חפש מאמרים:
שלום אורח
06.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בואו להכיר מקרוב את מועדון הנוסע המתמיד

אם אתם מרבים בנסיעות לחו"ל, ובפרט בנסיעות עסקיות לצכרי עבודה, מדוע שלא תצטרפו אל מועדוני הנודע המתמיד השונים, אשר חברות התעופה מציעות לכם? לא מדובר היום על הטבה סתמית, אלא ממש על אמצעי לחסוך בכספים של החברה שלכם, ולהקטין את ההוצאות על הטיסות שלכם, ושל העובדים שלכם.

איך זה עובד? בעקרון, חברות במועדונים הללו, משתלמת בעיקר לאנשים ולגופים אשר טסים לעתים קרובות לחו"ל. הרעיון הוא שתמורת החברות במועדון ותשלום קבוע - אתם יכולים לקבל הטבות והנחות מסוימות. כמובן שגולת הכותרת של ההנחות מגולמת בטיסות חינם. הטיסות הללו לרוב מגיעות אחרי הצטברות של "נקודות" או "כוכבים" או שעות טיסה. לכל חברת תעופה יש שיטה משלה להעניק כרטיסים בחינם ללקוחות שלהן.

יש חברות שמחשיבות בעיקר טיסות ארוכות יותר, לעומת חברות שמסתכלות בעיקר על כמות הטיסות עצמן. גם לעלות הכרטיס שעליו שילמתם יכולה להיות השפעה לעתים, וכמובן למחלקה שבה אתם יושבים - באופן טבעי, טיסה במחלקת עסקים, תסייע לכם לצבור יותר נקודות במועדון, ותאפשר לכם לקבל מהר יותר את הכרטיס חינם.

אולם מעבר לכרטיסי חינם, לחברות במועדונים הללו יש גם יתרונות נוספים - אפשרות לבחור את מקום המושב שלכם בטיסה לפני כולם, הודעה מוקדמת על מבצעים שונים, קבלת הטבות מיוחדות ומתנות, וכיו"ב. השאלה היא כמובן, במידה ואתם מנהלים עסק משלכם - איך אפשר לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם בכל המועדונים?

לפנות לחברה שמסדרת הכל

באופן עקרוני, כדי שתוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם בתוך מועדון הנוסע המתמיד של חברות התעופה השונות, ראוי שתפנו אל חברות נסיעות, שיוכלו לסייע לכם בכך. אבל ברור שלא כל חברת נסיעות, יכולה לעשות זאת. יש היום חברות נסיעות רבות, אשר מתמקדות בעיקר בלקוח הפרטי. אתם לעומת זאת - צריכים חברה שתוכל לטפל בלקוח העסקי. בתור לקוחות עסקיים, סביר להניח שאתם חברים ביותר מאשר מועדון הנוסע המתמיד אחד ויחיד. סביר להניח שאתם צוברים שעות טיסה רבות, במגוון של חברות התעופה. לכן, חברות נסיעות שאתם עובדם איתן, צריכות לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם בכל המועדונים של כל חברות התעופה.

יתרה מזו, על החברה לנסות ולתאם עבורכם טיסה בתוך חברת תעופה, אשר משתלם לכם יותר כרגע לצבור נקודות במסגרת מועדון הנוסע המתמיד שלה. אם אתם כבר קרובים מספיק כדי להשיג כרטיס טיסה חינם - על החברה לשים לב לכך, ולכן לרכוש עבורכם כרטיס באותה חברת תעופה. כמובן שבכל מקרה חלה חובה על חברות נסיעות להסביר לכם את הסיבות, ולהציג לכם את המצב כפי שהוא.

כך תוכלו לדעת בדיוק, האם משתלם לכם בכלל להישאר בתוך מועדון הנוסע המתמיד של חברת תעופה מסוימת. על הסוכנות גם לשים לב למבצעי הצטרפות מיוחדים אל מועדון הנוסע המתמיד, אשר חברות התעופה מציעות מפעם לפעם. אפשר שגם אם עד היום לא הייתם חברים במועדון של חברת תעופה מסוימת - אולי הצטרפות בזמן מסוים תהיה משתלמת. ברור שלכם אין זמן לעקוב אחרי מבצעים של חברות תעופה - הרי יש לכם עסק לנהל. כאן בדיוק התפקיד החשוב של סוכנויות הנסיעות לעסקים במעקב אחרי המבצעים הללו.

בואו לבחור כבר עכשיו

אם אתם רוצים להתחיל לטוס בכמות גבוהה, ומצד שני לחסוך בעלויות - ברור שאתם צריכים להצטרף אל מועדוני הלקוחות השונים של חברות התעופה. במקום להתחיל ולעשות סקרי שוק, פשוט בחרו בסוכנות נסיעות אמינה שמתאימה לאנשי עסקים - והיא כבר תעשה לכם סדר בכל הנתונים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סימה תושקב

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136310 צפיות
מאז ומעולם, מוצרי טקסטיל אשר מיועדים למטרות מנוחה ושינה מהווים חלק בלתי נפרד מסגנון ורמת החיים של אינספור אנשים, בכל מדינות העולם ללא שום יוצא מן הכלל.

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136498 צפיות
עד לפני כמה שנים, רוב רוכשי המצעים היו רוכשים בעיקר מצעים פשוטים ורגילים, דהיינו, מצעים מבד סינטטי כזה או אחר, מכותנה מתועשת ו'רגילה' ועוד. לעומת זאת, היום, רוב רוכשי המצעים לא מוכנים להתפשר על זהות המצעים שהם רוכשים, ומעוניינים לרכוש אך ורק את המצעים היוקרתיים וברמה הגבוהה ביותר – ואיך לא? הרי עם מצעים מסאטן, מכותנה מצרית ועוד, אי אפשר בכלל להתווכח.

מאת: סימה תושקבבניין ואחזקה - כללי13/09/12640 צפיות
כיום אנו מתחילים להבין את משמעות רעידות האדמה. אנו מתחילים להבין שזה בהחלט יכול לקרות גם אצלנו במדינת ישראל, המדינה החזקה והמודרנית. אנו מבינים כי לא רק במדינות עולם שלישי או בלואיזיאנה ובאן פרנסיסקו יכולים להתרחש אסונות טבע, ביניהם רעידות אדמה. על מנת להיערך לעניין יש צורך להעביר את מרבית הבתים בישראל תוכנית, אשר תחזק את המבנים הקיימים כנגד רעידות אדמה

מאת: סימה תושקבבתי מלון13/09/12794 צפיות
בין אם פעם יצא לכם בעבר להתאכסן בתוך מלונות בוטיק יוקרתיים, ובין אם עוד לא יצא לכם לחוות זאת, הרי שסביר להניח שאתם מבינים עד כמה מדובר בשיטת אירוח יוקרתית ושונה מכל שיטות האירוח האחרות. מצד אחד, מלונות הבוטיק מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב מאד של מתקנים ואטרקציות, ולרוב הם גם נמצאים בתוך ערים גדולות. מצד שני, משום שמדובר על מלונות בוטיק הם מאד אינטימיים ופרטיים, ומאפשרים לכם ליהנות מחופשה איכותית במיוחד, בשונה מאד מאירוח בבתי מלון משפחתיים והומים.

מאת: סימה תושקבטיולים בחו"ל12/09/12849 צפיות
ניו יורק, "התפוח הגדול" ופריז "עיר האורות" הן מגה-ערים ומטרופוליטנים אדירי ממדים ומרתקים. המרחק בים הערים, ההבדל התרבותי והבדלי השפה חוטאים לדמיון בין השתיים. הן בניו יורק והן בפריז אוכלוסייה מאוד מגוונת שכוללת מהגרים ותיירים מכל רחבי העולם, מרכזי תיירות רבים ומפורסמים, בתי מלון נפלאים, מוזיאונים בעלי שם עולמי, אטרקציות תיירותיות רבות והיסטוריה עשירה. חופשה בניו יורק או פריז היא תמיד חוויה שזוכרים, נופש מדהים ובהחלט שווה כל רגע.

מאת: סימה תושקבצרכנות10/09/12853 צפיות
מזגן רצפתי הוא מזגן מפוצל המורכב מיחידת קירור פנימית ומיחידת מדחס חיצונית. כאשר מתקינים מזגן רצפתי, יחידת הקירור לא נמצאת על הקיר או במיקום מרכזי כלשהו בבית אלא על הרצפה. מדובר בהתקנה שנחשבת ליחסית פשוטה שכן אינה דורשת גם תושבת למזגן

מאת: סימה תושקבלימודים אקדמאיים09/09/12730 צפיות
היום כדי להצליח ולמצוא משרה מכניסה, סביר מאד להניח שאתם תירצו להירשם למוסד אקדמי מוכר, על מנת לקבל תואר ראשון או שני בתחום מסוים. לשמחתכם, רשימת המוסדות האקדמיים בישראל היא ארוכה במיוחד. חלפה התקופה שבה לאוניברסיטאות היה מעמד בכורה ששמר עליהן תמיד. היום, יש גם לא מעט מכללות שאתם יכולים להירשם אליהן, על מנת לקבל את התואר המיוחל.

מאמרים נוספים בנושא תיירות ונופש - כללי

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20408 צפיות
כולנו אוהבים לטייל בצפון, אשר הוא חבל ארץ יפיפייה, המשאיר לנו טעם של עוד, כאשר אנחנו מבקרים בו, משום שיש בו אינספור מסלולי טיול יפים ומרהיבים וחוויה בלתי נשכחת. המיוחד באזור הצפון הוא בעצם הנחלים שיש בו, אשר אזור זה מוצף בנחלים מרהיבים ובמסלולי טיול מרתקים. טיול ג'יפים בצפון הינה חוויה ייחודית, המתאימה גם למשפחות עם ילדים. ניתן לטייל בג'יפים עם ילדים, כמו כן ניתן גם לטייל כזוג, אך חשוב לדעת כי יש מסלולי ג'יפים המתאימים לכל ימות השנה ויש כאלו שניתן לראות דווקא בחורף,אז במאמר זה נבחן את העונה ה

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20406 צפיות
טיולי ג'יפים מאפשרים לכם לחוות חוויה מעניינת במיוחד, וכך תוכלו להגיע אל מקומות נידחים בארץ ובעולם.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי02/12/19814 צפיות
בישראל ישנה תרבות המעודדת צעידה בשטח ובמסלולים השונים הפרושים ברחבי הארץ, והאמת? בצדק. קשה למצוא מקומות אחרים בעולם שהנוף בהם מגוון כל כך, ולא בכדי היא מושכת אליה מאות אלפי תיירים מדי שנה. עם זאת, עבור הרבה מאד אנשים המעוניינים לבקר בטבע מסלולי ההליכה הללו אינה בהכרח מתאימה או אפשרית, אם בשל תנאי דרך קשים, אם בשל מצב בריאותי או מורכבות טכנית לערוך טיול למשפחה גדולה - וגם כמובן הרצון הפשוט לערוך טיול בטבע במסגרת שונה ומאתגרת בדרכה שלה. במיוחד במקרים בהם רוצים לגמוע שטח רב ולהכיר חלקים בארץ שלא הכ

מאת: yoni romתיירות ונופש - כללי22/10/19972 צפיות
איזו מזוודות מומלצות? בחירת המזוודה, תלויה במספר פרמטרים. לא משנה איזה סוג של מזוודה תבחרו - חשוב מאוד שלמזוודה, יהיה גלגלים. בין אם אתם זקוקים למזוודה לצורך טיול בארץ ובין אם אתם טסים לחו"ל, צריך שיהיה למזוודה גלגלים וידית אחיזה נוחה. אבל, עליכם לבחור מזוודה לפי כמות התכולה שתצטרכו, משקל וצבע.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי06/03/191806 צפיות
ישראלים הם בהחלט עם שאוהב לטייל ברחבי העולם וגם בארץ, ומעידים על כך אינספור המסלולים שיש במדינה הקטנה שלנו. בימים בהם אתם לא צריכים לעבוד ואין לכם חובות אחרות, אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את החופש היא באמצעות טיולים ברחבי הארץ, כמו טיולי ג'יפים בצפון, שיראו לכם את הנופים המרהיבים בחלקה הצפוני של ישראל.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי04/12/181682 צפיות
אם חיפשתם בילוי מהנה קרוב לבית, בתוואי נסיעה נוח ומהיר ועם הבטחה להנאה מרבית בתוך פרק זמן של כמה שעות בודדות - תוכלו לסמן על כל אלה "וי" גדול, עם טיולי ג'יפים בגליל התחתון או אפילו רחוק מכך - בגליל העליון, בגלבוע או בגולן אם רק תרצו ותוכלו. למה טיולי ג'יפים, אתם שואלים? כי זו אולי האטרקציה שיכולה להתאים לכל סוג של מטייל, החל מגיל כמה שבועות ועד לגילאים מבוגרים (ומבוגרים מאד), והם יכולים להיות רגועים ורומנטיים לזוגות צעירים, או לחלופין אתגריים ומלאי אדרנלין למשפחות הרפתקניות או לקבוצות חברים שמחפ

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי05/08/18955 צפיות
בכל הנוגע אל רכישה של בקבוק מים חדש בעבורכם או בעבור בני המשפחה, דעו לכם כי אין מה לחשוב על העניין יתר על המידה. בסופו של יום זהו דבר שיהיה מאוד חיוני בעבורכם. בעזרתו של בקבוק מים יהיה ניתן לקבל גישה נוחה למדי לצריכה של מים ובכך בעצם תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם לצרוך הרבה יותר מים מידי יום, דבר שללא ספק תרצו בו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica