומתוסכלים. הבקשה לחסינות, שעדיין רחוקה מלהתבצע, נותנת לנתניהו מרווח נשימה מספיק כדי לנסות ולחזק את מעמדו בציבור שלו ובאלה שנמצאים על הגדר או לא החליטו, אם לחזור לשורות או להשאר תקועים בכחול לבן ואפילו ליברמן. והיה ויקבל חסינות – הדרך פתוחה לקדנציה נוספת ואפילו עם יתרון.

מאת: אברהם פכטראקטואליה04/01/20379 צפיות
העותרים לבג"צ כדי לפסול את נתניהו, מלהיות מועמד להרכיב ממשלה, בשל שלושה תיקים פליליים שטרם הוכרעו, טעו בשיקול דעתם שיוכלו למנוע את ההליך החוקתי – ציבורי באמצעים משפטיים. בג"צ אמר בין השיטין – מבלי לומר זאת בצורה ברורה שרק הציבור יכול להחליט מי ינהיג אותו, ואל לבית המשפט להכנס למגרש הפוליטי כשופט או בורר. הטענה של הפרשנים, שאדם עם שלושה כתבי אישום לא היה מתקבל לצבא או סיירת מטכ"ל, היא לא במקומה.

מאת: אברהם פכטראקטואליה24/12/19411 צפיות
הקרב על המינוי הזמני של מ"מ פרקליט המדינה יצא מפרופורציות מנהליות, למחוזות של מעמד משפטי קובע. שר המשפטים הזמני – רוצה למנות מ"מ זמני לפרקליט המדינה, והיועץ המשפטי לממשלה מתנגד שלא בוחרים במועמד שהוא הציע. על פי החוק היבש ועל פי הנוהל בשלטון החוק המסודר, שר המשפטים הוא בעל הסמכות במינוי. ושיהיה ברור – שר בממשלת מעבר, הגם שאולי זה תפקיד זמני עבורו, בזמן שהוא שר, כל הסמכויות שבידיו הן חוקיות והוא רשאי להחליט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica