חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת רכב בארץ: האם זה כדאי?

רעיון העדפת השכירות על פני רכישה כאשר מדובר בדברים גדולים כמו דירה או נכס אחר, כבר קיים בתודעה הישראלית לפחות עשרה שנים. אבל כעת הרעיון וההיגיון שמאחוריו מחלחל לתחום נוסף המצריך הוצאה גדולה והוא – השכרת רכב בישראל במקום קניית רכב. כולנו יודעים שלעיתים לקנות רכב יכול להיות סיוט מתמשך, ולעיתים נוצר מצב בו קונים חתול בשק- מסתבר שהרכב הוא לא כמו שחשבנו, ומרגע הרכישה מאוחר מדיי להתחרט. המאמר זה נסביר בקצרה על השכרת רכב בארץ ונענה על השאלות הטבעיות שעולות בראש כשדנים בנושא.

למה כדאי בכלל לפנות לחברת השכרת רכב בארץ? מכמה סיבות:

ראשית, אם יוצאים לחופשה משפחתית ולא רוצים לשחוק את גלגלי הרכב המשפחתי או להשתמש יותר מדי בקילומטראז' שלו כדי לא להוריד את ערכו כאשר נבוא למכור אותו בבוא העת. מה גם שרכב משפחתי קטן או אפילו רכב אחר שלא מורגל לנסיעות ארוכות לטווח ארוך של שבוע שבועיים, צריך לבדוק לפני הנסיעה שהכל תקין ועובד כמו שצריך. צריך גם לוודא שיהיה בתוך האוטו נוח לכולם כי נסיעות ארוכות הן קשות אם צריך להצטופף בעיקר עבור הילדים.
סיבה נוספת לפנות לחברת השכרת רכב, היא שלפעמים יש הרבה סידורים בתוך העיר ואם אתם זוג צעיר וירוק בלי רכב , אלא עד כה הסתפקתם באופניים, אז אי אפשר להימנע מאותם ימים בהם חייבים רכב לצורך סידורים. באותה מידה אם יש לכם פגישה מקצועית חשובה ואתם רוצים להגיע רגועים עם ביטחון עצמי כדאי לפנות לחברה ל השכרת רכב בישראל שתתן לכם רכב חדש שייתן לכם גם נוחות וגם ביטחון עצמי.

השכרת רכב בארץ – מה מקבלים בתמורה ?
חשוב לומר שהרכב שתספק לכם חברת ההשכרה הוא רכב בטיחותי שעבר את כל המבחנים הקשורים לבטיחות הרכב – החל מתקינות הגלגלים והויז'רים וכלה בתפקוד המנוע. אין סיכוי שתקבלו רכב מחברה של השכרת רכב בארץ שיהיו בו תקלות בדרך או שיסרב להתניע. כמו כן חברת השכרת הרכב תדאג לבטח את הרכב ולטפל בכל הסידורים שקשורים לחברת הביטוח. הרכב השכור יהיה גם נקי חדש ומרווח, ויהיה זה הרכב שאתם תבחרו. כך שמבחינת נוחות והרגשה טובה, גם כאן תצאו נשכרים.

מחיר- האם זה כדאי לי?
כיום השכרת רכב בארץ זה דבר נפוץ, תמו הימים בהם הסיבה העיקרית לפנות לחברה של השכרת רכב בישראל היא כדי שהאורחים מחו"ל לא יתעלקו על הרכב המשפחתי, כיום יש ביקוש לרכב שכור, ולו רק כי אנשים מבינים שלעיתים עדיף לשכור מאשר לקנות ודאי וודאי אם מדובר בתקופות קצרות בהם אי אפשר להסתדר אם מה שיש. מסיבת הביקוש המחירים לצורך השכרת רכב אינם יקרים כמו שאתם חושבים, בעיקר אם חושבים על ההוצאות הנלוות לרכישת רכב לטווח ארוך. מה גם שלמכור רכב שכבר היה בשימושנו זה תמיד בהפסד כי רכב משנה לשנה מאבד מערכו, במיוחד אם הקילומטראז' המצטבר גבוה.
המחירים של השכרת רכב בישראל משתנים, חשוב לבדוק את המחירים רק אצל חברות ידועות ומוכרות בעלות מוניטין של שירות ורכבים בעלי רמת בטיחות גבוהה.

מוגש בחסות חברת אביטל השכרת רכב בע"מ - שירותי השכרת רכב ללקוחות פרטיים, עסקיים, ומוסדיים, תוך התמחות מיוחדת במגזר הדתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161011 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161307 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161162 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16915 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16844 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16759 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16756 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא ליסינג והשכרת רכב

מאת: אבי דוידיליסינג והשכרת רכב02/01/20133 צפיות
איזה רכב כדאי לנהג חדש לקנות

מאת: מאיה אהרונוביץליסינג והשכרת רכב24/06/19862 צפיות
כל מה שחשוב לדעת על קניית רכב מחברות ליסינג- יתרונות וחסרונות, דגשים חשובים ועוד.

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/18459 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב17/02/18565 צפיות
הבחירה של דגם הרכב היא דבר שנתון לשיקול דעת בעלי השמחה והאופן שבו הם מעוניינים לחגוג את האירוע המשמח שלהם, ואם זה אומר כי לימוזינות מרגישות הרכב הכי אידיאלי לאותה הנסיעה אז בהחלט זו הדרך שבה יכולים לפעול כי לימוזינה היא לא כלי רכב אשר מיועד לאנשים עשירים בלבד ובהחלט לא רק עבור חתונה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב22/05/172180 צפיות
בארץ ישנם ציי רכב יוקרה שבהן גם רכבים מסוג לימוזינה שיכולים לכבד כל סוג של מעמד ולהציע סוגים נהדרים של פינוק שחייבים לחוות לפחות פעם אחת בחיים האלה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב13/03/171644 צפיות
בשביל מה קיימים רכבים מפוארים כדוגמת לימוזינה? רכב כזה ארוך שיש בו אבזורים יוקרתיים ואורך שמזכיר חיבור של שני רכבים יחדיו חייב לספק תוכן שפונה אל אנשים רבים כמענה לרמה כזו של פופולאריות.

מאת: ליאורליסינג והשכרת רכב02/02/161263 צפיות
השכרת רכבים בארץ מאפשרת למי שזקוק לרכב צמוד לתקופת זמן קצרה לקבל את מבוקשו. השכרת רכב בעולם התחילה בשנת 1918 ברחוב צדדי בעיר שיקגו שבארצות הברית. מאז מכוניות הפכו לדבר שכיח ונפוץ וכך גם חברות השכרת רכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica