חפש מאמרים:
שלום אורח
17.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עבודות גבס – העולם המופלא של עיצוב הבית

מאת: נדב יעקובישיפוצים02/09/2012865 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עבודות גבס הן אחת הדרכים הזולות והקלות ליצור בבית מראה ועיצוב ייחודיים בצורה גמישה ומבלי לסבול משיפוץ ממושך. לא משנה מדוע החלטתם לכלול עבודת גבס בשיפוץ ביתכם. ייתכן כי רציתם תוספת של קירות או חללים, ייתכן כי מדוברבעבודה אחת מיני רבות בשיפוץ גדול או דוקא הרצון לבצע שינוי קטן אבל שירענןאת המראה של כל הבית בחדשנות שהוא טומן בחובו. את כל אלה יכולים להשיגבעבודה עם גבס.

להלן כמה דוגמאות של עבודות גבס המשלבות בדיוק בין שניפנים אלה של פונקציונאליות שימושית ומראה מעוצב, ואשר יסייעו לנו להדגישאת הכדאיות של הבחירה בשיפוץ באמצעות עבודות גבס:

  • מזנון גבס בסלון – לקנות היום רהיט לאחסון בסלון זו הוצאהגבוהה שבדרך כלל מסתכמת באכזבה מן הבחירה שעשיתם. הטרנד העיצובי היום הואמדפים ומזנונים בנויים.באצמעות מומחה עבודות גבס תוכלולתכנן ולבנות את החלל האידיאלי שמתאים בדיוק לכל מה שאתם צריכים. מעכשיוהקיר הראשי בסלון איננו רק רקע לטלביזיה, מערכת שמע או ספרים, אלא חלליעודי לאחסון חכם של כולם. חללים בנישה שבנוייה מגבס יכולים להסתיר היטבכבלי חשמל  ליצירת מראה נקי ולהכיל גם נקודות תאורה הנותנות לנישה את המראההעיצובי המתוחכם שלה .
  • ארונות גבס – אם בחדר ארון נפרד משלו ואם כחלק מחדר השינה או חדר הילדים שלכם, ארון גבס בנוי הוא עוד פתרון נפלא המדגים כיצד עבודות גבס משלבות בין פן שימושי ופן עיצובי. ניתן להשאיר את מדפי הארון פתוחים או להתקין בהם דלתות מסוגים שונים. מובן שהפיסול בגבס בהקשר זה מאפשר אינספור דוגמאות וגדלים לתאי הארון השונים אין כמו עבודות גבס כדי לתכנן את הארון המושלם, לחדר ארונות, לחדר שינה או לחדר הילדים.  הדרך הטובה ביותר להתאים ארון ייחודי לחלל המיועדלו בחדר שינה, חדר ארונות נפרד או חדר הילדים היא עבודות גבס.כך תהיו בטוחים שתנצלו את חלל עד תום, תוך יצירת נישות בגדלים שונים והתאמה מירבית לצרכי האחסון שלכם וגם תצרו חלל ייחודי ומעוצב באותההזדמנות. השימוש בטכניקה של בנייה בגבס כוללת אפשרות לגימורים בעלי מרקםוצבע מגוונים ביותר.
  • פינות עבודה – הטרנד העדכני ביותר בעיצוב פנים עם עבודותגבס היא יצירת פינות עבודה, בין אם לילדים, לחדר המשמש כמשרד ביתי או לפינתמחשב בסלון. השימוש בנקודות תאורה הממוקמות גם ליצירת שדרוג עיצובי וגםכנקודת אור פרקטיות המאירות על שולחן העבודה הם חלק מן הקסם של פינות עבודהמגבס. גובה השולחו וגודלו גם הם מותאמים לצרכים בצורה מושלמת.
  • עבודות גבס לפלזמה

מומלץ לבחור קבלן עבודת גבס מקצועי שיעבוד כיד אחת עםמעצב הפנים שלכם. כך תבטיחו כי נישת הגבס שעליה אתם חולמים תיבנה מחומריםאיכותיים ובטכניקות העדכניות ביותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נקסט מדיה, בנייה וקידום אתרים לעסקים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב יעקובי

מאת: נדב יעקובימחשבים ניידים13/04/141105 צפיות
מחשבים יכולים להפוך איטיים ואפילו מאוד איטיים , במאמר הבא נעבור על הסיבות שיכולות לגרום למחשב להיות איטי הבעיה הנפוצה ביותר היא - חדירת וירוס אל המחשב ברגע שהוירוס חודר אל המחשב הוא גורם לכל מני בעיות שונות ומשונות ולרוב גם לאיטיות נוראית ברגע שהוירוס השתלט על המחשב יהיה עלינו לבצע ניקוי וירוסים בכדי להחזיר את המחשב למצב תקין

מאת: נדב יעקובידיני משפחה11/11/131084 צפיות
אתם עומדים בפני החלטה לא קלה, להתגרש, לפרק את החבילה. ההחלטה להתגרש היא קשה וכרוכה בהליך כואב. אם יש ילדים זהו תהליך קשה שבעתיים. עבודה עם עורך דין מקצוען לגירושין יכולה להקל על המתגרשים. הגירושין הם הליך כואב, אך אפשר למזער את הכאב עם רצון הדדי. עורך דין לגירושין יעזור לכם לנהל הליך גירושין בצורה הטובה ביותר. להלן כמה נקודת למחשבה.

מאת: נדב יעקוביחיות מחמד07/11/137120 צפיות
כל אדם דורש לשירותיו של וטרינר פעם בחייו. ההזדקקות הזו באה לידי ביטוי במהלך השבוע, חופשה או אפילו שעות לילה. כאשר החיה האהובה איננה חשה בטוב, ראוי להתייחס לכך בדיוק כפי שהייתם מתייחסים לשירותיו של רופא משפחה. עצם האהבה הגדולה שיש לכם לחיית המחמד, הופכת אמיתית כאשר אתם נוטים לבחור את המטפל הטוב ביותר עבורה- קוראים לזה וטרינר. מה עושים בשעות מצוקה? האם ניתן להגיע אל וטרינר המטפל שלכם בכל שעה? לשם כך תוכלו לפנות אל וטרינר תורן.

מאת: נדב יעקוביטיולים בחו"ל06/11/13970 צפיות
כיצד תדעו גם אתם כי אתם הולכים להגשים חלום מושלם של חוויה בלתי נשכחת? בחירת טיולים ובפרט טיולים לדרום אמריקה קשורים בכל מיני נקודות שתצטרכו לקחת בחשבון לרבות עלויות ואפילו הקדשת זמן ראויה מסלולי טיולים לדרום אמריקה

מאת: נדב יעקובידיאטה ותזונה06/11/131003 צפיות
אנשים אשר בוחרים לעלות על המשקל ולראות כי הספרות מתמעטות, הן לרוב אנשים אשר מייחלים לשינוי הדרך שצריך לעשות על מנת להסיר את המשקל ולראות את הגוף משתנה נוכח ההישג, הינה דרך שווה ביצוע אשר יביא ברבות הימים להערכה הרצויה.

מאת: נדב יעקובישיפוצים06/11/131038 צפיות
כאשר מדברים על סורגים מעוצבים, מדברים על בחירה נכונה. הכול מתחיל ונגמר בחומר הגלם ממנו עשוי הסורג, בעמידותו מפני חלודה ובעיקר באחריות המוצר שתקבלו מנותן השירות.

מאת: נדב יעקובישיפוצים31/10/13930 צפיות
כיצד תוכלו להפוך סביבה חשופה לסביבה נטולת ספקות? יש לא מעט דילמות כאשר מגיע הרגע בו אתם זקוקים למשהו שיגונן על המרחב הפתוח בו אתם שרויים. להלן טיפים שימושיים לרכישה שתספק לכם את מירב הביטחון.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים25/07/232868 צפיות
מה ניתן לעשות במקרה של צו הריסה מנהלי צו הריסה מנהלי: בענף הבנייה, כל הליך של בנייה נדרש לאישורים מתאימים. אין זה סוד כי במקרה של היתרי בנייה, מדובר בביורוקרטיה מורכבת ומעייפת שעלולה להתארך חדשים ואף שנים, אך עם זאת אסור להתעלם מחשיבותם ונחיצותם העילאית של היתרי בנייה, אשר מבטיחים בנייה מורשית ובטוחה שעברה את כל הבדיקות הנדרשות וקיבלה היתר.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים22/01/223449 צפיות
במסגרת תיקון 101 לחוק התכנון והבניה- ביום 1.8.2014 נכנסו לתוקף תקנות חדשות המאפשרות ביצוע עבודות הפטורות מהיתר בניה, בהתאם לתקנות קבעה הועדה המקומית לתכנון ובניה הנחיות מרחביות משלימות לצורך ביצוע העבודות בתחום שיפוט העיר גבעתיים. כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום לפני ביצוע עבודה מאחר ואי פרוש והבנה נכונה של הנחיות, מדיניות הוועדה יכולים להסתיים בצו הריסה וקנס מנהלי קצוב.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/212972 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/211402 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/211282 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/201449 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/201184 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica