חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת רכב: חשיבה כלכלית ושכירות

בשנים האחרונות אנו שומעים רבות על התנהלות כלכלית נכונה, איך לנהל את הכסף באופן חכם לא רק בשל המורכבות הכלכלית של העולם אלא גם ואולי בעיקר כי כיום גם תחום זה הפך להיות תחום של אחריות אישית על כל אדם ואדם. כיום לא רק רואי חשבון ואנשי כספים מבינים מושגים כמו מניות, ערך הכסף המדד, ועוד. כל אדם ואדם הפך לוקח אחריות על הכסף שלו, ואנשים רגילים מן המניין כבר יודעים שלא תמיד כדאי רק להשקיע בבנק, לעיתים יש חלופות מצוינות, וכי כסף עושה כסף ועוד רעיונות אחרים שהופכים כל אחד מאיתנו לאיש עסקים בסקאלה זו או אחרת.
כאן גם נכנסו רעיונות שלא היו נפוצים כל כך בעבר – למשל, לא כל זוג ממהר לקנות דירה, יש שמעדיפים להשכיר ולחסוך כסף בצד במקום לשלם משכנתא בתשלומים רבים רבים.
יש שאומרים שכל הרעיון של לשכור ולא לקנות, לא נבע מחוסר ביטחון אלא להיפך מביטחון עצמי, כי רק אדם שבוטח במעשיו ופועל תוך כדי מחשבה יוכל לוותר על רכוש קבוע ששמו חתום על גביו.

אך לא רק דירה, זוגות צעירים ואנשים אחרים מעדיפים לשכור, כיום עם הידענות האישית של כל אחד בחום הכלכלה, רבים הגיעו למסקנה שאולי כדאי גם לא להשקיע כסף ברכב אלא עדיף לשכור.
בעצם כשחושבים על זה , רוב השימוש ברכב הוא לעבודה ולחזור, ואם יש תחבורה עירונית מפותחת לרבות רכבת למה בעצם לקנות רכב, לא עדיף לשכור רכב חדש למטרות ממוקדות? אם מקדישים למחשבה זו מספר דקות, אפשר רק להוסיף: "למה לא חשבנו על זה קודם".

קניית רכב היא בעצם הקנייה היקרה ביותר והכי לא כדאי שנעשה בחיינו. בניגוד לדירה או בית, שהינם נכסים שמשנה לשנה מעלים ערך, רכב תמיד, אבל תמיד, יפסיד מערכו המקורי משנה לשנה. במילים אחרות מקניית רכב אתה תמי תצא נפסד באלפי שקלים. במיוחד אם אתה מהטיפוסים של מחכים שהרכב יתפורר לגמרי אלא אתה מהאנשים שמחליפים רכב, כאשר הוא מתחיל להראות סימני זקנה אחרי שלוש ארבע שנים – כמו שחיקת המושבים, בלמים חורקים, בלם-יד שפה ושם נתקע ועוד. אז בכלל אתה בהפסד גם ברכב הבא שתקנה. למעשה הפסד של כמה אלפי שקלים מהחלפת רכב ומכירת רכב יד שנייה, יוצא פחות או יותר מהשכרת רכב למטרות ממוקדות.

למשל, השכרת רכב היא מעולה אם אתה נוסע עם המשפחה לחופש בקיץ- במקום לנסוע מקצה אחד של הארץ לקצה אחר ברכב שלא נועד לנסיעות ארוכות, עדיף וחכם יותר לשכור רכב שבו אתה יכול לנסוע מאילת ועד מטולה מבלי שהרכב ירגיש בכך, ברכב כזה מחברה של השכרת רכב בישראל תקבל יהיו את כל הפינוקים שצריך לנסיעה ארוכה, כולל מושבות מרווחים ומזגן חזק ושקט. כמו כן החברה של השכרת רכב בישראל תדאג לכל הביטוחים הנחוצים לך ולמשפחתך, כי בראש ובראשונה האינטרס של החברה להשכרת רכב הוא שתגיע בבטחה וגם שבע רצון חרף הנסיעה הארוכה.

אפשר גם לשכור רכב על בסיס יומי ולא רק שבועי- השכרת רכב בישראל היא גם פתרון מצוין לימים עמוסי סידורים כמו,  פגישות עסקיות, קניות, פגישה בבנק ועוד. מצב נוסף שהכי נוח וכדאי לשכור רכב מחברה שלן השכרת רכב בישראל הינו , כאשר מגיעים קרובים מחו"ל לתקופה ארוכה, כדאי להמליץ להם לשכור רכב ולעשות טיול עצמאי בכל המקומות היפים בישראל.

לסיכום, כדאי לשכור רכב במקום לקנות לא רק בגלל שיש הגיון כלכלי לטווח ארוך בעניין אלא גם בגלל הנוחות והפינוק שמגיעים יחד עם השכרת רכב.

מוגש בחסות חברת אביטל השכרת רכב בע"מ - שירותי השכרת רכב ללקוחות פרטיים, עסקיים, ומוסדיים, תוך התמחות מיוחדת במגזר הדתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161014 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161309 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161163 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16916 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16846 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16761 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16758 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא ליסינג והשכרת רכב

מאת: אבי דוידיליסינג והשכרת רכב02/01/20147 צפיות
איזה רכב כדאי לנהג חדש לקנות

מאת: מאיה אהרונוביץליסינג והשכרת רכב24/06/19874 צפיות
כל מה שחשוב לדעת על קניית רכב מחברות ליסינג- יתרונות וחסרונות, דגשים חשובים ועוד.

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/18462 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב17/02/18567 צפיות
הבחירה של דגם הרכב היא דבר שנתון לשיקול דעת בעלי השמחה והאופן שבו הם מעוניינים לחגוג את האירוע המשמח שלהם, ואם זה אומר כי לימוזינות מרגישות הרכב הכי אידיאלי לאותה הנסיעה אז בהחלט זו הדרך שבה יכולים לפעול כי לימוזינה היא לא כלי רכב אשר מיועד לאנשים עשירים בלבד ובהחלט לא רק עבור חתונה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב22/05/172182 צפיות
בארץ ישנם ציי רכב יוקרה שבהן גם רכבים מסוג לימוזינה שיכולים לכבד כל סוג של מעמד ולהציע סוגים נהדרים של פינוק שחייבים לחוות לפחות פעם אחת בחיים האלה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב13/03/171646 צפיות
בשביל מה קיימים רכבים מפוארים כדוגמת לימוזינה? רכב כזה ארוך שיש בו אבזורים יוקרתיים ואורך שמזכיר חיבור של שני רכבים יחדיו חייב לספק תוכן שפונה אל אנשים רבים כמענה לרמה כזו של פופולאריות.

מאת: ליאורליסינג והשכרת רכב02/02/161265 צפיות
השכרת רכבים בארץ מאפשרת למי שזקוק לרכב צמוד לתקופת זמן קצרה לקבל את מבוקשו. השכרת רכב בעולם התחילה בשנת 1918 ברחוב צדדי בעיר שיקגו שבארצות הברית. מאז מכוניות הפכו לדבר שכיח ונפוץ וכך גם חברות השכרת רכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica