חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סקס ונערות ליווי

מאת: aleshkinaמשפחה וזוגיות - כללי19/08/20121879 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

זנות הוא מקצוע עתיק יומין. אולי אפילו המקצוע העתיק ביותר. כל מי שמאמין בתורה יוכל לאשר זאת, ומי שלא מאמין, יוכל למצוא עדויות לכך בספרי ההיסטוריה וכמובן בסרטים תקופתיים. אם תשאלו כל אדם, במיוחד גברים, הם יאמרו לכם כי נערות ליווי זה דבר כיף ומענג, דבר שיכול "לעשות כל ערב למסיבה מטורפת". ולכן ניתן למצוא היום המון מסיבות רווקים אשר בהם מזמינים נערת ליווי או חשפנית בשביל להוסיף קצת אווירה מינית למסיבה, ולתבל אותה בסקס.

למה אנשים מזמינים חשפניות או נערות ליווי לאירועים?

בדרך כלל, גברים יזמינו אותן להפקות או למסיבות ענק, אשר בדרך כלל הן דיסקרטיות, בכדי למשוך אליהן אנשים רבים. מדובר כאן על נוסחה שתמיד עובדת, אם יהיה סקס – יבואו אנשים. בדיוק מסיבה זו חברות רבות עושות שימוש במין ובבחורות חשופות בתשדירי הפרסומות שלהם ובקמפיינים השיווקיים שלהן. המין מוכר. והשאלה היא מדוע. קודם כל, יש לציין כי מין הוא אחד מהצרכים הכי בסיסיים שלנו, ממש כמו אוכל שתייה או שינה. אבל משום מה נראה כי המין עומד במקום הראשון בסולם העדיפויות שלנו, ובטבלת הגורמים שמוכרים הכי הרבה. יכול להיות שמין נחשב אצלנו כמצרך יותר נדיר מאוכל ושינה למשל, שהם תמיד זמינים לכולם, ואם הם לא זמינים לאנשים מסוימים, יכול להיות שאנשים אלה ימצאו את עצמם רודפים אחרי דברים אלו, ממש כפי שאנשים אחרים רודפים אחרי מין.

מאיפה זה מגיע?

שימו לב איך אנו מגיבים כשמדברים איתנו על מין, כאשר אנחנו רואים פרסומות המציגות נשים ערומות לגמרי או ערומות למחצה, או אפילו כאשר המין הוא רק מרומז. אנשים רבים מגיבים באותה צורה גם לפרסומות של מכוני ליווי שונים אשר מציעים שירותי מין כאלה ואחרים. האם התגובה שלנו נובעת מאיך שחונכנו בנוגע למין? בפירוש כן. מאז שאנחנו ילדים אנחנו לומדים במהלך השנים כי מין הוא משהו אסור, דבר שצריך להצניע אותו, ודבר שאין לדבר עליו ברבים. כבר בתור פעוטות אנחנו מחונכים לכסות את גופנו ולהתבייש במערומנו. אנחנו לומדים יותר מאוחר שאם יש לנו בעיה בנושא, אנחנו לא אמורים לדבר עליה בגלוי, ואם כבר להתייעץ עם מישהו, אז באופן דיסקרטי בלבד. אז מהו הפתרון? רבים האנשים אשר בכדי לפרוק את התסכול המצטבר שלהם, פונים לכל מיני סוכנויות ליווי, ומבקשים מהם להזמין נערות ליווי, חשפניות, רקדניות, ועוד. הבעיה היא אצלנו, והיא מושרשת בנו מכל מאוד צעיר.

ומה עם הנשים?

מצלמות סקס נשים רבות אשר עוסקות במקצועות הליווי או החשפנות, יאמרו לכם כי הן מצליחות לנצל את התסכולים הגבריים ארוכי השנים, בכדי להרוויח כסף טוב ולהתפרנס בכבוד. האם הן באמת שלמות עם המקצוע שלהן? קשה לדעת. יש שיאמרו כי כל אישה היא הבעלים של גופה, וכל עוד היא בוחרת במקצוע הזה מרצון, זוהי זכותה המלאה להתפרנס בצורה כזו. אולם יש כאלה שיטענו כי הצורך של הנשים להתפרנס בצורה כזו, והעובדה שהן יכולות בכלל לעשות כסף מהעבודה הזו, נובעים העצם היותנו חברה אשר רודפת אחרי מין ודוחקת את הנשים אל מקצועות מיניים, בעוד הן מאמינות כי כוח הבחירה נמצא בידיים שלהן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המומחים באסטטיקה, הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת aleshkina

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/13884 צפיות
הוא התלבשוירד למטה לאכול ארוחת בוקר והצטרף לבת שלובמטבח. איש מהם לא דיבר על מה שקרה מחוץלחדר האמבטיה,ודן ציינו שהוא צריך לצאת ללכתלאונים . לואיז ציינו שהיא הולכת רכישה עם חבר בבית הספר והם היו גם לחזור לביתו ביחד כמו שלא היה סגל באותו שבוע. דן נישק את הבת שלו עלמצחוויצא לעבודה.

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/13823 צפיות
לואיז.... לא מרגישה טובה מאוד ... . היא הרימה את מבטווראתה עלהתחת לבושי הביקיני הקטן מתפתלבכניסה שלהכלואיז חיפשו את המדף . אמנדה הגיעה והתחילה ללטף את התחת הקטן עם שתי האצבעות לוחצות ומשפשפת את חברתה. לואיז תפסה אתשדהמהמדף ומעדכהיה להיות ליטף את התחת שלה . שניהם נפלו על הרצפהואמנדה הייתה הראשונה לפעולה. לואיז נחתה על ארבעוהתחת שלה הזדקר . אמנדה תפסה אותה פעם נוספתוהסטה לגזרים את החומר, החלה להשתמש בלשונה על החברה שלה 10 שנה קודם לכן . היא דחפה את הלשון שלה בתוךהכוס נטולת שיער מעט לאחר מכן עלית

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/13931 צפיות
לואיז הייתה עדיין מחזיקה את הקופסה, אבל את התוכןשנשפך על השטיח. מה איתך כוזב אמנדה, בבקשה להפסיק ........ להפסיק . היא התחילה ליהנות ממה שסיים להוהמשיכה למחות במתינות עלהפלישה לגופה. היא יכלה לראות את זין הצעצוע, על השטיח והופתעה עד כמה גדול היה חלק מהם . פתאום היא התרחקה והתעמתה עם אמנדה . הפנים הקטנה והמתוקות שלה הייתה מרוחברוק והוא או היא תפסה את לואיז שוב ונשקה אותהמלאבפה. לואיז השתנקה וניסתה לדחוף את אמנדה משם. כתחליף את ידה נגעה בתליוןוהיא או הוא החזיר את הנשיקה החמה, הלחה חלקלקה באופן מי

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131313 צפיות
כמות גדולה - כדי שתוכל הצלחהבשנה הקרובה הולכת להיותהרווח לא משנה את היתרונות הטובים להתעלות כמה 1 כי מסוים מפורסם שפע המזל שלך. זה 12 החודשים לפיה תוכל לפתח הזדמנויות רגשות טובות וסוף העמוד הדברים יכול להתאים לטובתךותאפשר כדי שתוכל 12 חודשים של כראוי לרווחתה ושגשוג -וכל קורסבלהעיף. נצל אתההזדמנות שלך להיות הרבה זה יכול להיות 12 חודשיםואל תהסס ללכת במקרה שאתה מתבקשלהישגים שיוכלו למקסם את האחוזים הפוטנציאליים כמה האחרון וקשים.

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131224 צפיות
מותג חדש לגמרי 12 חודשים מתחילים וכל מרווח מסמלבגין כזה מלווה בהנאה ובציפייה , כולנו מקוויםלשנה טובה גדול יותר, בכל המקום בחיינו, בשנהשהיה נותנת לנו את המתנות . כל אחד מאיתנו עשוי לרצות ללמוד על מה מוכן לנו12 חודשים , ייתכן שתצטרך עםתחזית שנתית שאינו ציבורי תוכל לגלות בעיות האחרון .

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/13941 צפיות
כולנו מכירים את רעיון אסטרולוגיה. כולנו יודעים שיש אנשים המוצאים את עצמם שמאמינים שזה הסלבריטאים יכולים לנבא את העתיד בצורה זו או אחרת. אנשים המוצאים את עצמם לא מעט נוהגים לקרוא את הטור של הורוסקופ בעיתון. הורוסקופ הוא למעשה תחזית אסטרולוגיה אישית. הורוסקופ נכתב על כל מזל ומזל: על דלי, על דגים, על טלה, ועל כל שאר המזלות על עולה בקנה אחד עם סדרם בגלגל המזלות. אנשים רבים מתכננים את הנוכחי שלהם או את בשבוע שלהם על בתגובה התחזית שנכתבה בטור הורוסקופ בעיתון, ובטוחים שזה הדבר שמסייע להם לחיות את חייהם

מאת: aleshkinaזוגיות ואהבה05/12/121113 צפיות
ליווי עסקי נגמר הנוכחי המפתח על ההישג בשביל עקרון חברת ובעלי חברות קטנים וגדולים, כאלו שטמון בהם הפוטנציאל להשיג ולהתנהל בחכמה, מסדרון הם צריכים עזרה חיצונית שתאפשר להם להיות יותר מקצועיים ומובילים בתחום שלהם. ליווי עסקי הוא בדרך כלל מה שהופך מנהל ממוצע לראש חברה מבריק, לאחד שמסוגל להוביל את החברה שלו למימוש ולשגשוג אמתי.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172264 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172489 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161260 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161247 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room.

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161285 צפיות
חדרי הבריחה, הפכו להיות חדרים מבוקשים מאוד, בקרב ישראלים שאוהבים את חיי האקשן, אם מול המחשב, אם בצבא ואם בצפייה של סרטי מתח. מדובר על אדרנלין, שבירת שגרה והנאה רצופה.

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161276 צפיות
ש חלק שמכנים את זה "קווסט" {משחקי הרפתקה במציאות} יש כאלה שיכנו זאת Escape room Tel Aviv, אך יש למשחק המדהים הזה שמו נוספים: חדרי מילוט, חדרי בריחה, חדרי יציאה.

מאת: שלום כהןמשפחה וזוגיות - כללי11/07/161066 צפיות
ברי המים תמי 4 מבית שטראוס הם ברי מים מסוננים איכותיים ומצוינים שעומדים שתקנים מחמירים לסינון מים בארץ ובעולם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica