חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד להתקין מזגן?

מאת: סימה תושקבצרכנות10/09/2012842 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על מנת לרכוש מזגן, עלינו לבחון את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו ולבחור באפשרות שמתאימה לנו ביותר. לאחר שרכשנו מזגן ונרצה להתקינו, יהיה עלינו להזמין איש מקצוע שיידע כיצד לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר בין אם מדובר במזגן עילי, רצפתי, מיני מרכזי ועוד.

איך להתקין מזגן עילי?


מזגן עילי הוא נפוץ במיוחד בקרב קהל הצרכנים הישראלי ואנשים רבים בוחרים להתקינו בבתים ואף במשרדים. מזגן עילי בנוי כך שיחידת הקירור שלו מותקנת על הקיר הפנימי של הבית בגובה של כשני מטרים מעל הרצפה והיחידה השניה מותקנת בצד החיצוני של הקיר. מזגן עילי חייב להיות מותקן כך שתתאפשר זרימה של אוויר לכל החדר ורק בעל מקצוע המבין בתחום המזגנים יידע איך להתקין מזגן עילי כך שיתאים לצורכי דיירי הבית. כיוון שמזגן עילי בנוי מאוויר שעובר בצינורות שבין שתי היחידות, הדבר מחייב הנחה של צינורות וכבלי חשמל המחברים בין שניהם. כיוון שמזגן עילי מתאים לקירור או חימום רק של חדר אחד בלבד, חשוב מאוד לוודא כי הוא אכן מתאים לגודל והמבנה של החדר, למספר הדיירים בבית ומספר החלונות בבית ועוד.

איך להתקין מזגן רצפתי?

מזגן רצפתי הוא מזגן מפוצל המורכב מיחידת קירור פנימית ומיחידת מדחס חיצונית. כאשר מתקינים מזגן רצפתי, יחידת הקירור לא נמצאת על הקיר או במיקום מרכזי כלשהו בבית אלא על הרצפה. מדובר בהתקנה שנחשבת ליחסית פשוטה שכן אינה דורשת גם תושבת למזגן. מזגן רצפתי נחשב למאוד עוצמתי וחזק והוא בעל יכולת גבוהה לקרר ולחמם חדרים ביעילות. עם זאת, התקנת מזגן רצפתי היא בעלת חסרון שכן המזגן תופס לא מעט מקום בשטח החדר.

איך להתקין מזגן נייד?

התקנת מזגן נייד שונה לחלוטין מהאופן שבו מתקינים מזגנים אחרים כיוון שמדובר במזגן שניתן להעביר בין חדרי הבית. מזגן נייד לא מתקינים באופן רגיל כיוון שהפעלתו דורשת רק צינור בו מועברים מי המזגן אל פתח כלשהו (חלון או דלת). מזגן נייד נחשב לפחות יעיל ביחס למזגנים אחרים כיוון שכאמור הוא דורש השארת חלון או דלת פתוחים, וכך הקור "בורח" החוצה. עם זאת, מזגן נייד הוא בעל יתרון בולט והוא שאכן ניתן להעבירו בין החדרים בתוך הבית וכמו כן ניתן להעבירו בקלות במידה ועוברים דירה ואין צורך באיש מקצוע שיתקין אותו בבית החדש.

איך להתקין מזגן – תכנון ההתקנה מראש

לאחר שרכשנו מזגן ולפני שהמתקינים מגיעים אלינו על מנת לבצע את ההתקנה, חשוב מאוד להחליט היכן אנו רוצים למקום את המזג והמעבה. עליכם לחשוב על המיקום הטוב ביותר עבור המזגן כך שההתקנה לא תפגע במראה האסתטי של הבית. בדרך כלל נהוג להתקין את המעבה בצד החיצוני של קיר הבית, במיוחד כאשר מדובר בבתים ישנים שבהם אין הכנה מראש של צינורות בתקרה, ביקורת וברצפה.

איך להתקין מזגן – עלויות

רכישת מזגן היא לרוב הוצאה לא קטנה ואנשים רבים מנסים לחסוך בעלויות ולהתקין את המזגן בכוחות עצמם. התקנת מזגן היא לרוב פעולה מאוד מורכבת שלעיתים דורשת התקנה של צינורות נוספים, חציבה ביקורת, קידוחים בבטון או בממ"ד, הנחה של צינורות ניקוז, התקנה של תושבת למזגן ועוד. ברוב הפעמים, התקנה עצמאית של מזגנים לא מסתיימת בתוצאות טובות ולכן כדאי להסתמך על אנשי המקצוע בעלי הניסיון שיבואו לבצע את ההתקנה ביעילות. ברוב המקרים, עלות ההתקנה כבר כלולה במחיר אך חשוב לבדוק בעת רכישת מזגן שאכן ההתקנה כלולה במחיר או  שיש צורך להוסיף תשלום עבור ההתקנה.

 תגיות המאמר: תושבת למזגן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סימה תושקב

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136217 צפיות
מאז ומעולם, מוצרי טקסטיל אשר מיועדים למטרות מנוחה ושינה מהווים חלק בלתי נפרד מסגנון ורמת החיים של אינספור אנשים, בכל מדינות העולם ללא שום יוצא מן הכלל.

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136402 צפיות
עד לפני כמה שנים, רוב רוכשי המצעים היו רוכשים בעיקר מצעים פשוטים ורגילים, דהיינו, מצעים מבד סינטטי כזה או אחר, מכותנה מתועשת ו'רגילה' ועוד. לעומת זאת, היום, רוב רוכשי המצעים לא מוכנים להתפשר על זהות המצעים שהם רוכשים, ומעוניינים לרכוש אך ורק את המצעים היוקרתיים וברמה הגבוהה ביותר – ואיך לא? הרי עם מצעים מסאטן, מכותנה מצרית ועוד, אי אפשר בכלל להתווכח.

מאת: סימה תושקבבניין ואחזקה - כללי13/09/12628 צפיות
כיום אנו מתחילים להבין את משמעות רעידות האדמה. אנו מתחילים להבין שזה בהחלט יכול לקרות גם אצלנו במדינת ישראל, המדינה החזקה והמודרנית. אנו מבינים כי לא רק במדינות עולם שלישי או בלואיזיאנה ובאן פרנסיסקו יכולים להתרחש אסונות טבע, ביניהם רעידות אדמה. על מנת להיערך לעניין יש צורך להעביר את מרבית הבתים בישראל תוכנית, אשר תחזק את המבנים הקיימים כנגד רעידות אדמה

מאת: סימה תושקבבתי מלון13/09/12784 צפיות
בין אם פעם יצא לכם בעבר להתאכסן בתוך מלונות בוטיק יוקרתיים, ובין אם עוד לא יצא לכם לחוות זאת, הרי שסביר להניח שאתם מבינים עד כמה מדובר בשיטת אירוח יוקרתית ושונה מכל שיטות האירוח האחרות. מצד אחד, מלונות הבוטיק מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב מאד של מתקנים ואטרקציות, ולרוב הם גם נמצאים בתוך ערים גדולות. מצד שני, משום שמדובר על מלונות בוטיק הם מאד אינטימיים ופרטיים, ומאפשרים לכם ליהנות מחופשה איכותית במיוחד, בשונה מאד מאירוח בבתי מלון משפחתיים והומים.

מאת: סימה תושקבטיולים בחו"ל12/09/12836 צפיות
ניו יורק, "התפוח הגדול" ופריז "עיר האורות" הן מגה-ערים ומטרופוליטנים אדירי ממדים ומרתקים. המרחק בים הערים, ההבדל התרבותי והבדלי השפה חוטאים לדמיון בין השתיים. הן בניו יורק והן בפריז אוכלוסייה מאוד מגוונת שכוללת מהגרים ותיירים מכל רחבי העולם, מרכזי תיירות רבים ומפורסמים, בתי מלון נפלאים, מוזיאונים בעלי שם עולמי, אטרקציות תיירותיות רבות והיסטוריה עשירה. חופשה בניו יורק או פריז היא תמיד חוויה שזוכרים, נופש מדהים ובהחלט שווה כל רגע.

מאת: סימה תושקבלימודים אקדמאיים09/09/12718 צפיות
היום כדי להצליח ולמצוא משרה מכניסה, סביר מאד להניח שאתם תירצו להירשם למוסד אקדמי מוכר, על מנת לקבל תואר ראשון או שני בתחום מסוים. לשמחתכם, רשימת המוסדות האקדמיים בישראל היא ארוכה במיוחד. חלפה התקופה שבה לאוניברסיטאות היה מעמד בכורה ששמר עליהן תמיד. היום, יש גם לא מעט מכללות שאתם יכולים להירשם אליהן, על מנת לקבל את התואר המיוחל.

מאת: סימה תושקבצרכנות27/08/121205 צפיות
כאשר רוכשים מזגן, הגז אמור להיות תקין ולשמש אותנו בכל עת שהמזגן עדיין תקין. אין צורך בהחלפה של גז למזגן כיוון שהוא אינו מתיישן והפעמים היחידות בהן מתעסקים עם מילוי גז למזגן הן רק כאשר קיימת דליפה או אחת לכמה זמן כאשר המזגן אינו מקרר או מחמם כמו שצריך ואז יש צורך בהוספה של גז למזגן

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/20410 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/191559 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/191932 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192127 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/181960 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

מאת: shiritצרכנות12/11/181860 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: Shaiצרכנות09/09/181912 צפיות
איך בוחרים מקלחונים? על מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ההזמנה? כל מה שרציתם לדעת על החלק החשוב ביותר בחדר המקלחת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica